Απολαύσεις ζωής!

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Γεια σας και παλι,μου ηρθε παλι μια ιδεα στα γρηγορα και ειπα να το κανω ενα θεματακι στα γρηγορα,καθως ειδα οτι κατι παρομοιο δεν υπαρχει ακομα...

Θα σας μιλησω για τις απολαυσεις ζωης μου και θα ηθελα να μου βαλετε σε μια σειρα (1=ισχυροτερο εως 10=αδυναμο) μερικες απο τις απολαυσεις/ηδονες στην ζωη σας που να σας κανει να χαιρεστε καθε μερα που τις κανετε!:clapup:

Μπορειτε να αναφερεται μεχρι 10 (καλο για αρχη) αλλα το λιγοτερο μεχρι 5 !
Αν θελεται να το εξιδικευσετε παραπανω,τοτε προσθεστε ακομη μια (με την σωστη σειρα αριθμητικα!) και να την αναλυσετε αναλογα γιατι οντως ειναι τοσο αξιομνημονευτη (πχ κρεπα με μπανανα,αναμικτη σοκολατα,καρυδα και τριμενο μπισκοτο υστερα απο αψεγαδιαστο σεξ..):redface:

Αρχιζω αν δεν ειμαι σε θεση να τα περιγραψω ολα,γιαυτο ας κανω μια απλη αρχη (σορρυ ειναι η ωρα τετοια).

1.Ελληνικο φαγητο ,σχεδον καθετι που εχει εμπνευστει ελληνας να μαγειρεψει

2.Σεξ (που η αξια του ανεβαινει απεριοριστα αν κανεις ερωτα με καποια που αγαπας... :redface:)

3.Υπνος (αναντικαταστατος σε καθε φαση της ζωης μας,αψογο γιατρικο-δηλητηριο που με καταχρηση ή και ελλειψη του μπορει να επιφερει πολυ κακα αποτελεσματα για την υγεια σε καθε επιπεδο)

4.Μουσικη (δεν νομιζω να μην κατατασετε μεσα στα καλυτερα απο ολα...):music:

5.Ξαπλωμενος στην ξαπλωστρα με την αγαπημενη μου να μου αλοιφει το αντιλιακο,κατω απο μια ομπρελα,με μια φραπεδια στο χερι,υπο 40 βαθμους κελσιου Αυγουστο μηνα σε καταγαλανη παραλια στην Ελλαδα,ψυθιζοντας σου στο αυτι τον ερωτα της για σενα.... :inlove:

(το συγκεκριμενο μου βγηκε εντελως αυθορμητα,απλα ηθελα κατι πιο συνθετο καθως δεν ειναι σε θεση να γραψω αλλες βασικες απολαυσεις που εχω ηδη ξεχασει,θα προσθεσω περισσοτερα αργοτερα):redface:

Εκφραστειτε ελευθερα αλλα σας θελω αναλυτικους,ειλικρινεις και πανω απο ολα φανταστειτε οτι τα κανετε πριν γραψετε το ποστ σας!!!!:clapup::clapup::clapup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
1. να περάσω μερικες ώρες με την κοπέλα μου

2. σεξ :redface:

3. να μιλησω με την κοπελα μου

4. μουσικη ...

5. Για μια μέρα να μην έχω καμια ευθύνη/υποχρέωση

6. ηρεμια μεσα στο σπιτι .... δεν αντεχω με τπτ να ακουω καποιον να φωναζει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1. Επαγγελματική επιτυχία-Αναγνώριση
2. Αγκαλιά-γλύκες με το συντροφό μου
3. Σεξ :redface:
4. Καλό Φαγητό/γλυκό
5. Τσιγάρο με red bull ή καφέ ή στη χειρότερη αναψυκτικό
6. Να διαβάζω νέο βιβλίο του χάουρι :P
7. Χουζούρεμα στο κρεβάτι μετα απο ξύπνημα
8. Η αίσθηση μετά το μπάνιο όταν φοράς καθαρές πυτζάμες και ξαπλώνεις σε φρεσκοπλυμένα μαλακά σεντόνια
9. Μουσική
10. Να ξυπνάς απο έναν απαίσιο εφιάλτη και να βλέπεις οτι τίποτα απο αυτά δεν έχει συμβει πραγματικά.
11. Να έχεις πιει αρκετά ώστε να αισθάνεσαι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος αλλά όχι τόσο ώστε να γίνεις κουδούνι :P


Ο ύπνος ρε παιδιά γιατί είναι απόλαυση? Αφού δεν απολαμβάνεις τίποτα συνειδητά σε αυτόν! Για μένα όλες οι απολάυσεις προυποθέτουν να έχω πλήρη συνείδηση του εαυτού μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ο ύπνος ρε παιδιά γιατί είναι απόλαυση? Αφού δεν απολαμβάνεις τίποτα συνειδητά σε αυτόν! Για μένα όλες οι απολάυσεις προυποθέτουν να έχω πλήρη συνείδηση του εαυτού μου
Γιατι εν ελλειψη υπνου τιποτα απο το συνειδητο μερος του ευατο σου δεν ειναι σε θεση να λειτουργησει και κατα συνεπεια να απολαυσει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Η σειρά είναι τυχαία...

  1. Ελληνική κουζίνα!!! (ξέρετε όλες οι "ελαφριές" μας γεύσεις...κοκορέτσι, κοντοσούβλι,γαρδουμπάκια,τζατζίκι...)
  2. Ούζο, τσίπουρο, ρετσίνα, μπύρα.... και άλλα "αναψυκτικά":P
  3. Ύπνος (είτε χειμώνα κουκουλωμένος μέχτι τ' αυτιά, είτε καλοκαίρι, μεσημεράκι κάτω από κάποιο δέντρο...)
  4. Κάτι απογευματινοί Κυριακάτικοι καφέδες που καταλήγουν σε ούζα μέχρι το επόμενο πρωί...
  5. Καλοκαιράκι (τέλος Μάη αρχές Ιούνη), εκεί που πήζεις στο διάβασμα για την εξεταστική να πέρνει τηλέφωνο κάποιος αντίστοιχα πηγμένος και να σου λέει: "σε 15 λεπτά περνάω να σε πάρω! Πάμε για μπάνιο!"
  6. Χειμώνας, ψοφόκρυο, αραχτός με αγαπημένα άτομα να πίνουμε ρακόμελα και να κουβεντιάζουμε...
  7. Μια βόλτα με το έτερον ήμιση στην παραλία της Θεσσαλονίκης κατά το ηλιοβασίλεμα...(πόσα χρόνια έχω να το κάνω αυτό... πολλά γ@μότο:()
  8. Μουσική φυσικά!!!!(όχι που θα την άφηνα εκτός)

Αυτά για την ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Η σειρά ΔΕΝ είναι τυχαία :

1) Sex
2) Αγκαλίτσες, φιλάκια, ζουζουνιές
3) Χειμώνας, τζάκι, χιόνι, ζεστή σοκολάτα, διαβάζοντας ένα βιβλίο ή κάνοντας αγκαλιές πάνω στη χνουδωτή φλοκάτη
4) Shopping με τον Γιάννη μου :inlove: , Παραμονή Χριστουγέννων στην στολισμένη Αθήνα, και μετά ξεκούραση σ'ένα cafe της Πλάκας γελώντας και σχολιάζοντας τα ψώνια μας.
5) Καλή παρέα, καλό φαγητό, μπόλικο κρασί και πολύ χορό
6) Αύξηση μισθού + bonus!!!
7) Καλοκαίρι, Μύκονος, ξαπλώστρες, παγωμένος καφές, περιοδικά, μουσική
8) Γεμάτο πορτοφόλι
9) DVD (ψυχολογικό θρίλερ) Κυριακή απόγευμα με junk food, και τον Γιάννη να με κρατάει αγκαλιά για να μην φοβάμαι :redface:
10) ......... Το αφήνω open για οτιδήποτε ευχάριστα απρόσμενο............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Με τυχαία σειρά :
1)σεξ
2)χρόνος με την κοπέλα μου(κάνοντας οτιδήποτε, ακόμα και οι καυγάδες καμιά φορά είναι απολαυστικοί:P)
3)φαγητό(όχι απαραίτητα ελληνική κουζίνα)
4)ύπνος(και όλα τα σχετικά με αυτόν, η νύστα που νιώθω πριν, το ξύπνημα με την αίσθηση ότι κοιμήθηκα καλά):sleep:
5)να οδηγώ μόνος μου, νύχτα σε έρημους δρόμους με μουσική που μ'αρέσει(είνια η καλύτερη στιγμή για να σκεφτώ)
6)μουσική:music:
7)να νικάει η ομάδα μου:clapup::yahoo:
8 )η παρέα με φίλους (απλά για κουβέντα ή για καμιά ταινία σπίτι ή σινεμά):happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1)Μουσικη
2)Υπνος
3)χαλαρωση
4)Pc-internet
5)φαγιτο
6)χρονος με τον πατερα η/και τον σκυλο μου
7)βολτες
8 )αμαξια-μηχανες κλπ
9)χρονος με τον παπου μου και την γιαγια μου
10) βαρεμαρα


Παντα σε τυχεα σειρα
Αυτα ειναι τα 10 κυριοτερα, αλλα εχει και πολλα ακομα

(μολις συνιδιτοποιησα γιατι παχαινω....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Krono το σεξ δεν είναι στις μεγαλύτερες απολάυσεις? Αδυνατώ να το πιστεψω! (ακόμα κ με τον εαυτό σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Krono το σεξ δεν είναι στις μεγαλύτερες απολάυσεις? Αδυνατώ να το πιστεψω! (ακόμα κ με τον εαυτό σου)

Γιατι το εχω κανει για να ξερω; Μην βιαζεσε... να προσεξεις και λιγο καμια φορα (κοιτα να δεις... δεινω συμβουλες που δεν της ακολουθω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Γιατι το εχω κανει για να ξερω; Μην βιαζεσε... να προσεξεις και λιγο καμια φορα (κοιτα να δεις... δεινω συμβουλες που δεν της ακολουθω:P)
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
(ακόμα κ με τον εαυτό σου)

Εν προσέχεις τι γράφωωω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
α, σορυ, δεν το καταλαβα, η μαλλον το "μεταφρασα" λαθος
Μπα, δεν με τον εαυτο σου δεν ξεπερναει με τπτ αυτα που εγραψα παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Απολαυσεις....Μαλιστα...για να δουμε.
Λοιπον:

1)Sex...To oποιο ομως να συνοδευεται απο ολα τα παρελκομενα-αγκαλιτσες,παιχνιδακια κτλ κτλ- κατα την διαρκεια,πριν και μετα.

2)Τρυφεροτητες με το αλλο μισο.Να καθομαστε αγκαλια,φιλακια κτλ κτλ.

3)Οι περατζαδες...Με την κοπελα μου, εναν φιλο ή και μονος.
Να περπαταω με τις ωρες σε γραφικα παντα μερη και ταυτοχρονα να βρεχει ή να χινιζει...
Γενικα τετοιου ειδους βολτες μου αρεσουν τρομερα.

4)Ο ΝΩΕ!!!!!!!

5)Η Ελληνικη κουζινα.

6)Να καθομαι για "καφε" με την κοπελα μου αγκαλια να μιλαμε και οχι μονο και εξω να κανει κρυο και να βρεχει καταρακτωδος.

7)Να ειμαι με ατομα τα οποια ειναι συζητησιμα (ξερουν να συζητουν δηλαδη) και να συζηταω με τις ωρες.

8)Η μουσικη

9)Να κανω δωρα (οτι και αν ειναι αυτα και οποτε μπορω) στα ατομα που αγαπαω.

10)Να οδηγω και να ακουω μουσικη ταυτοχρονα.Απο τις καλλιτερες στιγμες για να σκεφτω...

11)Καλοκαιρι...παραλια...μπιτς βολει *που το λατρευω* και μετα στην ξαπλωστρα αγκαλια με την κοπελα μου να κοιταμε την θαλασσα.(Να υπαρχει και ενας φραπεδακος ομως!)

12)Υπνος...

13)η βροχη...μιλαμε μου αρεσει απιστευτα η βροχη...για εμενα ειναι απολαυση να βρεχει...

Αυτα....και ποσα ειναι ακομα....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως μέχρι στιγμής προκύπτει οτι οι άνδρες του στεκιού είναι πιο συναισθηματικοί :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πάντως μέχρι στιγμής προκύπτει οτι οι άνδρες του στεκιού είναι πιο συναισθηματικοί :redface: :P

Μ'αρέσει αυτό το συμπέρασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Η σειρά δεν έχει καμμία απολύτως σημασία :

1. σεξ





2. schecks





3. σεξ





4. σεκς





5. σεξ, το είπαμε; :hmm:





ίσως απαντήσω σοβαρά (καλό ε :P) από το θπίτι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Απολαμβάνω πιο συχνά απ' όλα την πολυθρόνα μου μπροστά απ΄ το computer.
Απολαμβάνω καθημερινά την διαδραστική αγάπη των κύνων μου.
Απολαμβάνω την τηλεόραση ευρείας οθόνης αν και δεν την χρησιμοποιώ για να βλέπω τηλεόραση.

Απολαμβάνω τον υπολογιστή μου και το διαδίκτυο (την επανάσταση των επικοινωνιών και πληροφοριών)

Απολαμβάνω ένα ημερήσιο ταξίδι (να οδηγώ) που είμαστε όλοι μαζί.

Απολαμβάνω τη βόλτα μας στο βουνό, ή στο δάσος, ή στην παραλία.

Απολαμβάνω το κοκορέτσι.

Απολαμβάνω τη Sangria.
Απολαμβάνω τα Κουβανέζικα πούρα ιδιαιτέρως.

Απολαμβάνω το μέλι και με γιαούρτι

Απολαμβάνω το κρεβάτι μου.
Απολαμβάνω το σώμα μου και το μυαλό μου.

Απολαμβάνω να μπορώ να απαντήσω έγκυρα σε ερώτηση.
Απολαμβάνω να χαρίζω αντικείμενα που δεν θα στερηθώ.

Απολαμβάνω μασάζ Shiatsu.
Απολαμβάνω το
ADSL.
Απολαμβάνω την ομορφιά (θεία χάρις) σε όλες τις μορφές και εκφράσεις.

Απολαμβάνω την ζωντανή φωτιά ενός κεριού ή τα ξύλα στο τζάκι.
Απολαμβάνω το κλιματιστικό σε σπίτι και αυτοκίνητο.
Απολαμβάνω την "κλινική" ησυχία που μπορείς να ακούσεις τις σκέψεις σου.

Απολαμβάνω τις αναμνήσεις από τη πολυτάραχη ερωτική ζωή μου.
Απολαμβάνω μερικά ποιήματα.
Απολαμβάνω μερικά είδη μουσικής.
Απολαμβάνω το δορυφορικό ραδιόφωνο.

Απολαμβάνω τη σκέψη ότι σαν ανθρωπότητα έχουμε επανδρωμένο διαστημικό σταθμό.
Απολαμβάνω να σκέφτομαι το μέλλον.
Απολαμβάνω την ύπαρξη διαδικτυακών κοινοτήτων όπως το
e-steki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ωραίο θέμα!!!!!!
Νο 1: Δεν μπορεί να περιλαμβάνει μόνο ένα αλλα απαραίτητα τον εξής συνδυασμό:
Ταβερνάκι με ελληνικούς μεζέδες,μπυρίτσα ή κρασί,οι φίλοι μου γύρω-γύρω κι αν υπαρχουν και κιθάρες ακόμη καλύτερα και χωρίς άγχος για το τι ώρα θα φύγουμε(ο απόλυτος ορισμος του παραδείσου)

Νο2 Σοκολάτα
Νο3 Σεξ
Νο4 Μια ζεστή αγκαλιά απο κάποιον που αγαπώ
Νο5 Τσιγάρο
Νο6 Ύπνος
Νο7 Μουσική
Νο8 Ένα καλό βιβλίο
Νο9 Ένα ζεστό αφρόλουτρο
Νο10 Απεριόριστος ελεύθερος χρόνος

όπως είδατε τα πιο απολαυστικά πράγματα στη ζωή (μου) δεν κοστίζουν πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Nα ρωτησω κατι τις δεσπονιδες ;

Παρατηρω οτι πολλες κοπελες δεν εκτιμουν τον υπνο οπως κανει το 90% των ανδρων,ασχετως οτι ακομα δεν υπαρχει μεγαλο δειγμα αποψεων,ειναι κοινως γνωστο.

Δεν μπορω ομως να καταλαβω γιατι δεν βρισκετε απολαυση με τον υπνο και δεν τον αναφερετε...δηλαδη δεν σας αρεσει το αισθημα να κοιμαστε στην αγκαλια του αγαπημενου σας,υστερα απο μια ομορφη νυχτα (με ολα τα παρελκομενα..);:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panraf

Νεοφερμένος

Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
1. Ταξίδια σε ήσυχα και απομονωμένα μέρη
2. Μια ρομαντική βόλτα στο βουνό ή στην παραλία με την κοπέλα μου.
3. Καφέ με την παρέα μου
4. Να μιλάω με την κοπέλα μου οπουδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top