[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Συνήθως 15-18 ευρώ. Αυτά που σου λέω με κάθε επιφύλαξη καθώς έχω καιρό να ανανεώσω τις πηγές μου και ίσως έχουν ακριβύνει λιγάκι. Βέβαια εξαρτάται και από το πού θα πας να κάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Υπολογισε για ενα πεντικιουρ - μανικιουρ ενα 30αρι πανω κατω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Thanx κορίτσια!
Πού πάτε εσείς, στο κομμωτήριό σας, σε κάποιο γνωστό Νυχάδικο, ή σε συνοικιακό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγώ πάω στη ξαδέρφη μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε μου τη στέλνεις; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Που; Με κορδέλα ή χωρίς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με λίμα, βασικά. Την κορδέλα την αφήνω σε σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Thanx κορίτσια!
Πού πάτε εσείς, στο κομμωτήριό σας, σε κάποιο γνωστό Νυχάδικο, ή σε συνοικιακό;

εμένα η κολλητή μου είναι δεύτερη δουλειά της μανικουρίστα κι έρχεται σπίτι φυσικά :D
σε ποια περιοχή είσαι, να δω αν είναι να στη στείλω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λες...
Αλλά κάτι άλλο, πόσο εύκολο είναι να έχω μαζί (ειδικά αν πάω εγώ σε μανικιουρίστα) τα δικά μου πράγματα, βλ λίμα και όλα τα συναφή;
Και, αλήθεια, ποια είναι να συναφή...; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λες...
Αλλά κάτι άλλο, πόσο εύκολο είναι να έχω μαζί (ειδικά αν πάω εγώ σε μανικιουρίστα) τα δικά μου πράγματα, βλ λίμα και όλα τα συναφή;
Και, αλήθεια, ποια είναι να συναφή...; :redface:

αδύνατον...
αυτά που έχουν αυτές είναι επαγγελματικά και το χέρι τους έχει μάθει να δουλεύει με αυτά
η δική σου λίμα δεν έχει καμία σχέση με τη δική τους (χωρίς να σημαίνει ότι δεν είναι καλή... είναι απλά διαφορετική)
πάντως επειδή καταλαβαίνω το κώλυμα σου, τα αποστειρώνουν τα υλικά τους
η δική μου πάντως το ξέρω με σιγουριά ότι το κάνει
άλλωστε τα συναφή είναι τόσα πολλά που μάλλον αποκλείεται να τα έχεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Οκ, θενκς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κορίτσια τα φώτα σας!!!!!
έχω ένα ιβουάρ φόρεμα στράπλες που θα το βάλω στη βάφτιση του παιδιού :P
(Αργεί ακόμα αλλά εγώ από τώρα ψάχνομαι :redface:)
το φόρεμα είναι αυτό
μην σας μπερδεύει... δεν είναι φύλλα, είναι μονοκόματο αμπιρ
και το μπροστινό μέρος που φαίνεται σαν να βγαίνει από πάνω, είναι σαν κορδέλα
(έχει και τιραντάκια λεπτά)
αυτά που μοιάζουν στην φωτό με στρασάκια, είναι μικρά ασημί κυκλάκια

το ερώτημα έχει ως εξής...
δε θέλω να βάλω λευκό ή ασημί παπούτσι γιατί θα μοιάζω πολύ με νύφη και θέλω να το σπάσω κάπως
σκεφτόμουν λοιπόν λουστρίνι γόβα peep toe και ασορτί τσαντάκι... τι λέτε? πως σας φαίνεται?
και επιπλέον, τι χρώμα να είναι? να είναι ας πούμε μωβ? κίτρινο? κόκκινο?
λέω λουστρινι επειδή το φόρεμα είναι ολομέταξο και γυαλίζει... αν βάλω ματ χρωμα πιστεύω θα είναι παράτερο!
λοιπόν, για βρείτε μου παπούτσι και αν είναι δυνατόν με φωτό :P
(δε με νοιάζει αν θα πρέπει να τα αγοράσω από εξωτερικό, αρκεί να είναι χώρα ΕΕ και να μην έχω εκτελωνισμό)



ΥΓ Ντίνα που ανησυχούσες πότε θα δεις το φόρεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, σε λουστρίνι θα φοβόμουν τα έντονα χρώματα, πχ κόκκινο, πράσινο, κλπ. Δοκίμασε γήινους τόνους, όπως μπεζ, σιένα... που είναι και κατάλληλοι για μέρα, μη μοιάζει σα να έβαλες τα βραδινά σου.

Συμφωνώ να 'ναι κλειστό το παπούτσι. Ίσως και σκούρο γκρι; Με κατάλληλα αξεσουάρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
με απαλό χρώμα δεν θα είναι πολύ "ξεπλυμένο" το σύνολο? :hmm:
αν και έτσι όπως το λες... φαντάστηκα μια μπεζ λουστρίνι peep toe γόβα και γύρω γύρω η ραφή της λευκή, αλλά που να τη βρώ αυτή έτσι όπως την φαντάστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε θα το έβρισκα ξεπλυμμένο, αλλά είναι και θέμα γούστου. :)
Οι γήινοι τόνοι είναι απλά έτσι...

Μπεζ ή ανοιχτό καφέ λουστρίνι; Αυτό με τις ραφές, αν το θυσιάζεις, θα κάνει το ψάξιμο πιο εύκολο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα σου πρότεινα ή μπρονζέ βίντατζ (με ασορτί τσαντάκι και εσάρπα). Αφού το φόρεμα είναι ιβουάρ, μη βάλεις ούτε μωβ ούτε κόκκινο. Θα μπορούσες να βρεις (η να σου φτιάξουν) μια ωραία γόβα που να είναι από ιβουάρ ύφασμα με λεπτομέρειες (π.χ. κάποιο φιόγκο ή τρέσσα) σε σκούρο (π.χ. σοκολά, ή πολύ σκούρο μωβ ή ακόμα και μαύρο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το μπρονζέ θα ήταν λύση αλλά με περιορίζει το ασημάκι που έχει μέσα το φόρεμα :/:


κάτσε να δω τι θα πουν και κάποιες κοπελιές που έχουν φετίχ με τα υποδήματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
αυτά ας πούμε σου αρέσουν;
(είμαι και λίγο άσχετη, μην γελάσεις αν είναι αταίριαστα:P
εμένα πάντως μου άρεσαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 02.jpg
    02.jpg
    127.3 KB · Εμφανίσεις: 140
  • 07.jpg
    07.jpg
    98.6 KB · Εμφανίσεις: 118
  • 10.jpg
    10.jpg
    124.2 KB · Εμφανίσεις: 127

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το πρώτο και το δεύτερο πολύ
νομίζω κι όλας ότι το πρώτο είναι πιο κοντά σε αυτό που ψάχνω :hmm:
που τα βρήκες? :P

(ρωτάω και για το πρώτο και για το δεύτερο)
ξανακοιτώντας τα, τα πρώτα μου κάνουν πιο καθημερινά και τα δεύτερα πιο κλασσάτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
α, ναι ξέχασα
https://www.bournazos.gr/FlashSite/
χαίρομαι που σου άρεσαν:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top