Τι όνειρο είδατε χθες;

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ειμαι σοβαρά γιατρέ μου;:worry:

ΛΟΛ!!!!!:hehe::thumbsup: Σοβαρά θα είσαι όταν σε πιάσουν στα χέρια τους Μισελ, Bone και Βάλντερ!

Αλλά πολύ καλό το όνειρο! Μπράβο μάνια μου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΛΟΛ!!!!!:hehe::thumbsup: Σοβαρά θα είσαι όταν σε πιάσουν στα χέρια τους Μισελ, Bone και Βάλντερ!

Αλλά πολύ καλό το όνειρο! Μπράβο μάνια μου!:clapup:

Τι μπράβο; σε λίγες μέρες 2 περίεργα όνειρα με το στέκι, βρε μπάς και πρέπει να χαλαρώσω λίγο;:worry: μήπως να ασχοληθώ περισσότερο με το blog μου μπάς και ξελαμπικάρω;:worry: ξέρεις τι καβγάς έπεσε; άγριος για το ποιός α προτωπάρει τον valder:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Παιδια κάτι έχει γίνει, το βράδυ είδα ενα όνειρο πάλι απίστευτο και πάλι με το Στέκι:hmm:

Ειχα λέει το ιντρενετ και μπαίνω στο στέκι και βλέπω λέει ότι μου αλλάξανε την υπογραφή, στο κουμπάκι λέει αντί αυτά που λέει τώρα έλεγε, "απαγορέυονται τα μυνήματα":eek: μετά κάποιος μου μίκρυνε την εικόνα και νευρίασα λόγο αλλαγής ενω δεν είμουν λάθος στο μέγεθος της, μετά στέλνω πμ λέει στον Γιώργο και αντι αυτό μου είπαν ότι ο Valder ειναι υπέυθυνος για τις υπογραφές και κάνουν ότι θέλουν, μετά στέλνω στον Valder πμ και μου είπε ότι την αλλαξε και έτσι γουστάρει και ότι έβαλε λέει σκοπό να διώξει την Μισέλ για να κατακτήσει εκείνος τον Bone επειδή τον είχε ερωτευτεί τρελλά:confused:

Μετά τσακώθηκαν λέει η Μισέλ με τον Bone Για το ποιός θα πρωτοπάρει τον Valder και τοτε αρχίζω να φωνάζω και στους 3 τους επειδή δεν μου φτιάχναν την υπογραφη και δεν είχα την φώτο:worry:

Ειμαι σοβαρά γιατρέ μου;:worry:


HOLY FRAKK........:eek:

Δηλαδή εσύ ρε δεν φώναζες για να με πάρεις για την πάρτη σου αλλά για μια υπογραφή; Κρίμα το θαυμασμό που είχα στο στήθος σου... Πάω να ακούσω το Κόκο Τζάμπο να συνέλθω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Να σαι καλά βρε Μάνια, έλιωσα! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μανια μου, ουτε ανέκδοτο να ήταν!!!!!!!:devil:
Έλιωσα και εγώ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χαχαχα... Ωραία όνειρα βλέπεις!!! Μήπως να αρχίσεις απεξάρτηση σιγά σιγά γιατί δε σε βλέπω καλά.

Εγώ πάλι τον τελευταίο καιρό βλέπω συνέχεια εφιάλτες, συνήθως κάποιος με κυνηγάει κι εγώ τρέχω να κρυφτώ ή κάτι τέτοιο παρεμφερές. Πολύ άγχος έχω εκόμα και στα όνειρά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Χτες ονειρεύτηκα ότι ο Θρύλος κέρδισε την Τσέλσι 0-2 και ότι βγήκαν τα γαυράκια στους δρόμους να πανηγυρίσουν την πρόκριση!Όνειρα θερινής νυκτός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμ...εχω την εντυπωση οτι δεν ειδα καλο ονειρο...
Ειδα την κολλητη μου ουσα γυμνη απο τη μεση και κατω....να ερχεται να με παιρνει αγκαλια και να αρχιζει να κλαιει, λεγοντας μου οτι μιλησε με τον πρωην της (το τομαρι:mad:) και στην αρχη εδειχνε να απαξιει για κεινη και μετα την εσπρωξε μακρια....

Τι στο Δια τωρα ονειρο ειναι αυτο?!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τώρα τελευταία κ συγκεκριμένα πάλι χθες είδα στον ύπνο μου κάποιους πρώην μου με τους όποιους φιλιόμουν λέει κ ο αντρούλης μου καθόταν σε μια μεριά κ με κοιτούσε τι είναι αυτά ρε παιδιά?


Έχω να τους δω πάνω από 5 χρόνια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Τώρα τελευταία κ συγκεκριμένα πάλι χθες είδα στον ύπνο μου κάποιους πρώην μου με τους όποιους φιλιόμουν λέει κ ο αντρούλης μου καθόταν σε μια μεριά κ με κοιτούσε τι είναι αυτά ρε παιδιά?


Έχω να τους δω πάνω από 5 χρόνια:worry:

Σκέφτηκες τη περίπτωση να είναι κάποιο αποθημένο..Μάλλον το υποσυνείδητο κάτι θέλει να σου πει........:D

Εγώ πάλι είδα ότι θα έκανα κοπάνα...
Μερικές φορές απορώ και εγώ η ίδια με αυτά που βλέπω......:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγω ειδα οτι με ειχαν βαλει και εσκαβα αμπελια...

Το πρωι ημουν πτωμα στην κουραση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Σκέφτηκες τη περίπτωση να είναι κάποιο αποθημένο..Μάλλον το υποσυνείδητο κάτι θέλει να σου πει........:D

μπα με τίποτα λέμε!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Nερό και μετά το ίδιο πράγμα που βλέπω κάθε βράδυ.

Κάνας ονειροκρίτης ονλάιν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Περπατούσα λέει στο Σεϊτάνι, μια παραλία στη Σάμο, μπαίνω σε μια καλύβα καβλέππω μια γιαγια χήρα να κάθεται σε μια καρέκλα, να καπνίζει μπάφο και να μου ζητάει αν θέλω να μου πει τα χαρτιά. Της είπα ναι αλλά τι μου είπε δε θυμάμαι :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Nερό και μετά το ίδιο πράγμα που βλέπω κάθε βράδυ.

Κάνας ονειροκρίτης ονλάιν?

Ναι αμέ! :) Δες εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ότι είχε έρθει σπίτι μου ο Πάνος και η Λία:PΑρχίζω να έχω συμπτώματα της mania:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δεν πρόλαβα να δω...κοιμήθηκα μόλις 2 ωρες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εγώ κάθε φορά βλέπω ότι είμαι ξύπνια και κάνω πράγματα συνηθισμένα της καθημερινότητας. Ότι κάνω μάθημα, συγυρίζω το δωμάτιο, ότι χάνω την πρώτη ώρα και όταν ξυπνάω νομίζω ότι τα έχω κάνει.

Το χειρότερο είναι όταν βλέπω ότι έχω χάσει/ καταστρέψει αγαπημένα μου αντικείμενα. Το πρωί τα ψάχνω και αναστατώνω τους πάντες.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ότι ζούσε η μαμά μου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ωραίο θέμα…οι χαλδαιοι οι βαβυλωνιοι οι κινεζοι οι αιγυπτιοι οι ελληνες και οι αραβες ησχοληθησαν επι αιωνας με την εξηγησιν αυτόν τον φαινομενον και επετυχαν να διαγνωσουν την προφητικην των σημασιαν…ο σεβασμος αυτος των ανθρωπων προς τα δεδομενα της μαντικης εν γίνει οφειλομενος εις την μακραια παρατηρησιν και επαλιθευσιν των υποδειξεων και προρρησεων της υπηρξε πολλακις αντικειμενον εκμεταλευσης διαφορων ψευδομαντεων και αγυρτων ώστε επιβαλλεται προσεκτικη διακρισις της πραγματικης παραδοσεως από τας ανευθυνους διαδοσεις της αγυρτείας... Πολλάν από τα γραφομενα σας επιβάλλονται εξήγησης και καλο θα ηταν να ανοιχτη ένα θεμα εάν δε γινατε οτι δεν υπάρχει ιδη για την εξηγηση αυτου του περιπλοκου συμβάντος που συμβαίνει σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top