Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Μαύρο + αθλητικό : τόσο μα τόσο καγκουρίσιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και γω που νομιζα οτι το λευκο και το μαυρο ειναι απο τα πιο διαδεδομενα χρωματα στα αθλητικα παπουτσια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το κρεμ μοκασινι, απλα....οχι πολυ ασχημο :P

Ηρω τι εννοεις μαυρο κ αθλητικο ; στα αθλητικα ειναι πολυ συχνο χρωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και γω που νομιζα οτι το λευκο και το μαυρο ειναι απο τα πιο διαδεδομενα χρωματα στα αθλητικα παπουτσια....
Το μαύρο σχολίασα όπως είδες όμως.:)

Ηρω τι εννοεις μαυρο κ αθλητικο ; στα αθλητικα ειναι πολυ συχνο χρωμα.
Εγώ το σιχαίνομαι. Ειδικά το puma είναι έλεος. Ελάχιστα αθλητικά σε μαύρο μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως σιχαίνομαι τα αθλητικά παπούτσια και στα δύο φύλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Omg... Εμένα μέχρι στιγμής μου άρεσαν μόνο οι εξής: #1, #5 οι δεύτερες (για ιδιαίτερα hardcore θηλυκά :devil:), #18,#23 οι πρώτες και #24. Όλα τα υπόλοιπα... holy s**t! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xmmm έχουμε και λέμε... #1 και #6 +1. τις πρώτες παίζει και να τις αγόραζα. Τις #6 όχι, αλλά σίγουρα είναι βολικές για κάθε μέρα! :P. Οι άλλες είναι απλά... απαίσιες :sick:. Από το #23 της Ηρώς μου άρεσαν πολύ οι πρώτες [δεν με νοιάζει αν μοιάζουν με ρομπέν των δασών! :P] οι υπόλοιπες όχι και τόσο. Σίγουρο -1 στο #17 (απεχθάνομαι τα μποτάκια :redface:) και σίγουρο +1 στο πόστ #18 [όχι για κάθε μέρα!]. Μου άρεσαν (για άλλη χρονική στιγμή βέβαια και όχι για κάθε μέρα!) οι πρώτες και οι δεύτερες από το ποστ #13 της Νεράιδας.

My personal favorite (αν και θα το προτιμούσα χωρίς τα κορδονάκια) είναι αυτές που έβαλε η Neraida στο ποστ #24 τις οποίες χαλαρά θα τις αγόραζα.

Από αντρικά τα βρήκα όλα άθλια, αλλά γενικά δεν μπορώ να πω ότι έχω δει και κανά αντρικό παπούτσι που να μου αρέσει ποτέ.. Ο καλύτερος χαρακτηρισμός που έχω δώσει σε αντρικό παπούτσι είναι "ανεκτό" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ξεκιναμε. :P

Roberto Cavalli + Manolo Blahnik.
8521-549101-d.jpgmanolo_calfhairankle.jpg
Blahnik (ο αγαπημενος μου):)
NMX09C2_mn.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα αγοραζα πολυ ανετα τα παρακατω(αν μου περισσευαν 1000 ευρα :p)(αφου τα βρηκα με συνολακια θα τα βαζω ολα μαζι για να μην κατηγορειτε αδικως :p):



///




///



///

Picture 1.png (αν δεν εγραφε τοσο κραχτα replay :p).

Picture 2.png

Λιθοβολατε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτές με τι συνδυάζονται από πάνω; :worry: :D


με οτιδήποτε αρκεί να είναι μικροσκοπικό :P
επίσης συνδυάζονται τέλεια με εσώρουχα ή και χωρίς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν απ ότι βλέπω σε θέμα μπότας πιο πολύ μου άρεσαν οι Νο 1 που έβαλε ο Lorien αλλά σας δείχνω τι θα φορούσα εγώ (και που πάνω κάτω, κάπως έτσι είναι κάποιες απ τις μπότες μου - νι έχω κάπου 5-6 ζευγάρια μπότες :redface:)

Νο 1. Για καθημερινές με τζινάκι




Νο 2 Με τζινάκι επίσης καθημερινές



Νο3 Καθημερινές




Νο4 Για ποιο....




κοριτσούδια ψηθείτε... victoria secret όλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

το πέδηλο μου αρέσει!
Μποτίνι με τίποτα :P μου τη σπάνε
κι όσο για μπότα τη θέλω με στιβαρό σταθερό τακούνι εκτός κι αν πρόκειται για πιο... καταστάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτές με τι συνδυάζονται από πάνω; :worry: :D

Αν ρωτας εμενα παντα με παντελονι ή καπρι...
Ο,τιδηποτε "φουστοειδες" το συνδυαζω παντα με γοβα...



Αυτα μου αρεσουν :)...Ειδικα το τελευταιο εχει κατι το ιδιαιτερο και δεν κανει μπαμ....

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride;528146 [img:
https://www.e-steki.gr/images/imported/2008/09/34208_in_l-3.jpg[/img]
Δεν ειναι κακη...:)


View attachment 3452

Μ'αρεσουν και αυτες...

Νο3 Καθημερινές




Νο4 Για ποιο....




κοριτσούδια ψηθείτε... victoria secret όλες :P

Αυτες μαλιστα...:)
Love them...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.













 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Tα απέριψα όλα γιατί τα βρίσκω τα περισσότερα κακούγουστα. Βρήκα όμως πολύ χαριτωμένο και εκκεντρικό το ζευγάρι που μας έδειξε το Γίδι (super !), πολύ φινετσάτο, αριστοκρατικό και κλασσικό ταυτόχρονα το 2ο ζευγάρι του πόστ 42 που μας έδειξε η Νεράιδα και το 1ο ζευγάρι του ποστ 7 που μας έδειξε πάλι η Νεράιδα, το βρίσκω επίσης εξαιρετικά όμορφο. 'Ενα ζευγάρι Χάρλει που μας έδειξε ο Λόριεν θα ταίριαζε επίσης πολύ σε ειδικές γυναικείες φιγούρες που το'χουν.

Βάλτε μου τώρα ένα - 8 στη βαθμολογία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ωραία...και πάνω που έψαχνα τι παπούτσι να πάρω για φόρεμα αέρινο-μεταξωτό-πρασινομπλέ....
για να δω προτάσεις:P:P:P (όχι πολύ τακούνι παιδιά, θα έχω και την Πίκυ αγκαλιά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Ο Χριστός κι η Παναγία! :confused:



Δυο σε ενα! Για ολα τα γουστα!:D

Επίσης ασχολίαστο... (σορρυ βρε Νεραϊδα... :redface:)


Αυτά μου φαίνονται πολύ πιο χαριτωμένα :D

Τα αγαπημένα μου μέχρι τώρα πάντως ήταν αυτά που έβαλε το Γίδι :redface:

πς. I'll be back με προτάσεις :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top