Φεμινισμός στον 21ο αιώνα και ισότητα των 2 φύλων

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Προσωπικά πιστευω οτι πρέπει να καταργηθεί και για τα 2 φύλα και να πηγαίνουν μόνο αυτοί που θέλουν, οι οποίοι είναι αρκετοί και στα 2 φύλα ;)
Αντε,τοτε πρεπει να ξεσηκωθειτε οι γυναικες να το απαιτησετε!!
Ξερετε ποσο χρειαζομαστε την βοηθεια σας για να γινει αυτο,δεν μπορουμε μονοι μας.
Θελω να δω δραση οπως ακριβως οταν θιγονται τα γυναικεια συμφεροντα σας και χαλατε τον κοσμακι!!Θελει τσαγανο και το κατεχετε!
Τοτε ειστε σωστες,οταν τα δινεται ολα!!Μπραβο κοριτσαρες!
Ας αλλαξουμε ολοι μαζι την Ελλαδα μας...

Υ.Γ.Εμεις οι αντρες φταιμε που παραπονιομαστε για τις ελληνιδες...εδω αυτες σκιζονται και νοιαζονται για μας ρε!Τι αχαριστοι και γουρουνια που ειμαστε...να μου χαθειτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Προσωπικά πιστευω οτι πρέπει να καταργηθεί και για τα 2 φύλα και να πηγαίνουν μόνο αυτοί που θέλουν, οι οποίοι είναι αρκετοί και στα 2 φύλα ;)
έεεετσι....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Αντε,τοτε πρεπει να ξεσηκωθειτε οι γυναικες να το απαιτησετε!!
Ξερετε ποσο χρειαζομαστε την βοηθεια σας για να γινει αυτο,δεν μπορουμε μονοι μας.
Θελω να δω δραση οπως ακριβως οταν θιγονται τα γυναικεια συμφεροντα σας και χαλατε τον κοσμακι!!Θελει τσαγανο και το κατεχετε!
Τοτε ειστε σωστες,οταν τα δινεται ολα!!Μπραβο κοριτσαρες!
Ας αλλαξουμε ολοι μαζι την Ελλαδα μας...

Δεν ξέρω πόσοι και πόσες έχουν την ίδια γνώμη με μένα όμως... :/:
Αν την είχαν αρκετοί/ες δεν θα είχαν ξεσηκωθεί ήδη? :worry:

Υ.Γ.Εμεις οι αντρες φταιμε που παραπονιομαστε για τις ελληνιδες...εδω αυτες σκιζονται και νοιαζονται για μας ρε!Τι αχαριστοι και γουρουνια που ειμαστε...να μου χαθειτε!!!

Η ειρωνεία είναι το επιχείρημα των αδίκων... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
ας ξεκίνησουν οι ενδιαφερόμενοι πρώτοι τις διαμαρτυρίες έκτος και αν είναι πολύ απασχολήμενοι με το να διαμαρτύροντε για τα δικαιώματα των γυναικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Ναι συμφωνω οτι πρεπει επισης να παταξουμε τον φαλλοκρατισμο στην Ελλαδα καθως εχει λαβει τεραστιες διαστασεις και κινδυνευουμε απο διεθνη κατακραυγη.

Ποτε θα ανοιξετε τον συλλογο "Ανδρες-Γυναικες,ολοι στον στρατο" ;
Προτεινω παραλληλα να υπαρχει επικοινωνια και συνεργασια με τον αρχικο :
"Γυναικες ενωμενες,ΠΟΤΕ νικημενες!"

Κριμα τα παλικαρια που πρεπει να πανε στρατο και αδικουνται εμφανεστατα εδω και δεκαετιες σε σχεση με τις κατατρεγμενες και χιλιοαδικιμενες ελληνιδες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Covenant μια λες οτι οι γυναίκες δεν έχουν την ίδια σωματική δύναμη με τους άνδρες και την άλλη λες να πάνε στρατό... Αποφάσισε επιτέλους τι απο τα 2 ενστερνίζεσαι γιατί το ένα αποκλείει το άλλο...

Επίσης δεν νομίζω οτι οι ειρωνείες προσφέρουν κάτι στη συζήτηση, άσε που απαγορευονται κιόλας. Αν δεν θεωρείς το θέμα αρκετά [insert adjective here] ώστε να απαντήσεις σοβαρά, τότε δεν σε υποχρεώνει κανένας να απαντάς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Ναι συμφωνω οτι πρεπει επισης να παταξουμε τον φαλλοκρατισμο στην Ελλαδα καθως εχει λαβει τεραστιες διαστασεις και κινδυνευουμε απο διεθνη κατακραυγη.

Ποτε θα ανοιξετε τον συλλογο "Ανδρες-Γυναικες,ολοι στον στρατο" ;
Προτεινω παραλληλα να υπαρχει επικοινωνια και συνεργασια με τον αρχικο :
"Γυναικες ενωμενες,ΠΟΤΕ νικημενες!"

Κριμα τα παλικαρια που πρεπει να πανε στρατο και αδικουνται εμφανεστατα εδω και δεκαετιες σε σχεση με τις κατατρεγμενες και χιλιοαδικιμενες ελληνιδες....
Πρέπει να μου στείλεις το msn σου δικέ μου!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Δεν ειρωνευομαι κανεναν απολυτως,αυτο ειναι δικια σου διαπιστωση.
Εξαλλου οι κανονισμοι λενε για ειρωνεια και επιθεση στα αλλα μεση,η πρωτη εικονα απο την υπογραφη σου,οχι για "υποτιθεμενη" ειρωνεια προς καποιον που καποιος/α θα μεταφρασει με αποσκοπο να χαρακτηριστει κατι "ειρωνικο" και να θιχτει.

Γιατι στο στρατο τι νομιζεις οτι κανουν οι αντρες,τους βαζουν να σκαβουν τα βουνα ή κουβαλανε τα τανκς στην πλατη;Δηλαδη οι μονιμες στρατιωτικοι ειναι ολες bodybuilder or something;

Eγω εχω αναφερει ξεκαθαρα τι ενστερνιζομαι και αυτο ειναι αποτυπωμενο στα προηγουμενα ποστ μου και μαλιστα εκτενεστατα.Μπορεις να τα δεις για να δεις καποια πραγματα που σιγουρα εχεις παραλειψει να κατανοησεις.
Κουραστηκα να επαναλαμβανομαι διαρκως,τα ιδια απο θεμα σε θεμα ειμαστε.

Υ.Γ.Σιγουρα ειμαι ο μεγαλυτερος χρηστης σε αναλογια post/πληθωρα γραμματων ανα post απο τον οποιοδηποτε αλλον εδω μεσα και πιστευω αυτο τα λεει ολα.Εχει κατι τετοιο στατιστικο η τωρινη εκδοση που χρησιμοποιεις απο το vbulletin;Ειλικρινα θα με ενδιεφερε πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Εγώ να ρωτήσω κάτι άσχετο....κερδίζουμε κάτι αν πάρουμε το "χρυσό" στα γράμματα ανά ποστ?????:worry::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Δεν ειρωνευομαι κανεναν απολυτως,αυτο ειναι δικια σου διαπιστωση.
Εξαλλου οι κανονισμοι λενε για ειρωνεια και επιθεση στα αλλα μεση,η πρωτη εικονα απο την υπογραφη σου,οχι για "υποτιθεμενη" ειρωνεια προς καποιον που καποιος/α θα μεταφρασει με αποσκοπο να χαρακτηριστει κατι "ειρωνικο" και να θιχτει.
Aαα δηλαδή να υποθέσω οτι στο προηγούμενο μήνυμα σου μιλούσες σοβαρά, ε? Έλα βρε Covenant, παιδιά είμαστε?

Γιατι στο στρατο τι νομιζεις οτι κανουν οι αντρες,τους βαζουν να σκαβουν τα βουνα ή κουβαλανε τα τανκς στην πλατη;Δηλαδη οι μονιμες στρατιωτικοι ειναι ολες bodybuilder or something;
Αναλόγως τι κάνει κανείς. Το να κάθεται σε ένα γραφείο σαφώς και δεν χρειάζεται σωματική δύναμη. Πολλά όμως απο αυτά που γίνονται στο στρατό χρειάζονται ;)

Eγω εχω αναφερει ξεκαθαρα τι ενστερνιζομαι και αυτο ειναι αποτυπωμενο στα προηγουμενα ποστ μου και μαλιστα εκτενεστατα.Μπορεις να τα δεις για να δεις καποια πραγματα που σιγουρα εχεις παραλειψει να κατανοησεις.
Κουραστηκα να επαναλαμβανομαι διαρκως,τα ιδια απο θεμα σε θεμα ειμαστε.
Επίσης.

Υ.Γ.Σιγουρα ειμαι ο μεγαλυτερος χρηστης σε αναλογια post/πληθωρα γραμματων ανα post απο τον οποιοδηποτε αλλον εδω μεσα και πιστευω αυτο τα λεει ολα.Εχει κατι τετοιο στατιστικο η τωρινη εκδοση που χρησιμοποιεις απο το vbulletin;Ειλικρινα θα με ενδιεφερε πολυ
Όχι δεν υπάρχει τέτοιο στατιστικό. Θα μπορούσα να φτιάξω αλλά όπως το σκέφτομαι το query θα είναι πολύ "βαρύ" για κάθε server καθώς θα πρέπει να διατρέχει όλο τον πίνακα των πόστς, τα οποία είναι ήδη 35.000+.
Επίσης δεν καταλαβαίνω τη χρησιμότητα που θα είχε ένα τέτοιο στατιστικό...
Πάντως ακόμα και να υπήρχε δεν νομίζω να ήσουν πρώτος. Έχεις δει τα posts του Insomniac? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Εγώ να ρωτήσω κάτι άσχετο....κερδίζουμε κάτι αν πάρουμε το "χρυσό" στα γράμματα ανά ποστ?????:worry::D:D
Oχι χρυσο,δεν ειναι κανενα ειδους διοργανωση εδω περα ειναι forum που διεξαγονται συζητησεις.

Απο την αναλογια των γραμματων φαινεται ξεκαθαρα την αναλυση που δινω και οτι δεν απαντω-προσθετω κατι λακωνικα.
Σεβομαι τον αναγνωστη και προσπαθω να του δωσω να καταλαβει πληρως τι θελω να πω,δεν υποννοω τιποτα ουτε γραφω κειμεναρες για να την πω σε κανεναν,σε αντιθεση με τα σπαρτιατικα ποστ.

Τουλαχιστον ειμαι εξοικοιωμενος με το πληκτρολογιο οσο ειμαι και στην πραγματικοτητα στο να διεξαγω πολιτισμενες και επικοδομητικες συζητησεις χωρις να ριχνω το επιπεδο της συζητησης για ουτε μια στιγμη ακομα και αν διαφωνω,δεν ειναι ο τυπος μου αυτος.
Σε πληρη αντιθεση θα προσπαθησω να μαθω απο αυτον που γνωριζει χωρις να τον χλευαζω και να ψαχνω καθε γραμμα στο ποστ του για να την πω.

Αλλες προτεραιοτητες θα μπορουσε να πει καποιος καλλιστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Aαα δηλαδή να υποθέσω οτι στο προηγούμενο μήνυμα σου μιλούσες σοβαρά, ε? Έλα βρε Covenant, παιδιά είμαστε?
Ειρωνικα μιλουσα αλλα δεν απευθυνομουν σε κανεναν

Αναλόγως τι κάνει κανείς. Το να κάθεται σε ένα γραφείο σαφώς και δεν χρειάζεται σωματική δύναμη. Πολλά όμως απο αυτά που γίνονται στο στρατό χρειάζονται ;)
Τι ξερεις απο στρατο και τα λες ολα αυτα;:hmm::confused:

Όχι δεν υπάρχει τέτοιο στατιστικό. Θα μπορούσα να φτιάξω αλλά όπως το σκέφτομαι το query θα είναι πολύ "βαρύ" για κάθε server καθώς θα πρέπει να διατρέχει όλο τον πίνακα των πόστς, τα οποία είναι ήδη 35.000+.
Επίσης δεν καταλαβαίνω τη χρησιμότητα που θα είχε ένα τέτοιο στατιστικό...
Πάντως ακόμα και να υπήρχε δεν νομίζω να ήσουν πρώτος. Έχεις δει τα posts του Insomniac? :P
Εχεις δικιο,ειναι ο κορυφαιος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
αααα....δηλαδή ποσότητα=ποιότητα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αμα ξερεις να προσφερεις και τα 2 σε σωστη αρμονια τοτε ολα ειναι αψογα.
Τι κανεις ομως οταν δεν προσφερεις τιποτα απο τα 2;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Ειρωνικα μιλουσα αλλα δεν απευθυνομουν σε κανεναν

Η ειρωνεία ΠΑΝΤΑ απευθύνεται σε κάποιους ;) Σκέψου το λίγο πριν βιαστείς να μου απαντήσεις οτι κάνω λάθος ;)
Τι ξερεις απο στρατο και τα λες ολα αυτα;:hmm::confused:

Κάνω λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
αυτό άστο να το κρίνουν οι άλλοι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Ειρωνικα μιλουσα αλλα δεν απευθυνομουν σε κανεναν

Η ειρωνεία ΠΑΝΤΑ απευθύνεται σε κάποιους ;) Σκέψου το λίγο πριν βιαστείς να μου απαντήσεις οτι κάνω λάθος ;)
Τι ξερεις απο στρατο και τα λες ολα αυτα;:hmm::confused:

Κάνω λάθος?

Ααα όσο για το στατιστικό, αν πραγματικά έχεις αυτή την περιέργεια θα μπορούσα να κάνω κάποια στιγμή ένα πρόχειρο scriptάκι και να το τρέξουμε μία φορά να δούμε τη δεδομένη στιγμή ποιός είναι πρώτος :)
Με έβαλες σε περιέργεια τώρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
αυτό άστο να το κρίνουν οι άλλοι...:)
Συμφωνώ απολύτως. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Κάνω λάθος?

θα ελεγα πως ναι. Πιστεψε με, το να παω εγω στο στρατο δεν διαφερει -σωματικα! Μην παρεξηγηθουμε κιολας! :P - πολυ απο το να παει μια γυναικα. Τα ιδια κιλα ειμαστε πανω κατω, δεν γυμναζομαι ωστε να εχω παραπανω μυικη δυναμη, και απο αντοχη, δεδομενου του οτι κοιμαμαι 8 το πρωι και εχω και υποταση και ελλειψη σιδηρου, μην το συζητησω καλυτερα! ;)
Δεν νομιζω ομως οτι θα πεθανω κιολας εκει (ΛΕΣ;;; :worry: :bye: :knife: ). Το ιδιο φυσικα ισχυει και για αλλους, ενω ακομα και ολοι οι αντρες να ειναι πιο δυνατοι απο τις γυναικες:

α) Εκτος απο καποια αντοχη που ισως χρειαζεται (στις περιπτωσεις που γινονται ασκησεις,κτλ) δεν μπορω να σκεφτω πολλα πραγματα που απαιτουνται στον στρατο.

β) Στο κατω κατω, ας υπηρχαν εξαιρεσεις για τις γυναικες σε ο,τι αφορουσε ιδιαιτερο μυικο φορτο, ή ας καταλαμβαναν μονο θεσεις που απαιτουσαν διοικηση, χειρισμο οργανων, κα

Συμμεριζομαι την αποψη του "ας μην πηγαινε κανεις υποχρεωτικα", αλλα αφου κρινεται απαραιτητο δεν βλεπω γιατι να μην ειναι και για τις γυναικες... :confused:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ααα όσο για το στατιστικό, αν πραγματικά έχεις αυτή την περιέργεια θα μπορούσα να κάνω κάποια στιγμή ένα πρόχειρο scriptάκι και να το τρέξουμε μία φορά να δούμε τη δεδομένη στιγμή ποιός είναι πρώτος :)
Με έβαλες σε περιέργεια τώρα! :P

Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Εχεις δικιο,ειναι ο κορυφαιος!!


Οχιιιιιι! :ermm: :help: :vava: Πολυλογας στην πραγματικοτητα, πολυλογας και στο φορουμ;! Δεν θα το αντεξω! :no: :wall: :P

Υ.Γ 1 : Παντως παιδια (και μιλαω για/σε αρκετους) δεν μπορω να καταλαβω το λογο που μπορει να υπαρχει ωστε να ειρωνευτεις ή να μιλησεις ασχημα σε καποιον στο φορουμ. Στον προφορικο λογο οκ, αφου ειναι δυσκολο να ελεγξεις τα νευρα σου και σου ξεφευγουν πραγματα, αλλα νομιζω οταν γραφεις κατι και βλεπεις οτι προσβαλλει τον αλλον δεν το ξανασκεφτεσαι; :worry: Εκτος των αλλων ,το να εκφραζεσαι γραπτα αφαιρει απο ολους καποια απαραιτητα στοιχεια επικοινωνιας (εξου και τα "απαραιτητα" για μενα smilies) οποτε πρεπει να υπαρχει μεγαλυτερη κατανοηση απο ολους μας οτι ο "αλλος" (οποιος και αν ειναι αυτος) μπορει να μην εννοει ακριβως αυτο που λεει ή οτι παρερμηνευουμε το τι λεει...
Αποψη μου φυσικα παντα...

Υ.Γ 2: Καλα...θα δειτε εσεις! :P Αλλη φορα θα απαντησω(στα αναλογα μηνυματα):

1) Οχι, αδικο
2)Οχι ,κακο
3)Μην μαλωνετε
:stupid: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Υ.Γ 2: Καλα...θα δειτε εσεις! :P Αλλη φορα θα απαντησω(στα αναλογα μηνυματα):

1) Οχι, αδικο
2)Οχι ,κακο
3)Μην μαλωνετε
:stupid: :bleh:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, να σαι καλά, πέθανα στο γέλιο!!! :rofl:

Όσο για το στρατό, νταξ, πάω πάσο, δεν έχω πάει κιόλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top