Gmail

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όποιος θέλει μια Gmail invitations μπορεί να το ζητήσει εδώ γράφοντας το εμαιλ του....
εγώ ή κάποιο άλλο μέρος θα του δώσει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τί είναι το Gmail?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Έχω και εγώ πολλά invitations, όποιος θέλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εγω παιδια εχω 47, δεν τα κραταω απλα δεν το χρησιμοποιο πια και μονο οποτε μου ζητισουν, τρεις μου ζητισαν ολοι και ολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Κι εγω έχω 50 προσκλήσεις, όποιος θέλει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Και εγώ έχω 49 προσκλήσεις. Όποιος θέλει.... Δεν τελειώνουν οι άτιμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
από τι κατάλαβα όλοι έχουμε και κάνενας δεν θέλει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkGod

Νεοφερμένος

Ο DarkGod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Όποιος θέλει μια Gmail invitations μπορεί να το ζητήσει εδώ γράφοντας το εμαιλ του....
εγώ ή κάποιο άλλο μέρος θα του δώσει ;)



Αν μπορείς στειλε μου στο o_anemelos@vip.gr

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DarkGod:
Αν μπορείς στειλε μου στο o_anemelos@vip.gr

Ευχαριστώ
Σου έστειλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Και από εμένα 50 invations.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
βοηθεια!!
προσπαθω ωρα τωρα να βρω εναν τροπο να εγγραφω,αλλα οχι μεσω κινητου,και δεν το βρισκω!!
please,βοηθεια,γιατι φαινεται απιστευτα καλυτερο απο το yahoo...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Στείλε μου με πμ το email σου και θα σου στείλω πρόσκληση :)
έτσι δουλεύει η εγγραφή στο gmail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η και σε εμενα αμα θες, 100 εχω και δεν μπορω να τις ξεφωρτοθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
καλα,και τελικα πως σου καθονται ολες αυτες οι ιnvitations;
νομιζω πως αυτο το συμπαν λειτουργει εν αγνοια μου....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η gmail στους υπαρχοντες χρηστες δινει προσκλήσεις δωρεαν (ο αριθμος πιθανων να δινεται με καποιον αλγόριθμο) για να καλέσουν άλλους χρήστες... Το μονο που χρειαζεται να καλεσει καποιος καποιον ειναι ενα ε-μαιλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Κι εγώ έχω πολλές,δεν έχω ιδέα πόσες,το Gmail το πήρα πρέφα από την αρχή και τώρα έχω ήδη τρεις λογαριασμούς.Ο ένας έχει σίγουρα άλλες 95 για τους άλλους δεν ξέρω...Βαρέθηκα να τσεκάρω.Πάντως αν παίξω το γνωστό κολπάκι "αλυσίδα*" μπορώ να αποκτήσω όσες θέλω και κατ'επέκταση να δώσω σε όποιον θέλει από εδώ.

*Να δίνεις invite στον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Μέχρι πρόσφατα, αν ήθελε κανείς να αποκτήσει ένα λογαριασμό στο GMail, έπρεπε να βρει ένα γνωστό του που να τύχαινε να έχει ήδη λογαριασμό στην υπηρεσία, αλλά και διαθέσιμες... προσκλήσεις, και να τον παρακαλέσει για μια από αυτές.
Σε μια προσπάθεια ελέγχου του, αλλά και για να κρατήσει τον αριθμό χρηστών σε αποδεκτά, για τη δοκιμαστική, Beta φάση που διανύει, επίπεδα, το GMail είχε υιοθετήσει τη λογική των... προσκλήσεων για την υπηρεσία του.
Συγκεκριμένα, χορηγούσε σε ορισμένους χρήστες συγκεκριμένο αριθμό προσκλήσεων (50 με 100), τις οποίες αυτοί μπορούσαν να μοιράσουν σε φίλους και γνωστούς τους.
Έτσι, είχε τη δυνατότητα να ελέγχει τους χρήστες του και να μειώνει το φαινόμενο του spamming (αφού δεν μπορούσε να το χρησιμοποιήσει ο οποιοσδήποτε για να στέλνει μαζικά μηνύματα), αλλά και χαρακτηριζόταν από αρκετούς ως μια προνομιακή υπηρεσία για λίγους τυχερούς. Αυτά, όμως, είναι πια παρελθόν. Χθές το Google ανακοίνωσε πως "άνοιξε" την υπηρεσία στο κοινό, και όντως, μια επίσκεψη στο site www.gmail.com αρκεί για να αποκτήσει κανείς ένα λογαριασμό σε αυτήν.
Στο κατώτερο δεξί σημείο της αρχικής σελίδας υπάρχει ένα πλαίσιο από το οποίο μπορεί κανείς να εκκινήσει τη διαδικασία δημιουργίας ενός λογαριασμού του στην υπηρεσία, λογαριασμού που, όπως έχει καθιερώσει το GMail, συνοδεύεται από περίπου 2,8GBs αποθηκευτικού χώρου στα οποία μπορεί να φυλά τα μηνύματά του - χώρος ο οποίος ολοένα και αυξάνεται, δίχως να φαίνεται πως θα σταματήσει κάποια στιγμή στο κοντινό μέλλον.
Αξίζει πάντως να αναφέρουμε πως ήδη κάποιοι χρήστες απορούν αν αυτή η κίνηση θα έχει και αρνητικά αποτελέσματα, αφού παρά την... "προνομιακή" λογική της, η μέχρι τώρα πολιτική του GMail είχε όντως καταφέρει να εξοστρακίσει τους spammers από την υπηρεσία.
Τώρα, μοναδικό μέτρο ασφαλείας μοιάζει η χρήση ενός γραφικού κατά τη διαδικασία του registration, γνωστού ως "captcha", που όμως έχει αποδειχθεί πως δεν αποτελεί εμπόδιο για τους πλέον αποφασισμένους spammers.
Αν δεν έχετε ήδη λογαριασμό στο GMail, ή αν απλά δεν είχατε κάποιο γνωστό για να σας αποστείλει μια πρόσκληση, σπεύσατε: www.gmail.com!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
αν και εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι, εφόσον δε το χρησιμοποιώ τόσο συχνά το account μου, είχαν ακουστεί παλιότερα πολλά για υποκλοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ναι πράγματι δίκιο έχεις! Και να φανταστείς ότι πριν από μια βδομάδα μου έστειλαν πρόσκληση και χάρηκα το βλαμμένο...Tι timing κι' αυτό!
Καλύτερα όμως που τώρα πια είναι ανοιχτό σε όλους μιας και είναι μακράν το καλύτερο mail service.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top