[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
που είναι ο ενδοκρινολόγος σου doooλιναμ? σε ποια περιοχή? με βολεύει? :P


το απόγευμα θα πάρω τις εξετάσεις μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
σήμερα το απόγευμα θα πάρω και τις εξετάσεις και θα δούμε... θα σας πω
αν δεν έχω τίποτα θα ντραπώ πολύ μάλλον γιατί αυτό θα σημαίνει ότι είμαι μια γουρούνα που δεν κλείνει το στόμα της :P

Αν ισχυει αυτο παντως, το μονο που θα σου χρειαζεται αν οντως τηρεις καλη διατροφη ειναι επιμονηηηη..Εστω και σιγαααα σιγα, θα χαθουν!
Ετσι κι αλλιως για να διατηρηθει κιολας μετα το αποτελεσμα πρεπει να σου γινει τροπος ζωης:X
(Και τι ζωη θα ναι αυτη χωρις παστιΤΣΑ και σοκολατες θα μου πεις, και θαχεις και δικιο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
που είναι ο ενδοκρινολόγος σου doooλιναμ? σε ποια περιοχή? με βολεύει? :P


το απόγευμα θα πάρω τις εξετάσεις μου

Αμπελόκηπους, στην Κηφισίας, εκεί που τέμνεται με την Πανόρμου. Το μετρό δηλ. βολεύει απίστευτα. Έχει και πάρκινγκ κοντά.
Τα αποτελέσματα πες μου τα και μένα, να δούμε τι θα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ... πήρα τα αποτελέσματα τηλεφωνικά

είναι λέει όλα φυσιολογικά
δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι
ήμουν σίγουρη ότι όλα πάνε σκατά για αυτό το λόγο και τώρα δεν έχω που να ρίξω τις ευθύνες για το χάλι μου παρά μονάχα στον εαυτό μου προφανώς

σκατά σκατά σκατά
τελικά είμαι απλώς αδύναμη απ ότι φαίνεται :cry_x:

η ψυχολογία μου έπεσε ακόμα περισσότερο αν και πρέπει να χαίρομαι που είμαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
:bigarmhug

αφού δεν είναι και αυτή η περίπτωση, έχω να σου προτείνω κάτι άλλο, που το έχουμε σκεφτεί με τον Νικ:

τι θα έλεγες, εκεί που φτιάχνεις φαγητό για το μωρό, να φτιάχνεις και για σένα?? (να μην το αλέθεις όμως μετά, ε?:P). Εμείς σιγά σιγά αρχίζουμε και βάζουμε περισσότερα καροτάκια, κολοκυθάκια, πατατούλα, κοτοπουλάκι να βράζουν και τρώμε όλοι τα ίδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ΚΕ μου ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ το να έχεις πρόβλημα με τον θυρεοειδή δεν είναι ό,τι καλύτερο. Πραγματικά πρέπει να χαίρεσαι:). Εγώ θα κάνω κάθε χρόνο υπέρηχο εφ' όρου ζωής και θα τρέμω μήπως δημιουργηθούν όζοι. Άσε που στην ιδέα της εγχείρησης για θυρεοειδεκτομή και της τομής που μένει μετά στο λαιμό, μου έρχεται να λιποθυμήσω:'(

Να χαίρεσαι που είσαι υγιής:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
οκ... πήρα τα αποτελέσματα τηλεφωνικά

είναι λέει όλα φυσιολογικά
δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι
ήμουν σίγουρη ότι όλα πάνε σκατά για αυτό το λόγο και τώρα δεν έχω που να ρίξω τις ευθύνες για το χάλι μου παρά μονάχα στον εαυτό μου προφανώς

σκατά σκατά σκατά
τελικά είμαι απλώς αδύναμη απ ότι φαίνεται :cry_x:

η ψυχολογία μου έπεσε ακόμα περισσότερο αν και πρέπει να χαίρομαι που είμαι καλά

Θα έπρεπε να χαίρεσαι που είσαι καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΚΕ μου ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ το να έχεις πρόβλημα με τον θυρεοειδή δεν είναι ό,τι καλύτερο. Πραγματικά πρέπει να χαίρεσαι:). Εγώ θα κάνω κάθε χρόνο υπέρηχο εφ' όρου ζωής και θα τρέμω μήπως δημιουργηθούν όζοι. Άσε που στην ιδέα της εγχείρησης για θυρεοειδεκτομή και της τομής που μένει μετά στο λαιμό, μου έρχεται να λιποθυμήσω:'(

Να χαίρεσαι που είσαι υγιής:)

εγώ έχω όζους, αλλά μικραίνουν με την κατάλληλη αγωγή.. τη γλύτωσα την εγχείρηση τον Σεπτέμβρη (σιγά μην την έκανα, αυτό θα σήμαινε ότι θα αποθήλαζα ταυτόχρονα..θα την έκανα πιο μετά). Πάντως, στη μητέρα μου που έκανε την εγχείρηση πριν λίγα χρόνια, η τομή δεν φαίνεται καθόλου. Απλά παίρνει χαπάκι (κι ενίοτε ασβέστιο), εφ'όρου ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οπως τα λεει η Παλλ.
Απλα συνεχισε τη διαιτα σου και μη μασας(εκτος των γευματων :P)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πάντως, στη μητέρα μου που έκανε την εγχείρηση πριν λίγα χρόνια, η τομή δεν φαίνεται καθόλου. Απλά παίρνει χαπάκι (κι ενίοτε ασβέστιο), εφ'όρου ζωής.

Και στη δικια μου μαμι μια γραμμουλα φαινεται μονο ααααν την προσεξεις.. αλλα οταν την ειδα μετα το χειρουργειο με τον λαιμο.. ΑΟΥΤΣ!!! Ουτε να το σκεφτομαι οτι μπορει να το χρειαστω :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μίλαγε και η μαμά σου σαν τη Σωτηρία Μπέλλου μετά την εγχείρηση?:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΧΑαχχααχ..Ναι αλλα ηταν το λιγοτερο, γιατι εχεις ακουσει τη Σωτηρια Μπελλου να λεει σε σπαραξικαρδιο τονο "Ποναωωωωωω"..? Φρικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Βρε κορίτσι μου, μην μου αγχώνεσαι!
Ευτυχώς είσαι μια χαρά στην υγεία σου. Αυτό μετράει. Ο μικρούλης σε χρειάζεται υγιή αλλά και χαρούμενη!
Σιγά-σιγά όλα θα γίνουν. Και τα κιλά θα χαθούν.
Όλοι λένε ότι όταν αρχίσει να τρέχει το παιδί χάνουν όλα τα παραπάνω κιλά τους με το να το κυνηγάνε. Ο Ωρίωνας πότε ξεκινάει να περπατάει και να τρέχει; Ε, τότε θα δεις ότι και γυμναστική θα κάνεις και από την κούραση δεν θα έχεις κουράγιο ούτε να φας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμείς τη πειράζαμε τη μαμά...της λέγαμε να τραγουδήσει το αεροπλάνα και βαπόρια...:redface:
αλλά βασικά την κάναμε να ξεχνιέται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και η δικη μου μαμα εχει, και δεν της φαινεται καθολου! Βεβαια πανε πολλα χρονια που εκανε την εγχειρηση, αλλα απο τοτε που με θυμαμαι δεν ειχε σημαδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μακάρι να έχετε δίκιο και μακάρι να μην χρειαστεί να κάνω ποτέ:)
Απλά μια φίλη μου έκανε πριν 2 χρόνια και έχει μια απαίσια ουλή στο λαιμό, σαν καρατομημένη είναι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μη φοβάσαι βρε, τώρα κάνουν και πλαστική στη τομή.
Βασικά να μην χρειαστεί, αυτό λέω κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
οκ... πήρα τα αποτελέσματα τηλεφωνικά

είναι λέει όλα φυσιολογικά
δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι
ήμουν σίγουρη ότι όλα πάνε σκατά για αυτό το λόγο και τώρα δεν έχω που να ρίξω τις ευθύνες για το χάλι μου παρά μονάχα στον εαυτό μου προφανώς

σκατά σκατά σκατά
τελικά είμαι απλώς αδύναμη απ ότι φαίνεται :cry_x:

η ψυχολογία μου έπεσε ακόμα περισσότερο αν και πρέπει να χαίρομαι που είμαι καλά
Ναι αλλα δες το και αλλιως : τωρα προκειται για κατι που ειναι τελειως στο χερι σου, και οχι κατι οργανικο που δε το ελεγχεις καλα. Οπότε μενει απλα να κινητοποιηθεις εσυ :) . Φανταζεσαι να ηταν εκτος των δυναμεων σου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εμενα μπορειτε να μου πειτε το αρωμα escada moonlight περιορισμενης εκδοσης οπως μου ειπε μια σε καταστημα καλλυντικων αν μπορβ να το βρω αθηνα και ποσο κανει?



επισης πειτε μου για το προσωπο μια μασκα γιατι αρχιζω να βαζω πιο πολυ τωρα αν ειναι καλυτερες οι φαρμακευτικες η καποια αλλη πιο απλη στα αλλα με καλυψατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα μπορειτε να μου πειτε το αρωμα escada moonlight περιορισμενης εκδοσης οπως μου ειπε μια σε καταστημα καλλυντικων αν μπορβ να το βρω αθηνα και ποσο κανει?

Παντου! Ειναι περιορισμενης εκδοσης...? Νομιζω οτι ειναι απ'τα κλασικα που βγαζει η escada καθε καλοκαιρι (island kiss, pacific ocean, φετος αυτο κλπκλπ..) που καθε καλοκαιρι απλα αλλαζουν ονομα :D
Γυρω στα 30 εχουν τα 30 μλ κτλ κτλ.. Παρε μια ιδεα απο τιμες (και φαντασου +5-10 εουροζ στα μαγαζια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top