Το chat του e-steki είναι online

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eμένα πάλι ποτέ δεν με βάζει.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ουτε τωρα?
Τωρα παντως ειναι μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έκανα και 2η δοκιμή. Μόνο μια γκρι οθόνη βλέπω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι να σου πω...παντως εγω και πολλοι εχουν μπει σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μήπως στη δουλειά έχουν μπλοκάρει τίποτα για αυτό το λόγο?
δεν ξέρω δλδ.. μήπως το τσατ είναι με φλας και το έχουν μπλοκαρισμένο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
kajira μήπως έχεις αργή σύνδεση; Γιατί και εγώ, που έχω αργή σύνδεση, δυσκολέυτηκα να μπω! Έκανα δυο τρεις ανανεώσεις πριν καταφέρω να συνδεθώ και φυσικά με πέταξε μετά απο λίγο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είμαι σπίτι και είμαι με Άλτεκ που ίσως έχει πρόβλημα - γενικά ψιλοσέρνεται τελευταία. Φορτώνει κανονικά, αλλά καταλήγει σε μια γκρι οθόνη.. δεν έχω ιδέα τι φταίει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ντίνα δοκίμασε να κάνεις logout και μετά ξανά login.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Ούτε εμένα με βάζει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Το πρωί μπήκα χωρίς πρόβλημα, τώρα από firefox δείχνει μία κενη οθόνη και από opera μπαίνω αλλά δεν εμφανίζεται ο κέρσορας για να μπορώ να γράψω μήνυμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι εγώ παρόλο που είμαι με πολύ καλή σύνδεση κι έμπαινα συνεχώς, τώρα δε με βάζει
θα προσπαθήσω λέιτερ ξανά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ουάαααααααααααααααα
μου βγάζει γκρι οθόνη και δεν συνδέομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ουάαααααααααααααααα
μου βγάζει γκρι οθόνη και δεν συνδέομαι
Καταρχήν ενεργοποίησε πάλι το φόντο και κάνε hard refresh (ctrl + F5). Όχι ότι θα συνδεθείς, αλλά τουλάχιστον δεν θα βλέπεις γκρι οθόνη :P

Το λέω γιατί το πρόβλημα με το scroll λόγω του background δεν υπάρχει πλέον (όπως φαίνεται) μετά τη νέα αλλαγή.

Κατά τ' άλλα ούτε εμένα συνδέεται :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Sorry παιδιά είχα κάνει μια βλακεία :redface:
Τώρα πρέπει να είναι οκ :redface:
:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εδω θελει ξανα javascript λεει ενω εχω ηδη. Και στα καπακια για να μαθω μου σκαει και ο σαφαρης :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εδω θελει ξανα javascript λεει ενω εχω ηδη. Και στα καπακια για να μαθω μου σκαει και ο σαφαρης :mad:
zdoing. Μήπως την απενεργοποίησες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχι! Τι να πω, δε με θελει σημερα γενικως αυτο το μακιδιο! Σκανε προγραμματα το ενα μετα το αλλο, θα δω τι γινεται κι απ'το σπιτι και θα αποφανθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ντίνα δοκίμασε να κάνεις logout και μετά ξανά login.
Το δοκίμασα και πάλι δεν δούλεψε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι αυτό που λέει η Ίσι, απλά έχει ένα προβληματάκι με την ώρα που πιστεύαμε ότι είχε διορθωθεί, αλλά τελικά υπάρχει ακόμα.

Συγκεκριμένα, χρησιμοποιεί για επικύρωση μια ακολουθία χαρακτήρων που συντίθεται από κάποια κωδικοποιημένα στοιχεία, ένα εκ των οποίων είναι η ημερομηνία. Έπειτα, μέσα στο chat δημιουργεί ξανά την ίδια ακολουθία χαρακτήρων, την κωδικοποιεί και τη συγκρίνει με τη δοθείσα και αν ταιριάζουν σε βάζει, αν όχι θεωρεί ότι κάτι περίεργο πας να κάνεις και δεν είσαι επικυρωμένος.

Επί του παρόντος, για κάποιο λόγο η ώρα του chat φαίνεται να είναι κάποιες ώρες πίσω, οπότε αργεί κατά αυτό το πλήθος των ωρών να αλλάξει η ημερομηνία μέσα σε αυτό, άρα από τις 12 και μετά, για κάποιες ώρες, η ακολουθία χαρακτήρων που φτιάχνει για να τη συγκρίνει με αυτή που του περάστηκε, είναι λάθος.

Ελπίζω να μπορέσουμε να το φτιάξουμε σύντομα...
Νομίζω ότι το διόρθωσα. Αν έχει πάλι προβλήματα, πείτε μου.

Καληνύχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teddy bear

Νεοφερμένος

Η teddy bear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
:(εγω δεν μπορώ να μπώ στο τσατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top