Σχέσεις με διαφορά ηλικίας

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Φυσικά και είμαι υπέρ.!! Πιστεύω ότι δεν παίζει ρόλο η διαφορά ηλικίας σε μια σχέση όσο άλλα (πρώτα χημεία, να έχεις κοινά ενδιαφέροντα, να υπάρχει κατανόηση, να σέβεσαι τις επιθυμίες του άλλου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Παιδιά μην είστε και τόσο απόλυτοι...Δηλαδή σε μια σχέση με διαφορά ηλικίας οπωσδήποτε η κοπέλα ψάχνει μπαμπάκα και ο άντρας χαίρεται που τον πρόσεξε το πιπίνι; Και όποιος το κάνει είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωή του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Παιδιά μην είστε και τόσο απόλυτοι...Δηλαδή σε μια σχέση με διαφορά ηλικίας οπωσδήποτε η κοπέλα ψάχνει μπαμπάκα και ο άντρας χαίρεται που τον πρόσεξε το πιπίνι; Και όποιος το κάνει είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωή του;

Κοίτα ποιός είπε ότι η κοπέλα ψάχνει οπωσδήποτε μπαμπάκα ??? Εγω είμαι υπέρ όταν υπάρχουν κι άλλα σε μια σχέση (αναφέρω παραπάνω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
η γνώμη μου
ο άντρας περνάει κρίση ων -άντα και κολακεύεται που τον πρόσεξε ένα πιπίνι
η κοπέλα περνάει την κρίση του θέλω μπαμπακούλη στη ζωή μου και προσέχει τον μπαμπακούλη της κολλητής της
Thats all... τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο
Αυτό, οι ίδιοι το ονομάζουν έρωτα, ενίοτε το βαφτίζουν κι αγάπη, περνάνε και καμία δεκαριά χρόνια κι ανακαλύπτουν κι οι δύο το τραγικό τους λάθος :P

Κουέ, συμφωνώ μαζί σου απόλυτα!Εγώ έχω μία φίλη 20 χρονών η οποία παντρεύτηκε την Κυριακή ένα άντρα 41 χρονών χωρισμένο...Ήταν καθηγητής της, αυτή εντυπωσιάστηκε και μετα από 2 χρόνια έμεινε έγγυος...Η οικογένειά της πολύ παλαιών αρχών επειδή δεν ήθελαν να προκληθεί σκάνδαλο, την έβαλαν να παντρευτεί κρυφά με σχεδόν καμμία από τις φίλες της παρούσα στο γάμο...Σκέψου ότι είμαστε φίλες από το δημοτικό και δεν πήγα στο γάμο της...Μεγάλο λάθος!!!Και όταν το καταλάβει θα το μετανιώσει...Δυστυχώς!

Σε αυτά τα ποστ αναφέρομαι Δέσποινα. :)

Και εγώ συμφωνώ μαζί σου ότι σημαντικότερα σε μια σχέση είναι η επικοινωνία , η χημεία, τα κοινά ενδιαφέροντα και η κατανόηση. :) Εφόσον βέβαια και η διαφορά δεν είναι υπερβολική. Πιστεύω ότι με μέχρι 20 χρόνια διαφορά μπορεί να επιβιώσει μια σχέση. Τώρα για πόσο δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Σε αυτά τα ποστ αναφέρομαι Δέσποινα. :)

Και εγώ συμφωνώ μαζί σου ότι σημαντικότερα σε μια σχέση είναι η επικοινωνία , η χημεία, τα κοινά ενδιαφέροντα και η κατανόηση. :) Εφόσον βέβαια και η διαφορά δεν είναι υπερβολική. Πιστεύω ότι με μέχρι 20 χρόνια διαφορά μπορεί να επιβιώσει μια σχέση. Τώρα για πόσο δεν ξέρω.

Μιλάω για διαφορά ηλικίας λογική (περίπου 7- 8 χρόνια). Που εμένα προσωπικά μου έχει τύχει και πέρασα όσο κράτησε πολύ καλά. Για παραπάνω δεν ξέρω γιατί δεν το έχω ζήσει. 20 χρόνια διαφορά συμφωνώ ζείς με τον μπαμπά σου. Και το αντίστροφο για τον άνδρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε αυτά τα ποστ αναφέρομαι Δέσποινα. :)

Και εγώ συμφωνώ μαζί σου ότι σημαντικότερα σε μια σχέση είναι η επικοινωνία , η χημεία, τα κοινά ενδιαφέροντα και η κατανόηση. :) Εφόσον βέβαια και η διαφορά δεν είναι υπερβολική. Πιστεύω ότι με μέχρι 20 χρόνια διαφορά μπορεί να επιβιώσει μια σχέση. Τώρα για πόσο δεν ξέρω.

Αντζούγια θα σε μπατσίσω στα όμορφα μαγουλάκια σου γιατί δεν είσαι προσεκτική :P
Αν δεις παραπίσω τα ποστ μου θα δεις ότι είμαι ΥΠΕΡ των σχέσεων με διαφορά ηλικίας.
Τον άντρα μου τον περνάω 3 χρόνια και τον πρώην μου τον πέρναγα 9 :P (νι είμαι πιπινοτραγανίστρα όπως λέει ένας φίλος μου :P)
Η άποψη που έγραψα πιο πίσω αφορούσε αποκλειστικά την περίπτωση (ή τις περιπτώσεις) που ζήτησε ο Σταύρος να σχολιάσουμε
Τον κύριο που τα έφτιαξε με την κολλητή της 22χρονης κόρης του (ή αλλιώς διατυπωμένο, την 22χρονη που τα έφτιαξε με τον μπαμπά της κολλητής της.... )
εμένα αυτές οι ιστορίες με παραπέμπουν σε American Beauty...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:redface: Ουπς! Συγγνώμη. Σε τέτοιες περιπτώσεις και ειδικά όταν ο ένας από τους δύο είναι ήδη δεσμευμένος συμφωνώ μαζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καποιος να μου πει τα θετικά της σχέσης με μικρότερο πλιζ, για να αποφασισω αν πρεπει να ακουσω την λογική μου που λέει να μεινω μακριά ή να ενδώσω στην γοητεία του φοβερού χαμόγελου και των απιστευτων ατακών του! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kατ' αρχήν, είμαι νεότερος! Έχω περισσότερες αντοχές (;)), η βλακεία ρέει ακόμη μέσα μου και όσο και αν δε θες να το πιστέψεις η βλακεία είναι ευχάριστο προνόμιο, δεν έχω μπει ακόμη στο trip της ζωής και της δουλειάς και εν τέλει για εμένα όλα ακόμη είναι φλού και πολύ γουστάρω. Καμ γουίθ μι για να τη βρεις να γλεντήσουμε τουγκέδερ.:P


(δε φαντάζομαι να γουστάρεις εμένα ε; :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όχι δεν λέω εσένα, μην αγχώνεσαι :P
Απλά με προβληματίζει το ποσο μέλλον μπορει να υπάρχει σε μια σχέση οπου εγώ δουλεύω όλη μέρα κι ο άλλος είναι (σχεδον) φοιτητής.. :redface: Κι αν δεν υπάρχει μέλλον, μήπως να μείνω μακριά μη δεθώ και μετά πληγωθώ; (νι, ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον βαφτίσαμε :redface::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos41221

Νεοφερμένος

Ο nikos41221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αν δύο άνθρωποι ταιριάζουν δεν πρέπει να τους ενδιαφέρει ούτε η άποψη των άλλων ούτε ξεπερασμένες αντιλήψεις που προσφέρουν μόνο δυστυχία και συμπλέγματα που δε βοηθάνε σε τίποτα. Επομένως σημασία δεν έχει η ηλικία αλλά η ποιότητα των ανθρώπων.Συμφωνείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε και; Δεν θα μείνει για πάντα φοιτητής, ούτε με το να κάνεις σχέση μαζί του δεσμεύεσαι και να τον παντρευτείς κιόλας.
Ποιά η διαφορά μιας σχέσης με μικρότερο με μια σχέση με μεγαλύτερο;
Το πρόβλημα σου είναι ότι δεν δουλεύει ακόμα; Μα αυτό είναι προσωρινό και θα μπορούσε να συμβεί και σε κάποιο μεγαλύτερο σου, πχ να έχει απολυθεί πρόσφατα και να ψάχνει δουλειά.
Επίσης, το ότι είναι ακόμα φοιτητής έχει το επιπλέον πλεονέκτημα ότι δεν θα περιορίζει ΚΑΙ το δικό του ωράριο το πόσο συχνά θα βλέπεστε.

Και last but not least... ξέρεις τι λένε ε; Καλύτερα να μετανιώνεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Tραβάτε με κ ας κλαίω είσαι :P







Υγ. Άντε δε μιλάω γιατί θα με ξαναπείτε κακό
και άκουσα ήδη κοπλιμάν για σήμερα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Καταλαβαίνω τους δισταγμούς μιας εργαζόμενης να συνάψει σχέση με έναν φοιτητή αλλά αυτοί οι δισταγμοί είναι προϊόντα κοινωνικής κριτικής και μάλιστα διαιωνισμένης ώστε να εξυπηρετεί το "Η γυναίκα να τα φτιάχνει με έναν φτασμένο άνδρα".

Σαφώς και είναι θεμιτό αυτό όταν μια γυναίκα το επιλέξει, αλλά γιατί να είναι απαγορευτικό το αντίθετο, δηλαδή μια εργαζόμενη να τα φτιάξει με ένα φοιτητή; Είναι άραγε το ίδιο απαγορευμένο κοινωνικά το να πηγαίνει ο 30αρης φτασμένος με τη 19αρα φοιτητριούλα; Εκεί γιατί κανείς δε μιλάει;;)

Στο κάτω κάτω, ας το δούμε και πιό ωμά. Πρέπει να μη σπουδάζει ο άνδρας σήμερα για να μπορεί να συνάπτει σχέσεις με μεγαλύτερες; Και οι γιατροί τι θα κάνουν; Αυτοί σπουδάζουν δεκαετία... Πρέπει δηλαδή στα 32 να γεύονται τον έρωτα αυστηρά με 20αρες; Κι αν συμβεί κάτι με συνομήλικη; Όχι; Δεν πρέπει γιατί τον ταϊζει ακόμα ο μπαμπάς του;

Σίγουρα η δουλειά δείχνει -τις περισσότερες φορές- υπεύθυνους ανθρώπους, μα όταν η έλλειψη αυτής είναι προσωρινή, δε μπορούμε αλόγιστα να χαρακτηρίζουμε στη σκέψη μας το άλλο άτομο ως ανεύθυνο ή τεμπέλικο ή οτιδήποτε λέγεται για τους φοιτητές. Καθένας πρέπει να σεβαστεί τις επιλογές του άλλου, είτε είναι η δουλειά, είτε είναι η μόρφωση. Στον έρωτα ανακαλύπτεις το άτομο για να βρείς τις αρετές του, δεν κάνεις speed-dating για να κρίνεις από έναν τίτλο την "σύνθεσή του".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλε για ονομα του Θεου, ποτε δεν σκεφτηκα πως το ..πιπινι ειναι τεμπελικο ή ανεύθυνο. Απλά είναι μικρος ηλικιακα, ειναι σε πολυτεχνειο και λογικό ειναι να σπουδαζει. Σε βαθος χρονου ποσα κοινα μπορω να εχω μαζι του, αυτο αναρωτιεμαι.. Δεν με ενδιαφερουν ουτε τα κοινωνικα στερεοτυπα, ουτε κανενας τρίτος - αυτους τους ειχα παντα γραμμενους. Απλά δεν θελω να "αναλωθώ" σε μια σχεση χωρις μελλον και να πληγωθώ ξανά..
Καταλαβαινω πως δεν μπορω να τα καλουπωσω ολα. Αλλά φοβαμαι τοσο μη πονεσω ξανα που ισως να ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που μπορει να διαλεγα να μη ζησω κατι αν και το θελω, προκειμενουν να μη ζησω το προδιαγεγραμμένο τέλος που νομιζω πως βλεπω στον ορίζοντα..

(ναι, ναι, ξερω πως ποτε δεν ξερεις, αλλα με βαση τις πιθανοτητες; :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[blablabla] μπορει να διαλεγα να μη ζησω κατι αν και το θελω, προκειμενουν να μη ζησω το προδιαγεγραμμένο τέλος που νομιζω πως βλεπω στον ορίζοντα..
Exactly, νομίζεις. :P

Λογικό μεν να έχεις μια χ-ψ ανασφάλεια, αλλά αν δεν δοκιμάσεις το καρπούζι πώς θα το βγάλεις μάπα;
Besides, σε όλες τις σχέσεις θα υπάρξει και πόνος και χαρά. Γιατί να στερηθείς το δεύτερο από φόβο του πρώτου;

Yeah, yeah, ξέρω πόσο απλά τα δείχνω ενώ μπορεί να μην είναι έτσι. :P
But still, τις προηγούμενες φορές δοκίμασες κι ήρθαν χαρές και λύπες. Αλλά at least δεν έχεις να μετανοιώσεις για κάτι. Καθώς από τα πάντα σου μένει κάτι. :)


So make a step forward. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ντινα...επειδη ειναι ευχη θεου να αισθανεσαι ομορφα, ερωτευμενη κ.ο.κ, ζησε αυτο που εχεις μπροστα σου και ασε τις πολλες σκεψεις..
Αν και καταλαβαινω για ποιο λογο προβληματιζεσαι (το παθαινουμε οι γυναικες, οταν πλησιαζουμε τα 30) ..
Και ειμαι επισης σιγουρη οτι πριν 3 χρονια π.χ στα 26 σου ουτε που θα εκανες δευτερες σκεψεις για το εαν πρεπει να προχωρησεις ή οχι....
Ποτε ομως δεν μπορεις να ξερεις τι σου επιφυλασσει το μελλον και αφου αισθανεσαι ομορφα με αυτον τον ανθρωπο γκοου φορ ιτ...ασχετα με τις πιθανοτητες....Ειναι χειροτερο να μετανοιωσεις για κατι που δεν εκανες, οπου πολυ συχνα παιρνουν τη μορφη απωθημενων, απο το να εχεις μια ερωτικη απογοητευση..
Τραsτ μι ..υπαρχουν μεγαλυτερα διλημματα στη ζωη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν κάναμε σχέσεις μόνο όταν είμασταν 100% βέβαιοι ότι θα κρατήσουν μια ζωή και δεν θα πληγωθούμε ποτέ, τότε θα πεθαίναμε παρθένοι/ες ή έχοντας κάνει μόνο one night stands.
Δεν γίνεται να έχεις και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο, οι σχέσεις εμπεριέχουν και ένα μικρό (ή μεγάλο) ρίσκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλα, αμα τον ερωτευτω και ληξει αδοξα εσας θα πρηξω ομως, να ξερετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καποιος να μου πει τα θετικά της σχέσης με μικρότερο πλιζ, για να αποφασισω αν πρεπει να ακουσω την λογική μου που λέει να μεινω μακριά ή να ενδώσω στην γοητεία του φοβερού χαμόγελου και των απιστευτων ατακών του! :redface:


λολ πλάκα κάνεις έτσι? θες στα αλήθεια να σου πω ΕΓΩ για τις σχέσεις με τους μικρότερους??
ΕΓΩ?? εγώ που τα τελευταία 18 χρόνια δεν είχα ποτέ μεγαλύτερο? :lol:


Βασικά Ντινάκι μου όλα είναι θέμα οπτικής... αν βλέπεις τον άλλον σαν νούμερο τότε ναι σε ενοχλούν διάφορα
Σε ενοχλεί η ηλικία, σε ενοχλεί το αμάξι, σε ενοχλούν οι σπουδές .....

Πάντως, σαν φοιτητής δεν θα είναι ποτέ κουρασμένος απ τη δουλειά για να βγείτε :P
Δε θα έχει ποτέ του τόση δουλειά ώστε να μην μαγειρέψει ένα θεσπέσιο δείπνο :P
Το να είσαι με έναν νεότερο άνθρωπο, είναι από μόνο του πηγή ζωής κι ενέργειας.. θα δεις ότι θα ομορφύνεις χωρίς να το καταλάβεις :lol:

(απλά ίσως να πρέπει να αλλάξεις ελαφρώς το Look σου όταν θα βγαίνετε έξω :P)

ζήστο ρε.. και πραγματικά δεν ξέρεις που θα οδηγήσει
τι ακριβώς σημαίνει προοπτική?
υπάρχει καλύτερη προοπτική απ το να είσαι με κάποιον που ταιριάζεις, περνάς υπέροχα και τον αγαπάς? νομίζω όχι.... και για κάτι τέτοιο, αξίζει να περιμένεις τον άλλον και 5 χρόνια να τελειώσουν οι σπουδές του... στο κάτω κάτω, δε σε έχουν πάρει και τα χρόνια
δες εμένα και μέτρα ότι ως τα 37 σου πόσα χρόνια μπορείς να τον περιμένεις :P



ΥΓ ξέρεις για την προηγούμενη σχέση μου, δεν χρειάζεται να σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top