Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
η μιζέρια, η ξινίλα και η καφρίλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Η μιζερια,η ελειψη χιουμορ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
H επιδειξιομανία και ο σνομπισμός! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
χτυπηματα πισω απο την πλατη σου. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η στενομυαλοσύνη :mad::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Η βλακεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
η αγάπη με τον καθρέφτη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1970

Νεοφερμένος

Η nefeli1970 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
η μιζερια και η βλακεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φρικάρω με τους ανθρώπους που κάνουν χειρονομίες, είχα μια θεία και όποτε με έβλεπε στο τέλος της κουβέντας είχα 3-4 μελανιες για καβάτζα... το κακό είναι πώς το έχουν σχεδών όλοι μου οι συγγενείς:mad:

Συχαίνομαι τους ανθρώπους που μιλάνε και σε ακουμπάνε με το δάκτυλο... ακούς ε; ακούς και να σου το δάχτυλο στον ωμο μου να με κάνει να θέλω να κόψω το δάχτυλο και να του το βάλω εκεί που δεν πιάνει φώς:mad:

Εκνευρίζομαι με αυτούς που μου χαιδέυουν το χέρι ή προσπαθούν να πιάσουν, ιδικά κάτι παπούλιδες που σχεδών είναι έτοιμοι να γρεμιστούν και επιδή είναι έτοιμο να πέσει και το άλλο πιάνουν κάνα χέρι μπάς και προλάβουν καμιά τελευταία χαρά στην ζωή τους:mad:

Μου την δίνουν οι ξερόλες, που ξέρουν τα πάντα και δεν δέχοντε και γνώμη κανενώς, όταν λέμε ότι ο ήλιος είναι πορτοκαλί ΕΙΝΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ αν τώρα εγώ τον βλέπω κίτρινο είμαι λάθος:mad:

Αυτά τα λίγα δεν είμαι εγώ παράξενη, αυτοί είναι παράλογοι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georges5773

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
οι ψευτες,οι ρατσιστες και οι ψωναρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το ψέμα και η βλακεία κυρίως, αλλά μπορεί να μου την δώσει απλά και ένα βλέμμα ή το στυλάκι κάποιου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ρατσισμός σε όλες του τις μορφές, οπισθοδρομικότητα, βλακεία, σνομπισμός, μιζέρια, υπερβολικό άγχος σε σημείο που να αγχώνει και εμένα στο τέλος :D φλωριά.

Για να μη παρεξηγηθεί το νόημα και αυτού του post μου, με τη λέξη φλωριά εννοώ κάποιες υπερβολικές περιπτώσεις, όπως τον υπερβολικό φόβο κάποιου προς καποιον άλλο ή το να μη μπορεί κάποιος να υπερασπιστεί τον εαυτό του και να καταφεύγει συνεχώς στη βοήθεια των φίλων του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σημερα καταλαβα ΠΟΣΟ μου τη δινει να ειναι καποιος φλυαρος. Να μιλαει ασταματητα, να συνεχιζει να μιλαει ενω εσυ απλα μουγκριζεις η κουνας το κεφαλι με βλεμα που ικετευει για λιγη ησυχια, και να πιστευεις οτι κατα βαθος μιλαει γιατι ξερει ποσο υποφερεις. TALK TO THE HAND!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART5949

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
α)Το ψεμα:/:
β)Η αχαριστια:down:
γ)Η υποκρισια:sly:
δ)Οι ατομιστες-ψωνισμενοι:pfff:

Πιστεψτε με υπαρχουν πολλοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
α)Το ψεμα:/:
β)Η αχαριστια:down:
γ)Η υποκρισια:sly:
δ)Οι ατομιστες-ψωνισμενοι:pfff:

Πιστεψτε με υπαρχουν πολλοι!!!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SWEET HEART5949

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

:clapup:Πολυ καλο!!:clapping:
Να σου πω την αληθεια fandago την ωρα που απαντουσα μου ηρθε στο μυαλο αυτο το τραγουδι.:):hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anonumos

Νεοφερμένος

Ο anonumos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παντα μου τη διναν στα νευρα αυτοι που μπροστα μου ηταν καλοι και πισω μου μου σκαβαν το λακο μου και δυστηχως τετοιο ειδος ανθρωπων συνανταω μια ζωη:/:
Ακομα μου τη δινουν στα νευρα τ ατομα που σου κανουν το καλο και σε καποια στιγμη σε παγιδευουν και δε μπορεις να ξεφυγεις.
Αυτες τις 2 ικανοτητες τις εχει καποιο ατομο (η μαμα της δικιας μου καταφερε να μας κοψει την εποικεινωνια απο το τηλ) και ευθηνεται για τη ψυχικη μου κατασταση.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

InnerSilence

Νεοφερμένος

Η InnerSilence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Με ενοχλεί απίστευτα η υποκρισία, η βλακεία, η ανευθυνότητα και η έλλειψη κατανόησης απο τους γύρω μου. Επίσης... με ενοχλέι όταν κάποιος δεν έχει ενδιαφέροντα...
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
α)να είμαι σε λεωφορείο, ηλεκτρικό, μετρό κ.λ.π και να είμαι υποχρεωμένη να ακούω τους συνεπιβάτες μου να γκαρίζουν στο τηλέφωνο...έλεος όμως!
β)η μετριοπάθεια σε συνδυασμό με την ανασφάλεια όπως και η υπερβολική αλλαζονεία-κοινώς ψωνίαση. Γιατί είναι τόσο δύσκολο να έχει ο καθένας αυτογνωσία και να ξέρει τα όρια του;
γ)οι άνθρωποι που ότι και να πούν το έχουν χιλιοσκεφτεί πρώτα. Χίλιες φορές να είναι ο άλλος αυθόρμητος και ας λέει πράγματα που μπορεί να πονάνε...τουλάχιστον θα είναι ειλικρινείς σκέψεις.
δ)το χαζογκομενιλίκι...γενικά μου την σπάει.:mad:

Μήπως είμαι υπερβολικά περίεργη...
:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top