Το πρώτο σας φιλί

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πρωτο κανονικο φιλι ηταν πριν κααααμποσα χρονια με μια Γαλλιδο-Ελληνιδα.
Πολυ ωραιο ηταν δεν λεω...αξεχαστη εμπειρια!!!;) :redface:
(Αν και πασαλιφτηκαμε λιιιιγο:P )

Πω πω Μάριε δεν το πιστεύω! Και γω το πρώτο κανονικό φιλί με έναν Γάλλο-Έλληνα το έδωσα! Σύμπτωση ε? :blink:

Ήταν ένα καλοκαιρινό, απρόσμενο, δροσερό φιλί με τον πρώτο άντρα που ερωτεύτηκα ποτέ μου πριν από αρκετό καιρό. Πραγματικά ιδανικό θα έλεγα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το πρώτο φιλί ήταν αισχως, στην τρίτη γυμνασίου με ένα φίλο του αδερφού μου κατά 6 χρόνια μεγαλύτερο μου, εκείνος δεν είχε ξανακάνει σχέση (ούτε κάν σεξ) και δεν είχε φιλήσει ποτέ γυναίκα....

Ο τρόπος που με φιλούσε μου έφερνε εμετό, όταν κάποια στιγμή πέρασε το πρώτο, άρχησα να του κάνω μαθήματα πώς να φιλάει, άν και αρχάρια μπορούσα να καταλάβω την διαφορά ενώς φιλιού και ενώς γεωτρίπανου να κόβει βόλτες στο στόμα μου, άσε που ήταν καιατσούμπαλος γενικότερα, μαζί με το φιλί είχα και μελανιές στο στήθος, αντί να πιάνει έσπαγε τις αρτιρίες του...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Το πρώτο φιλί ήταν αισχως, στην τρίτη γυμνασίου με ένα φίλο του αδερφού μου κατά 6 χρόνια μεγαλύτερο μου, εκείνος δεν είχε ξανακάνει σχέση (ούτε κάν σεξ) και δεν είχε φιλήσει ποτέ γυναίκα....

Ο τρόπος που με φιλούσε μου έφερνε εμετό, όταν κάποια στιγμή πέρασε το πρώτο, άρχησα να του κάνω μαθήματα πώς να φιλάει, άν και αρχάρια μπορούσα να καταλάβω την διαφορά ενώς φιλιού και ενώς γεωτρίπανου να κόβει βόλτες στο στόμα μου, άσε που ήταν καιατσούμπαλος γενικότερα, μαζί με το φιλί είχα και μελανιές στο στήθος, αντί να πιάνει έσπαγε τις αρτιρίες του...:mad:

Τα μεγάλα ποστ της Μάνιας είναι εγγύηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα μεγάλα ποστ της Μάνιας είναι εγγύηση :P

σε κούρασα καμάρι μου:mad::P:P:P:P
Ξέρεις και λίγα έγραψα για το χάλι που είχε ο τύπος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γράφ'τα, πλάκα κάνεις?
Και δεν κούρασες κανέναν, τα μόνα μεγάλα ποστ που διαβάζω είναι τα δικά σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μ'εναν καραγκιοζανθρωπο ηταν στα 15 μου, αυτος 17 και ψωναρα, μη χε. Μ'εγερνε και πισω απαπαπα τι παθος Θε μου. Τρεις βδομαδες του δωσα και πολλες του ητανε. Κριμα, επρεπε να περιμενω λιγο ακομα, με τον επομενο ημουνα πραγματικα ερωτευμενη (κι ενα ηθικο διδαγμα για τους νεους βρε αδερφε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το πρώτο σας φιλί!

Ήταν 2 χρονών στα κουκλάκια μου, που τα υπεραγαπούσα μέχρι να τα πετάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thrilitsa

Νεοφερμένος

Η thrilitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγώ, όπως οι περισσότερες κοπέλες εδώ μέσα, στα 16 μου, στην Γ' Γυμνασίου...
Ο λεγάμενος; Βασίλης!!! Στην ίδια τάξη, μιάς κ τα επίθετά μας ήταν κοντά αλφαβητικά. Τα "είχαμε φτιάξει" και οι φίλες μου με "πίεζαν" να τον φιλήσω. Ένα απόγευμα, όσο είμασταν στο σχολείο, είχαμε κενό για μία ώρα, κ βγήκαμε έξω στην αυλή. Η παρέα μου κ ο Βασίλης, καθόμασταν στα σκαλιά, όταν εκείνος με πήρε από το χέρι, κ τραβώντας με, με οδήγησε σε ένα "δρομάκι" πίσω από το προαύλιο του σχολείου, για να μιλήσουμε... (κ καλά!!!!) Για να μην πολυλογώ, σε κάποια φάση, αγκαλιαστήκαμε, κ το σκουλαρίκι μου πιάστηκε στα χείλη του. Με το "άουτς" που έκανε εκείνος, εγώ τρόμαξα... Μου λέει: "Με πόνεσες..." Εγώ : "Να το κάνω μάκια να περάσει;"
Αυτό ήτανεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!! Ωραίες στιγμές!!!! Αααααααχ!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μ'εναν καραγκιοζανθρωπο ηταν στα 15 μου, αυτος 17 και ψωναρα, μη χε. Μ'εγερνε και πισω απαπαπα τι παθος Θε μου. Τρεις βδομαδες του δωσα και πολλες του ητανε. Κριμα, επρεπε να περιμενω λιγο ακομα, με τον επομενο ημουνα πραγματικα ερωτευμενη (κι ενα ηθικο διδαγμα για τους νεους βρε αδερφε).

Μία από τα ίδια! Οι πρώτες μου φορές σε όλα ήταν έτσι!
Οι δεύτερες δεν συγκρίνονταν καν με τις άλλες... Αχχχ... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sacrifice

Νεοφερμένος

Η Sacrifice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμένα το πρώτο μου φιλί ήταν στα 14,5 μου, Αύγουστο... Απο μικρή ήμουν ερωτευμένη με ένα αγόρι που ερχόταν τα καλοκαίρια στο χωριό της μαμάς μου, αλλά αυτός δε με πρόσεχε... 2 χρόνια μεγαλύτερός μου. Αυτός έμενε Αθήνα, εγώ σε νησί.

Εκείνο το καλοκαίρι συναντηθήκαμε δέκα μέρες πριν να φύγει, και μάλλον με παραπρόσεξε, οπότε άρχισε ενα παιχνίδι.. Τα φτιάξαμε απο sms 1 μέρα πριν να φύγει, επειδή έτυχε ένα 2ήμερο να λείψω εγώ Αθήνα και να επιστρέφω τη μέρα που φεύγει.. Μία ώρα λοιπόν πριν να φύγει το πλοίο, βρεθήκαμε, και φιληθήκαμε έξω απο ένα σχολείο... Και τότε έδωσα και το πρώτο μου φιλί...

Μείναμε μαζι 3 χρόνια και κάτι, και αντέξαμε την απόσταση
.Πάνω που πέρασα στο ίδιο πανεπιστήμιο με αυτόν και θα μασταν απο κοντά, χωρίσαμε... Τώρα που τα σκέφτομαι αυτά, χαμογελάω, και λυπάμαι για τη σχέση που τέλειωσε... Αλλά λένε οτι οι μεγάλοι έρωτες δεν είναι γραφτό να μένουν μαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γεια σας , το πρωτο μου φιλι ηταν στην δευτερα γυμνασιου...ειχα κανει μια χαζομαρα στην σχεση μας, δηλαδη ηταν να ξαναφιλιθουμεαλλα εγω(τι βλακας) ντρεπομουν :redface: και ετσι δεν εγινε...ε λοιπον μια αλλη μερα της λεω "να επανορθωσω?" και μου απαντα "ναι" οποτε και φιλιθηκαμε!!!!:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andonis1_

Νεοφερμένος

Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
όταν ήμουν στ΄δημοτικού σε μια εκδρομή με το σχολείο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MysteriousWoman

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί, ήταν τον Ιούλιο του 2003, κάτω από τη φωτισμένη Ακρόπολη...:galliko:
Δεν θα το ξεχάσω, γιατί ήταν με τον πρώτο μου έρωτα, με τον οποίο μείναμε για πολύ καιρό χώρια:(...όμως τα ξαναβρήκαμε και είμαστε πάλι μαζί εδώ κι 1 χρόνο!...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lioness12345

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμένα το πρώτο μου φιλί ηταν στο Καραϊσκάκη!!:clapup:Ο Ολυμπιακός στέφθηκε για άλλη μια φορά πρωταθλητής, τότε εγώ και το αγόρι μου είμαστε στις κερκίδες στην :devil:θύρα 7:ropalo:και εκεί που πανηγυρίζαμε με άρπαξε και με φίλισε!!:galliko::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εκτη δημοτικου πηγαινα. Ήταν με τον "πρωτο μου ερωτα"! Στο αποχαιρετιστηριο παρτυ που εκανε επειδη τελειωσαμε το δημοτικο. Ενα πεταχτο φιλακι που μου εκοψε τα ποδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kloki

Νεοφερμένος

Η Kloki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πάρτυ ενός πολύ καλού μου φίλου...
Εκεί που είμαστε μόνοι σε ένα δώματιο με φίλισε και μετά ακριβώς τα φτιάξαμε...
Ακόμα και αν χώρισουμε δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Άχχ τι θυμήθηκα τώρα ...

Καλοκαίρι 1999 ή 2000 .... Αντίπαρος...

Ήμουν διακοπές στη γιαγιά (οικογενειακά) ένα μήνα κ κάτι... εε εκεί κάτι έπαιζε με ένα παλικαράκι τότε ήταν πολύ μπροστά είχε κ κινητό (!) :eek:΄λοολ κ θα 'ταν δν θα 'ταν κανα 2 χρόνια μεγαλύτερος μ (εγώ ήμουν 14..) !
Μαζευόμασταν κάθε βράδυ στο σχολείο του χωριού εε κ εκεί έγινε το μοιραίο... :hug::inlove::huglove:

Νομίζω πως πρέπει να του χα σπάσει τα νεύρα του Χριστιανού βέβαια μέχρι να κάτσω! Επίσης θυμάμαι τις φίλες μ τότε να κόβουν βόλτες πάνω κάτω πάνω κάτω γιατι έκαναν βόλτα οι δικοί μ μην με πιάσουν στα πράσα... λοολ!
Τι άνχος κ αυτο!!

Τον είδα κ πέρισυ το καλοκαίρι μετα απο τόοοοοσα χρόνια κ παρόλαυτα με θυμόταν ακόμα.... :whistle: Τώρα γιατι δν ξέρω κ ούτε θέλω να φαντάζομαι...
Αλλα αν τον πετύχω κ φέτος θα του κάνω αυτη την οδυνηρή συζήτηση... :D


Ώραίες στιγμές ... Αθώες ... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το πρώτο φιλί μου ήταν με μια συμμαθήτρια στην Τετάρτη Δημοτικού. Όμως αυτό δε μετράει. Το πρώτο φιλί στο οποίο ένιωσα κάποια πράγματα, ήταν στην Α΄ Λυκείου, 16 ετών εγώ, 13 αυτή (αυτή τη διαφορά την πλήρωσα ακριβά, πιστέψτε με). Λοιπόν εννοείται πως ήταν "απλό" και στιγμιαίο. Πάντως ήταν αρκετά ωραίο. Εκείνη τη στιγμή, δεν την ξεχνάω. Είχαμε βγει κάποια ραντεβού και κάποια στιγμή πήρα την απόφαση! Της είπα ότι ήθελα να τη φιλήσω και αυτή δέχτηκε. Αυτή ήταν λίγο σαστισμένη, εγώ είχα αλληθωρίσει και προσπαθούσα να βρω στόχο... Αλλά ήταν μαγική στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JIMMELO15

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το Πρωτο Ημουν 12 Χρονων.....Δεν Μου Ειχε Κανει Και Μεγαλη Αισθηση...

Το Πιο Ωραιο Πριν 3 Μηνες....
Με την κοπελα μου που ηταν 12 χροωςν ενω εγω 14 σιγα τη διαφορα...
ηταν το πιο ωραιο φιλι που που εχω δωσει μεχρι τωρα...κ ηταν για εννια λεπτα....
τα ειχαμε 2 μηνες και κατι και χωρισαμε προσφατα....το προηγουμενο σαββατο μου συνεβει κατι που δε ηταν φιλι αλλα ηταν τελειο..............
Με αλλη κοπελα ομως.....
αλλα θελω ακομη την κοπελα που τα ειχα...........και αυτη με θελει βασικα αλλα ειναι πολυ μπερδεμενη.....ισως να τα ξαναβρουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

powerania

Νεοφερμένος

Η powerania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το πρωτο μου φιλι ηταν απαισιο. Αδιαφορο και ηρθε απο κει που δεν το περιμενα. Δευτερα γυμνασιου και τα χα φτιαξει με εναν, απλα επειδη ετυχε και μου τα ζητησε. Εκει που πηγαιναμε προς την ταξη επειδη ειχε χτυπησει για μεσα, με πιανει απο το λαιμο και με φιλαει. Εγω δεν εκανα τιποτα, απλα εμεινα ακινητη :| Ηταν αισχος. Δεν περιμενα ετσι το πρωτο μου φιλι :( Καμια αισθηση τρυφεροτητας..

Το πιο ωραιο φιλι το ειχα δωσει οταν με τον τωρινο φιλο μου οταν ειχαμε παει στην Πλακα. Ημασταν με παρεα και ο κολλητος του μας εσερνε σε εναν ανηφορικο δρομο απο οπου φαινεται τζαμι η Ακροπολη. Καποια στιγμη κουραστηκαμε ολοι, η κολλητη μου και ενας αλλος φιλος του γκρινιαζανε, ο κολλητος του ειχε ορεξη να ανεβει πιο πανω, ομως νικησε η πλειοψηφια και αρχισαμε να κατεβαινουμε. Ετσι οπως κατεβαιναμε, ημασταν αγκαλια και ξεμειναμε λιγο πιο πισω και χωθηκαμε σε κατι δεντρα. Εκει δωσαμε ενα φιλι σαν αυτα στις ταινιες, πωπω. Τον ειχα αγκαλιασει απο τον λαιμο, εκεινος απο τη μεση, ημασταν κολλητα, απεναντι η ακροπολη και γυρω μας δεντρα :)

Αλλα η ντροπη του πρωτου φιλιου παραμενει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top