Ομοφυλόφιλη αδερφή

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
ναι.. συμφωνώ exposed bone. Το μόνο που είπα είναι ότι η στάση φαίενται από τις λέξεις... Δεν είπα πως αν αλλάξουμε τις λέξεις θα γίνει κάτι σημαντικό! Φυσικά και οι στάσεις πρέπει να αλλάξουν!

Αλλά η αλλαγή στάσεων γίνεται σταδιακά και όχι "μαχαίρι". Αυτό σημαίνει πως πρέπει πρώτα να τους αποδεχτούμε στα καθημερινά μικρά πράγματα (π.χ. αποδοχή να κυκλοφορούν δίπλα μας) και έπειτα στα μεγάλα και πιο σημαντικά (π.χ. γάμος). Ε, αυτά τα μκρά και καθημερινά είναι που δημιουργούν και τις τωρινές δυσκολίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ακομη και τα καθημερινα πραγματα θα αργησουν πολυ να αλλαξουν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λεγοντας "Θα την βοηθουσα" ενοουσα οτι θα την βοηθουσα να το ανακοινωσει στους γονεις μας, απαντοντας στην ερωτιση. Δεν λεω οτι ειμαι τελιως ανετος με τους ομοφυλοφιλους αλλα και εσυ παραποιεις τα λογια μου. Ναι, σωστα ολα αυτα που λες, συμφωνω απολιτα μαζι σου αλλα οπως και να το κανουμε δεν μπορω ανετα να ειμαι στο ιδιο δωματιο με εναν ομοφυλοφιλο του ιδιου φιλου, θα φρικερνα. Ουτε θα μου αρεσε να μαθω οτι η αδερφη μου ειναι ουσιαστικα αδερφος μου. Δεν ειναι αρωστια, το ξερω και το καταλαβενω. Δεν εχω προβλημα με τους ανθρωπους, αλλωστε ειναι δικη τους επιλογη εν μερη και τους αρεσει, οποτε πιος ο λογος να προσπαθουν να αντισταθουν, αλλα δεν μπορω ρε παιδακι μου να ειμαι στον ιδιο (μικρο και κλειστο) χωρο με εναν ομοφυλοφιλο. Στον δρομο οσους και να δω δεν εχω προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ουτε θα μου αρεσε να μαθω οτι η αδερφη μου ειναι ουσιαστικα αδερφος μου.
Και παλι αδερφη σου θα ηταν και οχι αδερφος σου.
Μην εχεις στο μυαλο σου τις αμοφυλοφιλες σαν κατι τυπισσες που θελουν να ντυνονται και να συμπεριφερονται σαν αντρες.;)
Εκει παιζουν και αλλα πραγματα ρολο.(Ορμονολογικης κυριως και οχι μονο φυσης)
Εχω γνωστο ζευγαρι απο κοπελες ομοφυλοφιλες εδω στην Ιταλια και μια χαρα κοπελες ειναι.
Και θυλκοτατα ντυνονται,μιλανε συμπεριφερονται κτλ κτλ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Και παλι αδερφη σου θα ηταν και οχι αδερφος σου.
Μην εχεις στο μυαλο σου τις αμοφυλοφιλες σαν κατι τυπισσες που θελουν να ντυνονται και να συμπεριφερονται σαν αντρες.;)
Εκει παιζουν και αλλα πραγματα ρολο.(Ορμονολογικης κυριως και οχι μονο φυσης)
Εχω γνωστο ζευγαρι απο κοπελες ομοφυλοφιλες εδω στην Ιταλια και μια χαρα κοπελες ειναι.
Και θυλκοτατα ντυνονται,μιλανε συμπεριφερονται κτλ κτλ. ;)
Μα γιατι καποιος ομοφυλοφιλος πρεπει να ντυνετε γυναικα... Σορρυ μπορει να μην με πειραζουν τοσο οι ομοφυλοφιλοι αλλα ετσι και δω αντρα ντυμενω γυναικα μην περιμενει να εχει την καλλιτερη αντιμετωπιση απο εμενα ...
Αλλο το ενα αλλο το αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Bρε παιδιά...
Ομοφυλόφιλος != θυληπρεπης
Γιατί μερικοί το συγχέουν και νομίζουν οτι το ένα συνεπάγεται το άλλο δεν μπορώ να το καταλάβω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οταν λεω οτι ειναι ουσιαστικα αδερφος μου δεν ενεω την εμφανιση η κατι τετιο. Και θα συμφωνισω οτι ενας ομοφυλοφιλος δεν παει να πει θυλιπρεπης η το αντιθετο (για της γυνεκες). Που ομως υπαρχουν και αυτες η περιπτωσης αλλα ειναι παρατραβιγμενες τετιες περιπτωσεις. Νταξει ρε φιλε, στο κρεβατισου μπορεις να κανεις οτι θελεις αλλα αμα κυκλοφορεις και εισαι σαν γυνεκα προκαλεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ένα ομοφυλόφιλο παιδί - αγόρι ή κορίτσι - γκρεμίζει τα όνειρα των γονιών του για εγγόνια. Μη γελιέστε, ο βαθύτερος λόγος που οι γονείς μας μας έφεραν στον κόσμο είναι αυτός. Όχι η απλή αναπαραγωγή αλλά η διαιώνιση. Δεν είμαστε παρά τα μέσα με τα οποία οι γονείς μας θα περάσουν τα γονίδιά τους στις επόμενες γενεές. Άρα κανείς γονιός δε θα χαρεί να μάθει ότι το παιδί του σπαταλά τη σεξουαλική του ενέργειά με άτομα του λάθος φύλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skeftomilos:
Ένα ομοφυλόφιλο παιδί - αγόρι ή κορίτσι - γκρεμίζει τα όνειρα των γονιών του για εγγόνια. Μη γελιέστε, ο βαθύτερος λόγος που οι γονείς μας μας έφεραν στον κόσμο είναι αυτός. Όχι η απλή αναπαραγωγή αλλά η διαιώνιση. Δεν είμαστε παρά τα μέσα με τα οποία οι γονείς μας θα περάσουν τα γονίδιά τους στις επόμενες γενεές. Άρα κανείς γονιός δε θα χαρεί να μάθει ότι το παιδί του σπαταλά τη σεξουαλική του ενέργειά με άτομα του λάθος φύλου.
Ακρως ορθο και επιστημονικα τεκμηριωμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αφαίρεσα τα offtopic ... περισσότερα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα. Για αδερφή δέν ξέρω... Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων. Υπο φυσιολογικές συνθήκες την αδερφή θα τη στήριζα πέρα απο το ότι δε θα μου χαλούσε την αισθητική, κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα. Για αδερφή δέν ξέρω... Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων.

Ενώ τους άντρες ομοφυλόφιλους τι τους ξεχωρίζει πέρα απο τις σεξουαλικές προτιμήσεις? :confused: Κάτι μου λέει οτι δεν έχεις γνωρίσει και πολλούς και κρίνεις απο τα κακέκτυπα που προβάλλει η τηλεόραση... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων. δε θα μου χαλούσε την αισθητική, κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες... :)

βρε χαχα,με την αδερφη σου η την γκομενα της??:confused:
εκεινο που εγω πιστευω για το θεμα ειναι πως οτι κανει ο κεθενας με τα κατω του δεν αφορα κανεναν.
οσο για το αλλο...ειμαι σε μια θεατρικη ομαδα και το inside joke φετος ειναι οι λεσβιες.:P
και δεν καταλαβαινω,ρε αδερφε μου,τι εχουν και εσας τα αγορια σας τετοιωνουν τοσο μα τοσο πολυ!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα. Για αδερφή δέν ξέρω... Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων. Υπο φυσιολογικές συνθήκες την αδερφή θα τη στήριζα πέρα απο το ότι δε θα μου χαλούσε την αισθητική, κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες... :)

Αν η υποθετική αδελφή και οι φίλες της είναι πράγματι ομοφυλόφιλες, μάλλον ατύχησες. Δε θα σε θέλουν στην παρέα τους. Αν πάλι είναι αμφί, τότε μόνο μπορείς να αισθάνεσαι ευτυχής! :P

- Μέχρι τρεις είναι δεσμός, παραπάνω χαλασμός.
- Ο έρωτας δεν είναι ανήθικος, αρκεί να συμφωνούν και οι πέντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα. Για αδερφή δέν ξέρω... Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων. Υπο φυσιολογικές συνθήκες την αδερφή θα τη στήριζα πέρα απο το ότι δε θα μου χαλούσε την αισθητική, κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες... :)

Αυτό το λές γιατί είσαι αγοράκι και η θέα δυο γυναικών να ερωτοτροπούν σε... (θα το πω ωμά) "φτιάχνει". Για ρώτα και τις κοπέλες αν τους είναι ευχάριστο το θέαμα. Τις αποτρέπει όπως ακριβώς αποτρέπει εσένα η θέα δυο ανδρών.

Στο θέμα μας τώρα. Σίγουρα δεν είναι και η πιο εύκολη περίπτωση αλλά με συζήτηση και κατάλληλη προσέγγιση στο θέμα νομίζω ότι μπορεί να δωθεί λύση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Αυτό το λές γιατί είσαι αγοράκι και η θέα δυο γυναικών να ερωτοτροπούν σε... (θα το πω ωμά) "φτιάχνει". Για ρώτα και τις κοπέλες αν τους είναι ευχάριστο το θέαμα. Τις αποτρέπει όπως ακριβώς αποτρέπει εσένα η θέα δυο ανδρών.

οντως,γιατι τους αντρες τους φτιαχνει σε μεγαααααααααλα εισαγωγικα η γυναικει ομοφυλοφιλια ενω εμας δε μας φτιαχνει σε εξισου τεραστια εισαγωγικα η αντρικη;;;
μπας και ειναι κοινωνικο το θεμα;; τελευται τα ριχνω ολα μισα-μισα στην κοινωνια και στον κοκορα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα. Για αδερφή δέν ξέρω... Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων. Υπο φυσιολογικές συνθήκες την αδερφή θα τη στήριζα πέρα απο το ότι δε θα μου χαλούσε την αισθητική, κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες... :)
Δε νομίζω να ισχύει αυτό, καθώς για να μπω και στο μυαλό σου και σύμφωνα με το τρόπο που πιστεύω πως βλέπεις τα πράγματα στο συγκεκριμένο θέμα, υπάρχουν λεσβίες που φαίρονται πολύ ''άγρια'' ''σαν άντρες'' και -γιατί όχι- ντύνονται και αντίστοιχα... αυτό δε θα σου χάλαγε οπτικά την αισθητική; [φαντάσου το και μη στέκεσαι στις λεσβίες που βλέπεις σε πορνοταινείες κτλ ;) ]. Επίσης όπως είπαν και οι παραπάνω, αν ήταν λεσβίες και οι φίλες της δε θα υπήρχε περίπτωση να επιδοθείς σε ομαδικές νύχτες. :P [άλλωστε για πιο λόγο τις λένε λεσβίες αν πηγαίνουν και με άντρες;].
Όσο για το πρώτο περί του ομοφυλόφιλου αδελφού... ασχολίαστο- μη ξεχνάς όμως πως μπορεί να σε κρέμαγε πρώτος αυτός. ;)

Η δική μου άποψη σχετικά με το θέμα: Θα τη στήριζα και θα τη βοηθούσα να το αποκαλύψει στους γονείς ή διαφορετικά θα διαφύλαγα το μυστικό της εφόσον είναι επιλογή της να μη το αποκαλύψει σε κανέναν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα.
Ακραιο και απαραδεκτο, ανευ υπολοιπων σχολιων. :mad:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων

1. Γιατι δυο αντρες χαλανε την αισθητικη καποιου ενω δυο γυναικες οχι; Ποια η πρακτικη διαφορα; Επισης, η εννοια της αισθητικης δεν ειναι αυστηρως προσωπικη; :worry:

2. Δεν μπορει καποια ομοφυλοφιλη κοπελα να ντυνεται και να αντιδρα ως αντρας και αρα να ξεχωριζει απο τις υπολοιπες κοπελες; Δεν μπορει καποιος να αρεσκεται να κανει σεξ και να εχει σχεση με καποιον αντρα, και να μην διαφερει εμφανισιακα ή στις πραξεις του απο τους υπολοιπους; Πως εισαι βεβαιος για αυτα;:hmm: Εγω παντως, εχω συναντησει ατομα που ανταποκρινονται και στις δυο περιπτωσεις οποτε σου λεω οτι συμβαινει! :)

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες... :)

Γιατι αλλωστε ολοι οι ομοφυλοφιλοι ειναι:
α) de facto πιο σεξουαλικα απελευθερωμενοι απο το μεσο ανθρωπο
β) Οχι απλα gay, αλλα bi (ωστε να κανουν και οργια με ατομα του αλλου φυλου)

:rolleyes: :wall:

Αρχική Δημοσίευση από ines:
οντως,γιατι τους αντρες τους φτιαχνει σε μεγαααααααααλα εισαγωγικα η γυναικει ομοφυλοφιλια ενω εμας δε μας φτιαχνει σε εξισου τεραστια εισαγωγικα η αντρικη;;;
μπας και ειναι κοινωνικο το θεμα;; τελευται τα ριχνω ολα μισα-μισα στην κοινωνια και στον κοκορα...:P

Οπως εχω πει και σε καποιο αλλο post μου (το οποιο τωρα δεν βρισκω αλλα τεσπα) δεν ξερω αν οντως το να δεις δυο οποιεσδηποτε ομοφυλοφιλες κοπελες να φιλιουνται ειναι ερεθιστικο θεαμα. Νομιζω οτι οι αντρες το εχουν συνδεσει πρωτον με οτι οι κοπελες δεν ειναι αυστηρα λεσβιες αλλα θα εκαναν και κατι με αντρες (=μαζι τους) και κατα δευτερον με οτι αυτο που κανουν ειναι ειδους "πειραματισμου" μεταξυ τους, κατι παρανομο και πρωτογνωρο(=ερεθιστικο) ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Νομιζω οτι οι αντρες το εχουν συνδεσει πρωτον με οτι οι κοπελες δεν ειναι αυστηρα λεσβιες αλλα θα εκαναν και κατι με αντρες (=μαζι τους) και κατα δευτερον με οτι αυτο που κανουν ειναι ειδους "πειραματισμου" μεταξυ τους, κατι παρανομο και πρωτογνωρο(=ερεθιστικο) ;) :)

πλακα πλακα,οταν ενας αντρας φτιαχνεται με το να κοιταει λεσβιες ειναι επειδη εχει βλεψεις και για τον εαυτουλη του κι οχι γιατι σκεφτεται "κοιτα αδερφακι μου τι ερωτευμενες και ευτυχισμενες που φαινονται...."

αν δηλαδη μια λεσβια εφτυνε εναν που της την επεφτε κι ετρεχε και φιλιοταν με την συντροφο της,δε θα χαλιοταν αγρια ο αντρας?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top