[Palm] z22

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επειδή το κινητο μου (κ700) με έχει απογοητεύση πλήρως όσο αφορά τις δυνατότητες PIM... νομίζω ότι το Palm Z22 είναι ότι πρέπει ...
Αυτά που θέλω να κάνω είναι: να μπορώ να συχρονίζω το PDA με το outlook... κυρίως για επαφές και για ημερολόγιο...
επίσης θα ήθελα να είχα την δυνατότητα να διαβάζω και να γράφω odt,doc αρχεία... επίσης με ενδίαφερι να μπορώ να διαβάζω doc αρχεία ... επίσης θα ήταν χρήσιμο για εμένα να μπορώ να γράφω ods,xls αλλά και να διαβάζω...
Επίσης θα ήθελα κάποιο πλήρες κουμπιουτεράκι που να έχει και την δυνατότητα να σχεδιάζω γραφικές παραστάσεις...
Τι λέτε, μου κάνει;

Ωστόσο έχω κάποιες απορίες...:
1.Μπορώ να διαβάζω και να γράφω ελληνικά;
2.Μπορώ να γράψω ένα κειμένο στα ελληνικά και να το διαβάζω στον υπολογιστή μέτα; με το openoffice το έχει δοκίμασει κανείς;
4.Υπάρχει κάποιο κάλο κουμπιτεράκι που να μπορώ να σχεδιάζω και γραφικές παραστάσεις;
5.θα με καλύψει το z22 αν το θέλω μόνο για PIM αντε να διαβάσω και κανένα e-book pdf;
6.Τα χειρόγραφα με ποιο πρόγραμμα τα διαβάζω στο PC;
7.Αξίζει να το αγοράσω;
8.Στην συσκευασία υπάρχει κάποια θήκη; έτσι ώστε να το κοπανάω στην τσάντα μου και να πηγαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
ΕΕεεε δηλαδή αυτό δεν είναι κινητό ε; :P

https://www.palm.com/us/products/handhelds/z22/ πάντως αυτά τα 10 που λέει αυτή είναι τελειώς χαζογκομενίστικα agree? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ε καλα δεν περιμενω αυτα τα 10 να με πίσει και δεν είναι κινητο ... όπως είπα το θέλω καθάρα για θέμα PIM ... Πάντως νομίζω ότι αξίζει τα λευτά του ... ειδικά για αυτό που το θέλω ...
Πάντως είναι μια καλή κινήση για την palm ... πλέων στα μαγαζία δεν βλέπεις συχνά palm ίσως έχει σκόπο να βγάλει και αλλά φτήνα μοντελα και το z22 ειναι μονο η αρχη ... Ετσι μονο θα καταφέρει να χτυπήσει τα PPC... που πλέων την έχουν ξεπεράσει αντε να δούμε τι θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγω παντως τα ειδα ολα... 99 δολαρια ειναι μια πολυ καλη τιμη για palm. Σιγουρα ειναι και κινητο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ειναι κινήτο και δεν θέλω να είναι κινητο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top