Ριζικές αλλαγές στο e-steki

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@Phoebe: Διαστημικό;; Λολ, να και κάτι που δεν περίμενα να ακούσω :P :D

Thank you all :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Με γειά με γειά ! Με το καλο να αναβαθμίσετε και το γενικότερο αέρα των συζητήσεων προς τα πάνω. Το φορματ φαίνεται ωραίο, δεν το έχω παίξει ακόμη να δώ απο λειτουργικότητα τί γίνεται. Εδώ αφήνουμε τυχόν παρατηρήσεις μας που θα επισημάνουμε στη χρήστη του νεου φορμάτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Με γειά με γειά ! Με το καλο να αναβαθμίσετε και το γενικότερο αέρα των συζητήσεων προς τα πάνω. Το φορματ φαίνεται ωραίο, δεν το έχω παίξει ακόμη να δώ απο λειτουργικότητα τί γίνεται. Εδώ αφήνουμε τυχόν παρατηρήσεις μας που θα επισημάνουμε στη χρήστη του νεου φορμάτ;
Αν πρόκειται για bug ή πρόταση, τότε χρησιμοποιήσε τα σχετικά λινκς στο κάτω μέρος της σελίδας (έχουν αναφερθεί και παραπάνω).
Αν είναι απορία, τότε μπορείς να ρωτήσεις στο θέμα για τις απορίες.
Οτιδήποτε άλλο μπορείς να το πεις εδώ. :)

Εγώ πάω για ύπνο (είμαι ξύπνια από χτες το μεσημέρι), οπότε θα αργήσω να απαντήσω :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Καλη ξεκουραση. Δε γράφω τίποτα τώρα ώστε να μην τα σκέφτεσαι και επεξεργάζεσαι ρουνίνες css κλπ εστω και νοητά. Είναι μια πολύ καλή, αισθητικά, μετατροπή κατ'αρχήν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το φούξια/μοβ και το μαύρο είναι όλα τα λεφτά :P

well done Πάνο και Λία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Συγχαρητήρια κ από μένα, χαλάλι η δουλειά σας... :clapup:

Πως επαναφέρω το παλιό σάιτ?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Φοβερή δουλειά (όπως πάντα)! Δεν το έχω ψάξει ακόμα, αλλά η πρώτη εντύπωση είναι πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πολυ ωραίο!!! Μπράβο!!:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μεγειες γκαιζ!
Ολα καλα, ολα ανθηρα, αλλα μου εχει ΣΠΑΣΕΙ τα νευρα η ταχυτητα του (με firefox 3 :sick:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,800 μηνύματα.
Πολύ ωραίο! :)
Ειδικά η πυξίδα τα σπάει :clapup:

Όσο για τα χρώματα, ακόμα δεν έχω κατασταλάξει σε κάποιο, συνέχεια τα αλλάζω. :P

Προς το Μωβ τείνω και μάλιστα είναι το τελευταίο χρώμα που θα περίμενα να έβαζα. :hmm:
(πορτοκαλί και μαύρο γαρ)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να πω εδώ (αν δεν έχει αναφερθεί κάπου αλλού) ότι το επιτρεπτό μέγεθος της υπογραφής άλλαξε και πλέον είναι πιο μακρόστενο. Από 500χ150 που ήταν έγινε 680 pixel πλάτος και 150 ύψος ;)

Άντε με γεια τη νέα μας εμφάνιση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά και ευχάριστη η ανανέωση μας προδιαθέτει ευχάριστα!!!Μπράβο σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
500X180 ήταν Φαν :)
Αν άλλαξε, πείτε το να δω τι θα κάνω με την υπογραφή μου, γιατί βλέπω να με σκίζουν (καλέ πως σας έρχονται αυτές οι τέλειες ιδέες; )

...και για να μπω επιτέλους στο θέμα, αν εξαιρέσεις το ότι τρόμαξα γιατί δεν το περίμενα, και το ότι για την ώρα δεν βρίσκω σχεδόν τίποτα που είναι (:P), κατά τα άλλα το νέο theme τα σπάει! :D

Συγχαρητήρια!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tα έχασα με το που μπήκα...
Αλλά εντάξει θα το συνηθίσω :D

Αλλά μέχρι στιγμής μου αρέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πολυ ομορφα Λια και Πανο!!! :)
Καλη συνεχεια σε ολους μας και καλη σας ξεκουραση!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μπράβο...τέλειο είναι!!! Βέβαια, μου φαίνεται λίγο αλλόκοτο αλλά...θα το συνηθίσουμε!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Με γεια η νεα εμφανιση ! Θελει κι αυτη τη συνηθεια της και ρυθμισεις με τα χρωματα φυσικα, αλλά νομιζω φαινεται πιο καλη εξ αρχης. Σε λιγο θα αρχισω να δοκιμαζω χρωματακια. Εκ 1ης οψεως, υπαρχει μια συγχυση για το που ειναι τι , καθως και για το ποσο φαινεται ευκολα στο ματι, αλλά καλυτερα να μην βγαζουμε συμπερασματα στην αρχη γιατι απλα εχουμε συνηθισει το προηγουμενο.

Επισης μου αρεσε που εγινε πιο πλατια η υπογραφη, καθως και το οτι ξεχωριζει λιγο πιο ευκολα το που τελειωνει το ποστ και που αρχιζει η υπογραφη.

Οι παραθεσεις δε μου φαινονται οσο λειτουργικες στο ματι οσο πριν. Ειναι καπως αχνες και χωρις σαφη ορια.

Και νομιζω οτι διαπιστωσα ενα bug/ελλειψη στο θεμα παραθεσεων, θα το περιγραψω στο σωστο μερος.

Καλη μας εξερευνηση και συνεχεια. Θα θελα να πω και ενα ευχαριστω σε καθε απλο μελος, που σιγουρα (οπως γινεται παντα σε αυτες τις περιπτωσεις) θα βοηθησει το φορουμ ανακαλυπτοντας μεσα απο την χρηση, ατελειες και λαθακια που θα βελτιωσουν τη σελιδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Κι εγώ τρόμαξα μόλις μπήκα!!! Πάντως είναι πολύ όμορφο!! Μπράβο παιδιά!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, είναι παρα πολύ καλο! Κι εγώ ξαφνιάστηκα, αλλα χαλάλι όλα σας τα ξενύχτια! :)

Ερώτηση: το κουμπί επόμενο θέμα είναι ενεργό? Γιατί δεν μου βγάζει μήνυμα στα αγγλικά
There are no threads newer than the previous one. Click the back button in your browser to return to it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ερώτησις: Για να απαντήσω σε ένα θέμα, υπάρχει μόνο η επιλογή να πάω στην κορυφή της σελίδας και να κάνω κλίκ στο "Να γράψετε τη δική σας γνώμη" και η επιλογή στο bottom με τη γρήγορη απάντηση;

Αυτό που θέλω να πω, είναι ότι, όντως δεν υπάρχει κουμπάκι "Απάντηση" κάτω κάτω ε;:worry:

Για όποιον ενδιαφέρεται, έχω να προτείνω ένα μπακαλίστικο τρόπο πιθανά εξυπηρετικό
εμένα με βολεύει πάντως και εσύ Λία να κλείσεις τα μάτια σου :P

Αντί να πηγαίνεις είτε πάνω πάνω είτε κάτω κάτω, πατάς παράθεση σε ένα οποιοδήποτε ποστ που σε βολεύει, σου ανοίγει κανονικά το κουτί για την απάντηση μαζί με το quote, σβήνεις το quote και συνεχίζεις :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top