Οι τελευταίες μέρες του 2005!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σε λίγες μέρες κλείνει η χρονιά γράψτε ότι προλαβαίνετε σε αυτό το topic. Δέσμευση για την Νέα Χρονιά, υπόσχεση ή απλά τις ευχές για τον καινούργιο χρόνο
Στις1/1 το τοπικ θα κλειδωθεί και θα μείνει οπότε να μπορούμε να ανατρέξουμε όλο το 2006 σε αυτά που λέγαμε πριν τελειώσει η χρονιά!
Βάλτε το σημάδι σας στο πέρασμα του χρόνου !Καλές γιορτές

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
--Υπόσχομαι στον εαυτό μου, οτι θα διαβάζω στο 4ο εξάμηνο και δεν θα λιώνω απο το πρωί μέχρι το βράδυ στο νετ!
--Υπόσχομαι ότι θα κάνω επιτέλους τα 2 websites που μου έχουν αναθέσει και δεν θα λουφάρω :redface:
--Υπόσχομαι οτι δεν θα παρασύρω τον Πάνο και θα τον βοηθάω να διαβάζει περισσότερο!
--Υπόσχομαι οτι θα συγκρατώ τα νεύρα μου και δεν θα ειρωνεύομαι αυτούς που λένε μ****ς :P
--Υπόσχομαι ότι θα ρωτάω τον Πάνο πριν κάνω κάποια αλλαγή στο στέκι και δεν θα τον αφήνω να το ανακαλύψει μόνος του :redface:
--Υπόσχομαι να καπνίζω λιγότερο (μόοονο ένα πακέτο τη μέρα, νι :P)
--Yπόσχομαι να τρώω πιο υγιεινά, κι όχι όλη μέρα σκουπίδια.
--Υπόσχομαι να κοιμάμαι το βράδυ και να είμαι ξύπνια τη μέρα, και όχι το αντίθετο :P

Λοιπόν αν δεν τα τηρήσω να με κράξετε ομαδικώς, νι? :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Με λίγα λόγια έχει να πέσει τρελό κράξιμο το 2006!!! :P :P :P :P :P


Εγώ θέλω απλά να ευχηθώ σε όλους η χρονιά που έρχεται να είναι καλύτερη από αυτή που φεύγει!!!:)

...και στον εαυτό μου έυχομαι να πάρω πτυχίο ΠΡΙΝ το πάσχα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Βασικά εγώ δεν έχω σκεφτεί κάτι άλλο που θέλω να κάνω εκτός οτι να αρχίσω να τρώω υγιεινά:hmm:
όταν μου έρθει κάτι άλλο θα επανέλθω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Υπόσχεσε ότι δεν θα κάνεις κανένα edit σε αυτό το τόπικ αν κάτι απο τα παρακάτω δεν ισχύει?:P
Θα γίνω ο τιμωρός του forum! Γράψτε ότι θέλετε θα παίρνετε αυτο το link σαν υπενθύμιση συνεχια!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Με λίγα λόγια έχει να πέσει τρελό κράξιμο το 2006!!! :P :P :P :P :P


Εγώ θέλω απλά να ευχηθώ σε όλους η χρονιά που έρχεται να είναι καλύτερη από αυτή που φεύγει!!!:)

...και στον εαυτό μου έυχομαι να πάρω πτυχίο ΠΡΙΝ το πάσχα!!!:clapup:

Δηλαδή αν δεν πάρεις πτυχίο πριν το Πάσχα να σε κράξουμε??:P

Βλέπω να μαζευόμαστε πολλοί για κράξιμο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Δηλαδή αν δεν πάρεις πτυχίο πριν το Πάσχα να σε κράξουμε??:P

Βλέπω να μαζευόμαστε πολλοί για κράξιμο:D

βασικά εννούσα τη Μισέλ....:redface:

Αν δεν πάρω πτυχίο, δεν θα θέλω απλώς κράξιμο! θα θέλω πολύυυυυυυυ ξύλο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Υπόσχομαι να είμαι λιγότερο νευρικός ειδικά με κάποια άτομα!

Υπόσχομαι να κάνω καλύτερη διαχείριση στα οικονομικά μου

Υπόσχομαι να πάρω καινούργιο αμάξι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ελπιζω πολλα, θα πραξω λιγοτερα και θα καταφερο λιγα....

Δεν βαζω καπιο προγραμα, μονο εχω τα "σταθερα" Παντος φετος θα βαλω στοχο να παρω στο τριτο τριμινο και ελπιζω και στο δευτερο μεσω ορο πανω απο 19
Επισης βαζω στοχο μεσα στο 2006 να αποκτισω την πληρη δισκογραφιων τουλαχιστων 5 συγκροτιματων. Επιπλεων θελω μεχρι το τελος του χρονου να εχω γινει αρκετα καλος στην κιθαρα και να εχω παρει την Epiphone Les Paul Ace Frehley Signature η καπια αλλη αυτης της ταξης.
Υποσχομαι οτι θα διααζω περιοστοτερο και θα μιωσω της ωρες που θα ξοδευω στο pc
Απο εκει και περα οτι φερει ο τροχος της ζωης.Ελπιζω ομως αυτα τα που θα φερει να ειναι πολλα και καλα ωστε να εχω πραγματα να κανω και να καταφερνω να πετυχω στοχους.

Να ευχιθω σε ολους ενα πολυ καλο ετος, γεματο με ευτιχια και πανω απο ολα υγεια.Και μην ξεχναμε να κανουμε χαβαλε!

Να ευχιθω επισης στον Γιαννη να παρει το αμαξι που θελει, στον γιος να παρει το Πτυχιο του και στην Michele να καταφερει αυτα που λεει (αν και δεν το βλεπω :p )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ευχομαι το 2005 να παει και να μην ξαναρθει!
το 2006 να είναι η αρχή της χρυσής περιόδου του καθένα γεμάτη υγεία και τύχη!

-- Υπόσχομαι να τηρίσω την απόφαση που έχω πάρει και να φθάσω στο επιθυμητό αποτέλεσμα (Θα το μάθετε όταν γίνει)
-- Υπόσχομαι να καβαλίσω και δεύτερο καλάμι


ps. περισσότερες υποσχέσεις αργότερα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Υπόσχομαι να κάνω bun σε άτομα που πειράζουν το κουνελάκι

Υπόσχομαι να κάνω καλύτερη διαχείριση στα οικονομικά μου για να δίνω 2000 ευρώ την εβδομάδα στο πολυαγαπημένο μου εγγονάκι

Υπόσχομαι να πάρω καινούργιο αμάξι για να πηγαίνω πιο γρήγορα στο βουνό να μαζεύω φρεσκότατα χορτα για το κουνέλι



ΑΑΑΑχ τί καλό παππού που έχω εγώ:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ΑΑΑΑχ τί καλό παππού που έχω εγώ:clapup: :clapup:

Έμεινα μ@λ@κ@ς αναρωτιόμουν πότε τα έγραψα αυτά! :P :P Ναι κουνελάκι μου ότι θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Έμεινα μ@λ@κ@ς αναρωτιόμουν πότε τα έγραψα αυτά! :P :P Ναι κουνελάκι μου ότι θες!


Εδώ είναι αυτό που λένε κοιμήσου εσυ και η τύχη σου δουλεύει:P :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εύχομαι το 2005 να μας φέρει τον καινούργιο δίσκο των Tool :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Υπόσχομαι να περνάω και να είμαι καλά με ο,τι και να μου συμβαίνει!Που βασικά μου συμβαίνουν πάρααααααα πολλάααααααα!Απλά θα το διασκεδάζω πλέον 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Υπόσχομαι να περνάω και να είμαι καλά με ο,τι και να μου συμβαίνει!Που βασικά μου συμβαίνουν πάρααααααα πολλάααααααα!Απλά θα το διασκεδάζω πλέον 8)

έτσι σε θέλω;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
έτσι σε θέλω;) ;)

έτσι βασικά πρέπει να είμαστε όλοι μας :D 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Υποσχομαι να βρω μητερα για τα παιδια μου ( μια και η δικια τους δεν ενδιαφερθηκε καν να τους παρει τηλεφωνο τα τελευταια τρια χρονια να τους ευχηθει :mad: )

Δεν Υποσχομαι οτι θα παψω να εχω αδυναμια στις ξανθιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν και ασχετο, τα παιδια σου τα ρωτισες; Τι θα γινει αμα εσυ την βρεις και αυτα ειναι αρνητικα; Παντος σου ευχομαι και να την βρεις και να αγαπισει τα παιδια σου και αυτα αυτην
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσει να δίνω υποσχέσεις στον εαυτό μου γιατί ξέρω πως δεν της τηρώ:) :)
Κάτι όμως που έχω βάλει στόχο για το 2006 και ξέρω πως θα το κάνω είναι να δώσω ένα up στον τραπεζικό μου λογαριασμό που έχει πιάσει πάτο;)
Κατά τα άλλα θα εξακολουθήσω να καπνίζω,να τρώω,να κοιμάμαι αργά,να οδηγώ νευρικά,να μην γυμνάζομαι,να συγχωρώ εύκολα και να συγκινούμαι ακόμη πιο εύκολα,να με πιάνει συχνά νευρικό γέλιο κι όποτε ρουτινιάζω να αλλάζω χρώμα στα μαλλιά μου.Όλα αυτά προσπάθησα κατά καιρούς να τα αλλάξω σε μένα αλλά πλέον δεν με νοιάζει γιατί αυτή ακριβώς είμαι και τελικά μ'αρέσω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top