Ψάχνω γατάκι!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όπως πολλοί ξέρετε λατρεύω τα γατάκια αν και δεν έχω κανένα (αυτό που είχα πριν ενηλικιωθώ και πάω να ζήσω μόνοη μου πλέον μένει με τη μητέρα μου). Η μητέρα μου μου λέει αν θέλω να πάρω τη γατούλα της αλλά δεν μπορώ να τη φροντίσω μιας και είναι πολύ μακρύτριχη και αφήνει παντού τρίχες και θέλει και πάρα πολλή φροντίδα (χτένισμα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ κάθε μέρα αλλιώς γεμίζει το τρίχωμα της κόμπους). Επίσης δεν θέλω γάτα ράτσας μιας και θέλω να κάνω και ένα καλό και να πάρω κάποιο γατάκι που ψάχνει σπίτι.
Θέλω όμως να είναι κοντότριχο (εύκολο) και μονόχρωμο γκρί ή μαύρο (δυσκολότερο, ειδικά για γκρι που μου αρέσει περισσότερο). Καλύτερα αρσενικό, στειρωμένο και ήρεμο. Επίσης θέλω να είναι σχετικά μικρό ώστε να με μάθει.
Το θέλω για να μου κρατάει συντροφιά μιας και όταν δεν είμαι στο Αγρίνιο και μένω μόνη μου στη Θεσ/νίκη δεν είναι κ ο,τι καλύτερο. :(
Αν έχετε υπόψιν σας κάτι παρακαλώ ενημερώστε με :)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Tελικα δεν αντέχεις την μοναξία έ; :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ζηλεύω το μικρό σου το γατί, στα πόδια σου κοιμάται όταν διαβάζεις... χεχεεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
μην μου βαζεις ιδεες τωρα emu .. :P

Ας μην βγούμε αλλο offtopic ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και που θα το αφήνεις όταν πας αγρίνιο ή γενικά φεύγεις από την θεσσαλονίκη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ή θα το παίρνω μαζί μου ή θα το αφήνω εκει αν είναι λίγες μέρες.
Οι γάτες δεν είναι σαν τα σκυλιά που το πολύ μια μέρα μπορούν να μείνουν μόνα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
λια μου ξερεις οτι η μητερα μου μισει τα ζωα ... οποτε ξεχασε το αγρινιο να ερχεται η γατα ... :/ δεν μπορω να κανω κατι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Να πας σε ένα καταφύγιο ζώων να πάρεις ένα. Θα το διαλέξεις μόνη σου και θα του δώσεις ένα σπίτι. Μην ξεχνάς όμως ότι η όλη ιστορία με τα γατάκια κρατάει 2-3 μήνες. Μετά έχει μια μεγάλη γάτα η γάτο με δική του προσωπικότητα και μυαλο. Τα ζώα στα καταφύγια ζώων είναι στειρομένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ξερω που μπορεις να βρεις στην θεσ/νικη αλλα ριξε μια ματια στο www.zoofilia.gr και να βρεις καπιο που να μην ειναι στιρομενο μπορεις να το στιρωσεις εσυ. Δεν ξερω ποσα περνουν οι κτινιατροι αλλα στην φιλοζωικη ροδου τα στειρωνουν με 20ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Michelle... μια γάτα στο χωριό μου ζει στο κήπο μας κυρίως και γεννάει κάθε χρόνο...... έχω τύχει να είμαι και μπροστά στη γέννα και να δω και τα γατάκια :)
Αν θες μπορώ να σου δώσω εγώ αλλά λίγο δύσκολο να γίνει όλο αυτό :P
Ψάξε κυρίως για περιπτώσεις γνωστών σου που έχουν γάτα και δεν την έχουν στειρώσει, για να πάρεις γατάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Που θα τα βρω αυτά τα καταφύγια? Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται!
Αν και είναι λίγο δύσκολο να βρω γκρι γατάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Που θα τα βρω αυτά τα καταφύγια? Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται!
Αν και είναι λίγο δύσκολο να βρω γκρι γατάκι...

Αν δεν βρεις έτοιμο το βάφεις! Η hammerhide έχει πολύ καλές αποχρώσεις του γκρι.
Δεν ξέρω που έχει καταφύγια ρε γμτ ήξερα ότι είχε στην Γλυφάδα ένα αλλα μεταφέρθηκε στο 11888 πρέπει να ξέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα εχεις ορεξη να ερθεις μεχρι την Ροδο εχουμε εδω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΓΙατί δεν βλέπεις αγγελίες ή και αν βάλεις ακόμα εσύ μια που αν το ζητας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
bunny έχω βάλει αγγελία στο zoofilia.gr. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πάρε αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμχμ βρήκα ένα απο αγγελία στο pets.gr και θα πάω αύριο να το δω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μακάρι να είναι έτσι όπως το θέλεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι λεει; Πηγες;ωραιο; Το πηρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Να πάρεις και ένα ειδικό που έχουν για τα νύχια τους γιατί θα σου τσακίσει τις κουρτίνες και τα έπιπλα. Τα πιάνει γενικά μια μαλ@κινση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top