Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πείτε ό,τι θέτε για το σίριαλ:D

Μπρέντα ή Κέλι?
Μπράντον ή Ντύλαν? (ή Ντέιβιντ?) πλάκα πλάκα εμένα από την 4-5η σεζόν και μετά μου άρεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Η μητέρα μου δε με άφηνε να βλέπω τη σειρά, την έβρισκε χαζή :P. Παρόλα αυτά έβρισκα τον Brandon κούκλο, από τις φωτό :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
κι εμένα δεν με πολυ-άφηναν να πω την αλήθεια
εν τω μεταξύ, έβλεπα, έβλεπα, και μόλις πλησίαζαν οι γονείς μου τότε αποφάσιζαν να φιληθούν:mad: ΠΑΝΤΑ! Και μου έλεγε η μαμά μου "τι βλακείες βλέπεις, σκοτώνεις το χρόνο σου":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κι εμένα δεν με πολυ-άφηναν να πω την αλήθεια
εν τω μεταξύ, έβλεπα, έβλεπα, και μόλις πλησίαζαν οι γονείς μου τότε αποφάσιζαν να φιληθούν:mad: ΠΑΝΤΑ! Και μου έλεγε η μαμά μου "τι βλακείες βλέπεις, σκοτώνεις το χρόνο σου":P

μα ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι! Τι στο καλό... ανιχνευτη φιλιών είχαν οι γονείς μου αναρωτιέμαι???? :mad:


εγώ είμαι φαν της Brenda πάντως :P... και του Dylan αλλά μου τα "χάλασε" που πήγε και τα έφτιαξε με την άλλη την ξανθιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η αδερφή μου το έβλεπε (είναι 26 χρ.) και όταν έμαθε ότι ξαναπροβάλλεται, ξετρελάθηκε. Για να μην πω ότι μαζευτήκανε μαζί με κάτι άλλες για να δούνε τη σειρά, και αναπολούσανε με τις ώρες. Μέχρι παλιές φωτογραφίες κοιτάξανε...:worry:

*Τα παντελόνια τους, δεν μπορούσαν να τα ζώνουν πιο ψηλά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
η μεγαλύτερή μου αντιπάθεια πάντως από κει μέσα ήταν η Βάλερι
πολύ αχώνευτη κοπέλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Βάλερι... τι είπες τώρα....

έχω ρίξει πολλές ώρες κουτσομπολιου εξαιτίας της :redface: (είχαμε μια κοπέλα στην ευρύτερη παρέα που για τα ...δικά μας δεδομένα ήταν αυτή που ενέπνευσε τους σεναριογράφους για το ρόλο :P)


Αν και εγώ την υποστήριζα... "κατά βάθος έχει μεγάλη ανάγκη να αγαπηθεί για αυτό τα κάνει όλα αυτά" :P:P:P [μίλησε ο μέγας ψυχολόγος τώρα :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
*Τα παντελόνια τους, δεν μπορούσαν να τα ζώνουν πιο ψηλά; :P

:hehe::rofl:
κι εγώ τα βλέπω και λέω τζίισους έτσι ήταν τότε η μόδα?
εν τω μεταξύ παλιά δεν μου φαινόταν περίεργο, πρέπει και τα δικά μας κάπως έτσι να ήταν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
:hehe::rofl:
κι εγώ τα βλέπω και λέω τζίισους έτσι ήταν τότε η μόδα?
εν τω μεταξύ παλιά δεν μου φαινόταν περίεργο, πρέπει και τα δικά μας κάπως έτσι να ήταν:hmm:

Ναι λογικό μου φαίνεται, έτσι ήταν και τα δικά μας. Άσε που τα ψηλόμεσα αδυνατίζουν κιόλας :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τέλειο θέμα!!!! :clapup::clapup::clapup:


Εγώ δεν έχανα επεισόδιο (ούτε και τώρα δηλαδή :redface:) και δεν είχα πρόβλημα αφού και η αδερφή μου το έβλεπε μανιωδώς! Στεναχωρήθηκα όταν τελείωσε και ιδιαίτερα αφού έχασα το τελευταίο επεισόδιο (Πέμπτη θυμάμαι το έδειξε! :blink:)!!! :D

Από τα κορίτσια μου άρεσε πάρα πολύ η Κέλυ, πάντα μου άρεσαν οι ξανθιές! :jumpy:Η Μπρέντα μου έσπαγε τα νεύρα, όπως και η φωνή της, πολύ τσιριχτή! Η χειρότερη όλων ήταν η Βάλερι, η κακιά ξαδέρφη, που την έμπαινε πολύ στην Κέλι! Η Ντόνα ήταν λίγο χαζούλα, αλλά είχε πλάκα και η Άντρεα μου ήταν ψιλοαδιάφορη!

Από τα αγόρια μου άρεσε τρελά ο Ντύλαν αλλά και ο Μπράντον! :inlove:Ο Ντέιβιντ, που στην αρχή ήταν πολύ φλωράκι μετά ομόρφυνε πολύ!!! Ο Στιβ πάντα ήταν ο αστείος της παρέας αλλά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο! Δεν ξέρω αν θυμάστε αλλά και ο Νόα ήταν κούκλος!


Βλέποντας ξανά τα επεισόδια διαπίστωσα οτι θυμάμαι αρκετά από αυτά και στεναχωρήθηκα πολύ όταν πέθανε ο φίλος του Ντέιβιντ, ήταν χαζούλης, αγαθούλης και καλούλης (:P). Αυτό που δεν θυμάμαι ήταν οτι σε ένα επεισόδιο είχε παίξει και ο Τσάντλερ από τα Φιλαράκια! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Από τα μεγαλύτερα ποστ της Phoebe...:hmm:

Πρέπει να'ναι καλή η σειρά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Κι εγώ έπαθα λίγο σόκ όταν είδα οτι το ξαναπαίζανε, αν και δεν εχω παρακολουθήσει επισόδιο ακόμα. Φοβάμαι λίγο οτι αμα το δώ θα μου φανεί μούφα τώρα, όπως έχει γίνει με άλλες σειρές που εβλεπα μικρός και τις είδα και εκ των υστέρων.

Η Valerie ηταν εκ σχεδιασμού αχώνευτη. Αν θυμάσαι ήταν μεταγενέστερη προσθήκη. Είδαν πόσο πέτυχε το "bad boy" look του Dylan και προσπαθήσαν να το κάνουν και σε θυλικό, αλλά τους παραβγηκε αντιπαθητικη ΙΜΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
hahahhaha....


ο Νόα όντως ήταν πολύυυυ ωραίος...!!!

Από άντρες αυτόν που δεν χώνεψα καθόλου, αφήστε που τον βρήκα και τρελά βαρετό (όπως και τα σχετικά επεισόδια) ήταν εκείνος ο τραγουδιστής-χτίστης-ψυχάκιας που τα χε με τη Ντόνα και μετά με τη Βάλερι or s'th... ΠΟυ τη χτυπούσε... πως τον λέγανε???

Επίσης είχα συμπαθήσει αρκετά και την Κλαιρ και καθόλου δεν μ'άρεσε που για καιρό (μέχρι να φύγει από τη σειρά) είχε καταντήσει να είναι μόνο "η κοπέλα του Στηβ".


Τα τωρινά επεισόδια δεν θα τα δω πάντως... Δεν έχω ξεπεράσει ακόμα την προδοσία της Κέλλυς :pfff::pfff:


Επίσης ούτε εγώ έχω δει το τελευταίο επεισόδιο :(... Όταν το έδειχνε ο τότε καλός μου είχε...συφυλιαστεί (ούτε που θυμάμαι με τι) και ήθελε να ...τσακωθεί μόνος του και παίζει να με ...χωριζε αν τον αγνοούσα για να δω BH, όταν δε ένα καλοκαίρι το είχε ξαναδείξει σε επανάληψη (στο καπάκι νομίζω) ΠΑΛΙ είχε όρεξη για καυγά -μεταμεσονύκτιο αυτή τη φορά :P.

Δεν του το χω συγχωρήσει :P:P:P

Έχω ψάξει και να το βρω και μόνο με ...ιταλικό ντουμπλάρισμα το έχω δει... ιταλικά δεν ξέρω... μόνο στο περίπου το έπιασα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Από τα μεγαλύτερα ποστ της Phoebe...:hmm:

Πρέπει να'ναι καλή η σειρά...:P


Χαχαχα!!! Είμαι τρελή και παλαβή για αυτή τη σειρά!!! :P:P:P


Θυμάμαι στο δημοτικό δεν διάβαζα για να δω το Beverly Hills! Μέχρι και στον σεισμό του '99, μόλις έδειχνε τους τίτλους όταν έγινε, δεν ήθελα να φύγω από το σπίτι!!! :P

hahahhaha....


ο Νόα όντως ήταν πολύυυυ ωραίος...!!!

Από άντρες αυτόν που δεν χώνεψα καθόλου, αφήστε που τον βρήκα και τρελά βαρετό (όπως και τα σχετικά επεισόδια) ήταν εκείνος ο τραγουδιστής-χτίστης-ψυχάκιας που τα χε με τη Ντόνα και μετά με τη Βάλερι or s'th... ΠΟυ τη χτυπούσε... πως τον λέγανε???


Ωχ ναι όντως πως τον έλεγαν; :hmm: Ήταν ψιλοάθλιος!

Επίσης είχα συμπαθήσει αρκετά και την Κλαιρ και καθόλου δεν μ'άρεσε που για καιρό (μέχρι να φύγει από τη σειρά) είχε καταντήσει να είναι μόνο "η κοπέλα του Στηβ".


Ναι πολύ καλή και πολύ όμορφη! Θυμάμαι που είχε στεναχωρηθεί που δεν της είχαν πει οτι η Κέλι τα είχε με τον Στιβ και στο σπίτι στην παραλία που έμενε με την Κέλι, δεν θυμάμαι αν ήταν και η Ντόνα, ροχάλιζε συνέχεια και για να σταματήσει της είχαν πάρει μια πλαστική κούκλα!!! :P:P:P



Έχω ψάξει και να το βρω και μόνο με ...ιταλικό ντουμπλάρισμα το έχω δει... ιταλικά δεν ξέρω... μόνο στο περίπου το έπιασα :(


Εγώ το είδα κομμάτια του στο you tube στα αγγλικά!


Επίσης από εκεί έμαθα την Hilary Swank, που τα είχε με τον Στιβ και είχε ένα μικρό παιδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αι λοβ μπεβερλυ. Δεν εχανα επεισοδιο, κι οταν ειδα για τις επαναληψεις επαθα παρακρουση (και οργανωσαμε απογευμα μπεβερλυ, εννοειται. μονο που δεν τα μπηξαμε οταν αρχισε το μπιτακι).
Μου αρεσε περισσοτερο φυσικα η μπρεντα, με την οποια λογω μαλλιου ενιωθα την απολυτη ταυτιση, ασε που θυμομουν οτι μου αρεσε πολυ το πως ντυνοταν :X (Θιε και κυριε, να δεις που θα ρθει η στιγμη που οι ιμο σκακιερες μου δε θα ναι τση μοδος..:P)
Επισης, φυυυυυσικα, ημανε με το ζευγος Μπρεντα-Ντυλαν, της Κελλυς της το φυλαω απο τοτε!! Ο Μπραντον μ'αρεσε κατα περιοδους, και δε μ'αρεσε την περιοδο που η αδερφη μου ειχε αποφασισει να κολλησει μια τεραστια αφισα του απ'την Κατερινα η τη Σουπερ Κατερινα στην πορτα της, και να μου κοβει 10 χρονια καθε φορα που αποφασιζα βραδυ να παω για πιιι. Ο Ντειβιντ μου φαινοταν χαζουλης, αλλα οταν μ'επιασε η χαρα για τις επαναληψεις και μπηκα στο ιμδβ να δω τι κανουνε τα παιδια, ειδα κατι φωτοζ τελευταιες κι εχει εξελιχθει σε μοιραιο γομινακι. Η Ντονα παντα μου φαινοταν βλακεντια, ειδικα στα πρωτα επεισοδια στο κολλεγιο που κανει στα μαλλια της ο,τι αηδια βρει. Βεβαια τη λυπηθηκε καπως η ψυχη μου που βρηκε τη μανουλα τση να σαλιαριζει στο χοτελι, αλλα τι να γινει. Η Αντρεα μου αρεσε γιατι ηταν κατακαημενη. Μ'εκεινον τον αντρα τον Τζεσσι ειχαμε κανει πολλα γελια, να'ν καλα το παιδι. Ο Στηβ μου φαινοταν απο τοτε βλακουλης για τα ρουχα του :X Τη Βαλερι δεν την πηγαινα μια, οφ κορς. Ο Νοα ομορφοπαιδο οντως, κι αν θυμαμαι καλα ηταν ο πρωτος που αποπειραθηκε να παρει το ανθος της Ντονα; Και μετα ζηλεψε ο Ντειβιντ και τα ξαναβρηκαν και της πηρε αυτος ο,τι πολυτιμοτερο ειχε; Συγκεχυμενες αναμνησεις :P
Την Κελλυ τη βαριεμαι επισης για ολα εκεινα τα επεισοδια, τη μια που ερωτευεται τον καθηγητη που δεν ειχαν φυσικαλ επαφη αλλα σπιριτσουαλ, την αλλη που μπλεκει με τον κοκακια, μες στον προβληματισμο ηταν παντα. Τελος παντων, θα τραβηξει πολυ, θα επανελθω αλλη στιγμη..

PS. Επειδη εχασα λιγο τελευταια τις επαναληψεις, δε φανταζομαι να εχασα την παραθαλασσια βολτα που Ντυλαν και Κελλυ αποκαλυπτουν στη Μπρεντα ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ?! (Εχουν κανει τιποτα αυτοι οι δυο σατυροι ακομη??).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
PS. Επειδη εχασα λιγο τελευταια τις επαναληψεις, δε φανταζομαι να εχασα την παραθαλασσια βολτα που Ντυλαν και Κελλυ αποκαλυπτουν στη Μπρεντα ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ?! (Εχουν κανει τιποτα αυτοι οι δυο σατυροι ακομη??).


Μπορώ να πω οτι απογοητεύτηκα λίγο με το ποστ σου αλλά τι να κάνουμε! Λίγοι μπορού να διακρίνουν τις χάρες της Κέλι! :pfff:

Η Μπρέντα παραήταν καλή και γλυκιά! :P


Ακόμα δεν έχουν φτάσει τα καλά επεισόδια! Τώρα κάτι λέγεται για το ταξίδι της Ντόνα και της Κέλι στην Γαλλία, που τελικά δεν θα πάει η Κέλι! Πως και πως το περιμένω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε κοριτσούδια κι εγώ φανατικά το έβλεπα, αλλά γιατι δεν θυμάμαι τόσες πολλές λεπτομέρειες; :redface::hmm::confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η Μπρεντα εχει τασεις μπιτσως, δεν την εχεις ψυχολογησει καλα!
Αυτο με το ταξιδι ΝτοναΣ-ΚελλυΣ δεν το θυμαμαι, θυμισε με?
Το DONNA MARTIN GRADUATE το χει δειξει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συνηθως λεγεται οτι εχει να κανει με τη μνημη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top