Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 27.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 72.4%

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Σ’ έχω δει, κάπου, κάπου σε ξέρω... Τα μάτια σου αυτά μου ΄ναι τόσο γνωστά...  :whistle:

Καλά το λες το τραγουδάκι..... Ελπίζω να μην λες το ίδιο καλά και το "ποίημα"!!!

(sorry για τα άσχετα λεγόμενα.
Founes συνεχίζουμε"αλλού"?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όχι γενικά δεν είναι ο τύπος μου το "διπλό παιχνίδι".Συνήθως όταν κάνω σχέση είμαι μόνο εκεί,αν θέλω περιπετειούλες δεν δεσμεύομαι.ʼσε που μια φορά που ήθελα να το παίξω κι εγώ μοιραία,βασικά να πειραματιστώ ήθελα τα πράγματα πήγαν τόσο στραβά κι ένοιωθα τόσες τύψεις(παρόλο που δεν έκανα τίποτα και μόνο που αποπειράθηκα)που αποφάσισα πως δεν είμαι εγώ για τέτοια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loudovika

Νεοφερμένος

Ο loudovika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
κάθε μέρα ...γιατί ως γνωστών κάθε μέρα ξημερώνει μια νέα μέρα :devil:που δεν θα πρέπει να την αφήσουμε να πάει χαμένη :whistle: Εξάλλου γιατί ξέρω τι κάνει και εκείνος από την πλευρά του ...
Να μου πεις αυτό δεν είναι σχέση ... :whistle:αλλά είναι πολύ μικρή η ... :whistle:για την χαραμίζουμε μόνο σε κάτι συγκεκριμένο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
όχι πότε. Μια φορά παλιότερα πήγε να παίξει κάτι αλλά αποφάσισα ότι ήταν καλύτερα να χωρίσω πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μου τα εχουν φορεσει πολλες, και οι ποιο προσφατη εχτες μαλιστα ( να σαπισεις καρ.....) , εγω απο την αλλη ποτε! δεν ειναι στον χαρακτηρα μου, εαν ειμαι σε μια σχεση προσπαθω να κανω τα παντα για να την κρατησω ζωντανη. Εχουν παιξει πολλες περιπτωσεις να τα "φορεσω" στην συντροφο μου αλλα ποτε δεν εγινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Skoulikadera--- η υπογραφη σου.......σοφα λογια.....μολις εφαρμοστηκε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
Skoulikadera--- η υπογραφη σου.......σοφα λογια.....μολις εφαρμοστηκε ;)

εεεεεετσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εεε..... χμ..... :hmm:
κάτσε να σκεφτώ.... :hmm:
να σκεφτώ λίιιιιιγο ακόμα...... :hmm:

α ναι θυμήθηκα!!! :clapup:


όχι :|


:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ισως:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
OK... πρέπει επιτέλους να το παραδεχτώ... :redface:

Αν και σφόδρα ερωτευμένος μαζί της...
παράφορα ερωτευμένος μαζί της...

την έχω απατήσει πάρα πολλές φορές... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
OK... πρέπει επιτέλους να το παραδεχτώ... :redface:

Αν και σφόδρα ερωτευμένος μαζί της...
παράφορα ερωτευμένος μαζί της...

την έχω απατήσει πάρα πολλές φορές... :/:

κι εκείνη το ίδιο...οπότε είστε πάτσι :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ειναι ανάγκη να μου το θυμήζεις τώρα αυτο ??? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
φουρνάκιμ :bigarmhug

θα το καταλάβει το λάθος της, είμαι σίγουρη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
για όσο καιρό ήμουν ερωτευμένη μέσα στην σχέση μου όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
για όσο καιρό ήμουν ερωτευμένη μέσα στην σχέση μου όχι...

Aκριβώςςςςςςςςςςςςςς! :rolleyes: :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
για δες τι μαθένει κανεις... δλδ μολις περνάμε στην αγάπη, κάνουμε δωράκι τάρανδο ε?:P

σκουληκάκι μου δεν με παρεξηγείς... ε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
για δες τι μαθένει κανεις... δλδ μολις περνάμε στην αγάπη, κάνουμε δωράκι τάρανδο ε?:P

σκουληκάκι μου δεν με παρεξηγείς... ε????

όσι φουρνάκι μου δεν σε παρεξηγώ....:)


εεεεε...δεν είπαμε πιά ότι είναι και κανόνας!!!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Γιατι, εχω απατησει και καποια με την οποια δεν ημουν ερωτευμενος μαζι της; :bleh: :angel: Ειμαι καλο νινι εγω, νι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
όχι,ποτέ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top