Πρόγραμμα για εικόνες gif

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εκανα search για gif εικόνες εδω στο στεκι και οταν παταω σε καποια θεματα μου λεει οτι δεν υπαρχουν οποτε η αποριες μου δεν μπορουν να λυθουν.:hmm:

Μπορείτε να μου πειτε αν εχετε καποιο προγραμμα για να φτιαχνετε gif εικονες?
αν ναι ποιο?
Είναι free,shareware,freeware,what?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το Paint.Net δεν σε καλύπτει; Θέλεις animations;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Το Paint.Net δεν σε καλύπτει; Θέλεις animations;


Paint.NET ? γινεται και ετσι?? πως? υπαρχει καποιο tutorial, how-to?

Θελω να κανω μια εικονα που θα εμφανιζει 2,3 εικονες καθε χ δευτερολεπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
nevermind έκανα μια σε μια σελιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Δοκίμασε και τον Microsoft GIF Animator. :)
Είναι πολύ απλό και εύκολο στη χρήση ψάχνοντας το ελάχιστα. ;)
(εγώ το συνδυάζω με mspaint για τα frames :P )



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης και το Photoshop μπορεί να δημιουργήσει animated gifs, αλλά δυστυχώς δεν μπορεί να τα ανοίξει, οπότε θα πρέπει πάντα να αποθηκεύεις και το psd ώστε να μπορείς να κάνεις αλλαγές αργότερα.
Το avatar μου με Photoshop το έχω φτιάξει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
www.gifworks.com

Το χρησιμοποίησα για να κάνω διορθώσεις στο άβαταρ που έχω τώρα και έμεινα υπερευχαριστημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top