Υπάρχει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα-γυναίκας;

Μπορει να υπάρξει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 499)
  • Ναι

    Ψήφοι: 319 63.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 180 36.1%

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Εμένα οι φίλες μου έγιναν στο τέλος κοπέλες μου! Μήπως σαν φίλος δεν είμαι καλός?:confused:

Μάλλον το αντίθετο!
Παρα ήσουν καλός!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Μάλλον το αντίθετο!
Παρα ήσουν καλός!!!! ;)

Μπα, απλά αυτές που διάλεγα για φίλες ήταν πολύυυυυυυυυ καλές!:D Τι να σου κάνει η φιλία όταν είσαι λιώμα και κοιμάστε "φιλικά" στο ίδιο δωμάτιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γιαννη το αν εισαι καλος φιλος φιλος δεν εξαρταται αν μετα συναψεις σχεση με αυτην που ηταν φιλη σου,αλλα το πως τους ειχες συμπεριφερθει οσο εισασταν φιλοι.
εχεμυθεια,εμπιστοσυνη,να εισαι κοντα τους κτλ κτλ.
Για αυτο και εγω εγραψα οτι δεν ειναι κακο απο μια φιλια να ξεκινησει σχεση και ουτε οτι αν συμβει αυτο σβηνει αυτοματα το οτι μεχρι την δεδομενη στιγμη μπορει να υπηρχε αληθινη φιλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yertle

Νεοφερμένος

Ο yertle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
οχι βρε crazyhelen δεν ειναι κακο, καθε αλλο. αλλα εσεις (οι γυναικες) δεν μας κατηγορειτε συνεχεια οτι ολο εκει το παμε και ολο το ερωτικο εχοθμε στο νου μας κτλ κτλ ?

επισης οταν δεν το κανουμε, δεν αρχιζετε το αλλο ποιημα "δεν υπαρχουν πια αντρες κτλ κτλ " ?? παραλληλα βεβαια κυκλοφορειτε στα bar με το υφος "ελα κοροιδο κανε την κινηση σου για να σε στειλω" :D

αβυσσος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yertle:
...

αβυσσος....

...keep walking..:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yertle

Νεοφερμένος

Ο yertle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:

...μονόδρομος.....:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yertle:
οχι βρε crazyhelen δεν ειναι κακο, καθε αλλο. αλλα εσεις (οι γυναικες) δεν μας κατηγορειτε συνεχεια οτι ολο εκει το παμε και ολο το ερωτικο εχοθμε στο νου μας κτλ κτλ ?

επισης οταν δεν το κανουμε, δεν αρχιζετε το αλλο ποιημα "δεν υπαρχουν πια αντρες κτλ κτλ " ?? παραλληλα βεβαια κυκλοφορειτε στα bar με το υφος "ελα κοροιδο κανε την κινηση σου για να σε στειλω" :D

αβυσσος....


Δεν θέλει κόπο yertle μου.... Θέλει τρόπο.
Δεν μπορεί με το "καλησπέρα" να προσπαθείς να την ρίξεις στο κρεβάτι, αλλά ούτε να αγνοείς συστηματικά την ανάγκη της για σεξουαλικές περιπτύξεις λόγω Champion Leegue.
Μια μέση λύση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yertle

Νεοφερμένος

Ο yertle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αν της πω δηλαδη μια καλησπερα λιγο πριν την εναρξη του ματς, προλαβαινω να ικανοποιησω τις ορεξεις της στο ημιχρονο? :)

και αν ναι, ποιος μου εγγυαται οτι θα με αφησει να δω το δευτερο ημιχρονο ησυχος ? :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κι όμως το κατάφερα σε Πειραιώτη, φανατικό γάβρο :clapup::clapup::clapup:

έχασε πολλούς αγώνες....:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
κι όμως το κατάφερα σε Πειραιώτη, φανατικό γάβρο :clapup::clapup::clapup:

έχασε πολλούς αγώνες....:redface::P
Έεετσι!!Εγώ ευτυχώς ποτέ δεν είχα πρόβλημα γιατί και εγώ βλέπω μπάλα και ειδικά Champions Leauge φανατικά!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σας επαναφέρω στην τάξη....
Το θέμα μας δεν είναι ο γαύρος, αλλά η "φιλία" των δύο φύλων και το κατά πόσο μπορεί να αναπτυχθεί χωρίς να κρύβονται πιο "αμαρτωλά" αισθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ναι αμε... Εδω μολις ακουσα για καποια που κοιμαται με "το φιλο της το ταδε", αγκαλιτσα, χωρις να υπαρχει τιποτα ερωτικο μεταξυ τους, επειδη σε καποιον επρεπε να στραφει για παρηγορια... :clapup:

Ποσο iq πρεπει να εχει καποιος, για να καταλαβει πως τα κουνελια δε κάνουν για φύλακες στα καροτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Ποσο iq πρεπει να εχει καποιος, για να καταλαβει πως τα κουνελια δε κάνουν για φύλακες στα καροτα?


:D Η καλύτερη φράση που θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει κανείς!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θέμα, δεύρο έξω από τον τάφο σου να μας πουν οι νέοι την άποψή τους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θέμα, δεύρο έξω από τον τάφο σου να μας πουν οι νέοι την άποψή τους! :D

Δεν είναι τυχαίο που έχει να το αγγίξει κάποιος αυτό το θέμα τόσο καιρό. Η φράση είναι κατατοπιστική και επαρκής...

Ποσο iq πρεπει να εχει καποιος, για να καταλαβει πως τα κουνελια δε κάνουν για φύλακες στα καροτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχει.
Το ζω εδώ και 25 χρόνια τώρα και είναι υπέροχο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και στα 25 χρόνια δεν βγήκε ούτε μία φορά κάτι το ερωτικό; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Yπαρχει διαφορά αναμεσα στο "οχι πολυ πιθανο" και στο "αδυνατο"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Υπάρχει!:)

Δεν γίνεται μάλλον εύκολα κατανοητό.

Έχω έναν φίλο πολύ καλό. Μας στο δρόμο να περπατάμε, νομίζουν ότι είμαστε μαζί. Μας βλέπουν να καθόμαστε μαζί στο θρανίο, νομίζουν ότι είμαστε μαζί. Με βλέπουν να του στέλνω μηνύματα, πάλι, νομίζουν ότι τα έχουμε. Πηγαίνω σπίτι του, κανείς δεν πιστεύει ότι θέλω να του δώσω σημειώσεις. Η δε κοπέλα του, με το που τον πλησιάζω, έρχεται κοντά με απειλητικό ύφος. Εγώ γελάω φοβερά μ'αυτόν, είμαστε φίλοι. Δεν μπορώ όμως να κάνω μαζί του ότι κάνω φυσιολογικά με τα κορίτσια/φίλες μου:mad::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σε ορισμένες περιπτώσεις βγήκε, σε κάποιες άλλες όχι.
Αλλά σε κάθε περίπτωση η φιλία μας συνεχίζεται ακάθεκτη....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top