Browser's games

Maria95

Νεοφερμένος

Η Maria95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Θέλω να μου πείτε μερικούς κωδικούς όσα παιδιά παίζουν αυτό το παιχνίδι, barbiegirls.com, στο ιντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

larry

Νεοφερμένος

Ο larry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια χαρα.. εγω παιζω εδω και καιρο ikariam και bitefight..https://s3.bitefight.gr/c.php?uid=33983..
ειναι κολλημα και τα δυο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Δεν ειχει κανεις ακουσει για το Passively Multiplayer Online Game? XD
https://pmog.com/
Ρωτηστε με αν χρειαστειτε κατι ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πανω στην βαρεμαρα μου ειπα να δοκιμασω το Ικαριαμ... Δεν ειναι κακο, αλλα το κακο του ειναι ορι πρεπει να εχεις πολυ υπομονη λογο του χρονου που θελουν οι αναβαθμισεις, να μαζεψεις υλικα κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εγώ έριξα μια ματιά στο Ikariam και τώρα θα φτιάξω account.Αλλά έχω μια ερώτηση:έχει σημασία αν θα επιλέξω Alpha ή Beta κόσμο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στον alpha δεν μπορεις να κανεις λογαριασμο, εχει γεμισει και εχουν απενεργοηποιηση της εγγραφες. Στον Beta θα κανεις αναγκαστικα, και ειναι καλητερα γιατι θα μπορεις να βρεις και κανα νησι για αποικια γιατι στον alpha δεν βρισκεις πλεων με την καμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ωραία Κρόνε thanks:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyros78

Νεοφερμένος

Ο spyros78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα και απο εμένα, δυστυχώς οι δημιουργοί αυτών των παιχνιδιών τρίβουν τα χέρια τους από την κονόμα, και τον ρυθμό που πέφτουν τα ευρουλάκια μας στο ταμείο τους.
Ξεκίνησα να παίζω το Monstergame, Techwarrior Dig n fight τον Σεπτέμβριο του 2007. Σαν μια ασχολία μόνο κατά τις εργάσιμες ώρες. Δυστυχώς κολλάς, είναι η αλήθεια. Μπήκα στο πειρασμό να ρίξω φράγκα στο Sig n' Fight την περιοδο των Χριστουγέννων που είχε μια πολύ καλή προσφορά (θεωρητικά και πρακτικά τα χρήματα που έδωσα αναλογούσανε σε 5-6 καφέδες, δε με πείραξε). Δε ξέρω αν θα το ξανακάνω, αναλόγως πως θα εξελιχθεί το παιχνίδι και πόσο θα κρατήσει το ενδιαφέρον μου αμείωτο. Στα υπόλοιπα 2 παιχνίδια δεν διανοούμαι (Monstersgame και Techwarrior) ακόμα και τώρα 10 μήνες μετά να ρίξω φράγκα.
Πριν κανά μήνα περίπου ξεκίνησα το
Ikariam.gr, μου άρεσε το στήσιμο και με προσέλκυσε το γεγονός ότι τέτοια περίπου παιχνίδια παίζω. Έριξα ένα 10Ευρο για να πάρω την Αμβροσία - την οποία χρησιμοποιώ με σύνεση. Στο μέλλον μπορεί να ρίξω κανά ευρώ ακόμα αναλόγως πως θα πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλημέρα και απο εμένα, δυστυχώς οι δημιουργοί αυτών των παιχνιδιών τρίβουν τα χέρια τους από την κονόμα, και τον ρυθμό που πέφτουν τα ευρουλάκια μας στο ταμείο τους.
Γιατί δυστυχώς; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyros78

Νεοφερμένος

Ο spyros78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γιατί δυστυχώς; :confused:
Διότι, τα παιχνίδια αυτά δημιουργηθήκανε, ξεκινώντας τα απλά με δωρεάν χρήση από τους internet users ανά τον κόσμο, και συνεχώς με τα πλεονεκτήματα που σου δίνουν με το να γίνεις premium user σε βάζουν στο τρυπάκι να σκας χρήματα. Απλά γνωρίσανε τεράστια επιτυχία εκεί που δεν το περιμένανε. "Δυστυχώς" για όλους εμάς που αναγκαζόμαστε για να γευτούμε τα επιπλέον οφέλη του κάθε παιχνιδιού να υποχρεωνόμαστε να τους ακουμπάμε κάποια χρήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZefiroS

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
5η Ημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
To OGame!
Σύμπαν 2 κ Σύμπαν 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πριν από 1 χρόνο περίπου καιγόμουν bitefight (βασικά καιγόμουν dota και στα διαλλείματα bitefight). Ξεκόλλησα μόλις ξεκόλλησαν και οι φίλοι μου που παίζαμε μαζί. Glatiatus είχα κάνει ένα acc. απλά για να υπάρχει αλλά δεν ασχολήθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάλι εδώ και λίγες μέρες έπεσα πάνω στο travian και ... κόλλησα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
εγώ πάλι εδώ και λίγες μέρες έπεσα πάνω στο travian και ... κόλλησα :redface:
Μπορείς να δώσεις ένα Link; Να έχω κάτι να περνάω την ώρα μου στη δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Μπορείς να δώσεις ένα Link; Να έχω κάτι να περνάω την ώρα μου στη δουλειά...


Επειδή παίζω πολύ καιρό τώρα το Travian σου προτείνω αντι για εκείνο να δοκιμάσεις το "φυλετικές μαχες" που είναι παρόμοιο και πιο απλό σαν παιχνίδι.

πάτα εδώ

Ξεκίνησε ο καινούριος server 2 πρόσφατα εκεί και γίνεται χαμός. Για ότι χρειαστείς στείλε μου στο παιχνίδι που έχω ίδιο nick με εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επειδή παίζω πολύ καιρό τώρα το Travian σου προτείνω αντι για εκείνο να δοκιμάσεις το "φυλετικές μαχες" που είναι παρόμοιο και πιο απλό σαν παιχνίδι.

πάτα εδώ

Ξεκίνησε ο καινούριος server 2 πρόσφατα εκεί και γίνεται χαμός. Για ότι χρειαστείς στείλε μου στο παιχνίδι που έχω ίδιο nick με εδώ.
Καλέ να περνάει την ώρα του λέμε, όχι να μην δουλεύει καθόλου! :clapup:
Αυτό είναι μεγάλο κάψιμο πάντως, ειδικά στην αρχή που πρέπει να 'σαι μονίμως πάνω απ' το village σου. Ειδικά αν είμαι και στον server#2 (speed x2 όπως κοίταξα) θα 'ναι όλη μέρα στο PC ο άνθρωπος! :D



Σταματώ εδώ πριν αρχίσουν να ξεπετάγονται καπνοί... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Προτιμώ το Ikariam:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Επειδή παίζω πολύ καιρό τώρα το Travian σου προτείνω αντι για εκείνο να δοκιμάσεις το "φυλετικές μαχες" που είναι παρόμοιο και πιο απλό σαν παιχνίδι.

πάτα εδώ

Ξεκίνησε ο καινούριος server 2 πρόσφατα εκεί και γίνεται χαμός. Για ότι χρειαστείς στείλε μου στο παιχνίδι που έχω ίδιο nick με εδώ.
Είχα ψιλοασχοληθεί λίγο με tribal wars παλιά που έλιωναν εκεί κάποιοι φίλοι μου (αφού παρατήσαμε το bitefight). Τώρα λόγω της άπειρης βαρεμάρας στη δουλειά παίζει να το ξαναρχίσω και αυτό. Thx πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Καλέ να περνάει την ώρα του λέμε, όχι να μην δουλεύει καθόλου! :clapup:
Αυτό είναι μεγάλο κάψιμο πάντως, ειδικά στην αρχή που πρέπει να 'σαι μονίμως πάνω απ' το village σου. Ειδικά αν είμαι και στον server#2 (speed x2 όπως κοίταξα) θα 'ναι όλη μέρα στο PC ο άνθρωπος! :D



Σταματώ εδώ πριν αρχίσουν να ξεπετάγονται καπνοί... :hmm:

:D Όντως είναι χ2 ο Server 2. Αλλα μιλάμε ίσως για το πιο επιθετικο παιχνίδι που έχω δει ως τώρα μαζί με το Ogame. Βοηθάει βέβαια σε αυτό και το γεγονός οτι είμαι σε φυλή με το όνομα "ΠΑΟΚ" ( έχεις με το καλημέρα ορκισμένους εχθρούς και φίλους .... ) Επίσης αν δεν καείς και λίγο τωρα πως θα ξεχάσεις οτι θα είσαι ο μόνος που θα μείνει Αύγουστο Αθήνα περιμένοντας να πας Σεπτέμβριο για μπάνια ( Για τί ;;;;:eek:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top