Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
τον κόσμο τον αφήνω
τον παππού μου δεν αφήνω χι χι:D

:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Χθες πήγα για ψώνια και πήρα δώρο στον εαυτό μου κάτι παντόφλες που μπαίνει όλο το πόδι μέσα κουνελάκια που τρώνε καρότο.

Στην αδερφή μου κάτι σκιουράκια που τρώνε βελανίδια
αλλά θα της πάρω μάλλον κι άλλο δώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μπράβο κουνελάκι. πολύ καλό το δώρο της αδερφής σου. αυτό ειναι κάτω από το δέντρο? χε χε χε :D
είναι πολύ βολικές!!!!!!:P
Σοβαρά τώρα πείτε κανένα καλό δώρο για γονείς.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από TAZ:
Μπράβο κουνελάκι. πολύ καλό το δώρο της αδερφής σου. αυτό ειναι κάτω από το δέντρο? χε χε χε :D
είναι πολύ βολικές!!!!!!:P
Σοβαρά τώρα πείτε κανένα καλό δώρο για γονείς.:hmm:

ΚΑλά δεν μπαίνεις του καλού καιρού να μιλήσεις εδώ
τώρα βρήκες??:mad:
ΑΜΑΝ πάλι σε εξοδα θα με βάλεις:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ναι, είναι αλήθεια bunny ότι δεν μιλάω συχνά εδώ αλλα τωρα που βρήκα χρόνο είπα να μπω.
δεν χρειάζομαι άλλο δώρο. Αυτό μου ήταν αρκετό. μήπως τώρα μπορείς να μου πεις τι δωρο μπορώ να σου πάρω εγώ γιατί δεν βρίσκω κάτι καλό? μην ανησυχείς δεν θα το πω στο κουνέλι.:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από TAZ:
Ναι, είναι αλήθεια bunny ότι δεν μιλάω συχνά εδώ αλλα τωρα που βρήκα χρόνο είπα να μπω.
δεν χρειάζομαι άλλο δώρο. Αυτό μου ήταν αρκετό. μήπως τώρα μπορείς να μου πεις τι δωρο μπορώ να σου πάρω εγώ γιατί δεν βρίσκω κάτι καλό? μην ανησυχείς δεν θα το πω στο κουνέλι.:P :P :P :P


ένα αυτοκίνητο:D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
:sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:
καλημέρα κουνελάκι. ωραία κοιμήθηκεσ? μήπως είδες κανένα όνειρο οτι σου αγόρασα αυτοκίνητο?
ΞΥΠΝΑ τώρα γιατί πρέπει να σε ενημερώσω ότι δεν έχω τοοοοοοοοοσα Ε
για να αγοράσω αυτοκίνητο:redface: :redface: . κατι άλλο που μπορώ να αντέξω οικονομικά???????????????????? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
το δωρο που μου αρεσε πιο πολυ ηταν απο τισ αδελφές μου, ενα memory stick/mp3 player. γαματο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε "Η Κόμη Της Βερενίκης" του Γραμματικάκη από τον πατέρα μου. Φοβερό. Ε και τα σι ντι που μου πήρε η αδερφή μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόν τα δώρα που μου πήραν ήταν
1)μια πολύ γλυκιά και ζουζουνίστικη κορνίζα:)
2)ένα ζευγάρι πιτζάμες με το κουνάβι που κυνηγάει την κακομοίρα την γατούλα στα λούνει:(
3)2 ζευγάρια παιδικές κάλτσες(έχω τρέλλα):clapup:
4)ένα playstation:clapup: :clapup:
5)ένα κρεμαστό για τον λαιμό με το όνομα μου(όχι bunny:P )
6)και σε λίγο έρχεται και το άλλο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω πηρα ενα κερατο...μετραει;;;; :giveup: :fool: :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
εγω πηρα ενα κερατο...μετραει;;;; :giveup: :fool: :rant:

:( κρίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlina

Νεοφερμένος

Η pavlina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
εγω πηρα ενα κερατο...μετραει;;;; :giveup: :fool: :rant:
Πονάει τώρα, αλλά θα δεις ότι είναι η αιτία για κάτι καλύτερο που θα σου συμβεί μέσα στο 2006. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
εγω πηρα ενα κερατο...μετραει;;;; :giveup: :fool: :rant:

εεε... δώσε κι εσύ κάτι... ;)
Hunter, το meeting στο special place θα το οργανώσουμε ???

Αρχική Δημοσίευση από pavlina:
Πονάει τώρα, αλλά θα δεις ότι είναι η αιτία για κάτι καλύτερο που θα σου συμβεί μέσα στο 2006. :hmm:

χμ... μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσε.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
εεε... δώσε κι εσύ κάτι... ;)
Hunter, το meeting στο special place θα το οργανώσουμε ???


για το βραδυ ειμαι μεσα εαν εισαι εσυ ;) εχω βαλει και στο ματι ενα κομματι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ρε παιδάκια, παντρέυεται ενας φίλος με μια φίλη μου και προβληματίζομαι για το δώρο γάμου... πρέπει να σας πώ οτι συζούν ήδη 2-3 χρόνια και λύσεις όπως μίξερ και σερβίτσιο, απορρίπτονται... μήπως εχει κανεις καμια καλή ιδέα?

ευχαριστώ προκαταβολικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχω να σου πω πολλές ιδεες....
το θέμα ειναι το ποσον που μπορεις να διαθεσεις...
πες νουμερακι και θα σου πω εγω ιδεες..... να! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... 100-200Ε λεω και βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ....
καραόκε? :D πίστεψε με δεν θα έχει καμια σχέση με τα σερβιτσια που θα πάρουν :P

κατά τα άλλα... δεν ξέρω και σε τι τιμες παιζουν γμτ... καλές ιδεες ειναι
  1. καφετιερα που κανει και καπoυτσίνο εσπρεσσο κλπ
  2. φουρνακι μικροκυμματων
  3. πακετο ραντεβου για μασαζ κλπ σε σπα και για τους δυο
  4. κάποιος πίνακας (αντιγραφο εννοειται)
  5. καμια μικρή ψηστιερα για μπαρμπεκιου :clapup:
  6. σετ μεταξοτα σεντόνια ;)
  7. κανενα πακετο με dvd όλες τις εμμανουέλες απ το νουμερο 1 ως το 1821 :P
  8. αξεσουαρ περίεργα? ;) αρκει να ειναι και οι δυο ΚΟΛΛΗΤΟΙ! :P
  9. Τη σουίτα για την πρώτη νύχτα του γάμου
  10. διάφορα διακοσμητικά που δεν θα ξέρουν που να βάλουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top