[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι δεν έχει σβαροφσκάκια... ξεγελάει η φωτό
είναι στο ύφασμα κάτι πολύ μικροσκοπικά ασημί κυκλάκια... από κοντά ούτε που φαίνονται βασικά

η αλήθεια είναι ότι το φόρεμα από μόνο του επειδή είναι αμπίρ με ασύμετρο μήκος είναι "πλούσιο" αλλά δεν ξέρω με σιγουριά αν θα βάλω αυτό τελικά :redface:
πρέπει να χάσω 6-7 κιλά και δε με βλέπω να τα καταφέρνω για διάφορους λόγους
(επι τη ευκαιρία... κανας καλός ενδοκρινολόγος υπάρχει? :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.


:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
όχι δεν έχει σβαροφσκάκια... ξεγελάει η φωτό
είναι στο ύφασμα κάτι πολύ μικροσκοπικά ασημί κυκλάκια... από κοντά ούτε που φαίνονται βασικά

η αλήθεια είναι ότι το φόρεμα από μόνο του επειδή είναι αμπίρ με ασύμετρο μήκος είναι "πλούσιο" αλλά δεν ξέρω με σιγουριά αν θα βάλω αυτό τελικά :redface:
πρέπει να χάσω 6-7 κιλά και δε με βλέπω να τα καταφέρνω για διάφορους λόγους
(επι τη ευκαιρία... κανας καλός ενδοκρινολόγος υπάρχει? :/:)

Έχεις θέμα θυρεοειδούς;;;

Για το κόσμημα: αν πάρεις κάποιο άλλο φόρεμα μίνιμαλ, εμένα θα μου άρεσε να το συνδυάσεις με το μεγάλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εμενα. Παρε ενα μονοχρωμο εξαιρετικα απλο, και γενικα ουδετερα αξεσουαρ/παπουτσια, και θα ναι ζουμπερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Είναι λίγο too much με το μικρό αλλά δε νομίζω ότι θα φαίνεται άσχημα, γιατί αν και φορτωμένο είναι αρκετά διακριτικό, αρκεί να μη σου χαλάει το μπούστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έχεις θέμα θυρεοειδούς;;;

Για το κόσμημα: αν πάρεις κάποιο άλλο φόρεμα μίνιμαλ, εμένα θα μου άρεσε να το συνδυάσεις με το μεγάλο!

δεν ξέρω τι έχω....
κάνω δίαιτα και δεν χάνω...
πίνω νερό και παίρνω....
οι ορμόνες μου μετά τη γέννα δεν έχουν ακόμα επανέλθει και είμαι ένα μάτσο σκατά :(
γιαυτό σκέφτηκα να το ψάξω πιο ιατρικά το θέμα κι όχι με απλούς διατροφολόγους (που έχω ήδη επισκεφτεί και το μόνο που κατάφερα ήταν να κάνω πιο άθλια την ψυχολογία μου)

πιθανά να πάρω άλλο φόρεμα πιο μίνιμαλ... να μην δείχνει και πολύ τον όγκο μου :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
δεν ξέρω τι έχω....
κάνω δίαιτα και δεν χάνω...
πίνω νερό και παίρνω....
οι ορμόνες μου μετά τη γέννα δεν έχουν ακόμα επανέλθει και είμαι ένα μάτσο σκατά :(
γιαυτό σκέφτηκα να το ψάξω πιο ιατρικά το θέμα κι όχι με απλούς διατροφολόγους (που έχω ήδη επισκεφτεί και το μόνο που κατάφερα ήταν να κάνω πιο άθλια την ψυχολογία μου)

πιθανά να πάρω άλλο φόρεμα πιο μίνιμαλ... να μην δείχνει και πολύ τον όγκο μου :cry_x:

Έλα βρε Κουεδίνι...πάντα υπάρχει κάποιος λόγος που κολλάει ο μεταβολισμός, και η γέννα δεν είναι λίγο πράμα. Ξέρω κοπέλα που είχε "σκαλωμένο" μεταβολισμό από μία χημική δίαιτα που είχε κάνει όταν ήταν παιδί σχεδόν!!!
Θα σου στείλω κάποια στιγμή πμ με έναν πολύ καλό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ευχαριστώ βρε Γιδάτσι μου
απλά με έχει πάρει πολύ απο κάτω γιατί ήθελα να έχω χάσει κάποια κιλά να είμαι ωραία στην βάφτιση του μικρού και το βλέπω να απομακρύνεται το "όνειρο" και απ τη μία κλαίω και απ την άλλη θυμώνω με τον εαυτό μου και άστα...
και τώρα που τα γράφω μπουκώνω...
άσε με :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
δεν ξέρω τι έχω....
κάνω δίαιτα και δεν χάνω...
πίνω νερό και παίρνω....
οι ορμόνες μου μετά τη γέννα δεν έχουν ακόμα επανέλθει και είμαι ένα μάτσο σκατά :(
γιαυτό σκέφτηκα να το ψάξω πιο ιατρικά το θέμα κι όχι με απλούς διατροφολόγους (που έχω ήδη επισκεφτεί και το μόνο που κατάφερα ήταν να κάνω πιο άθλια την ψυχολογία μου)

πιθανά να πάρω άλλο φόρεμα πιο μίνιμαλ... να μην δείχνει και πολύ τον όγκο μου :cry_x:

Δεν έχω πάει ποτέ σε διατροφολόγο, αλλά από πολύ μικρή ακολουθώ ένα πρόγραμμα διατροφής (όχι κάτι αυστηρό ή απαιτητικό) που μου το είχε δώσει γιατρός (γιατί σαν παιδάκι είχα λίγο πρόωρη ανάπτυξη και διέτρεχα σοβαρό κίνδυνο να γίνω στρογγυλή). Το ακολούθησα 2 χρόνια και μετά μου έγινε συνήθεια και δεν μπορώ πια να φάω πολύ διαφορετικά. Και απ' ότι μου έχουν πει βοηθάει την ενεργοποίηση του μεταβολισμού .... αν θες στο λέω, μήπως σε βοηθήσει!
Πάντως έχω παρατηρήσει ότι το πιο σημαντικό είναι το μυαλό ....δηλαδή μέχρι να συνειδητοποιήσεις, ότι το φαγητό που σε χορταίνει είναι πολύ λιγότερο από αυτό που νομίζεις ότι σε χορταίνει.

Για το φόρεμα..... δε νομίζω ότι και αυτό θα δείχνει άσχημο πάντως! Είναι αεράτο και δεν είναι φορτωμένο, άρα δεν θεωρώ ότι θα δείχνεις ογκώδης με αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κουεδίνω μου, αν το έχεις συνέχεια στο μυαλό σου και όλο έχεις κάποιο στόχο που πιο πολύ σε απειλεί παρά σε κινητοποιεί, δε θα ηρεμήσεις...
Εγώ θα σου στείλω σε κάθε περίπτωση το τηλέφωνο και κάποια σχόλια για αυτόν, και θα δεις ότι θα είναι η ιδανική λύση. Άλλωστε και στις δίαιτες, όλοι κάνουμε ατασθαλίες... όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κορίτσια είναι πολύ πικραμένη αυτή η ιστορία και για μένα πολύ πληγωτική
όχι ότι ήμουν ποτέ το αδύνατο κοριτσάκι που φαινόντουσαν τα κόκαλά του, αλλά άλλο το να είσαι κανονική με δύο κιλά παραπάνω στα σωστά σημεία κι άλλο να είσαι πλέον στρογγυλή έτοιμη να σε τσουλίσουν στις κατηφόρες
δεν τολμώ καν να πω το πόσα κιλά είμαι
μπορώ να σας πω μόνο ότι πριν γεννήσω είχα φτάσει τα 106 :/:
οκ έχω χάσει φυσικά κάμποσα και δεν είναι τριψήφιο το νουμερο αλλά μέχρι εκεί...
ότι έχασα τις πρώτες 15 μέρες... μετά τίποτα
έκανα μια διατροφή επί 1 μήνα όπου έχασα μόνο 1,5 κιλό την πρώτη εβοδμάδα κι αυτό ήταν
τέλος.
απελπίστηκα φυσικά και τα παράτησα
από την άλλη έχω και διάφορο κόσμο δίπλα μου που άλλοι καλοπροαίρετα κι άλλοι κακοπροαίρετα μου υπενθυμίζουν συνεχώς είτε με καλό είτε με κακό τρόπο ότι πρέπει να χάσω βάρος και πλέον μου έχει γίνει πως να το πω... δεν μπορώ καν να περιγράψω το πως νιώθω
πάντως ψυχολογικά είμαι ένα μάτσο κουρέλια
έχω που έχω τις ορμόνες μου άνω κάτω έχω κι αυτό και είμαι εντελώς σκατά όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ΚΕδίνο μου:bigarmhug
ΑΝ έχεις πρόβλημα με τον θυρεοειδή, είναι πολύ πιθανό με την εγκυμοσύνη να επιδεινώθηκε. Μήπως κρυώνεις εύκολα; Νιώθεις εξάντληση και υπνηλία; Αυτά σε συνδυασμό με την αύξηση βάρους είναι συμπτώματα υποθυρεοειδισμού. Αν κάνεις μια μικροβιολογική εξέταση για τις ορμόνες Τ3, Τ4, TSH ( γύρω στα 35 ευρώ αν θυμάμαι καλά) μέσα σε λίγες ώρες θα ξέρεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
κορίτσια είναι πολύ πικραμένη αυτή η ιστορία και για μένα πολύ πληγωτική
όχι ότι ήμουν ποτέ το αδύνατο κοριτσάκι που φαινόντουσαν τα κόκαλά του, αλλά άλλο το να είσαι κανονική με δύο κιλά παραπάνω στα σωστά σημεία κι άλλο να είσαι πλέον στρογγυλή έτοιμη να σε τσουλίσουν στις κατηφόρες
δεν τολμώ καν να πω το πόσα κιλά είμαι
μπορώ να σας πω μόνο ότι πριν γεννήσω είχα φτάσει τα 106 :/:
οκ έχω χάσει φυσικά κάμποσα και δεν είναι τριψήφιο το νουμερο αλλά μέχρι εκεί...
ότι έχασα τις πρώτες 15 μέρες... μετά τίποτα
έκανα μια διατροφή επί 1 μήνα όπου έχασα μόνο 1,5 κιλό την πρώτη εβοδμάδα κι αυτό ήταν
τέλος.
απελπίστηκα φυσικά και τα παράτησα
από την άλλη έχω και διάφορο κόσμο δίπλα μου που άλλοι καλοπροαίρετα κι άλλοι κακοπροαίρετα μου υπενθυμίζουν συνεχώς είτε με καλό είτε με κακό τρόπο ότι πρέπει να χάσω βάρος και πλέον μου έχει γίνει πως να το πω... δεν μπορώ καν να περιγράψω το πως νιώθω
πάντως ψυχολογικά είμαι ένα μάτσο κουρέλια
έχω που έχω τις ορμόνες μου άνω κάτω έχω κι αυτό και είμαι εντελώς σκατά όμως


Αυτό δυσχαιρένει την κατάσταση όμως.... :/:!!!
Πρέπει πρώτα να αποκτήσεις αυτοπεποίθηση και έπειτα να κάνεις την όποια προσπάθεια... νομίζω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚΕδίνο μου:bigarmhug
ΑΝ έχεις πρόβλημα με τον θυρεοειδή, είναι πολύ πιθανό με την εγκυμοσύνη να επιδεινώθηκε. Μήπως κρυώνεις εύκολα; Νιώθεις εξάντληση και υπνηλία; Αυτά σε συνδυασμό με την αύξηση βάρους είναι συμπτώματα υποθυρεοειδισμού. Αν κάνεις μια μικροβιολογική εξέταση για τις ορμόνες Τ3, Τ4, TSH ( γύρω στα 35 ευρώ αν θυμάμαι καλά) μέσα σε λίγες ώρες θα ξέρεις:)

ναι ναι και ναι :/:
αυτά όμως τα ένιωθα σχεδόν από τότε που με θυμάμαι...
είμαι η κρυουλιάρα ever
αλλά οκ.. εξάντληση και υπνηλία νιώθω τα τελευταία χρόνια :/:
θα πάρω τηλ τη μικροβιολόγο μου να κλείσω ραντεβού μάλλον


ciby μου είναι ένας φάβλος κύκλος αυτή η ιστορία
για να ξεκινήσεις προσπάθειες θέλεις καλή ψυχολογία την οποία όμως δεν μπορείς να έχεις όταν έχεις πολύ παραπάνω βάρος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κάνε τις εξετάσεις, ποτέ δεν ξέρεις. Και ένταξε όσο πιο πολλή κίνηση μπορείς, δε φαντάζεσαι πόσο συμαντικό είναι αυτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ναι ναι και ναι :/:
αυτά όμως τα ένιωθα σχεδόν από τότε που με θυμάμαι...
είμαι η κρυουλιάρα ever
αλλά οκ.. εξάντληση και υπνηλία νιώθω τα τελευταία χρόνια :/:
θα πάρω τηλ τη μικροβιολόγο μου να κλείσω ραντεβού μάλλον


ciby μου είναι ένας φάβλος κύκλος αυτή η ιστορία
για να ξεκινήσεις προσπάθειες θέλεις καλή ψυχολογία την οποία όμως δεν μπορείς να έχεις όταν έχεις πολύ παραπάνω βάρος :(

ΚουΕ το θέμα είναι ο στόχος που βάζεις να είναι εφικτός, έτσι έχεις καλή ψυχολογία!
Τι θέλω να πω .... Αν πεις ότι θες να χάσεις 20 κιλά σε 4 μήνες, δεν γίνεται... θα απογοητευτείς. Αν πεις ότι θέλω να χάσω 20 κιλά μέχρι του χρόνου το καλοκαίρι, γίνεται. Πάρε το χρόνο που χρειάζεσαι για να χάσεις τα κιλά που θες, χωρίς να ζοριστείς πολύ. Εσύ θα το ορίσεις αυτό. Και όταν σε σχολιάζουν, καλο- ή κακοπροαίρετα, υπενθύμιζε τον στόχο σου στο εαυτό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ ξεκινάω από κάπου... έκλεισα επιτέλους ραντεβού με την μικροβιολόγο για σήμερα το απόγευμα

όσο για την κίνηση...
ξέρω ίσως δεν με πιστέψετε αλλά... πονάει ακόμα το πόδι μου
δεν μπορώ να κινούμαι και πολύ
ο γιατρός μου έχει συστήσει μέχρι και ξάπλα και να μην σηκώνω βάρη κι εγώ κάθε μέρα παίρνω τον μικρό αγκαλιά και ανεβαίνω δύο ορόφους με τα πόδια λόγο έλλειψης ασανσέρ :/:
δε μπορώ να κινούμαι.. πονάω συνεχώς... ούτε που κοιμάμαι καλά



τελικά όσο σας τα γράφω συνειδητοποιώ ότι η ζωή μου είναι ένα μαρτύριο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ναι ναι και ναι :/:
αυτά όμως τα ένιωθα σχεδόν από τότε που με θυμάμαι...
είμαι η κρυουλιάρα ever
αλλά οκ.. εξάντληση και υπνηλία νιώθω τα τελευταία χρόνια :/:
θα πάρω τηλ τη μικροβιολόγο μου να κλείσω ραντεβού μάλλον
τα ένιωθες ανέκαθεν, ε? έχεις κάνει ποτέ εξετάσεις για θυρεοειδή? πάντως να ξέρεις ότι και να έχεις κάνει στο παρελθόν, δυστυχώς δεν σημαίνει και τίποτα. Μπορεί να εμφανιστεί ξαφνικά το πρόβλημα, σε μένα μέσα σε 6 μήνες έγινε ο κακός χαμός. Πάντως, πραγματικά, ΑΝ είναι ο θυρεοειδής σου, μην στεναχωρεθείς, απλά θα παίρνεις το χαπάκι σου και θα είσαι ΟΚ:)

εμείς εδώ στο σαλόνικα δεν κλείνουμε ραντεβού στους μικροβιολόγους:P
πάμε πρωί πρωί νηστικοί και μας παίρνουν αίμα- απλούστατον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
οκ ξεκινάω από κάπου... έκλεισα επιτέλους ραντεβού με την μικροβιολόγο για σήμερα το απόγευμα
πρέπει να είσαι νηστική για τις εξετάσεις (να μην φας για τουλάχιστον 7 ώρες πριν την αιμοληψία)
...
τελικά όσο σας τα γράφω συνειδητοποιώ ότι η ζωή μου είναι ένα μαρτύριο :/:
έχεις όμως το μωράκι σου:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πρέπει να είσαι νηστική για τις εξετάσεις (να μην φας για τουλάχιστον 7 ώρες πριν την αιμοληψία)
...
έχεις όμως το μωράκι σου:inlove:

δεν έκλεισα ακριβώς ραντεβού... απλά την πήρα και την ρώτησα τι ώρα μπορώ να πάω και αν πρέπει να μην έχω φάει πριν κλπ
μου είπε ότι όχι τίποτα... μόνο αν παίρνω ήδη χάπι να πάω πρωί... αλλά δεν παίρνω χάπι
κι όχι δεν έχω κανει ξανά ποτέ μου την εξέταση αν και πάντα την είχα κατά νου καθότι είμαι μια εξαντλημένη διαιτούσα :/:


ναι... το μωρό μου είναι η αποζημίωση για όλα ... απλά κάποιες φορές δεν αρκεί ακριβώς
δεν είναι ότι μετανιώνω φυσικά... και 200 κιλά να έπρεπε να γίνω για αυτόν θα γινόμουν
απλά... προτιμώ να ξαναγίνω όπως ήμουν παλιά... με το κάτι τις παραπάνω αλλά... κανονική :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top