Συμπτώσεις!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μου ήρθε τώρα η ιδέα και σκέφτηκα οτι ένα τέτοιο θέμα θα είναι πολύ ενδιαφέρον! :clapup:

Ποιά είναι η μεγαλύτερη σύμπτωση που σας έχει συμβει?
(μπορείτε να αναφέρετε και πάνω απο μία) :worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
για εμενα δεν υπαρχουν συμπτωσεις αλλα κοινο αποτελεσμα απο πραξεις που εν πρωτη οψη φαινονται διαφορετικες .... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Λοιπόν... η ΑΠΟΛΥΤΗ σύμπτωση!!!

Ανοίξτε το www.google.com στη συνέχεια πληκτρολογίστε στο πεδίο αναζήτησης την λέξη "ληστές" (χωρίς τα εισαγωγικά) και πατήστε στο κουμπάκι "Αισθάνομαι τυχερός"
.....
.....
.....
.....
.....
.....
Λοιπόν? τι λέτε? δεν εχω δίκιο για την ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Aυτό καλέ μου Founes δεν είναι σύμπτωση αλλά έγινε εσκεμμένα και ονομάζεται google bombing. :) Υπάρχει ήδη θέμα για αυτό στο Internet :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Όπως και να ονομάζεται είναι η αλήθεια!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
founes,michelle, εξηγηστε μου καποιος την συμπτωση γιατι εμενα μου βγηκαν ακυρα πραγματα!!

εμενα ηταν τρελλλλλλο,οταν μου αρεσε ενα παιδι που το επωνυμο του ηταν thomas,αγγλικο,και παντου μα παντου εβρισκα thomas γυρω μου!!
τελικα ειναι που ειναι πολυ κοινο το ονοματακι,και το παιδι ηταν πολυ παιδακι για μενα....
σνιφφφ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τι ακριβώς σου βγήκε ines???

χμ... "το παιδί ηταν πολύ παιδάκι για μενα..." ποσο δηλαδη? 13, 14.... ??? :devil::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
founes μου βγηκε ενα ακυρο με τον οτε και δεν επιασα καμια υπονοια για σενα.....εκτος κι αν ολοι ξερουν κατι που εγω δεν ξερω!! ελα πεεεεεες...

ηλικιακα το παιδι ειναι δυο μηνες μικροτερος μου,αλλα ολοι ξερουμε πως μερικοι μερικοι αργουν να ωριμασουν...γι'αυτο με ελκυουν μεγαλυτεροι!!!:whistle: ισχυει αυτο,και μερικες φορες με ανυσυχει λιγο κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μικρή μου ines μια χαρά σου δούλεψε το θεματάκι με το google και τον πΟΤΕ!!!

ληστές = πΟΤΕ κατάλαβες???:P

ps. Οσο για το άλλο δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να σε ανησυχεί οτι σε ελκύουν μεγαλύτεροι, αρκεί βέβαια να μιλάμε σε λογικά πλαίσια παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ ήμουν με έναν φίλο μου και μιλούσαμε για τα προσωπικά μας και την ίδια στιγμή μας έκαναν αναπάντητη οι πρών μας:confused: (γι'αυτούς μιλούσαμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Εγώ ήμουν με έναν φίλο μου και μιλούσαμε για τα προσωπικά μας και την ίδια στιγμή μας έκαναν αναπάντητη οι πρών μας:confused: (γι'αυτούς μιλούσαμε)

Εγώ είμουν σπίτι και περίμενα την γυναίκα μου σε 5 λεπτά! την ώρα που εκείνη έφτανε σπίτι σε 5 λεπτά!

Σχεδόν σατανικό ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
...
Σχεδόν σατανικό ήταν!

δεν συνέπεσαν τα δευτερόλεπτα ε?:P

εγώ πάλι νομίζω ότι σαν πολλές συμπτώσεις μου τυχαίνουν και ανησυχώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
δεν συνέπεσαν τα δευτερόλεπτα ε?:P

εγώ πάλι νομίζω ότι σαν πολλές συμπτώσεις μου τυχαίνουν και ανησυχώ:D

όπως??:confused:
πες μας κι εμας καμια καλέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
βασικά εγώ ρε παιδιά εχει συμβει να βλεπω ονειρα και μετα να βγαινουν... εν μερει...

π.χ. μια φορα ειχα δει ενα σκιερο μερος με υποκωφους ηχους να πιανω ενα φιλο μου απο τους ωμους και να το γυριζω με σκοπο να το χαιρετησω... μετα απο ενα διμηνο στη συναυλια στο πολυτεχνιο (ροδες emufear :p) έκανα ακριβως αυτο το πραγμα και αργοτερα εφαγα φλασια!

Τετχιες περιπτωσεισ μου έχουν συμβει πολλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αυτο φίλε μου ονομαζεται de ja vou!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το 2004 εργαζομουν στο Αθηνα 2004 ( με αποσπαση ) και ετυχε να δω παιδικο μου φιλο απο την Νοτια Αφρικη ο οποιος εργαζεται στην Sun Microsystems :clapup: ειχα να τον δω πανω απο 15 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
αυτο φίλε μου ονομαζεται de ja vou!!!

Νομίζω πως κάνεις λάθος:hmm:
de ja vou είναι όταν κάποια στιγμή νιώθεις πως την έχεις ξαναζήσει
όχι όταν έχεις δει κάτι στο όνειρο σου και μετά γίνεται
Αν κάνω λάθος διορθώστε με:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ούτε εγώ πιστεύω στις συμπτώσεις,δεν νομίζω ότι τίποτα είναι τυχαίο όλα έχουν κάποιο λόγο που συμβαίνουν.Εξάλλου για κάθε αποτέλεσμα προηγείται μια αλυσίδα γεγονότων,μάλλον μας κάνει έκπληξη γιατί ενώ γνωρίζουμε τις δικές μας ενέργειες αγνοούμε τις ενέργειες των άλλων.Αν τις ξέραμε εκ των προτέρων δεν θα το θεωρούσαμε σύμπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
απαντηση γενικα και για ολους¨
"τυχαια ειναι τα γεγονοτα που συμβαινουν σε σενα για να σου αποδειξουν πως τιποτα δεν ειναι τυχαιο...":hmm:

"η τυχη ειναι εφευρημα των ατυχων!!":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
απαντηση γενικα και για ολους¨
"τυχαια ειναι τα γεγονοτα που συμβαινουν σε σενα για να σου αποδειξουν πως τιποτα δεν ειναι τυχαιο...":hmm:

"η τυχη ειναι εφευρημα των ατυχων!!":D

έγραψες:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top