Instant Messengers

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Μπα, μην το λές. Κάποιοι το έχουν στα windows για να μήν τρέχουν ΚΑΙ icq KAI msn KAI aim KAI αλλον jabber client.
(αμα είχε και skype....)

ΥΓ: Admins για τιμωρία που με βγάλατε απο super mod σας αγγαρεύω να κουνήσετε το thread στο "software" :P
Ναι και επιπελον εχουν Account ΚΑΙ στο icq ΚΑΙ στο msn ΚΑΙ στο aim ΚΑΙ στο Yahoo. Αντε να διαχειριστεις αυτα τα Accounts...:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hetfield:
Ναι και επιπελον εχουν Account ΚΑΙ στο icq ΚΑΙ στο msn ΚΑΙ στο aim ΚΑΙ στο Yahoo. Αντε να διαχειριστεις αυτα τα Accounts...:whistle::whistle::whistle:
Μα αυτό ακριβώς κάνει το gaim, και μαλιστα πολύ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Από την ώρα που έχω συνδεθεί προσπαθώ να μπω στο μσν αλλά δεν μπαίνει!:confused:Προσπάθησα να μπω και από το Windows Messenger αλλά ούτε από κει μπορω.Τι τρέχει?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως μπαίνω κανονικά.
Μήπως παίζει κάτι με τον κωδικό? Το παθαίνει πότε πότε. Δοκιμασε να μην μπεις με τον αποθηκευμένο αλλά να τον επαναπληκτρολογήσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Καντα με την σειρα,και αν δουλεψει μετα απο καποιο βημα τοτε εισαι οκ.

1.Κλεισε εντελως και τα 2 που εχεις,βγες απο το ιντερνετ και ξαναμπες απευθειας.Επειτα ανοιξε το μσν και προσπαθησε να μπεις σαν να μην συνεβει τιποτα.

2.Αν δεν δουλεψει το παραπανω,κανε μια επανεκκινηση και μπες οπως θα εκανες κανονικα.

3.Δοκιμασε να μπεις με web msn (google it as it is) για να δεις τι οντως παιζει.

4.Αν δεν δουλεψουν τα παραπανω απλα τοτε θα μπεις στο τσατ κ εκει θα τα πουμε αναλυτικοτερα,ελπιζω να δουλεψει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Τα δυο πρώτα βήματα τα έκανα ήδη..Κάτσε να δοκιμάσω και τα άλλα..:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Έκανα το τρίτο βήμα και μου λέει pop-up blocker detected!!Πως έγινε αυτό?Τι κάνω?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αλλά τι λέω το χαζό..Πάντα είχα ενεργοποιημένο pop up blocker και ποτέ δεν είχα πρόβλημα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Oποιον και απο τους 2 browser IE or Firefox πατα ακριβως κατω απο εκει που γραφεις μια διευθυνση,πρεπει τωρα που βρηκε pop up να το κανεις disable για να σου επιτρεψει να πεταχτει ο web msn.

Nα ξερεις οτι πρεπει να περιμενεις αρκετη ωρα...ΙΔΙΩΣ αν μπαινεις με απλη γραμμη,μεχρι να σου φορτωσει τον web msn ,γιαυτο οπλισου με υπομονη (κανα 3λεπτο..)
Μετα πρεπει να μπεις απο κει,αν δεν γινει τοτε καποιος σου αλλαξε τον κωδικο...btw δεν μας ειπε τι προβλημα σου βγαζει οταν προσπαθεις να μπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι σχέση έχει το popup blocker? :wacko: Απο web msn πας να μπεις? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ουτε από το Msn Web μπαίνει,πως είναι δυνατόν να μου άλλαξε κάποιος τον κωδικό?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όχι βρε μπαμπανίτσα...απλά ενίοτε παθαίνει τέτοια κολλήματα. Σήμερα κληρώθηκες εσύ:D προσπάθησε σε κανα τεταρτάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
E ναι να μην σπάσουν και άλλο τα νεύρα μου?Δεν είναι η μέρα μου σήμερα..:worry:
:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Ουτε από το Msn Web μπαίνει,πως είναι δυνατόν να μου άλλαξε κάποιος τον κωδικό?:confused:
Δεν είναι απίθανο...
Αλλα αυτό συμβαίνει αν έχεις ονλαιν εχθρους και/ή έχεις βάλει ευκολο κωδικό. Συμβαίνει κατι απο τα 2 τινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δεν είναι απίθανο...
Αλλα αυτό συμβαίνει αν έχεις ονλαιν εχθρους και/ή έχεις βάλει ευκολο κωδικό. Συμβαίνει κατι απο τα 2 τινα?
Online εχθρούς δεν νομίζω να έχω..Τα μόνα φόρα που συμμετέχω είναι εδώ και της σχολής..Και δεν νομίζω ότι αποτελώ αντιφατική φιγούρα:P
Ευκολο κωδικό?Δεν θα το έλεγα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε τότε μάλλον είναι απο τα γνωστά προβλήματα του msn.
Στο hotmail μπορείς να μπεις με τον κωδικό σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ναι ευτυχώς στο Hotmail μπαίνω μια χαρά,το τσέκαρα πριν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε άρα τι αναρωτιέσαι βρε για αλλαγμένους κωδικούς και λοιπες συνομωσίες? :P
Απλά έφαγε φλασιά το μσν!
Αααα τσέκαρε και το firewall μήπως έχει φάει αυτό τη φλασια! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε έχω δύο λογαριασμούς στο γιαχού και 2 λογαριασμούς στο μσν, επειδή συνέχεια μπαινοβγαίνω απο το ένα στο άλλο λέω να κατεβάσω αυτό(https://www.ceruleanstudios.com/learn/#new) το προγραμματάκι να τα βάλω όλα μέσα και να τελειώνει η υπόθεση.
Προβλιματίζομαι όμως θα έχω κάποιες επιπτώσεις??? το έχει κανείς απο εσάς??ποιές οι εντυπώσεις σας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θα σου προτεινα να δοκιμασεις αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top