Eurovision

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ πάντως θέλω το περσινό τραγούδι της Ουκρανίας. :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφερει καθολου.

Η περσινη eurovision με ενδιεφερε (ψηφισα κιολας) και τελικα εγινε αυτο που ηθελα. Τους καναμε ολους να μην ξερουν απο που τους ηρθε! Ποσο το ευχαριστηθηκα! Αν και θα το ευχαριστιομουν περισσοτερο αν πατωνε τελειως η Βισση! Σαμπανιες θα ανοιγα! Αν υπηρχε αρνητικη ψηφος θα της την εδινα σιγουρα.

Hail to Lordi! Οχι επειδη ειναι οι Lordi. Επειδη στειλαμε ενα μηνυμα στους "σοβαρους" οι οποιοι μην ξεροντας απο που τους ηρθε και μην μπορωντας να χωνεψουν την ηττα, λεγανε ο,τι μ@@@κια μπορεις να φανταστεις τις επομενες μερες στην τηλεοραση...

Η eurovision επαψε να με απασχολει απο τοτε που μπηκε ο αγγλικος στιχος σε ολους σχεδον.

Ειδα ομως τις 3 τελευταιες κυριως απο περιεργεια (την περσινη σας ειπα γιατι) και γιατι την εβλεπαν αυτοι που ηταν μαζι μου εκεινη τη στιγμη. και σαν τραγουδια που μου αρεσαν παρατηρησα τα "Hard Rock Allelujah" των Lordi περσυ, το "Cool Vibes" (τραγουδαρα) των Vanilla Ninja προπερσυ, το "In my dreams" των Νορβηγων Wig Wam προπερσυ, και το προπερσινο τραγουδι της Ουγγαριας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για να μην χαλάσω το θέμα με την μανία για την Eurovision, θέλω απλά να πω ότι από αυτά που είδα έχω να πω τα εξής:

Τουρκία: Το καλύτερο ακουστικά από τα τραγούδια για μένα. Δεν με ενόχλησε καθόλου που ήταν στα τούρκικα, μπράβο τους :)

Ουκρανία: "Καλή" σκηνική παρουσία :P

Αζερμπαιτζάν: Ενδιαφέρουσα σκηνική παρουσία επίσης και λίγο τρελιάρικο τραγούδι ;)

Γαλλία: Go Γαλλία Go! :clapup:

Ελλάδα: Δεν το είχα δει ολοκληρωμένο ως τώρα, συγκριτικά με τα υπόλοιπα είναι μάλλον αδιάφορο :worry:

Σερβία: Ωραίο τραγουδάκι σου σηκώνει την τρίχα. :confused:




Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω... :)

Και ένα τελευταίο σχόλιο για να ολοκληρώσουμε το κουτσομπολίστικο post, ο σκηνοθέτης και οι λήψεις γενικότερα ήταν άθλια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
russia russia :clapup::clapup:

αμεσως με -1 γαμοτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρμενία τσάκισε, ισοπέδωσε, κομμάτιασε...
Παντοδύναμη Φινλανδική κομματάρα πιό χαμηλά όμως.
Επίσης δυνατή κομματάρα της Ισλανδίας.
Νορβηγία πολύ ευχάριστο τραγούδι.
Τουρκία καλό άσμα.
Η Ουκρανία hot hot hot!
Ελλάδα, ούτε ζέστη ούτε κρύο.
Σερβία παράγει τέχνη για άλλη μια φορά...

Κάτι Αζερμπαϊτζαν, Ρουμανίες, Γαλλίες, Ισπανίες και δε συμμαζεύεται ήταν της Χαϊδως το φλώρικο πανηγύρι. Άντε πάω να δω τα κουκιά που μαζεύονται...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ισπανια, ρωσια και βοσνια ερζεγοβινι , σερβια και γαλια αυτα μου αρεσαν :)

η ελλαδα δεν μου εκανε κλικ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.


ζιτω ο dima bilan, ζιτω η russia :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Έχει ένα δίκιο ο teo, έχει ωραίο δερματάκι ο τύπος. Σαν κ#$ος μωρού! :P

Και όσο για φωνή... γείτονες! ;)

Μπράβο πάντως στο Καλομοιράκι, περίμενε άραγε κανείς μας ότι θα φτάσει στην 3η θέση; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ναι ομως η ρωσια 1η βγηκε . βαλτε οσα μειων θελετε γιατι σημερα βγηκε η ρωσια 1η ;):teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Α ρε κατακαημένη Φιλανδία...Δεν πειράζει ρε, ROCK ON! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ευχαριστω παντος που με αφηνετε να πω ελευθερα την γνωμη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Βρε τεο μου, η Ρωσία είναι καπιταλιστική χώρα, τι χαίρεσαι; Εκτός κι αν σου άρεσε ο Dima Bilan, άλλο αυτό, το σέβομαι.:)

Πάντως καλά έκατσε η 3η θέση στην Καλομοίρα, άσχετα από το συνηθισμένο παιχνίδι μεταξύ των βορείων το οποίο έχει καταντήσει μια βλακεία και μισή.:)

Για χαβαλέ καλή είναι η Eurovision. Όποιος ασχολείται παραπάνω χάνει τον καιρό του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και μόνο που είχα τη χαρά να δω τον αγαπημένο μου πατινέρ άξιζε! :)

Χώστε μου -1 :D ... Ζήτω ο Evgeni! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ρε valder για το τραγουδι μιλαω τοση ωρα αλλα μερικοι απο εδω μεσα θελουν να βγαζουν ευκολα συμπερασματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αχ,η Ρωσια νικησε.Δεν πειραζει...υπομονη και ψυχραιμια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Και μόνο που είχα τη χαρά να δω τον αγαπημένο μου πατινέρ άξιζε! :)

Χώστε μου -1 :D ... Ζήτω ο Evgeni! :clapup:

Ο πατινέρ τα σπαγε όντως.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εμενα μου φανηκαν ο ένας πιο φλώρος από τον άλλο! :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,821 μηνύματα.
Θα έλεγα ότι η Ρωσία την άξιζε την νίκη σε σχέση με την Ελλάδα και την Ουκρανία. :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
ρε valder για το τραγουδι μιλαω τοση ωρα αλλα μερικοι απο εδω μεσα θελουν να βγαζουν ευκολα συμπερασματα

Ε εκείνο το Λένιν στο άβαταρ, λίγο κι εκείνο το ΚΚΕ στην υπογραφή, βάλε και τα Ρώσικα που πετάς κατα καιρούς σε πόστς, δε θέλει και πολύ να νομίσει κάποιος κάτι... Απλά όφειλα να δω την άποψή σου πιό αντικειμενικά -όπως και έκανα- οτι δηλαδή σου άρεσε το άσμα και τελικά έπεσα μέσα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εμενα μου φανηκαν ο ένας πιο φλώρος από τον άλλο! :mpliaks:

Γιατι εμενα μου φανηκαν ολοι?Μηπως τα ματια μου κανουν πουλακια?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top