Ποια είναι η μεγαλύτερη τρέλα που έχετε κάνει σε σχέση με τον έρωτα;

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε....το καλό είναι να υπάρχει ανταπόκριση αλλιώς είς μάτην:/:
Εγώ ταξίδια έχω κάνει μόνο εντός όμως το πιο κουλό το έκανα στα 19 μου,μετά απο καυγά αποφάσισα (εν βρασμώ ψυχής:P )να πάω στην κολλητή μου που σπούδαζε Ρόδο,στη διάρκεια του 18ωρου ταξιδιού μέχρι να φτάσω(τότε δεν υπήρχε χαι-σπιντ)μιλούσαμε στο τηλ.και τα ξαναβρήκαμε(δυστυχως υπήρχαν κινητά) έτσι δεν κατέβηκα ποτέ στη Ροδό κατέβηκα στην Κω,ακριβοπλήρωσα θέση μπίζνες στην επόμενη πτήση και γύρισα στην Αθήνα.
Δεν με ένοιαζε η ταλαιπωρία,ούτε τα χρήματα ήθελα μόνο να ξαναγυρίσω στο μωρό μου.Απο τότε σταμάτησα άρχισα να περιμένω μια-δυο μέρες πριν πάρω τα όρη και τα βουνά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αθήνα - Κοζάνη, ένα φιλάκι και ξανά πίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadAboutYou

Νεοφερμένος

Η MadAboutYou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ολόκληρη μέρα δεν είχα φάει σχεδόν καθόλου γιατί ήθελα να είμαι κοντά του! Είναι πολύ περίργη φάση, δεν μπορώ να σας εξηγήσω τώρα, αλλά άξιζε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ναι, ισχύει αυτό. μετά από λίγες ώρες αρχίζεις και φαντασιώνεσαι διάφορες καταστάσεις λόγω άδειου στομάχου :P :D. το χω κάνει κι εγώ :redface:. καλά, μη σας πω τώρα τι έβλεπα ότι κάναμε το βράδυ της δεύτερης σερί ημέρας που έμεινα νηστικός :whistle:. κόλαση λέμε :P :clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
και την ώρα της ανάγκης???:P:P:clapup::D

υπάρχουν και ασύρματα τηλέφωνα... :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το ότι παντρέυτηκα μετράει σαν τρέλλα η σαν μαλ***ια :hmm: ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Το ότι παντρέυτηκα μετράει σαν τρέλλα η σαν μαλ***ια :hmm: ?

Μ@λ@κί@!!!! :teasing: :tongue: :hehe: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πήγα μέχρι την Αγγλία για 1 μέρα και γύρισα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Εφυγα απο αθήνα με 100ευροπουλα και πηγα για 5 μερες στην κρητη.......:hmm:Εισιτηρια ξενοδοχείο φαγητό κτλ.......απορώ πως επιβίωσα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
χμμ.. όλη μέρα στους δρόμους επι 2 μήνες συνεχώς μήπως και τον συναντήσω [μιλάμε για περιπτώσεις μέχρι εξάντησης :-( ]- αντιγραφή όλων των ονομάτων απο τους πίνακες των αποτελεσμάτων των πανελλήνιων εξετάσεων για να μάθω το όνομα του. Επίσης πήγαινα @school ακόμα και άρρωστος για να τον συναντώ και έκανα συνεχώς παρέα με ανεπηθήμητα άτομα προκειμένου να ''βγαίνω'' απο το σπίτι για να είμαι όσο περισσότερο γίνεται εκτός σπιτιού μήπως και τον συναντήσω. Τέλος, έκλεισα 18 ώρες μπροστά απο ένα PC μια που δε μπορούσα να κοιμηθώ και να τον ξεχάσω.
Και πολλά άλλα τα οποία είναι μικρολεπτομέρειες.

Γενικά έκανα ότι πέρναγε απο το χέρι μου και σε πολλές περιπτώσεις ξεπέρναγα τα όρια της υπομονής μου και γενικά. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
έκανα ιταλικά σ'ένα φροντιστήριο,και επειδή δεν ήξεραν οι δικοί μου τίποτα για μας και ήθελα να τον βλέπω,ζήτημα είναι να πάτησα σε 3 μαθήματα όλη την χρονιά...έκανα κοπάνες για να βγαίνω μαζί του..ευτυχώς ,οι δικοί μου δεν έμαθαν ποτέ τίποτα και πήρα και το πτυχίο (τώρα το πώς το πήρα ούτε κι εγώ δεν ξέρω..!!!:P:clapup:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Πήγα μέχρι την Αγγλία για 1 μέρα και γύρισα!

τρεις φορες το ακανα αυτο, και μια φορα Αφρικη, μια φορα Αμστερνταμ, και μια φορα Νεα Ορλεανη , και τελικα με παρατησε η .........


τωρα αρκει μια φορα την εβδομαδα Αθηνα Αραχωβα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
To πιο τρελό που έκανα ήταν να την χωρίσω ενώ ήμουν τρελά ερωτευμένος. Το γιατί δεν έχει σημασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω πάει Πάτρα αυθημερόν, με το αμάξι, χωρίς να το ξέρουν οι γονείς μου (νέα οδηγός τότε) για να κάτσω μερικές ώρες. Και δεν είναι τόσο αυτό, όσο το ότι ο πηγαιμός κράτησε 5.5 ώρες λόγω πλημμύρας στο Σκαραμαγκά (ήθελα και πιπί μου!!!) και ο γυρισμός ήταν στις 2 τα ξημερώματα, με μένα να τρέχω με 180 και τους πόντικες να μου την πέφτουν (λέμε τώρα...)

Επίσης έχω βγάλει ολόκληρο Σαββατοκύριακο σε καθόλου φτηνό ίντερνετ καφέ, για να τον ψάχνω στο διαδίκτυο... Δείτε άλλο θέμα γνωριμίας, όπου το αναφέρω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Πολλλλλεεεεεεεςς!!!!
και θα κανω αλλη μια σε 3 μερες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
λολ, τρέλες με πρόγραμμα. αυτά είναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
λολ, τρέλες με πρόγραμμα. αυτά είναι :D


ε ναι, εννοειται. αλλιως δε βρισκω εισητηριο να παω τοσο μακρια αν δε το χω προγραμματισει τουλαχιστον 2 μερες νωριτερα(+ μια το ταξιδι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ταξίδευα 2 νύχτες για να τον δω την μία...Ευτυχώς αποζημειώθηκα κατά πολύ...~Ζω μόνο το σήμερα αλλά αύριο θα έχω τόσα ΧΘΕΣ να θυμάμαι":/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εγω δεν εχω κανει καμια....ειμαι ανωμαλος????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι βέβαια... δεν είσαι ανώμαλος!
είσαι απλα συντηρητικός!!! :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top