ΗTC TOUCH DIAMOND vs. N82

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To N73 μου εχει αρχισει την αποσυνθεση και ετσι ξεκινω κι εγω το ψαξιμο.

Τι με ενδιαφερει : αρκετη μνημη (κινητου , οχι σε καρτες ή σε αποθηκευτικο χωρο σε τσιπ πανω στο κινητο , πχ 8 GB), καλο ηχο,οθονη,καμερα, ομορφια, μη σπαστικο λογισμικο (κολληματα κλπ).

Εχω ψαξει καποια, αλλά ριχτε καμια προταση αν εχετε προχειρη. Ευχαριστω :)

Παραδειγματα κινητων που βρηκα και μου φαινονται καλες επιλογες :

ΝΟΚΙΑ Ν82 (430 euro περιπου)


-------------------------------------------------------------------------------------

ΗTC TOUCH DIAMOND (570 ευρω)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πόσα θέλεις να διαθέσεις;

Πάντως τα HTC δεν έχουν και την καλύτερη κάμερα. Τέλος αν δεν σε ενδιαφέρει τα πλεονεκτήματα ενός WM, ίσως θα κοίταξα την πρόταση της Nokia μιας και είναι συνήθως πιο "σταθερά" από αυτά της HTC.

Ωστόσο το Diamond έχει πολύ καλό hardware, ειδικά στο θέμα RAM, και το πιο πιθανών να μην ισχύει. Από Ελλάδα σκέφτεσαι να το αγοράσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
To n82 δεν έχει ενσωματωμένη μνήμη. Micro sd παίρνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top