Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω επαιξα προχτες who has the biggest brain. Αν και γενικα τα αποφευγω τα apps μου φανηκε πολυ καλο, μοιαζει με big brain academy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ πάντως σας προκαλώ όλους να παίξετε Who has the biggest brain! Το καλύτερο add ever! Απλά αξεπέραστο :D :clapup: :P


Έχω αγκιστρωθεί στα 2139 cm^3, καταραμένο μνημονικό.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καιρό έχω να το παίξω αυτό το ωραίο παιχνιδάκι. Eίμαι κολλημένη εδώ και μήνες κάπου στο ίδιο σκορ.

Το καλύτερο μου όμως είναι τo puzzlebee! Τέλειο app! Μέχρι 28η έχω φτάσει σε ταχύτητα :D :D :D

Ένα καινούργιο που μου αρέσει είναι το Word Challege. ;) Δοκιμάστε το, έχει πλάκα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ένα καινούργιο που μου αρέσει είναι το Word Challege. ;) Δοκιμάστε το, έχει πλάκα. :)

Έχει σκορ;
Να ξέρω από τώρα να αποφύγω το πεπρωμένο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Έχει σκορ;
Να ξέρω από τώρα να αποφύγω το πεπρωμένο.:P

Λολ!!:P Έχει αλλά δεν είναι το ατού μου οι λέξεις :P

Πάντως έχει πλάκα ως app.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Έχω αγκιστρωθεί στα 2139 cm^3, καταραμένο μνημονικό.:(

&γω εχω παραμεινει στασιμος, αν και σε ελαφρως μεγαλυτερο σκορ (2965 cm3 SPACEBOT brain) :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καιρό έχω να το παίξω αυτό το ωραίο παιχνιδάκι. Eίμαι κολλημένη εδώ και μήνες κάπου στο ίδιο σκορ.


Πάντα πρώτη η Angie!!! :clapup::clapup::clapup:


Το καλύτερο μου όμως είναι τo puzzlebee! Τέλειο app! Μέχρι 28η έχω φτάσει σε ταχύτητα :D :D :D


Σε αυτό εγώ είμαι πολύ αργή! Πως καταφέρνεις και τα κάνεις τόσο γρήγορα δεν ξέρω! :worry::P:P:P


Ένα καινούργιο που μου αρέσει είναι το Word Challege. ;) Δοκιμάστε το, έχει πλάκα. :)


Ωραίο είναι και αυτό αλλά οι λέξεις δεν είναι λίγο άκυρες; Εγώ βάζω άσχετους συνδιασμούς γραμμάτων και έτσι προχωράω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Εγώ τώρα έχω κολλήσει με το Bowling Buddies!!!:crazy:
Το who has the biggest brain το έχω παρατησει εδώ και καιρό...με εκνευρίζει που δε μπορώ να ανεβάσω το σκορ με τιποτα!!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Biggest Brain ftw, αλλά έχω σκαλώσει στα 2300+... H Angie έχει σπάσει όλα τα κοντέρ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Σε αυτό εγώ είμαι πολύ αργή! Πως καταφέρνεις και τα κάνεις τόσο γρήγορα δεν ξέρω! :worry::P:P:P

E με είχε πιάσει μαι μανία επί μία-δύο εβδομάδες και έκανα 50 τη μέρα. (600 έχω κάνει) Οπότε με την εξάσκηση βελτιώθηκε πολύ και η ταχύτητα μου. Το κακό είναι ότι επειδή δεν παίζω εδώ και καιρό, έπεσα στο 35, σνιφ, κλαψ, λυγμ ?:P

Kαλά το biggest brain παιδιά το είχα λιώσει! 200 φορές το έχω κάνει! Και σε μικρό χρονικό διάστημα! Παίζει πολύ ρόλο δηλαδή και η εξάσκηση. Αλλά η κορπς με περνάει σε κάψιμο...500 φορές! Unbelievable!!!!! :D:P

Από τα παραπάνω κάποιος μάλλον μπορεί να συμπεράνει ότι είμαι πολύ καμένη, αλλά δεν είμαι! I swearrr! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειμαι υπερπανεξυπνη και προσπαθω να πεισω και καναν αλλο απλως :pfff:
Στο word challenge παντως μην κανετε τον κοπο, σας εχω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ειμαι υπερπανεξυπνη και προσπαθω να πεισω και καναν αλλο απλως :pfff:
Στο word challenge παντως μην κανετε τον κοπο, σας εχω 8)


Όντως στο word challenge η Corpse είναι πολύ παιχτρόνι!!! :worship: :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neurobot

Νεοφερμένος

Ο neurobot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ειναι το πρωτο μου μηνυμα σε αυτο το πολυ ομορφο site οποτε καλο ειναι να σας πω ενα μεγαλο καλως σας βρηκα...
επεσα εντελως τυχαια εδω γιατι εψαχνα πληροφοριες για το biggest brain. Εχω κανει ρεκορ 3797 και δεν μπορω να ανεβω με τιποτα. το κακο ειναι οτι με ολα τα bots που κυκλοφορουν πλεον τα ρεκορ εχουν φτασει σε δυσθεωρητα υψη, οποτε σιγα σιγα το παιχνιδι χανει λιγο την αξια του. Τουλαχιστον ειμαι στο τοπ 100 της ελλαδας σε καλη θεσουλα :)
ααα... και επειδη αναφερεστε και στο word challenge εκει εχω κανει περιπου 8500 ποντους (lawyer) και αναρωτιεμαι εσεις πως τα εχετε παει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Πως μπορούμε να κάνουμε αναζήτηση στο Facebook μόνο με βάση κάποια συγκεκριμένα στοιχεία profile;
πχ αναζήτηση όλων των ατόμων που είναι από Greece και έχουν δηλώσει ως περιοχή την χ.

Πηγαίνω στην αναζήτηση με βάση τα πεδία προφιλ αλλά δε βγάζει αποτελέσματα, ακόμα και αν συμπληρώσω μόνο το πεδίο της χώρας. :(:(:(



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω μολις το προσπαθησα αυτο που λες και μου εβγαλε πολλα αποτελεσματα για την Ελλαδα. Παρ'ολα αυτα, αν ψαχνεις για αλλη χωρα, μπορει να μη σου βγαλει τιποτα, γιατι η συγκεκριμενη μηχανη αναζητησης ψαχνει μονο στα προφιλ αυτων των οποιων το προφιλ εχεις δικαιωμα να δεις. Οποτε, καποιος απο Γερμανια ας πουμε θα εχει κλειστο το προφιλ του σε αλλες χωρες. Εαν αυτο ειναι που προσπαθεις να κανεις, και θελεις οπωσδηποτε να βρεις κατι, μπορεις να προσθεσεις το network της χωρας στο προφιλ σου (νομιζω μονο μεχρι δυο regional ομως μπορεις να εχεις και δεν μπορεις να το αλλαξεις πανω απο δυο φορες σε 6 μηνες η κατι τετοιο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
καλά στο biggest brain ούτε εγώ μπορώ να ανέβω με τίποτα έχω παίξει 8 φορές και μόνο 2457 έχω πάει καλά οι άλλοι πως έκαναν 6 και 7000;;; πόσο γρήγοροι είναι πια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neurobot

Νεοφερμένος

Ο neurobot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλά στο biggest brain ούτε εγώ μπορώ να ανέβω με τίποτα έχω παίξει 8 φορές και μόνο 2457 έχω πάει καλά οι άλλοι πως έκαναν 6 και 7000;;; πόσο γρήγοροι είναι πια;;;


δεν μπορει κανεις να ειναι τοσο γρηγορος φιλε μου...
με δεδομενο το δικο μου σκορ και ξεροντας ποσο τυχερος ημουν οταν εφτασα εως εκει μπορω να σου πω οτι ενα πραγματικα big brain μπορει να φτασει χωρις cheat μεχρι 3950-4000.
Οτιδηποτε περα απο αυτο δεν το πιστευω οτι ειναι αληθινο.
Οταν εκανα 3997 δεν εκανα ουτε ενα λαθος πουθενα, στα κυβακια εκανα 1176 και στη μνημη ελυσα μεχρι και το τριτο παζλ με τα σχηματα! ΚΑΗΚΑ!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάντως, βρε παιδιά, πολλές φορές δεν ανοίγω τα προφίλ άλλων, γιατί είναι τόοοοοοοοοοοοσο βαριά και δυσανάγνωστη η σελίδα, με τόσες applications!!!!
Σβήστε κάτι καλέ, έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Πάντως, βρε παιδιά, πολλές φορές δεν ανοίγω τα προφίλ άλλων, γιατί είναι τόοοοοοοοοοοοσο βαριά και δυσανάγνωστη η σελίδα, με τόσες applications!!!!
Σβήστε κάτι καλέ, έλεος!
Αυτό το παθαίνω κι εγώ στο hi5 (που και που ψάχνω για γνωστούς :redface: ). :P
Ό,τι σκατουλάκια βρίσκουν τα βάζουν! (backgrounds, βαριά GIF, μουσική στο auto-play, βιντεο). Ειδικά όταν βάζουν μουσική μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. :mad:




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έχει το facebook δυνατότητα να βάλεις μουσική; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top