Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 27.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 72.4%

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Όχι και πιστεύω (όχι μόνο εγώ αλλά και από βιβλία που έχω διαβάσει) ότι όταν είσαι ερωτευμένος/η δεν έχεις μάτια για άλλον/η... έτσι είναι... έτσι λειτουργεί το σύστημα...

τώρα για τους υπόλοιπους που έχουν απαντήσει "ναι", μάλλον δεν ήταν ερωτευμένοι όταν το έκαναν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
πωπω, κερατο απο τις γυναίκες στο forum, τι γίνετε ρε παιδιά εδώ πέρα, μπας και με απατάει και μένα η ζωή μου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Μαλιστα αθωες οι κοπελες μας:P

Δεν έχω απατήσει ακομα και ότα είχα φτασει στην πήγη....Προτιμησα να χωρισω πρωτα και μετα να συνεχισω με την αλλη.......
και την αλλη φορα έκανα το θέλω μου να μην εκφραστεί (με σχεση αυτη με σχεση εγω και καναμε παιχνιδι μπροστα στους δικους μας:clapup:) αλλα μεχρι εκει:whistle:να σκεφτείς πως δεν πήρανε χαμπαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Πως είναι δυνατόν να μην πήραν χαμπάρι βρε τσέρνο??Ελεος...
Μήπως απλά ήταν διακριτικοί?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
διακριτικοί??? με τίποτα:D:D θα'χε φάει παντόφλα ο τσέρνο...σύννεφο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Τακουνι θα ειχα φαει πια παντόφλα:P

3 πιθανότητες υπαρχουν :
-Θελανε να μας ξεφορτωθούν;)
-Κανανε παιχνιδι μεταξύ τους και δεν μας δίνανε σημασια:/:
-Δεν πήρανε χαμπάρι :whistle:και το πιο πιθανό καθως μέτα ρώτησα αν παρατήρησε την ίδια συμπεριφορά που ειδα και γω...το έπιαξα και αθώος :redface:
και μου ειπε πως δεν είδε κατι:worry:μήπως δουλευομαστε???????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tserno:
μήπως δουλευομαστε???????:P

ψάχτο λίγο.....
.

.
.
.
.
.
.










βαθιά :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Δεν μπορώ να το ψάξω πλεον την εχω χωρισει εδω και 4 μηνες...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν έχω απατήσει ποτέ
Αν είμαι και ερωτευμένη δεν έχω μάτια για άλλον και σχέση να μην έχουμε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ναι,αλλά με τον άλλον ήμουν ήδη τρελά ερωτευμένη για καιρό πριν γνωρίσω το αγόρι μου και ήταν αποθημένο..τουλάχιστον,μετά απ'αυτό μου πέρασε,αλλά σίγουρα δεν θα το ξαναέκανα ποτέ,γιατί δεν αξίζει να κάνεις κάτι τέτοιο όταν αγαπάς το άτομο με το οποίο είσαι μαζί...τουλάχιστον τώρα το κατάλαβα αυτό..!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όχι και ούτε θα ήθελα να το κάνω γιατί δεν το θεωρώ σωστό να κοροιδεύω τον άλλον,ειδικά αν ήμουν ερωτευμένη μαζί του.. Αν ήθελα να κάνω σχέση με κάποιον άλλον τότε θα χώριζα και θα έκανα ο,τι ήθελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Επειδή πιστεύω πως η απιστία ξεκινάει πρώτα από το μυαλό και μετά γίνεται πράξη, απαντώ πώς ναι, έχω απατήσει με την σκέψη, αλλά ποτέ με το σώμα. Φρόντιζα να έχω χωρίσει πρώτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leviathan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Leviathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Όχι και ούτε θα ήθελα να το κάνω γιατί δεν το θεωρώ σωστό να κοροιδεύω τον άλλον,ειδικά αν ήμουν ερωτευμένη μαζί του.. Αν ήθελα να κάνω σχέση με κάποιον άλλον τότε θα χώριζα και θα έκανα ο,τι ήθελα...

Γενικα, συμφωνω.:)
Συγκεκριμενα στην ερωτηση του thread:

α. Οχι. (και αν ημουνα ερωτευμενη)
β. Οχι, ακομα και οταν δεν ημουνα ερωτευεμενη.
γ. Και στο μελλον δεν θα το εκανα ποτε. Και επειδη 'ποτε μη λες ποτε', στην χειροτερη των περιπτωσεων αφου κανεις δεν ξερει τι θα του συμβει, θα του τηλεφωνουσα την επομενη το πρωι να τον ενημερωσω για την απιστια μου. Και θα δεχομουνα την οποιαδηποτε ποινη. (πχ να χωρισουμε.) Ειμαι ενηλικο ατομο και υπεθυνη για τις πραξεις μου και αρα αναλαμβανω τις ευθυνες μου. Ποτε δεν θα ημουν ανειλικρινης. Οχι για τιποτα αλλο (αλτρουιστικα κινητρα κλπ:) ) αλλα λογω εγωισμου. :P Απαγορευεται να ειμαι ανειλικρινης για ιδιω οφελος. Aπαγορευεται δηλ να προδωσω την εμπιστοσυνη καποιου. Αρα αφου εχω μεγαλη ιδεα για τον εαυτο μου :) (και αρα εχω απαιτησεις απο εμενα) μπορει ο εκαστοτε φιλος μου να κοιμαται ησυχος. Αποκλειεται να του τη φερω, λογω προσωπικου εγωισμου/περηφανειας. Η απολυτη εγγυηση δηλαδη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
εγώ,τώρα,γιατί να αποτελέσω εξαίρεση?:hmm:
ε,ναι,τον έχω απατήσει...
κ δεν έχω μετανιώσει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
δεν τον απάτησα ακριβώς,στα φιλιά έμεινε το θέμα (άντε κι ένα νυχτερινό μπανάκι στην θάλασσα..),αλλά αν συνεχιζόταν θα τον απατούσα..δεν με τιμάει αυτό,αλλά την στιγμή εκείνη την ονειρευόμουν κοντά 2χρόνια κι ένοιωσα ότι αυτή ήταν η μοναδική μου ευκαιρία να την ζήσω..εννοείται ότι ποτέ δεν θα'χα παράλληλες σχέσεις..ήμουν έτοιμη να χωρίσω,αλλά τα πράγματα "έκατσαν" αλλιώς...δεν μετανοιώνω,γιατί ήταν κάτι που ήθελα με όλο μου το είναι,αλλά είχα καιρό να σκεφτώ λίγο τα πράγματα και τελικά δεν αξίζει να μπαίνουμε σε όλη αυτήν την διαδικασία+είναι το χειρότερο που μπορείς να κάνεις στον άλλον,ειδικά αν τον αγαπάς...δεν αξίζει...:no::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οταν ειμαι με καποια σε σχεση ειμαι μαζι της τελος.Ετσι απλα και ομορφα.;)
Δεν ειναι ολα στην ζωη μας "πολυπλοκα".
Την "απατη"-προδοσια-ποδοπατημα σχεσης (γιατι για εμενα το κερατο ειναι ολα αυτα και ακομα περισσοτερα, ειναι ισως το μονο πραγμα το οποιο μπορει να με κανει να σηκωσω πολλα μποφορ.
Οσο και αν δεν το συνηθιζω
Ειναι για το μονο πραγμα που η αλλη θα φαει "Χ" εφ ορου ζωης.
Και ειμαι ενα ατομο πολυ ανεκτικο σε φαση να με λενε και μ*λακα.
Απο εκει και περα το να μου πει καποιος στα 20 μου εκανα αυτο και αυτο αντε να πω..."παει στο διαβολο μικρος ειναι..."(γιατι ναι η ηλικια μπορει να αποτελεσει μια μικρη "δικαιολογια")
Απο εκει και υστερα το μονο που με κανει να πρασσινιζω και να τρεχω στην τουαλετα για να ξερασω κυριολεκτικα ή που με κανει πραγματικα να μου πταγονται τα ματια εξω καπως ετσι --->

ή ετσι --->

ειναι ατακες τυπου "ρε συ τον αγαπαω...αλλα ετυχε και τον απατησα...."!!!!
Τι λες ανθρωπε μου;;;Τι ετυχε να τον-την απατησεις;
Τι ειναι να σου τυχει ή οχι;Μπεσαμελ;Να πεις αχ...δεν εγινε το παστιτσιο καλο γιατι ετυχε και μου σβολιασε η μπεσαμελ!
Η ειναι αριθμος στο λοττο;
Εαν στα 25 σου 30 σου ή κι εγω δεν ξερω μεχρι ποια ηλικια δεν μπορεις να ελεγξεις τις ορμονες σου, μην ερχεσαι να μου μιλας για κατανοηση.
την ωρα που το κανατε με τον αλλο ή ακομα και που δενατε τις γλωσσες σας τον αγαπαγες; (ειλικρινα μπουρμπουλιθρακι(ξερω και κατι λεεξουλες στα ισπανικα...:P) αυτο δεν το λεω για σενα που ειπες οτι φιληθηκατε.Μιλαω εντελως γενικα και στο φλου!)
Ναι ε;τοτε μαλλον διαφερει η εννοια της λεξης αγαπης απο ανθρωπο σε ανθρωπο!
γιατι για εμενα αγαπη ειναι να μην μπορω να βγαλω την μορφη της απο τα ματια μου και οτι και αν κκοιταζω να μου την θυμιζουν.
Αγαπη ειναι η καρδια μου πλεον να χτυπα μεσα στα δικα της στηθια...
Αγαπη ειναι να 1002 -ραγματα που κανουν την κοπελα μου να ξεχωριζει απο το "πληθος" και να με κανει να ξεχωριζω κι εγω...
Ειλικρινα παιδια συγγνωμη που ακουγομαι απολυτος και "σκληρος" αλλα δεν δεν δεν δεν και 1000 ακομα δεν μπορω να δεχτω οτι τον αγαπαω αλλα πηδιεμαι (και συγγνωμη για την λεξη ) με αλλους;
Δηλαδη σαν τι τον αγαπας αυτον που εχεις σχεση;Σαν αδερφο;
Ε τοτε πες στους δικους σου να τον υιοθετησουν ή καντο εσυ!
Και τι ****α θα κερδισει παραπανω καποιος αν παει με 10000 ενω εγω με 10 και ο αλλος μονο με μια αλλα αυτη την "μοναδικη" "μια".
Ειλικρινα δεν αντεχω τα ατομα που αναγαγουν σε ατυπη κουρσα κι εγω δεν ξερω με ποιον το ποιος θα παει με περισσοτερες...λες και θα σου δωσουν καμια τιμητικη πλακετα.:confused:
Αnyway,ας μην το πολυκουραζω το θεμα...:)
Και παλι συγγνωμη που μιλησα ετσι...ισως φταιει οτι ειμαι "αθεραπευτα ρομαντικος"...ισως φταινε πολλα.
Οπως και να εχει...ετσι αισθανομαι γι'αυτο το θεμα.:redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
έχεις απόλυτο δίκιο Mario..έτσι είναι τα πράγματα!κάποτε ήμουν πολύ απόλυτη σ'αυτό το θέμα-κι ακόμα είμαι-,απλά μετά απ'την δική μου "εμπειρία",εξετάζω πλέον λίγο περισσότερο τους λόγους που μπορεί κάποιος να κάνει κάτι ανάλογο..εγώ δεν θα πω ότι μετάνοιωσα γι'αυτό που έκανα,(καλά,όχι ότι έκανα και τίποτα τόσο τραγικό πια,απλά και πάλι πιάνεται ως απάτη..)γιατί γενικά δεν μ'αρέσει να μετανοιώνω για τα πράγματα που κάνω...αλλά σίγουρα νοιώθω πολύ άσχημα απ'την άποψη ότι κάτι τέτοιο δεν άξιζε με τίποτα στον φίλο μου και στον τρόπο που μου'χε φερθεί..εννοείται πως ενήργησα έχοντας πλήρη συνείδηση του τι κάνω,αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι εκείνη την στιγμή δεν ήθελα να το σκεφτώ παραπάνω..τώρα,μετά από τόσο καιρό που είχα την δυνατότητα να το σκεφτώ όσο καλύτερα γίνεται και να δω αν όντως κάτι τέτοιο με αντιπροσωπεύει σαν άτομο+σαν φιλοσοφία ζωής,το μόνο σίγουρο είναι πως όχι..δεν θα το ξαναέκανα ποτέ και σίγουρα δεν θα το συγχωρούσα αν μου το'κανε κι ο άλλος... :no::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Ναι έχω απατήσει,στην απαρχή της ολοκληρωμένης ερωτικής μου ζωής με το άλλο φύλο,στις πρώτες κιόλας σχέσεις μου.

Για ένα εξάμηνο μόνο το έκανα αυτό,τα είχα με 3 κοπέλες ταυτόχρονα (διαφορετικές ηλικίες μεταξύ τους) για ένα τρίμηνο,έμεινα μόνος σταδιακά και μετά από πολύ μικρή μοναξιά πάλι τα έφτιαξα με 3 καινούργιες :redface: (εκεί που δεν το περιμένεις σου γίνεται μίνι-επιδρομή).

Μετά από αυτό το εξάμηνο είπα να αλλάξω τακτική,γιατί δεν με γέμιζε τελικά το όλο σασπένς και η περιπέτεια να προσπαθώ να κρυφτώ με την μία χωρίς να με πάρουν χαμπάρι οι άλλες 2(ευτυχώς δεν υπήρχαν τα κινητά τότε!:clapup: )

Η τραγική ειρωνεία είναι ότι ενώ τα είχα με μία μεγαλύτερή μου,τα φτιάχνω παράλληλα και με την κολλητή της που την γνώρισα λίγες μέρες μετέπειτα (και έμεινα με το στόμα ανοιχτό).
Στην αρχή μου φάνηκε συγκλονιστικό κάτι τέτοιο και υπέροχο το να έχω παράνομο δεσμό,αλλά στο τέλος σιχάθηκα που είχα την άλλη και εν αγνοία της τα είχα με την κολλητή της (που δεν είχε κανένα πρόβλημα στην τελική και όλο μου παραπονίοταν για την κολλητή της ότι το ένα και το άλλο!:confused: ,περίεργες οι γυναίκες!!)
Προσέχετε τις φίλες σας κορίτσια!Ειδικά τώρα που δεν υπάρχουν τα ταμπού/ενδιασμοί του παρελθόντος!!!

Μετά από όλα αυτά,στα 17 πλέον έκανα μόνο σχέσεις με την κυριολεκτική έννοια τις λέξεως και κατάλαβα ότι ΟΛΗ η μαγεία του να είσαι με έναν άνθρωπο και να αγαπιέστε αμοιβαία δεν αλλάζετε με τίποτα στον κόσμο μέσα σε μία σχέση.Δεν ξαναπάτησα πότε από τότε,είναι το πιό χαζό πράγμα πλέον για μένα.
Γιατί για να απατήσεις σημαίνει ότι η σχέση ΔΕΝ σε καλύπτει,το οποίο σημαίνει ότι έκανες την λάθος επιλογή συντρόφου από την αρχή.
Τι φταίει ο καημένος/καημένη που είχε όλη την καλή διάθεση (θεωρητικά πάντα) αλλά τελικά του φόρεσες τα κέρατα και μετά από λίγο να το μετανιώσεις κ να γυρίσεις σαν βρεγμένη γάτα/γάτος πίσω στην σχέση σου.
Αν είναι έτσι,τότε κάνε μόνο σεξ μαζί του/της και μην του τάζεις λαγούς με πετραχείλια σε λιβάδια γεμάτα τουλίπες και ρομαντισμό...

Για να μην αναλύω και εγώ περαιτέρω,οι απόψεις μου από τότε και οι πράξεις μου είναι πανόμοιοτυπες με τις απόψεις/πράξεις του Mario πάνω στο συγκεκριμένο θέμα,δεν μπορούσε να με καλύψεις καλύτερα φίλε μου!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
o μάριο πολύ σωστοοοοοοοόςςςς!!!

Κορίτσια δε ξέρω τι λέτε εσείς, πάντως όσες έχετε απατήσει παρατηρώ οτι πιπιλάτε την ίδια καραμέλα.... είσαστε στα χωρίσματα, μείνατε στα φιλιά κλπκλπ

ε λοιπόν...

εγώ την ΑΠΑΤΗΣΑ χωρις να ειμαστε στα χωρίσματα ΟΥΤΕ εμεινα στα φιλιά και το ευχαριστήθηκα :devil::devil::devil::devil::devil::devil: ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΡΙΚΕΡΑΤΟΠΑ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΜΟΥΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑ :devil::devil::devil::devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
o μάριο πολύ σωστοοοοοοοόςςςς!!!

Κορίτσια δε ξέρω τι λέτε εσείς, πάντως όσες έχετε απατήσει παρατηρώ οτι πιπιλάτε την ίδια καραμέλα.... είσαστε στα χωρίσματα, μείνατε στα φιλιά κλπκλπ

ε λοιπόν...

εγώ την ΑΠΑΤΗΣΑ χωρις να ειμαστε στα χωρίσματα ΟΥΤΕ εμεινα στα φιλιά και το ευχαριστήθηκα :devil::devil::devil::devil::devil::devil: ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΡΙΚΕΡΑΤΟΠΑ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΜΟΥΧΑΑΧΑΧΑΑΧΑ :devil::devil::devil::devil::devil::devil:

Και τώρα τι περιμένεις? Να σου πούμε και συγχαρητήρια? :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top