Chat....

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Παιδιά, κατέβασα το Java για το chat room, αλλά δεν....
Τι άλλο πρέπει να κάνω?

Υ.Γ. Εξηγήστε μου σε απλά ελληνικά, διότι δεν καταλαβαίνω και πολλά από αυτά τα θέματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δεν μας λές που είναι το πρόβλημα όμως....

Ανοίγει το applet και δεν συνδέεται;
Δεν ανοίγει καθόλου;
Τι ακριβώς σου κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
λενιώ, παίζει και να μη μπορείς να μπεις από τη δουλειά, λόγω firewall..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Επάνω αριστερά γράφει Connected, από κάτω crazyhelen [ ] αλλά όταν γράφω (μόνο αγγλικά) στην σχετική μπάρα, δεν δέχεται το μήνυμά μου.... Συγκεκριμένα μου γράφει Not on channel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
κανονικά πρέπει να βλέπεις κάτι τέτοιο για να είσαι συνδεδεμένη...

δοκίμασε να δώσεις: /join #e-steki.com μήπως απλά δεν σε βάζει στο κανάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • chat.JPG
    chat.JPG
    129.2 KB · Εμφανίσεις: 150

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top