Κατσαρίδες, κουνούπια και η υπόλοιπη παρέα!

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε μεθανε με το οινοπνευμα ως που δεν το αντεξει ο οργανισμος τους και τελαρουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Wow, να δω κατσρίδα να πεθαίνει από κίρρωση ήπατος κι άλλο τι στον κόσμο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σόρυ Μποράτ,
αλλά εσένα μου πάει η καρδιά να σε πατήσω!:D
Ω ναι, θα σου ζητήσει κι άλλο μετά!! :clapup::clapup::clapup::clapup:




Εγώ προτιμώ το καυτό νερό πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ω ναι, θα σου ζητήσει κι άλλο μετά!! :clapup::clapup::clapup::clapup:




Εγώ προτιμώ το καυτό νερό πάλι.

Kαυτό νερό?
Σιγά που θα σου κάνω τη χάρη να σε λούσω!
Γιατί ένα Shampoo με έξτρα conditioner θα το' χεις μαζί σου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νομίζω ότι αναφερόταν στις κατσαρίδες κι όχι στον εαυτό του Ρηνούλα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νομίζω ότι αναφερόταν στις κατσαρίδες κι όχι στον εαυτό του Ρηνούλα.. :P
Στις κατσαρίδες αναφέρομαι - αλλά η Ρηνούλα το spanking σκέφτεται. :devil: :mastigio



Επίσης ρίχτε λίγο πετρέλαιο στην αποχέτευση και καλύφτε το με κάνα "πλακάκι". Στην αρχή βρωμάει έντονα, αλλά μετά φεύγει η μυρωδιά απ' το σπίτι - αλλά όχι απ' τον υπόνομο.
Τα διώχνει, νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ το καυτό νερό πάλι.
Δηλαδή μόλις δεις κατσαρίδα πας και βράζεις νερό;
Της λες: "στάκα να βράσω νερό να σε κάψω;" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν με ενοχλούν.
Τη δουλειά τους και τη δουλειά μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν με ενοχλούν.
Τη δουλειά τους και τη δουλειά μου.....


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
χαχα πραγματικα με κανατε να γελασω με τις ιστοριες σας παιδια!
εχω και γω μια:
μια μερα μπαινω σπιτι και βλεπω την μανα μου να εχει τραβηξει τον καναπε και να ειναι κρυμμενη απο πισω του. της λεω τι κανεις? και μου δειχνει την αναποδογυρισμενη κατσαρολα στο πατωμα. παω να την σηκωσω και αρχιζει να φωναζει "εχουμε ενα πτωμα στο σπιτι μας!!". σηκωνω την κατσαρολα και ηταν μια ψοφια κατσαριδα απο κατω... τι να πεις!:hehe::lol::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
χαχα πραγματικα με κανατε να γελασω με τις ιστοριες σας παιδια!
εχω και γω μια:
μια μερα μπαινω σπιτι και βλεπω την μανα μου να εχει τραβηξει τον καναπε και να ειναι κρυμμενη απο πισω του. της λεω τι κανεις? και μου δειχνει την αναποδογυρισμενη κατσαρολα στο πατωμα. παω να την σηκωσω και αρχιζει να φωναζει "εχουμε ενα πτωμα στο σπιτι μας!!". σηκωνω την κατσαρολα και ηταν μια ψοφια κατσαριδα απο κατω... τι να πεις!:hehe::lol::rofl:
Κάνατε και ιατροδικαστική έρευνα;
Από τι πήγε ο μακαρίτης; :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Κάνατε και ιατροδικαστική έρευνα;
Από τι πήγε ο μακαρίτης; :D:D:D:D:D

απο την τσιριδα της μανας μου μαλλον!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εγώ τις σιχαίνομαι απίστευτα τις κατσαρίδες!!! Έχω πολλές ιστορίες να σας πω αλλά θα αρκεστώ σε μία. Ήταν καλοκαίρι και οι γονείς μου έλειπαν. Ήμουν μόνη μου λοιπόν και είχε έρθει το βράδυ η κολλητή μου να κοιμηθούμε. Σε κάποια στιγμή ακούσαμε φασαρία στην κουζίνα και πήγαμε να δούμε τι ήταν. Ανοίγουμε το φως και τι να δούμε... Ήταν 2 τεράστιες κατσαρίδες μέσα σε ένα ανοιχτό πακέτο με φρυγανιές που είχα αφήσει πάνω στον πάγκο. Πάθαμε σοκ!!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε!!!!!! Καταλήξαμε με το κατσαριδοκτόνο στο ένα χέρι και την παντόφλα στο άλλο και τελικά τις σκοτώσαμε και τις 2!!! :D

Τώρα πια έχω εκπαιδευτεί και έχω αναπτύξει και στρατηγική. Περιμένω να πάνε στο πάτωμα λίγο μακριά από τα ντουλάπια της κουζίνας για να μπορώ να τις σκοτώσω με την ησυχία μου. Διαφορετικά τρέχουν σαν μανιακές και κρύβονται πίσω από το ψυγείο ή την κουζίνα και δεν μπορώ να τις βρω. Λογικά κάπου εκεί θα έχουν τη φωλιά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Η φωλιά είναι πάντα πίσω από τα πλακάκια μέσα στους τοίχους.
Και το ψυγείο να τραβήξεις δεν θα τη δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Δε θα βρω όμως μια χαραμάδα; Από κάπου θα βγαίνουν λογικά και για να είναι τόσο τεράστιες η χαραμάδα θα είναι μεγαλούτσικη για να χωράνε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Υπάρχουν στο εμπόριο ειδικά φάρμακα-παγίδες, τα οποία περιέχουν μια ουσία που κολλάει στα πόδια της κατσαρίδας και μεταφέρεται στη φωλιά της, με αποτέλεσμα να θανατώνονται μαζικά.
Το μοναδικό μείον είναι οτι το σπίτι μετά θα μοιάζει με πεδίο μάχης γεμάτο πτώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εγω με κατσαριδες τιποτα τραγικο, τις μεγαλες πετουμενες δεν τολμαω να τις πλησιασω, τις μικρες τις κανονιζω.
Εχω ομως τραγικη εμπειρια με ακριδα και αραχνη :S
Πιο μικρη ειχα παει σε ενα φυτοριο με τους γονεις μου και πεταχτηκε μια ακριδα και θρονιαστηκε στη μυτη μου :( και ηταν οσο μεγαλη ηταν και η μυτη μου!!!!
Και με την αραχνουλα περασαμε ενα βραδυ αγαπης, αυτη ηταν μεσα στο σορτσακι μου ενω κοιμομουν, και καθως πιεζοταν εκει μεσα μου αφησε και μερικα κατακοκκινα ενθυμια που με πονουσαν και με ετρωγαν :Ρ Οταν την ανακαλυψα πεθανε μαρτυρικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ούτε να ακούω δεν θέλω για έντομα!!!
Όσο αγαπάω τα ζώα άλλο τόσο μισώ τα έντομα και συγκεκριμένα τις κατσαρίδες!
Μπλιάχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.


νέος τρόπος για να σκοτώνεις κατσαρίδες...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top