Ζητείται.... δίαιτα!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
oh well.....
Πλησιάζουν οι γιορτές και... δεν θα χωράω να μπω στα ρούχα μου :redface: (κι όχι μόνο για τις γιορτές δηλαδή... έχω παραστρουμπουλέψει τελευταίως και ήδη δεν χωράω στα ρούχα μου και ψάχνω κάθε μέρα τι θκατά να βάλω αλλά ευτυχώς δεν πάω να πάρω καινούργια :redface: )

Ξέρω ότι λίγο πολύ όλοι/ες έχουμε και κάποια διαιτούλα εύκαιρη....
εγώ δυστυχώς τις πέταξα τις δικές μου σε μια μανία καθαριότητας :redface:
οπότε.... ζητείται βοήθεια :redface:




Υ.Γ. μη διανοηθείτε να με ρωτήσετε ύψος και βάρος :P θα σας πω αφού αδυνατίσω :P (οκ πάντως είμαι πολύ μακιρά από 3ψήφιο νούμερο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όλες οι διαίτες που κυκλοφορούν στο τέλος σε κάνουν να παίρνεις πίσω τα κιλά. Η γνώμη μου είναι (και σε μένα αυτό πετυχαίνει) να αρχίσεις ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ να μειώνεις τις θερμίδες που παίρνεις ώστε να επωφεληθείς για πολύ καιρό απο τη μέιωση. Μην τις ρίξεις κατευθείαν σε χαμηλό νούμερο γιατί θα δεις μεν απώλεια στην αρχή αλλά μετά θα συνηθίσει ο οργανισμός σου και αφενός μεν δεν θα χάνεις, αφετέρου θα βάζεις πάρα πολύ αν φας λίγο παραπάνω.
Επίσης κοίτα να μειώσεις το βραδινό. Δεν πα να λένε οτι θέλουν οτι τελικά δεν έχει σημασία, σε μένα βλέπω οτι έχει και παραέχει!
Α, και ο,τι και να γίνει μην διανοηθείς να τις ρίξεις σε κάτω απο 1000 τη μέρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
θεκθ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oτι και να κανεις μην ριξεις τις θερμιδες κατω απο 1000 με 1300 την ημερα γιατι θα εχεις τα αντιθετα αποτελεσματα.(Αντιδρα ο οργανισμος)
Απο εκει και περα με τις διαιτες που χανεις γρηγορα τα παιρνεις κι ετσι.
Το καλλιτερο ειναι αυτο που ειπ η Μισελ καθως και να κοψεις τα κλασσικα βλαβερα φαγητα.
Οχι πολλα αλλατια (κατακρατηση υγρων), ζαχαρη,σοκολατες,αναψυκτικα,τηγανιτα,παπαρες στο λαδι με το ψωμι κτλ κτλ.
Να θυμασαι αυτο που λενε για την σοκολατα εδω τστην Ιταλια.(Μαλιστα το ειχα δει και σε ενα κεντρο αδυνατισματος.Δεν πηγα εγω, απ'εξω ηταν σε αφισα.)
"Σας αρεσει η σοκολατα;Να θυμαστε οτι καθε μπουκια σοκολατας μενει 3 λεπτα στο στο στομα και... 3 μηνες στον κωλο!":P :hehe:
Καμια επισκεψη σε κανα διαιτολογο σκεφτεσαι να κανεις;
Μια αλλη καλη λυση ειναι να παρεις λεκιθινη.
Πωλειται σε φαρμακειο διχως συνταγη, ειναι ακινδυνη και απλως μετα απο καθε γευμα παιρνει 1 με 2 καψουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackpanther

Νεοφερμένος

Η blackpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αν και συμφωνώ απόλυτα με την Michelle.
Θα πρέπει (λένε) να τρως πολλά (5) γευμάτα αλλά μικρές ποσότητες. Τώρα εάν θα τα καταφέρεις, είναι άλλο θέμα.
Από προσωπική μου πείρα, μπορείς το μεσημέρι (δεν ξέρω εάν δουλεύεις) να φας μια σαλάτα - χωρίς αλάτι - με λάδι και το απόγευμα γύρω στις 18:00 με 19:00 μια κανονική μερίδα φαγητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Όλες οι διαίτες που κυκλοφορούν στο τέλος σε κάνουν να παίρνεις πίσω τα κιλά. Η γνώμη μου είναι (και σε μένα αυτό πετυχαίνει) να αρχίσεις ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ να μειώνεις τις θερμίδες που παίρνεις ώστε να επωφεληθείς για πολύ καιρό απο τη μέιωση. Μην τις ρίξεις κατευθείαν σε χαμηλό νούμερο γιατί θα δεις μεν απώλεια στην αρχή αλλά μετά θα συνηθίσει ο οργανισμός σου και αφενός μεν δεν θα χάνεις, αφετέρου θα βάζεις πάρα πολύ αν φας λίγο παραπάνω.
Επίσης κοίτα να μειώσεις το βραδινό. Δεν πα να λένε οτι θέλουν οτι τελικά δεν έχει σημασία, σε μένα βλέπω οτι έχει και παραέχει!
Α, και ο,τι και να γίνει μην διανοηθείς να τις ρίξεις σε κάτω απο 1000 τη μέρα!!
Δυστυχώς δεν είμαι απ τα άτομα (λόγω χαρακτήρα) που αρκεί απλά να "μειώσουν" τις ποσότητες και να βελτιώσουν τις ποιότητες....
Δεν κρατάω πάνω από 2-3 μέρες... βαριέμαι... ξεχνιέμαι.. και τελικά δεν κάνω τίποτα.
Χρειάζομαι μια στάντραρ διατροφή :redface: ένα πρόγραμμα που θα πρέπει να "ταλαιπωρούμαι" για να την τηρώ :redface:


Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
έχω έχω απ αυτούνο :redface: (και αρκετό :redface: :redface: )
δυστυχώς δεν αρκεί :(
σκέψου να μην είχα πόσα παραπάνω κιλά θα είχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
"Σας αρεσει η σοκολατα;Να θυμασται οτι καθε μπουκι σοκολατας μενει 3 λεπτα στο στο στομα και... 3 μηνες στον κωλο!":P :hehe:



:worry:...
:blink: ....
:'( :'( :'( :'( ....
:rant:


οκ αυτό ήταν..... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Nα σου πω την προσωπικη μου αψοψη με βαση τις γνωσεις μου;

Λοπον την εκφραζω και προσωπικα εχει καλα αποτελεσματα και στην μανα μου.
Οι γυναικες χρειαζεστε κατα μεσο ορο 2000 θερμιδες ημερησιως με διαφοροποιησεις αναλογα με την ζωη που ακολουθει η καθεμια.

Το μεγιστο λαθος που κανουν ολοι και ολες ειναι να μειωνουν τα γευματα σε ενα,ή γενικα να τρωνε απειροελαχιστο με αποτελεσμα ολη μερα να βασανιζονται.
Το μυστικο για μενα ειναι ενα.
Θα εχεις συχνα γευματα-τσιμπολογηματα (5-6 ημερησιως) μονο που θα διατηρεις σωστα τα βασικα 3 γευματα (πρωινο-μεσημεριανο-δειπνο).

Η μονη διαφορα ειναι οτι θα τρως περιπου την μιση μεριδα απο οτι θα επρεπε να φας με βαση το στομαχι σου.
Τι θελω να πετυχουμε τωρα με αυτο;
Οταν ο οργανισμος εχει ενεργεια απο τροφη μεσα του,τοτε δεν αναγκαζεται να διασπασει την μυικη μαζα για να παρει ενεργεια (πρωτεινες) καθως απο κει περνει την πρωτη ενεργεια που χρειαζεται και οχι απο το λιπος.
Με αποτελεσμα αν δεν τρως,να σου διασπα τους μυες για να τραφει και το λιπος μενει ΑΝΕΠΑΦΟ.
Αν ομως καθε μερα εχεις τακτα αλλα αρκετα ελαφρια γευματα,τοτε δεν θα χρειαζεται ο οργανισμος να διασπα μυες για να παρεις πρωτεινες,καθως θα τις παρει απο τροφες.

Τωρα πιο ειναι το μυστικο της ολη υποθεσης.Οταν τρως φαγητα πλουσια σε πρωτεινες (τα γαλοκτομικα ειναι απο τις πιο "ποιοτικες" πρωτεινες) ο οργανισμος τις χρειαζεται αυτες για ανοικοδομηση του σωματος σου.
Να πλασει μυες,να αναπληρωσει καθε λογης κυτταρα (περα τα εγκεφαλικα) το οποιο το κανει ΜΟΝΟ με τις πρωτεινες καθως ειναι το βασικοτατο δομικο υλικο του σωματος.

Οι πρωτεινες δεν μπορουν να αποθηκευτουν για μετεπειτα χρηση απο το σωμα οπως το λιπος,με αποτελεσμα να τις χρησιμοποιησει εκεινη την στιγμη.
Οι πρωτεινες ομως χρειαζονται αλλες ΤΟΣΕΣ θερμιδες (απο οσες αξιζουν) για να αφομιωθουν απο τον οργανισμο,με αποτελεσμα ο οργανισμος παραλληλα να καιει "λιπος" για ενεργεια απο το σωμα (καθως εχει ηδη τροφη για την παρτυ του,ειναι βολεμενος) για να μπορεσει να δομησει το σωμα με τις πρωτεινες χρησιμοποιωντας ταυτοχρονα και το λιπος.

Το αποτελεσμα θα ειναι (αν κανεις και λιγο ασκηση,ακομα καλυτερα αποτελεσμα,σφιγγει το σωμα,καθως οι μυες εκει αναδομουνται και γυμναζονται) να μην πεινας καθολου,απλα θα τρως αρκετα συχνα για να μην μενεις ποτε με αδειο ρεζερβουαρ καθως θα αναγκασεις το σωμα σου να μην καβαντωνει λιπος και σε αντιθεση να χτιζει.

Οι θερμιδες θα πρεπει να παραμεινουν σαν καθημερινα ορια (2000),απλα θα αλλαξεις την αναλογια των πρωτεινων που θα περνεις,με ισορροπια σε βιταμινες και λιπος (ειναι απαραιτητοτατο για την σωστη λειτουργια του οργανισμου).

Αυτα απο μενα και ελπιζω να εγινα κατανοητος,συγνωμη που το εμβαθυνα τοσο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και δεν θέλω να το προτείνω σε κανέναν....
Μου εξηγεί κάποιος βρε παιδιά πως γίνεται σε μένα και όταν τρώω λίγα και μεγάλα γευματα συνήθως χάνω ενώ όταν τρώω πολλά και μικρά βάζω???
Τόσο ανάποδη είμαι πια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αν και δεν θέλω να το προτείνω σε κανέναν....
Μου εξηγεί κάποιος βρε παιδιά πως γίνεται σε μένα και όταν τρώω λίγα και μεγάλα γευματα συνήθως χάνω ενώ όταν τρώω πολλά και μικρά βάζω???
Τόσο ανάποδη είμαι πια? :P

Oχι...:)
Κι εγω που θελω να παρω κιλα, η διαιτα μου επιβαλει τα πολλα γευματα καθε μερα και "μικρα". (Μικροτρα δηλαδη απ' οτι το κανονικο γευμα.);)
(Αχ...αντε να δω πως θα τα παρω...Οι περισσοτεροι θελουν να χαουν κι εγω να παρω!:confused: ΖΝΤΟΙΝΓΚ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Oχι...:)
Κι εγω που θελω να παρω κιλα, η διαιτα μου επιβαλει τα πολλα γευματα καθε μερα και "μικρα". (Μικροτρα δηλαδη απ' οτι το κανονικο γευμα.);)
(Αχ...αντε να δω πως θα τα παρω...Οι περισσοτεροι θελουν να χαουν κι εγω να παρω!:confused: ΖΝΤΟΙΝΓΚ)
Τα ιδια και εγω Mario,ειναι τελειο να τρως σαν ζωο και να μην παχαινεις.
Το μονο που μου την σπαει ειναι οτι πειναω καθε το πολυ 3-4 ωρες,με αποτελεσμα να κατανταει προβλημα.
Τα κιλα μονο Ελλαδα μπορεις να τα βαλεις,σαν την ελληνικη ποιοτητα με τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Τα κιλα μονο Ελλαδα μπορεις να τα βαλεις,σαν την ελληνικη ποιοτητα με τιποτα.

Αυτο ξαναπεστο φιλε μου!:/:
Οσο θυμαμαι την ντοματα που μου ειχες στειλει...:hehe: :down: :/:
Τουλαχιστον εδω που ειμαι δεν ειναι ασχημα τα πραγματα.
Αλλα οταν ημουν στην Παρμα,:( ηταν ψιλοχαλια εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Όταν τρώς τα άντερα σου και δεν παχαίνεις είναι τέλεια αλλα είναι και κάτι το οποίο το χάνεις με τα χρόνια. Συγκεκριμένα για τους άντρες ο μεταβολισμός χάνει τους αρχικούς του ρυθμούς κοντά στην ηλικία των 30 και εκεί που τα 2 πίττα γύρω απο όλα με 2 πατάτες και 1 κόκα δεν σου έλεγαν τίποτα όταν τα έτρωγες 12 το βράδυ, την επόμενη μέρα απορείς πόσες μέρες ακόμα θα είσαι φουσκωνένος! Παλιοκατάσταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως απο τότε που έκανα φόρουμ έχασα 6 κιλά και πλέον δεν βάζω με τίποτα! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Όταν τρώς τα άντερα σου και δεν παχαίνεις είναι τέλεια αλλα είναι και κάτι το οποίο το χάνεις με τα χρόνια. Συγκεκριμένα για τους άντρες ο μεταβολισμός χάνει τους αρχικούς του ρυθμούς κοντά στην ηλικία των 30 και εκεί που τα 2 πίττα γύρω απο όλα με 2 πατάτες και 1 κόκα δεν σου έλεγαν τίποτα όταν τα έτρωγες 12 το βράδυ, την επόμενη μέρα απορείς πόσες μέρες ακόμα θα είσαι φουσκωνένος! Παλιοκατάσταση!

Αυτο που λες ισχυει οσο τιποτα...
Για την ιστορια εγω μια ζωη ημουν... "στεκα"!:whistle:
Το τι υποκοριστικα μου ειχαν βγαλει...αστο!:(
"Τσιχλα","Στεκα","οδοντογλυφιδα", "ακτινογραφια θωρακος με ποδια"...τι μου ελεγαν οτι αν φυσηξει θα κανω τον Σουπερμαν...παλιοκατασταση!:redface: :P :/:
Το καλο ειναι ομως οτι ποτε δεν ημου αδυναμος και ουτε αρρωσταινα.
Αnyway, ακομα και τωρα που εχω παχυνει και παω γυμνασηριο αυτο μου εχει μεινει.
Για να μην ξεφευγω, ειχα δει προσφατα φωτογραφιες του πατερα μου (κατα την διαρκεια της ζωης του.Ξερεις απο τοτε που ηταν 18-20 μεχρι τωρα που ειναι 50.)
Ε!Μεχρι τα 30 περιπου ηταν στεκα κι αυτος (ετρωγε αλλα οχι τοσο καλα οσο εμεις τωρα), απο τα 30 και μετα ξεκινησε το φουσκωμα και κυριως στην κοιλιτσα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εγώ πάντως απο τότε που έκανα φόρουμ έχασα 6 κιλά και πλέον δεν βάζω με τίποτα! :jumpy:

ΚΑΚΙΑ Φτιαξε κι εσυ ενα φορουμ!:D Μπορεις!:P
Ο πιο σιγουρος τροπος να αδυνατισεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μην ακολουθεις διετες που δηνουν περιοδικα/φιλες κτλ. Καθε ατομο εχει δυνατα και αδυνατα σημια και θελει να χαση κατα διαφορετικο τροπο, γι' αυτο και υπαρχουν οι διετολογει. Συμβουλη μου ειναι να αρχησεις να ασκησε και ισως μια μικρη μιωση στης θερμιδες (αμα τρως και 3 γλυκα την ημερα φαε 2 αντι για τρια) Αμα παλι τετιες "διετες" δεν σου κανουν μονοδρομος για να χασης χωρις να παθεις κατι ειναι μια επισκεψει σε εναν διετολογο. Παντος εγω εχασα πολλα με 3 βδομαδες πολυ ελαφρυ bodybuilding (γιατι ειμαι και μικρος...) Οποτε και εσυ με καπια ασκηση μπορεις να χασης χωρις να κυνδυνινεψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Το καλύτερο που έχω να σου προτείνω:Γυμναστική και σωστη διατροφή.Ένας διαιτολογος μπορεί να σου λύσει το πρόβλημα αλλά δεν μιλάω για τις διαιτες που τρως λιγάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σας ευχαριστώ όλους σας για το ενδιαφέρον!!!! :bigarmhug
τι καλά παιδιά που είστε βρε!!!! :kissing:

το θέμα γυμναστική το ξεχνάμε.... μην ξεχνάτε ότι γυρίζω κάθε μέρα σπίτι απ τη δουλειά γύρω στις 7-8 το βράδυ όπου πρεπει σε αυτές τις ώρες που μου απομένουν να μαγειρέψω, να φάω, να καθαρίσω, να δω φίλους και το αμόρε μου, να ξεκουραστώ, να κάνω και κανα μπανάκι :P


τες πα....
βρήκα μια δίαιτα από γιατρό με περίπου 1000-1200 θερμίδες ημερισίως

ξεκινάω από αύριο (Κυριακή) και όχι από Δευτέρα ως συνήθως :P


ευχηθείτε μου καλά κουράγια!!!! :/:

(χτες τσάκισα την τελευταία μου σοκολάτα :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καλή επιτυχία :)
άντε και στα δικά μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top