Πρόβλημα με το pathfinder briefcase μου

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Έχω ένα μεγάλο πρόβλημα με τον Pathfinder.Κάθε φορά που βάζω κάποια υπογραφή,είτε είναι μεγάλη είτε μικρή,πολλές φορές δεν μου την εμφανίζει:( Αυτό γίνεται σε όσους βάζουνε υπογραφή με αυτό το πρόγραμμα ή μήπως φταίει κάτι άλλο?Μήπως μπορεί να μου πει κανείς κανένα άλλο πρόγραμμα έτσι ώστε να κατεβάζω από αλλού για την υπογραφή μου????:confused: Γιατί ο Pathfinder μου έχει σπάσει κυριολεκτικά τα νεύρα:mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μετέφερα το θέμα σου στην σχετική κατηγορία επίσης άλλαξε τον τίτλος σε κάτι πιο σχετικό ...

όσο για το ερώτημα σου... δεν ξέρω αν φταίει το pathfinder (αλλά δεν νομίζω) ωστόσο μπορείς να ανεβάσεις στο προσωπικό σου album στο e-steki μια φωτογραφία και μετά να την βάλεις στην υπογραφή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ααααα:redface: :) Ευχαριστώ πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι φταίει το pathfinder... Είμαι χρόνια χρήστης του και από τους πρώτους που άρχισαν να παραπονιούνται για τις υπηρεσίες του οι οποίες, τελευταία, πήραν την κατιούσα.

Απλά μετέφερε τις εικόνες σου κάπου άλλου. Το e-steki.com είναι καλή ιδέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Λογικο ειναι να υπαρχουν την παρουσα φαση καποια μικροπροβληματα στο pathfinder, αφου βρισκεται σε σταδιο beta. Καλο θα ηταν να το αναφερεις αυτο το προβλημα στους admins.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ακόμη σε beta ειναι το briefcase; μα δεν υπάρχει εδώ και 2-3 χρόνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Για βεβαιώσου ότι έχεις ρυθμίσει τον φάκελο όπου βάζεις τις εικόνες να επιτρέπεται η προβολή του από τους επισκέπτες- μόνο για ανάγνωση. [κάπου στα δικαιώματα του φακέλου αναφέρεται αυτό].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
ακόμη σε beta ειναι το briefcase; μα δεν υπάρχει εδώ και 2-3 χρόνια;
Ναι οντως και εγω το ιδιο διερωτηθηκα μολις το ειδα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Capture-1.jpg
    Capture-1.jpg
    94 KB · Εμφανίσεις: 131

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
από τι βλέπω έκαναν όμως και κάποιες αλλαγές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
έκαναν κάποιες αλλαγές μόνο στην εμφάνιση και όχι στη λειτουργία δυστυχώς...

ΒΕΤΑ ξαναέγινε, καθώς ήταν σε ολοκληρωμένη φάση πριν από έναν μήνα. Από τα μέσα Νοεμβρίου και μετά έκανε μια αναβάθμιση και πλέον ξανάγινε ΒΕΤΑ...

Δεν ξέρω τι ετοιμάζουν, πάντως ελπίζω οι αλλαγές να είναι πιο ουσιαστικές από αυτές που κάνουν προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hetfield:
Λογικο ειναι να υπαρχουν την παρουσα φαση καποια μικροπροβληματα στο pathfinder, αφου βρισκεται σε σταδιο beta. Καλο θα ηταν να το αναφερεις αυτο το προβλημα στους admins.

Το πρόβλημα δεν είναι τώρα:worry: ...Το ίδιο ήταν και παλιά:( :mad: ..Απλά τώρα γίνετε συνέχεια και είναι πολύ άσχημο:| αντί να έχω υπογραφή να έχω ένα μεγάλο κενό με ένα Χ στη μέση:/: :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Το πρόβλημα δεν είναι τώρα:worry: ...Το ίδιο ήταν και παλιά:( :mad: ..Απλά τώρα γίνετε συνέχεια και είναι πολύ άσχημο:| αντί να έχω υπογραφή να έχω ένα μεγάλο κενό με ένα Χ στη μέση:/: :|
Μήπως δεν γράφεις σωστά την διεύθυνση; Αν δεν είναι αυτό μάλλον τυχαίνει να είναι down το site τοτε... δεν βρίσκω άλλο λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
ΒΕΤΑ ξαναέγινε, καθώς ήταν σε ολοκληρωμένη φάση πριν από έναν μήνα. Από τα μέσα Νοεμβρίου και μετά έκανε μια αναβάθμιση και πλέον ξανάγινε ΒΕΤΑ...
BETA: Λατινικός όρος που σημαίνει "αμα γίνει καμιά στραβή και χαθούν όλα σου τα αρχεία δε φταίμε". Και το gmail beta ειναι ακομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Υπάρχει και το www.imageshack.us για να μην παιδεύεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Υπάρχει και το www.imageshack.us για να μην παιδεύεσαι :)

Thanx:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Αλλά αμα είναι καμιά καλή φωτο γιατί να μην την ανεβάζεις στο e-steki? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αλλά αμα είναι καμιά καλή φωτο γιατί να μην την ανεβάζεις στο e-steki? ;)

Βασικά αυτό κάνω πια μια που είναι και το πιο εύκολο:) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top