Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Φούστες.. λατρεία!!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για 3,4,5,6 :inlove:

εδιτ. Καλά την 6 τη θέλω λέμε... Είναι και μωβ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Οι 1,4,5 μου άρεσαν πολύ!!! Δυστυχώς φέτος έψαξα να βρω μία τέτοια φουστίτσα αλλά δε βρήκα πουθενά. Μόνο μία βρήκα σε αυτό το στυλ αλλά δε μου άρεσαν καθόλου τα χρώματα και τα σχέδια που είχε πάνω (κάτι περίεργα λουλούδια πολύ άσχημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η μωβ μου αρέσει και θα την έβαζα, η πράσινη κι αυτή δεν είναι άσχημη. Οι άλλες δεν μου άρεσαν. Κυρίως η 4η, σιχαίνομαι τα animal prints.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.










 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
για τα της νεράιδας:

οχι - ΝΑΙ - ίσως - ναι - χμμμμ - ΟΧΙ


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για Ηρω:
Πανηγυρικο ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ στην 1η αν δεν ηταν φουσκωτη, 2η ΟΧΙ!, 3η αχα, 4η ΟΧΙΙΙΙΙΙΙ!!!, 5η οχι, 6η σοπωδηποτε.

Για Νερ:
Ενω δεν ειναι καθολου του στυλος μου εκτος ισως απ'την 1η, μ'αρεσουν οπως τις βλεπω στις ασχημουλες κοπελιες της victoria secret (υποθετω? :p), εκτος αποοο τη 2η (πλισεδακι στον (_)_) ? tres banal! :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.






















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
+100 για το τελευταιο και το προτελευταιο!

(και τα αλλα δεν κακα..)

τελικα δε μας ειπες στο γυναικειο σαλουν τι εγινε με τους φορους και τα τελωνεια απο τη βικτορια, αντε πηγαινε απαντα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Για τις φούστες της Ηρους, Ναι σε όλες εκτός από την 1η.
Για τις νεράιδας επίσης με μεγάλη αγάπη στην κοτλέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Φορέματα- vol.1

Τα έβαλα σε συννημένο- ελπίζω να φαίνονται :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • dress1.jpg
    dress1.jpg
    21.3 KB · Εμφανίσεις: 178
  • dress2.jpg
    dress2.jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 880
  • dress3.jpg
    dress3.jpg
    26.6 KB · Εμφανίσεις: 882
  • dress4.jpg
    dress4.jpg
    22.1 KB · Εμφανίσεις: 907
  • dress6.jpg
    dress6.jpg
    19.5 KB · Εμφανίσεις: 191
  • dress7.jpg
    dress7.jpg
    15.8 KB · Εμφανίσεις: 183

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
και vol.2 :D (γιατί δε χωρούσαν όλα μαζί πριν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • edressme_2021_64118872.jpg
    edressme_2021_64118872.jpg
    66.5 KB · Εμφανίσεις: 906
  • dress9.jpg
    dress9.jpg
    7.1 KB · Εμφανίσεις: 886
  • dress8.jpg
    dress8.jpg
    14.1 KB · Εμφανίσεις: 178

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τα πρώτα της Νεράιδας δεν μου άρεσαν, αλλά τα 2α είχαν ωραία, στυλάτα.

Καλυψώ με απογοήτευσες.:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τα πρώτα της Νεράιδας δεν μου άρεσαν, αλλά τα 2α είχαν ωραία, στυλάτα.

Καλυψώ με απογοήτευσες.:laugh:

Γιατί καλέ; :redface:

Καλά εγώ δε θα έβαζα σαν της Νεραϊδας... Είμαι πιο πολύ του μίνι, επειδή τα υπόλοιπα δεν μου πάνε ΚΑ-θόλου :D

πς. στα αγοράκια πάντως βλέπω άρεσαν οι προτάσεις μου... θενξ γκαιζ, αχ μόνο εσείς με καταλαβαίνετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσαν πολύ της Καλυψούς, ειδικά αυτά:
Λατρεύω τα μοτίβα στα δεύτερα και τις ασυμμετρίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
πς. στα αγοράκια πάντως βλέπω άρεσαν οι προτάσεις μου... θενξ γκαιζ, αχ μόνο εσείς με καταλαβαίνετε :P

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω Καλυψούδι στην τελευταία σελίδα εγώ παραλίγο να παρασυρθώ ουκ ολίγες φορές και να βάλω +1 κοιτώντας το περιεχόμενο των ρούχων...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μερικά βραδυνά φορέματα. Πυροβολήστε.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • show_image_in_imgtag.php.jpeg
    show_image_in_imgtag.php.jpeg
    6.4 KB · Εμφανίσεις: 630
  • e397790d121568997531192.jpeg
    e397790d121568997531192.jpeg
    15.5 KB · Εμφανίσεις: 166
  • 2403_272_.jpg
    2403_272_.jpg
    69.8 KB · Εμφανίσεις: 167
  • 1850_160_.jpg
    1850_160_.jpg
    40 KB · Εμφανίσεις: 184
  • 2370_272_.jpg
    2370_272_.jpg
    45.6 KB · Εμφανίσεις: 163
  • 955f602d119038822319482.jpeg
    955f602d119038822319482.jpeg
    23.3 KB · Εμφανίσεις: 194
  • adac113c119038283517562.jpeg
    adac113c119038283517562.jpeg
    62.6 KB · Εμφανίσεις: 169

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
και τα υπόλοιπα μου αρέσανε, αλλά δεν μου πάνε οι μπαρέτες... είμαι που είμαι 1 μέτρο και ένα μίλκο, άμα βάλω και κάτι που "κόβει" το πόδι φαίνομαι ένα με το χώμα :(
Τωρα δλδ πιστευετε οτι εμεις θα προσεξουμε πολυ το αν κοβεται στη μεση το ποδι και οτι αυτο το κοψιμο σας κονταινει ; :P


Τρωγεται. Ωραια ζωνη.

Μετρια
Δεν ειν κακη. (καλα ποσο λεπτη μεση εχει αυτη ; )

Το κατω μερος στραβωνει.

Απλό αλλά καλο.
Αυτο μάλιστα. Πολυ ωραια χρωματα.Μεθυστικά.

Ωραιο εκτός απο το ζιβαγκο που ειναι πελωριο σε σχεση με την ντελικατη και λεπτη γραμμη του υπολοιπου ρουχου. (dammit, ακουγομαι σαν κανα Κωστετσο ! )

Δε με συγκινει.Ισως φταιει το ανορεκτικο μοντελο βεβαια...

Καλο, αλλά ενω ολο το ρουχο ειναι διακριτικο...παρε στη μαπα ενα βαθυ ντεκολτε ! Καπως παρατερο μου φαινεται.

Πολυ ωραιο !

Κι αυτο μαρεσει.

Δε βλεπω το πιο σημαντικο κομματι. Το μπροστα. Δεν μπορω να πω.

Ενδιαφερον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σας παραθέτω και μερικά παπούτσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Jolson_Black_Patent_L.jpg
    Jolson_Black_Patent_L.jpg
    52.6 KB · Εμφανίσεις: 619
  • Bar_2_Black_L.jpg
    Bar_2_Black_L.jpg
    39.7 KB · Εμφανίσεις: 616
  • ba43297-010-1x.jpeg
    ba43297-010-1x.jpeg
    20.8 KB · Εμφανίσεις: 162
  • Alure_L.jpg
    Alure_L.jpg
    42.7 KB · Εμφανίσεις: 612
  • ba43207-011-1x.jpeg
    ba43207-011-1x.jpeg
    19.7 KB · Εμφανίσεις: 173
  • 2641_Chocolate.jpg
    2641_Chocolate.jpg
    11.1 KB · Εμφανίσεις: 616
  • ru43207-001-1x.jpeg
    ru43207-001-1x.jpeg
    17.9 KB · Εμφανίσεις: 178
  • vd_kamali_blk_pat_m.jpg
    vd_kamali_blk_pat_m.jpg
    9.8 KB · Εμφανίσεις: 608

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Tα μεσαια απο την 1η γραμμη ξεχωριζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top