Σεργιανόπουλος.Το σενάριο

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Μιλούσαμε με τη γυναίκα μου και είχαμε μια διαφωνία. Εκείνη λέει ότι ο Σεργιανόπουλος δεν είναι δυνατόν να επιτέθηκε στον άλλον, γιατί ήταν γυμνός. Δηλαδή τί, μου λέει, πήγε κι έβγαλε τα ρούχα του, κλείδωσε την πόρτα και ύστερα πήγε στον άλλον και του είπε με το μαχαίρι προτεταμένο, "και τώρα κάτσε";

Ετσι, λέω εγώ. Εκεινη λέει ότι οχι, του την έπεσε μαλακά, ο άλλος τα πήρε,πήγε να βγεί, ήταν κλειδωμένη η πόρτα, πήγε στην κουζίνα νευριασμένος, γύρισε με το μαχαίρι και τον μαχαίρωσε.

Ομως, τον έγδυσε αφού τον μαχαίρωσε; Και τότε τα ματωμένα ρουχα γιατι δεν βρέθηκαν; Αρα σύμφωνα με το σενάριο της, όσο ο Γεωργιανός πήγαινε στην κουζίνα για το μαχαίρι, ο Σεργιανόπουλος τα έβγαλε και τον περίμενε. Γιατί, της λέω, νόμιζε ότι γδυμένος θα τον γοήτευε τόσο που θα ενέδιδε; Ποιος ξέρει μου λέει,ομως ο Γεωργιανος αποκλείεται να τον αφόπλισε αφού είναι μπασμένος. Η όλη ιστορία ή είναι σικέ, ή δεν έγινε έτσι.

Ας παίξουμε λοιπόν λίγο τους ντετέκτιβ. Εσείς πως λέτε ότι συνέβη το φονικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ας μην ξεχνάμε την γυμνή πατούσα αποτύπωμα του Γεωργιανού που βρέθηκε στη λίμνη αίματος του Σεργιανόπουλου
Αυτό δείχνει αυτόματα ότι το λιγότερο ήταν ξυπόλητος
Κι επειδή δεν ψήνομαι ότι ήταν ξυπόλητος για να μην χαλάσει το παρκέ... εκτός από ξυπόλητος ήταν το λιγότερο ημίγυμνος
άρα... ήξερε τι θα συμβεί, έστω στο περίπου
Το θέμα είναι ότι ίσως τα χάλασαν στο ποιος θα είναι από πίσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Α μάλιστα, η γυμνή πατουσα, δεν το ήξερα αυτο. Αναρωτιέμαι η πατουσα καταδεικνύει αδιαφιλονίκητα το Γεωργιανό η είναι ενα θύμα της αστυνομίας επειδη δεν βρήκαν κανέναν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Οκ. Τώρα μπορουμε να συνεχίσουμε υποθέτω. Ο ηθοποιος αυτός ήτανόντωε ηπίων τόνων, ομως ενας γκευ ηθοποιός που είναι σύμβολο του σεξ (σαν στρειτ) δεν νομίζω ότι θα ήταν και πολυ προθυμος να αποκαλύψει οτιδηποτε σχετικά με την προσωπικη του ζωή. Αυτό μάλιστα, νομίζω ότι έπαιξε σημαντικό ρόλο στο φόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Οκ. Τώρα μπορουμε να συνεχίσουμε υποθέτω. Ο ηθοποιος αυτός ήτανόντωε ηπίων τόνων, ομως ενας γκευ ηθοποιός που είναι σύμβολο του σεξ (σαν στρειτ) δεν νομίζω ότι θα ήταν και πολυ προθυμος να αποκαλύψει οτιδηποτε σχετικά με την προσωπικη του ζωή. Αυτό μάλιστα, νομίζω ότι έπαιξε σημαντικό ρόλο στο φόνο

Δεν αρνήθηκε νομίζω ποτέ κάτι ούτε και προσπάθησε ποτέ να διασκεδάσει τις φήμες που έλεγαν ότι είναι γκέυ.
Επίσης το ότι ήταν ωραίος άντρας είναι γεγονός και δεν επηρεάζεται από το ότι ήταν γκευ.
Δηλαδή ας πούμε ότι είχεις απέναντι σου τον Σεργιανόπουλο και έναν άλλο κοντόχοντρο και άσχημο. Ξέρεις ότι ο πρώτος είναι γκέυ και ο άλλος στρειτ ..... τι θα πεις είναι ωραίος ο άλλος επειδή είναι δεν είναι γκέυ και άσχημος ο Σεργιανόπουλος επειδή είναι γκέυ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν αρνήθηκε νομίζω ποτέ κάτι ούτε και προσπάθησε ποτέ να διασκεδάσει τις φήμες που έλεγαν ότι είναι γκέυ.
Επίσης το ότι ήταν ωραίος άντρας είναι γεγονός και δεν επηρεάζεται από το ότι ήταν γκευ.
Δηλαδή ας πούμε ότι είχεις απέναντι σου τον Σεργιανόπουλο και έναν άλλο κοντόχοντρο και άσχημο. Ξέρεις ότι ο πρώτος είναι γκέυ και ο άλλος στρειτ ..... τι θα πεις είναι ωραίος ο άλλος επειδή είναι δεν είναι γκέυ και άσχημος ο Σεργιανόπουλος επειδή είναι γκέυ;;;

Δεν νομίζω να το εννοεί ακριβώς έτσι, μάλλον υπονοεί πως επειδή ο ίδιος δεν είχε δώσει λαβές για σχόλια και είχε μια συγκεκριμένη εικόνα ίσως υπήρξε εκβιασμός στην μέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ας μεινουμε στο θέμα σαν... πιστοί ντετέκτιβ. Εδω δεν συζητάμε τις σεξουαλικές του προτιμήσεις. Συζητάμε την πιθανή επίπτωση που είχαν αυτές στο φονο.

Πιστευω λοιπόν ότι άν ο ηθοποιός είχε κάνει γνωστές τις προτιμήσεις του θα έλειπαν μερικές συνθήκες που έπαιξαν ρολο,ή υπήρξαν ακομη και οι αιτιες του φόνου

1. Δεν θα αναζητουσε άγνωστους για σεξουαλικους συντρόφους γιατι θα είχε τον δικο του

2. Δεν θα αναγκαζόταν να παραπλανήσει ακόμη κι αυτούς τους άγνωστους προκειμένου να τους πάει στο σπιτι του

3. Δεν θα κλείδωνε την πορτα προκειμένου να μήν φυγουν αφού τους αποκάλυπτε τον πραγματικό του σκοπό και

4. Δεν θα εκβίαζε , τυχον, την σιωπή του άλλου, αν εκεινος τότε διαφωνούσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
buggs όλο λες να μην ασχολούμαστε με τις σεξουαλικές προτιμήσεις του και πάλι εκεί φέρνεις το θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ξανά. Σε σχέση με το φόνο ότι γράφετε σ'αυτό το τοπικ. Σενάρια για το φονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θα παρακαλούσα όσους δεν ενδιαφέρονται για το θέμα να μην απαντούν. Υπάρχουν άλλοι που θέλουν να σχολιάσουν. Άλλωστε είναι μια είδηση και δεν είναι αυτό το θέμα που θα προσβάλλει τον ηθοποιό.
Αν κάποιοι προτιμούν ωστόσο, μπορούν να μιλάνε για τον φόνο σαν ένα απλό σενάριο, χωρίς να βάζουν τον ηθοποιό πρωταγωνιστή (αυτό θα κάνω εγώ τουλάχιστον). :)

Θεωρώ λοιπόν (on topic) ότι η αστυνομία μπορεί κάλλιστα λόγω της διασημότητας του προσώπου να έφτιαξε το δικό της σενάριο για να δείξει ότι έπιασε το σωστό άτομο και να δικαιωθεί στα μάτια των πολιτών που τόσο αναζητούσαν την "λύτρωση" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θεωρώ λοιπόν (on topic) ότι η αστυνομία μπορεί κάλλιστα λόγω της διασημότητας του προσώπου να έφτιαξε το δικό της σενάριο για να δείξει ότι έπιασε το σωστό άτομο και να δικαιωθεί στα μάτια των πολιτών που τόσο αναζητούσαν την "λύτρωση" :)

και θα μπορούσαν να μιλάνε για ταυτοποιημένα αποτυπώματα? η πατούσα αποτύπωμα στο αίμα, έχει ταυτοποιηθεί και είναι του υπόπτου που συνέλαβαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
και θα μπορούσαν να μιλάνε για ταυτοποιημένα αποτυπώματα? η πατούσα αποτύπωμα στο αίμα, έχει ταυτοποιηθεί και είναι του υπόπτου που συνέλαβαν
Δεν έχεις δει αρκετές ταινίες ή σειρές μάλλον :P

Η μονάδα ταυτοποίησης νομίζω υπάγεται και αυτή στην αστυνομική δύναμη, οπότε αν αυτοί θέλουν να χώσουν κάποιον θα το κάνουν. ;)

(εκτός αν λέω μπαρούφες και είναι ανεξάρτητη αρχή :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν έχεις δει αρκετές ταινίες ή σειρές μάλλον :P

Η μονάδα ταυτοποίησης νομίζω υπάγεται και αυτή στην αστυνομική δύναμη, οπότε αν αυτοί θέλουν να χώσουν κάποιον θα το κάνουν. ;)

(εκτός αν λέω μπαρούφες και είναι ανεξάρτητη αρχή :P)

επειδή έχω δει πολλές το λέω :P
δε θα μπορούσε να είναι ψέμα κάτι τέτοιο γιατί ο πιο ανίδεος δικηγόρος, θα έφερνε έναν ειδικό και μετά, ένα από τα βασικά πειστήρια θα ήταν άχρηστο και ψεύτικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
επειδή έχω δει πολλές το λέω :P
δε θα μπορούσε να είναι ψέμα κάτι τέτοιο γιατί ο πιο ανίδεος δικηγόρος, θα έφερνε έναν ειδικό και μετά, ένα από τα βασικά πειστήρια θα ήταν άχρηστο και ψεύτικο :P
Ίσως, αν στη θέση του Γεωργιανού εγκληματία ήταν κάποιος διάσημος. Τώρα ποιος ενδιαφέρεται για έναν μετανάστη και δη εγκληματία; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Μόλις διαβασα την παραπομπή της ρεσιντεντ.Οπότε η γυναίκα μου εχει άδικο. Ο Γεωργιανός - πρωην παλαιστής- και μουτρο, αν και μπασμένος θα μπορούσε να αφοπλίσει τον ηθοποιο. άρα και το σενάριο να του επιτέθηκε ο Σεργιανόπουλος, ή έστω να τον απείλησε, και έτσι να τον εξαγρίωσε, δεν είναι απίθανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μόλις διαβασα την παραπομπή της ρεσιντεντ.Οπότε η γυναίκα μου εχει άδικο. Ο Γεωργιανός - πρωην παλαιστής- και μουτρο, αν και μπασμένος θα μπορούσε να αφοπλίσει τον ηθοποιο. άρα και το σενάριο να του επιτέθηκε ο Σεργιανόπουλος, ή έστω να τον απείλησε, και έτσι να τον εξαγρίωσε, δεν είναι απίθανο


είναι πολύ συχνό φαινόμενο, όταν έχουν κάνει χρήση ουσιών οι άνθρωποι, να έχουν και άκρατη βία χωρίς προηγούμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Το θύμα ομως βρέθηκε καθαρό. Οπότε δημιουργείται ενα σενάριο οπου ο Σεργιανόπουλος γέμισε ναρκωτικα τον Γεωργιανό μπας και τον πείσει να του κατσει; Μα τότε γιατι δεν το επικαλείται ο φονιάς σαν ελαφρυντικό; δεν κολλάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ο πιθανός δράστης (ας μην χρησιμοποιούμε ονόματα.. καλύτερα οι λέξεις πιθανός δράστης και θυμα) μπορεί να είχε κάνει από μόνος του πιο πριν χρήση ναρκωτικών ώστε να μπορέσει να αντεπεξέλθει στο να εκπορνευτεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Αφου ήταν της πιατσας, την εκανε ήδη ενα χρονο αυτή τη δουλειά. Επειτα, σε ενα κανάλι ειπώθηκε οτι προσέφερε συντροφιά σε κυρίες, όχι σε άντρες. Οτανμιλουσαμε με τη γυναίκα μου αυτή την ομολογια είχαμε υπόψη, οτι δηλ. ο ΠΔ (πιθανός δράστης) πήγε στο σπιτι του Θ (θύματος) με τηνυπόσχεση ότι εκει θα έβρισκαν κυρίες (και όχι ναρκωτικά) . Αν αυτό ειναι το σενάριο τότε ο ΠΔ μπορεί να είναι κακοποιός όμως για τον εν λόγω φόνο ίσως βγεί και αυτοάμυνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top