Απολαύσεις ζωής!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
covenant εγώ εξήγησα πιο πάνω γιατί ;)

kleftra μόλις έκανες να μου φύγει μια αγωνία: Οτι θα είμαι η μόνη καπνίστρια στο meeting! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aκομα μια που δεν εγραψα ειναι οτι μου αρεσει οταν κοιμαμαι με την κοπελα μου αυτη να ακουμπαει στο στηθος μου το κεφαλι της...:redface: :)
Μιλαμε πραγματικα ειναι απεριγραπτο το πως αισθανομαι εκεινη την ωρα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό Μάριε μου αρέσει κι εμένα :redface: (απο την πλευρα της κοπέλας αλλά και το αντίθετο μου αρεσει (δλδ να κοιμηθει αυτός στην αγκαλιά μου :redface: )). Το κακο είναι οτι κοιμάμαι πολύ δύσκολα ούτως ή άλλως οπότε σε τέτοια στάση μου είναι σχεδόν αδύνατο να κοιμηθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Λοιπον για να δουμε:
1. Ελευθερια, ειτε προκειται για το συναισθημα που αισθανεσαι οταν βγαινεις απο το τελευταιο μαθημα μιας τετραμηνης εξεταστικης ξεροντας οτι εχεις περασει, ειτε για την απολυτη ελευθερια του να μην κανεις τιποτα για μερες(και να μην νιωθεις καμια απολυτως τυψη γι αυτο!)
2. Η αγαπη σε ολες τις τις μορφες!
3. Η στιγμη που λαμβανεις το πτυχιο σου και βλεπεις τους γονεις σου να δακρυζουν!
4. Το να νιωθεις οτι ανηκεις καπου!
5. Η θλιψη που αισθανεσαι οταν συνειδητοποιεις οτι κατι ωραιο τελειωνει!
6... οι αγκαλιες που ανοιγουν γαι σενα στην ορκομωσια σου και ειναι πολυ περισσοτερες απο οτι ειχες ποτε φανταστει!
(Υ.Γ Φυσικα ειμαι επηρεασμενη, αρα οχι απολυτα αντικειμενικη!);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
  • Τα προκαταρτικά και το sex με φαντασία!
  • Η ξεκούραση και η απόλυτη νιρβάνα (Δηλ λίγο πριν με πάρει ο ύπνος και λίγο μετά το ξύπνημα, στο χουζούρεμα)
  • Το γεμάτο γήπεδο και η φωνή στην εξέδρα (με ολη την διαδικασία του πρίν και του μετά, δηλ. Την προετοιμασία, την συνάντηση με τους κολλητούς, την διαδρομή προς το γήπεδο εντός ή εκτός έδρας αλλά και το τελείωμα της βραδιάς με τα ποτάκια μας, ευτυχισμένοι ή πικραμένοι!)
  • Τα ταξίδια! (Εντός και εκτός Ελλάδας... Μπαίνω σε αεροπλάνο και ας μην ξέρω τον προορισμό!)
  • Η μουσική! Deep House μελωδίες να μου χαϊδεύουν τα αυτιά!!!
  • Να παίζω μουσική σε μαγαζιά (DJ) και να βλέπω τον κόσμο απέναντί μου να γουστάρει!
  • Τα ψάρια και τα θαλασσινά!!! (γιαμ, γιαμ!!!)
  • Η φωτογραφία!!!!!!!!!!!! (ναι μ₼ αρέσει να φωτογραφίζω τα πάντα!)
  • Η κίτρινη Jose Cuervo! Αντε και η El Himador
  • Ο περίπατος στις Σπέτσες με ενα παγωτό μηχανής κρέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μου αρέσει αυτό το θέμα νι:panwkatw:

1. ύπνος-παπλωματάκι-χουζούρεμα:clapup::clapup:
2. ποδαρόδρομος (κατά προτίμηση σε άλλες χώρες:))
3. διάβασμα
4. ταινίες στην καινούρια μου τιβί, χωμένη στον καναπέ με το παπλωματάκι :clapup::clapup:
5. μαγείρεμα, τραπέζια με φίλους, παιχνίδια, μπλαμπλα μεχρι το πρωί:)
6.σιδέρωμα:D:D:clapup: :confused: :panwkatw::upside:
7. ηρεμία στο εξοχικό στα Καλάβρυτα...Χριστούγεννα στα Καλάβρυτα :jumpy:
8. δε φύγαμε από τα Καλάβρυτα, όχι ακόμα: παρέα γύρω από το τζάκι, έξω να χιονίζει, εμείς να ψήνουμε λουκάνικα και να παίζουμε "αγωνία"....
9. να πηγαίνω με τον bro στις παραστάσεις του..
10. να τραβάω με την κάμερά μου ότι κινείται :P
11. το αεροπλάνο
12. το τέννις
13.το στέκι :clapup::clapup:
14. η αισιοδοξία στους ανθρώπους
15. η τρέλα νιιιιιιιιιιιιιι!!!! :panwkatw::panwkatw:
16. o χάουρι :redface:
17. οι αγγαλίτσες
18. το σινεμά
19. το κινέζικο
20. οι παραλίες της Σκάλας/Καμίνια/Πετανοί στη Κεφαλονιά (κολύμπι σε απίστευτα νερά....)
21. η ιστιοπλοϊα

στέρεψα:D:D:D:D

το ξέρω ότι αναρωτιέστε για το λαβ μέικινγκ....τόσα πράγματα έγραψε το ντουζάκι αλλά σεκς πουθενά:P

.
.

.
.

.

.
.

Ε ΔΕ ΚΑΤΑΤΑΣΣΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αυτό θέλει λίγο σκέψη :

  1. To σεξ φυσικά
  2. Το να ξεκινάς για διακοπές
  3. Το παγωμένο νερό απο το μπουκάλι του ψυγείου μια ζεστή νύχτα χαράματα
  4. Η αίσθηση των δροσερών σεντονιών όταν ξαπλώνεις μετά απο ζεστό μπάνιο
  5. Το ξύπνημα σάββατο πρωί και η ανακάλυψη ότι έχεις ακόμα όσες ώρες θες για ύπνο.
  6. Ο ζεστός πρωινός καφές σε βουνό με πολύ χιόνι
  7. Το χιόνι στο πρόσωπο
  8. Η βουτιά σε κρύα πισίνα το καλοκαίρι
  9. η disneyland του Παρισιού
  10. Η γυναίκα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
covenant εγώ εξήγησα πιο πάνω γιατί ;)

kleftra μόλις έκανες να μου φύγει μια αγωνία: Οτι θα είμαι η μόνη καπνίστρια στο meeting! :P

Mπορείς να συνεχίσεις να αγωνιάς:D δεν νομίζω να μπορέσω να έρθω στο μίτινγκ:( ........σκέψου λέει να κάτσετε και στην πλευρά "μη καπνιστών":P

@covenant εγώ τον ύπνο τον έχω σε μεγάλη εκτίμηση Νο6:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
1. η παρεα και η αγγαλια αγαπημένων προσώπων
2. sex
3. καλο φαγητο
4. διαβασμα μυθιστορημάτων & ενδιαφέροντων βιβλιων γενικοτερα
5. μουσικη
6. να βλέπω μια ταινια που μου αρέσει πολυ μονη μου στο cinema.
7. εκδρομές ταξιδια με φιλους
8. να παρατηρω την αγριεμενη θάλασσα.
9. να είμαι "χαμενη" σε καποιο δάσος σε καποιο βουνο
10. να κάνω τα αγαπημένα μου sport οποτε έχω ευκαιρία.

θα έλεγα κι άλλα αλλα ειπατε μόνο 10 ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
1. Η στιγμη μολις πεσεις στο κρεβατι να κοιμηθεις εξαντλημενος, που ξερεις οτι σε λιγα (δευτερο)λεπτα θα κοιμηθεις...Και η αναλογης ευχαριστησης στιγμη το πρωι, που χτυπαει το ξυπνητηρι...και το κλεινω για να πεσω αμεσα να ξανακοιμηθω! :D

2. Να με αγκαλιαζει η κοπελα μου σφιχτα πριν κοιμηθουμε... :inlove: (εγω στην αγκαλια της! Ok το αναγνωριζω, δεν ειμαι ο τυπικος αντρας! :hehe: )

3. Το σεξ (και με την εννοια που περιεγραψε η Michelle ;) )

4. Μια βολτα αργα το βραδυ με τα ποδια στην παραλια, με τη συνοδεια μονο της μουσικης μου (δηλαδη του πιστου μου iPod :upside: )

5. Γευμα σε καλο εστιατοριο και συζητηση με το νινι μου!

6. Συζητηση με τον κολλητο μου περι ανεμων και υδατων...κατα προτιμηση πολιτικων ανεμων και υδατων! :bleh:

7. Η απογειωση του αεροπλανου και οι στιγμες που ακολουθουν, τοσο γιατι αντικρυζεις το εδαφος να απομακρυνεται και βλεπεις μια θεα που δεν τη βλεπεις σχεδον ποτε, οσο και γιατι πλεον συνειδητοποιεις οτι σε περιμενουν οι μερες που θα γνωρισεις μια καινουργια χωρα, κτλ...

8. Οι σκεψεις που ακολουθουν μετα απο μια καλη ταινια...

9. Το να περπατας για να πας σε μια παραλια, μεσα στη ζεστη του καλοκαιριου, με την μυρωδια απο τις πευκοβελονες παντου (που παντα μου θυμιζει καλοκαιρι) , και με τη γνωση οτι σε λιγα λεπτα θα εισαι μεσα στην κρυα θαλασσα!

10. Η δικαιωση του κοπου σου, ειτε αυτο ειναι η αναγνωριση απο καποιον αλλον, ειτε ενας βαθμος ειτε ακομα και ενα ευχαριστω...:happy:

Ανευ καταταξης: Η ιδια η γνωση του οτι ζεις, οτι εισαι ευτυχισμενος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Τι απολαμβάνω;

1) Το εγκεφαλικό σέξ με μια κοπέλα που πραγματικά επιικοινωνώ
2) ΟΚ, και το σωματικό σεξ :P
2) Την ικανοποίηση μετά από μια αποδοτική προπόνηση.
3) Την χαρά του τερματισμού μετά από 42,195 μέτρα.
4) Τις ώρες μέσα στο εργαστήριό μου
5) Τις ώρες μοναξιάς και περισυλλογής
6) Τα ταξίδια
7) Την οδήγηση με το αυτοκίνητο με εκείνη να κοιμάται δίπλα
8) Ένα περίπατο στη βροχή
9) Μια κατάδυση
10) Το μπουζουκάκι μου παρέα με τα φιλαράκια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
η γυναικα σου στο δεκα!:P το sex στο ενα!....κατι δε παει καλα εδω...:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από modelos:
η γυναικα σου στο δεκα!:P το sex στο ενα!....κατι δε παει καλα εδω...:P :D

:whistle: :whistle: :whistle: Μαρτυριάρη!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε με τυχαία σειρά:)

1)Σεξ
2)Σοκολάτα(αχ και κάνω διαιτα μην την σκέφτομαι):P
3)να κοιμάμαι στο στήθος του μωρού μου:redface:
4)να με ζουζουνίζει όταν θέλω γιατί αν δεν θέλω εκνευρίζομαι:mad:
5)να σαπίζω στο ιντερνετ και πάντα το σαιτ του στέκι ανοιχτό:clapup:

6)να κάνει κρύο και να κάθομαι μπροστα στο τζάκι με παρεά να παίζουμε ή μόνο με το αγόρι μου

7)τα Χριστούγεννα , το κλίμα γενικά

8)να είμαι ολομόναχη σε σπίτι και να μην κάνω τίποτα(α ρε φοιτητικά χρόνια:( )

9) ύπνος άνετος

10) να τρώω καρότα :P :P πλάκα κάνω δεν μου έρχεται κάτι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμ..για να δούμε... :hmm: λοιπόν,έχουμε και λέμε :) :

1)Σεξξξ.. :clapup:
2)Ύπνος :yawn:
3)Έρωτας+ η μαγεία της τρέλας που σε διακατέχει όταν είσαι ερωτευμένος :inlove:
4)Καλό φαγητό :happy:
5)Μουσική :music: :whistle:
6)Καλή παρέα :group:
7) το μέρος που παραθερίζω :yahoo:
8)ταξίδια :clapup: ...και θα μπορούσα να πω χιλιάδες πράγματα ακόμη,αλλά μάλλον θα καταντήσω κουραστική... :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Καλή μουσική
Καλό φαγητό
Σεξ
Αγκαλίτσες
Ποδόσφαιρο και μπάσκετ με την παρέα μου
Οδήγηση(αν και δεν έχω δίπλωμα ακόμα)

Αν σκεφτώ κάτι θα επανέλθω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
1.Ποδόσφαιρο(και γενικά αθλήματα)
2.Ύπνος
3.Παρέα
4.Υπολογιστής
5.Μουσική
6.Ταξίδια

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
μερικά απο τα πράγματα που απολαμβάνω να κάνω,είναι τα παρακάτω :
η πρώτη γουλιά καφέ που πίνω μαζί με το πρώτο τσιγάρο,να λιώνω μπροστά στο τζάκι μου είτε μόνη είτε με παρέα (να ψήνουμε κ κανα κοψίδι!),να παρακολουθώ μουσικές πρόβες φίλων,να κάνω γυμνισμό στις διακοπές μου,να περπατάω στη βροχή,να κάνω αγκαλιές με τους φίλους μου,να χαιδεύω το σκυλί μου κ όλα τα σκυλιά του κόσμου γενικώς,να τρωω κρεμ μπρουλέ,να "κατεβάζω" το τηλέφωνο,να ασχολούμαι με τον κήπο μου κ να τραγουδάω κ να μιλάω στα λουλουδάκια μου,να κάνω βολταράκια με το ποδήλατο,να χορεύω,να πρήζω τον συγκάτοικό μου,να περπατάω ξιπόλυτη,να ξεμπερδεύω τα μαλλιά μου με τα δάκτυλά μου,να ταξιδεύω μόνη μου...
ε,κ άλλα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
1. Αγκαλιά και νάνι με τον αγαπημένο μου :redface:
2. Σεξ με τον αγαπημένο μου
3. Πρωινός καφές με καλή παρέα που να λέμε πολλά αστεία (για να πάει καλά η μέρα):)
3. Ηρεμία και διάβασμα σε ο,τι με ενδιαφέρει
4. Ύπνος (νάνι νάνι)- ειδιαίτερα ο μεσημεριανός :)
5. Μαμ
6. Γλυκάκια (ειδικά σοκολατένια) ;)
7. Κόμικς :P
8. Καλοκαιρινές διακοπές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
1) αγριο,πρόστυχο σεξ με ΓΥΝΑΙΚΕΣ ανω των 25 γιατί ξέρουν τι θέλει ο αντράς στο κρεβάτι
2)μια μακαρονάδα με μπολικο τυρι και σαλτσα ντοματα
3) rap μουσική οτι νάναι
4)να πλένω το τουτου μου
5)να κοιμάμαι
6)κυνήγι στο δασός στο χωριό μου
7)να ακουω τους αλλους:clapup:
8)αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top