Θα κάνατε σχέση με τον... εαυτό σας;

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@cibyllian
δηλ. τι εννωεις με αυτο ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι βαθυστόχατο νόημα, νέε μου. :P



Αλλά ας μην βγούμε off.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
χμμμμμ....

με έβαλες σε σκέψεις τώρα...


Όχι γιατί όταν θα τσακωνόμασταν θα μας άκουγε το σύμπαν...

Όχι, αν ήταν τόσο ισχυρογνώμων όπως εγώ... Από την άλλη άμα μας έπιαναν οι κλειστές μας θα πέρναγαν μέρες για να μιλήσουμε, ενώ θα ήμαστε σε φάση "αναμένω και νευριάζω: γιατί δεν με ρωτάει/μαντεύει τι έχω?" :redface:

Από την άλλη:
Ναι, γιατί θα είχαμε τον ίδιο τρόπο σκέψης και δεν θα διαφωνούσαμε σε βασικά σημεία ...ζωής
Ναι, γιατί θα ήμαστε αφοσιωμένοι και θα αγαπούσαμε ειλικρινά και με ανιδιοτέλεια
Ναι, γιατί θα θέλαμε ακριβώς τα ίδια πράγματα στη ζωή...

Αλλά από την άλλη... δεν ξέρω...

Ουσιαστικά μας βάζεις να κάνουμε ... αυτοκριτική.. "Εϊμαι καλός σύντροφος;"...

Δεν ξέρω... :hmm:
Aν ποτέ κατηγορηθείς για κάτι μια τέτοιου τύπου ..εξομολόγηση, σίγουρα θα σε γλιτώσει από της ..φυλακής τα σίδερα! :P

Και για να είμαι ον τόπικ, ναι θα έκανα σχέση με μένα. Επιτέλους θα έβρισκα κάποιον θεοπάλαβο σαν εμένα, εκρηκτικό, παθιασμένο, να με φροντίσει και να μου κάνει συνεχώς διάφορες εκπλήξεις όπως κάνω εγώ συνήθως στους άλλους. Οκ, θα είχαμε ένα θέμα όταν θα μας έπιανε η κυκλοθυμικότητά μας ή η γκρίνια μας, αλλά νομίζω το συνολικό αποτέλεσμα θα ήταν μάλλον θετικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θα έκανα και μάλιστα είναι καημός μου να βρω κάποιον που να μου μοιάζει στον χαρακτήρα. Θα ήθελα 1 άτομο χαμηλών τόνων αλλά με πολύ χιούμορ, αγάπη για τα ταξίδια, την φύση, πολύ εκδηλωτικό στα συναισθήματά του, με ελεύθερες απόψεις και ισχυρή προσωπική ''ηθική'' ας πούμε.

Έχω πολλές ιδιορρυθμίες, είμαι ευμετάβλητη σε διάθεση, εγωκεντρική και άλλα, όμως αν κάποιος με γνωρίσει λίγο τις καταλαβαίνει εύκολα, οπότε νομίζω στάνταρ θα τις ανεχόμουν. Θα βρω άραγε τον μισό μου εαυτό σε αρσενικό?:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@underwater
ναι ομως ισως θα ηταν καλυτερα να γνωρισεις καποιο ατομο που να ειναι ριζικα διαφορετικο σε σχεση με εσενα και εσυ θα πρεπει να ανακαλυψεις τον χαρακτηρα του το ιδιο ισχυη και το αντιστροφο. θα ειχε πιο πολυ ενδιαγερον να γνωρισεις καποιον που θα ειναι διαφορετικος σε σχεσει με εσενα αυτο εγω πιστευω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Χαχαχα. ωραίο θεματάκι. Γιατί όχι; Θα πρόσεχα όμως να μην τον γράφω γιατί είναι αυτό που με πριζώνει περισσότερο. Πλάκα θα χε αλλά δεν ξέρω για πόσο θα άντεχα με τέτοιες εναλλαγές διάθεσης που έχω :P ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Νομίζω ότι δεν θα έκανα σχέση με κάποιον που θα είχε τον ίδιο χαρακτήρα με μένα.Θα καταντούσε ανιαρό γιατί θα έλλειπε αυτό το διαφορετικό στον άλλον που θα με τραβούσε κοντά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα ειχε ωραιο σωμα ναι, αλλιως δυσκολα...
Τωρα το που και πως θα κατεληγε δεν το ξερω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αμα ειχε ωραιο σωμα ναι, αλλιως δυσκολα...
Τωρα το που και πως θα κατεληγε δεν το ξερω....:P
Απλό: θα κάνατε sex όλη μέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ίσως και ναι γιατί δεν είμαι και από τους πιο εύκολους ανθρώπους πολλές φορές λέω ούτε με μένα δεν τα βρίσκω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απλό: θα κάνατε sex όλη μέρα. :P

Χμμ... Μπα... Θα ητανε πιο πλουσια η σχεση μας... Η θα καναμε σεξ πινοντας μπυρες η θα μου επερνε φιφες ενω θα επινα μπυρα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
χμμ δύσκολο ερώτημα Λία μου ,
βασικά με τον άντρα μου είμαστε δυο διαφορετικοί χαρακτήρες με διαφορετικά ενδιαφέροντα χόμπι παρέες, ομάδες, κόμματα και πολλά άλλα, αλλά πάλι περνάμε πολύ καλά μαζί και δεν μπορώ να φανταστώ άλλο άντρα στο πλευρό μου.
Βασικά ο ένας συμπληρώνει τον άλλο ... άρα όχι δεν μπορώ να κάνω σχέση με τον εαυτό μου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Όσο πιο πολύ το σκέφτομαι, τόσο περισσότερο μου αρέσει σαν ιδέα...από την άποψη ότι ίσως έτσι έβρισκα μεγαλύτερη κατανόηση στον τρόπο που σκέφτομαι και πράττω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Θα κάνατε σχέση με τον εαυτό σας

Αποκλείεται!!!



Το πολύ πολύ ένα στα όρθια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μμμ.. γιατί όχι???
Θα έκανα αλλά είναι σίγουρο ότι αν αρχίζαμε και οι 2 να γκρινιάζουμε συνέχεια...θα μέναμε μόνοι κι έρημοι... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ναι, αλλά όχι να παντρευτώ τον εαυτό μου. Θα ήταν καταστροφή! :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πωπω.. αυτό το έχω σκεφτεί πολλές φορές κι έχω καταλήξει πως δε θα άντεχα ένα άτομο σαν εμένα.
Και αυτό γιατί, ενώ μπορώ να κάνω πολλές θυσίες για κάποιον, να προσπαθώ για τη σχέση μου, να συμβιβάζομαι, μπορεί ξαφνικά να μου ρθει κάπως και να τα κάνω όλα μαντάρα!:/:
Έτσι αυτό θα με γέμιζε ανασφάλεια..
Επίσης είμαι λίγο πολύ ανεύθυνη και ζω μόνο το τώρα. Δεν προγραμματίζω τίποτα και παώ όπου με πάει. Από τον άλλον θέλω μια σοβαρότητα.. να με κρατάει, όταν πάω να ξεφύγω!:redface:

Σίγουρα θα κάναμε απίστευτο χαβαλέ, θα ταξιδεύαμε πολύ και δε θας μας ένοιαζε τίποτα!
Θα λάμβανα πολλή αγάπη χωρίς να είναι απαραίτητο να προσφέρω κάτι!

Γενικά νομίζω πως η σχέση με την αντρική Ηρώ θα ήταν ένα πανηγύρι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fogi

Νεοφερμένος

Η fogi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
χμ! σχέση με ... μενα στο αρσενικο μου! έχει τα θετικά του, αλλά και τα αρνητικά του.
Στα θετικά ανήκει ο ίδιος τρόπος σκέψης, οι ίδιες αξίες, τα ίδια ιδανικά, οι ίδιες πρωτεραιότητες....
Ισως όμως, δεν θα ήταν καλό, να έχω σχέση με κάποιον που είναι το ίδιο χαμηλων τόνων με μένα, το ίδιο απαισιόδοξος και...άλλη μια "φωνή της λογικης". Ξέρω κι εγω....πολύ ξενέρωτο μου ακούγεται!
Εχω σχέση με κάποιον που ΄σε αντίθεση με μένα είναι ένας αισιόδοξος άνθρωπος με την ζωντάνια ενός μικρου παιδιού και με ξεσηκώνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Με τίποτα!
Ίσως να με γοήτευε στην αρχή, αλλά θα τσακωνόμασταν και δεν θα έκανε κανείς την πρώτη κίνηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
όχι γιατί θα ήταν βαρετό :P

αλλά και επειδή :

α) είμαι νευρόσπασμα
β)εγωίστρια
γ) εργασιομανής αλλά ουσιαστικα βαριέμαι
δ)θέλω την ησυχία μου όποτε τη θέλω και δεν το διαπραγματεύομαι
δ) πολλές φορές δεν ξέρω τι θέλω
κτλ κτλ


άσε πού να μπλέξω με έναν τέτοιο. μακριάαααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top