Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
μπα δεν ειναι αυτο.σημερα που το ανοιξα δεν μου εκανε τπτ περιεργο και χτες μου το εκανε το πρωι αφου το ειχα ανοιξει!ποτε προλαβε και υπερθερμανθηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramanujan

Νεοφερμένος

Η ramanujan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όλα είναι φυσιολογικά στην taskbar, μόνο που δεν μου εμφανίζει το πρόγραμμα που τρέχω κάθε φορά. Δηλαδή τώρα ας πούμε που τρέχω τον explorer, δεν μου εμφανίζει το αντίστοιχο εικονίδιο. Τι να κάνω? Είναι πολύ ενοχλητικό γιατί δουλεύω με τον taskmanager!
Any ideas?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Εγω συνεχιζω να πιστευω πως φταιει η καρτα γραφικων.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Είναι χρόνιο αυτό ή έτυχε τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Βγάλε το καλώδιο και ξαναβάτλο, είχα πάθει παλιά το ίδιο πρόβλημα και ασχολιώμουν με την κάρτα γραφικών :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Βγάλε το καλώδιο και ξαναβάτλο, είχα πάθει παλιά το ίδιο πρόβλημα και ασχολιώμουν με την κάρτα γραφικών :D

Mα αυτο το εκανε....... ηδη:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ υποψιάζομαι Artifactes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Artifacts;
Αφού λέει οτι το άσπρο γίνεται γαλάζιο κτλ, τι σχέση έχουν τα artifacts;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Α εγώ άλλο κατάλαβα. Ότι βγάζει σημάδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramanujan

Νεοφερμένος

Η ramanujan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Είναι από την αρχή του καλοκαιριού. Μάλλον κάτι πείραξα, αλλά δεν ξέρω τι! Πήγα να φτιάξω ένα πρόβλημα, μου έβγαζε 4-5 languagebars, και μάλλον εκεί έγινε η ζημιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ω. Δεν έχω ιδεά τότε :(
Format :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Όχι το φορμάτ είναι πολύ ακραίο. Δοκίμασε να ψάξεις καμία επιλογή στην εμφάνιση μέσω του πίνακα ελέγχου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramanujan

Νεοφερμένος

Η ramanujan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά, μου είπαν για ένα προγραμματάκι που επιδιορθώνει οποιοδήποτε πρόβλημα στην taskbar. Και λειτουργεί!:)
TaskbarRepairToolPlus λέγεται!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ρε παιδια πέιτε μου κατι γιατι η δικιο εχει ενας πιτσιρικάς που το έλεγε στο μαγαζί ή θα με τρελάνει.
Υποστηρίζει πως οσο περισσότερες κάρτες γραφικών εχεις σε εναν υπολογιστή τοσο καλύτερη αναλυση και γραφικα εχει.:confused: ισχύει αυτο το πράγμα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αστροφεγγιά

Νεοφερμένος

Η αστροφεγγιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
καλησπέρα. μήπως μπορεί κανείς να μου πει πώς θα μπορούσα να επαναφέρω σε λειτουργία την πινακίδα αφής στο Laptop μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ρε παιδια πέιτε μου κατι γιατι η δικιο εχει ενας πιτσιρικάς που το έλεγε στο μαγαζί ή θα με τρελάνει.
Υποστηρίζει πως οσο περισσότερες κάρτες γραφικών εχεις σε εναν υπολογιστή τοσο καλύτερη αναλυση και γραφικα εχει.:confused: ισχύει αυτο το πράγμα?:worry:
Nαι. Ισχύει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Πως γίνεται επανεκίνηση σε ένα LapiTop όταν κολλήσει; Σε ένα VAIO. Βγάζεις απλά τη μπαταρία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πως γίνεται επανεκίνηση σε ένα LapiTop όταν κολλήσει; Σε ένα VAIO. Βγάζεις απλά τη μπαταρία?
Αν πατήσεις για λίγη ώρα το on/off;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ο υπολογιστής μου κάνει ζαβολιές τώρα τελευταία.:P
Μου σβήνει η οθόνη και σε ένα τετραγωνάκι γράφει μέσα “Imput not supported”. Στην συχνότητα ανανέωσης οθόνης έβαλα αντί 75 hertz, το χαμηλότερο που μπορώ να επιλέξω,60 hertz, ωστόσο το πρόβλημα δεν λύθηκε. Πώς αντιμετωπίζεται αυτό το πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ο υπολογιστής μου κάνει ζαβολιές τώρα τελευταία.:P
Μου σβήνει η οθόνη και σε ένα τετραγωνάκι γράφει μέσα “Imput not supported”. Στην συχνότητα ανανέωσης οθόνης έβαλα αντί 75 hertz, το χαμηλότερο που μπορώ να επιλέξω,60 hertz, ωστόσο το πρόβλημα δεν λύθηκε. Πώς αντιμετωπίζεται αυτό το πρόβλημα?
Μπορεί να είναι και θέμα ανάλυσης οθόνης. Μήπως την άλλαξες;
(1024χ768 κτλ)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top