[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω αρχίσει και ψήνομαι άσχημα για το δεύτερο :P
βέβαια θα πρέπει να πάω να τα δω κι από κοντά αλλά οκ ευτυχώς έχουμε Μπουρνάζο στο Περιστέρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω για μοβ λεω, αλλα ειμαι γραφειο και θα φαω ξυλο εαν αρχισω να ψαχνω για παπουτσια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είδα κι αυτό που μου άρεσε πολύ στο σάιτ που μου έδωσες :hmm:
(καλά, καμία σχέση με το μοντέλο, το παπούτσι και το τσαντάκι κοιτάμε, ναι? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 04.jpg
    04.jpg
    83.7 KB · Εμφανίσεις: 153

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
όντως ωραίο κι αυτό!
και αν πας από εκεί, σίγουρα θα βρεις κι άλλα, που δεν υπάρχουν στο σάιτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ΚουΕ αυτό δεν είναι ροζ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το φόρεμα πως σας φαίνεται?
την αλήθεια να πείτε
έτσι κι αλλιώς δεν το πλήρωσα, μου το έκανε δώρο μια θεία μου και πρέπει να χάσω και τουλάχιστον 5 κιλά για να μπω μέσα, άρα.... αν δεν σας αρέσει πείτε το για να πάρω άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚουΕ αυτό δεν είναι ροζ;


νομίζω απ οσο το βλέπω στη φωτό ότι είναι πολύ απαλό μωβ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
το φόρεμα πως σας φαίνεται?
την αλήθεια να πείτε
έτσι κι αλλιώς δεν το πλήρωσα, μου το έκανε δώρο μια θεία μου και πρέπει να χάσω και τουλάχιστον 5 κιλά για να μπω μέσα, άρα.... αν δεν σας αρέσει πείτε το για να πάρω άλλο :P

το φόρεμα μου άρεσε πάρα πολύ:clapup:
είναι κομψό και εντυπωσιακό ταυτόχρονα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κι εμένα μου άρεσε πολύ! Πολύ σικ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα μονο το χρωματακι με χαλαει, μου κανει πολυ σε νυφη..ειδικα αν το συνδυασεις με λευκομπεζ παπουτσι.. Θα μου αρεσε να το σπασεις με καποιο χρωμα στα αξεσουαρ, αλλα κατι διακριτικο και ΦΙΝΕΤΣΑΤΟ ( :p), οχι κοκκινο και τετοια.
(Τα παπουτσια που βαλατε ρουλερνουν, μακαρι να μπορουσα να ισορροπησω σε 10ποντα+πανω...)
Και σοζ για την παρεμβολη, αλλα με τα ψηλααα τακουνια πως την παλευετε? Κανα τιπ για να μην περπαταω σαν κοκοτα ακομα κι οταν κανω αποπειρα να τα δοκιμασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είναι θέμα εξάσκησης :P
ούτε εγώ την παλεύω αλλά... μπρος στα κάλλη... :P
θα βάλω και αυτά τα πατάκια σιλικόνης μέσα που δεν γλιστράει το πόδι και μπαίνει μπροστά κι έτσι ανασηκώνεται λίγο το μπροστινό μέρος και μειώνεται κάπως το ύψος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ρε πιδιμ, νταξ εξασκηση, αλλα ο δρομος ειναι σκληρο πραμα :P
Oλα καλα οταν φερνεις βολτες στο σπιτι, αλλα γιααα πηγαινε να περασεις δρομο βιαστικα κι η παρεα να πηγαινει πιο γρηγορα, και να παλευεις ΚΑΙ να ισορροπησεις. Αθλος. Πρεπει να βαλω εμποδια στο χωλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
εγώ πάλι με τα φλατ έχω πρόβλημα :P (χωρίς πλάκα, με πιάνει η μέση μου)
Γενικά δεν έχω πρόβλημα με τα τακούνια, αν και παίζει ρόλο τελικά και η κατασκευή του παπουτσιού, π.χ. έχω ένα ζευγάρι 12ποντες καλοκαιρινές γόβες που τις φοράω από το πρωϊ μέχρι το βράδυ και δεν με ενοχλούν καθόλου και μου έχει τύχει να έχω 5ποντο και να σκοτώνομαι σε κάθε 10 βήματα. :P

Αυτό που μπορείς να κάνεις για να βελτιώσεις το περπάτημά σου με ψηλοτάκουνα, είναι να τα φοράς για ένα διάστημα μέσα στο σπίτι καθημερινά και να κόβεις βόλτες πάνω κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάλι με τα φλατ έχω πρόβλημα :P (χωρίς πλάκα, με πιάνει η μέση μου)
Γενικά δεν έχω πρόβλημα με τα τακούνια, αν και παίζει ρόλο τελικά και η κατασκευή του παπουτσιού, π.χ. έχω ένα ζευγάρι 12ποντες καλοκαιρινές γόβες που τις φοράω από το πρωϊ μέχρι το βράδυ και δεν με ενοχλούν καθόλου και μου έχει τύχει να έχω 5ποντο και να σκοτώνομαι σε κάθε 10 βήματα. :P

Αυτό που μπορείς να κάνεις για να βελτιώσεις το περπάτημά σου με ψηλοτάκουνα, είναι να τα φοράς για ένα διάστημα μέσα στο σπίτι καθημερινά και να κόβεις βόλτες πάνω κάτω.

και μετά ο από κάτω να μαζεύει υπογραφές για να σε διώξουν απ την πολυκατοικία :P
τα πιο ξεκούραστα κατ εμέ, είναι αυτά που έχουν χοντρή σόλα... απορροφάνε κάπως τους κραδασμούς (στυλ πλατφόρμας, με μισό ή ένα ποντάκι στη σόλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
και μετά ο από κάτω να μαζεύει υπογραφές για να σε διώξουν απ την πολυκατοικία :P
τα πιο ξεκούραστα κατ εμέ, είναι αυτά που έχουν χοντρή σόλα... απορροφάνε κάπως τους κραδασμούς (στυλ πλατφόρμας, με μισό ή ένα ποντάκι στη σόλα)

Ναι αλλά να μην είναι πολύ χοντρή η σόλα, δεν μ' αρέσει.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εγω τα πλατφορμε τα περπαταω ανετα (οταν πηγαινω να δοκιμασω:P) αλλα κολλαω στην αισθητικη :p Ενω βλεπω γενικως κοπελες που τους καθονται καλα, σ'εμενα μου φαινονται πολυ κoθωρνοι (δεν προσπαθω καν για την ορθογραφια τους :P).
Ενταξει, πολυ καλα, καταλαβα. Δεν υπαρχει σωτηρια. Σνιουρφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λοιπόν, πριν ήθελα να ξαναγράψω αλλά δεν πρόλαβα...
φανταζόμουν εξ' αρχής ένα χρώμα και σχέδιο ακριβώς σαν το δεύτερο του Μπουρνάζου!!! ΙΔΙΟ όμως!
Αυτά, αυτά, πολύ μου αρέσει και το καφέ και το παπούτσι!!!!

Βέβαια δοκίμασέ τα με το φόρεμα, γιατί με τα ασημάκια που λες ότι έχει, δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγω τα πλατφορμε τα περπαταω ανετα (οταν πηγαινω να δοκιμασω:P) αλλα κολλαω στην αισθητικη :p Ενω βλεπω γενικως κοπελες που τους καθονται καλα, σ'εμενα μου φαινονται πολυ κoθωρνοι (δεν προσπαθω καν για την ορθογραφια τους :P).
Ενταξει, πολυ καλα, καταλαβα. Δεν υπαρχει σωτηρια. Σνιουρφφφφ
Έχω δει κάποια παπούτσια που έχουν μεν λεπτό και ψηλό τακούνι, το οποίο στο κάτω μέρος του ενώνεται με το υπόλοιπο παπούτσι, κάνοντας το περίπου σαν πλατφόρμα με μια μεγάλη "τρύπα".
Λογικά αυτά θα είναι εξίσου άνετα με τις πλατφόρμες.
Το αν είναι αρκετά όμορφα εξαρτάται από το γούστο του καθενός και το κάθε παπούτσι I guess...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λεπόοοοοοοοον.. μαμάτο το φόρεμα καταρχάς! :D
Για παπούτσι λεπόν, εγώ θα έπαιρνα κίτρινο όπως σου είπα και τις προάλλες και εννοώ εκείνο το ανοιχτό κίτρινο που ..καναρινίζει κι όχι του κρόκου ή μουσταρδί. Με ίδια τσάντα και ένα εντυπωσιακό βραχιόλι θα είναι τέλειο :D (και μ' αρέσαν πολύ εκείνα που είδαμε στη Πατησίων!)
Επίσης κάτι σε σομόν θα ήταν ωραίο (έχω κάτι πέδιλα εδώ με ξύλινο τακούνι, φοβερά που θα ταίριαζαν, αλλά δεν έχω ιδέα που να βρεις παρόμοια :P) ή ανοιχτό πορτοκαλί (είδα κάτι τέτοια στην Nine west)

Κόκκινα, μπλε, μωβ, πράσινα αποκλείονται γιατί θα 'ναι καλοκαίρι, θα είναι και μέρα, θα είσαι σαν κιτσαριό :P

Βασικά έλα κέντρο ένα μεσημέρι να τα γυρίσουμε όλα και καθάρισες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
άντε βρε κοριτσάκι μου και περιμένω όλη μέρα να δεις το θέμα :P

ταιριάζαν λες τα κίτρινα που είδαμε? :hmm:
σήμερα πάντως που έκανα μια βόλτα στην αγορά του περιστερίου είδα πολλά κι ενδιαφέροντα...
πάντως σίγουρα πρέπει να πάμε μαζί για ψώνια :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top