Cd που προτιμάτε να χαράξετε, παρά να τα ακούσετε!

LiZardKing69

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Χαραξε, σπασε, φρισμπαρε, καταστρεψε ή κανε σουβερ τελος παντων ενα cd (ελληνικο ή ξενο) που οταν το αγοραζες/κατεβαζες πιστευες οτι ηταν Η cdαρα αλλα τελικα αποδειχτηκε να ειναι πατατοπατατα.
Βγαλτε το αχτι σας με λιγα λογια..
Αρχιζω λοιπον εγω με :
Iron maiden - Virtual XI (επρεπε να το ειχα κανει απο καιρο)


Υ.Γ.: Ελπιζω να μην υπαρχει παρομοιο θεμα παλι και σας ταλαιπωρω αδικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiZardKing69

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Oκ τωρα μπερδευτηκα εγω, κλειδωσε τελικα το θεμα ή οχι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προφανώς όχι :P

Το cd που θα ήθελα εγώ να κάνω φρίσμπι είναι το Camel - A live record
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μπορεί να μη τα αγόρασα ποτέ, αλλά κάθε φορά που πέφτει στα χέρια μου κάποιο του Χατζηγιάννη θέλω να το κρεμάσω στο μπαλκόνι για να φεύγουν τα περιστέρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπορεί να μη τα αγόρασα ποτέ, αλλά κάθε φορά που πέφτει στα χέρια μου κάποιο του Χατζηγιάννη θέλω να το κρεμάσω στο μπαλκόνι για να φεύγουν τα περιστέρια.

Ακριβώς!!! Μα τόσο πολύ να μου σπάει τα νεύρα αυτος ο άνθρωπος :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ακριβώς!!! Μα τόσο πολύ να μου σπάει τα νεύρα αυτος ο άνθρωπος :P!
Mα να είναι τόσο θλιβερός; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δυστυχως δε μου εχει συμβει. Εχω κανει 2-3 κακες αγορες απόσο θυμαμαι, αλλά δεν ηταν τοοοοσο κακες που να μουτζωνομαι κιολας. Και δε θυμαμαι και ποιες ηταν τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το live cd του knoppix :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Είχα σπάσει παλιότερα μια συλλογή με σκυλάδικα του άχρηστου του αδερφού μου (σε αντίποινα γιατί πάνω σε καβγά μου έσπασε ένα δικό μου των Manowar...) αλλά δεδομένου ότι δεν ήταν δικό μου, κάτι που αγορασα/κατέβασα και με απογοήτευσε, προφανώς δε μετράει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ένα Soilent Green... Ότιναναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
This Godless Endeavor από Nevermore. Εντάξει δεν θα τον χάραζα κιόλας αλλά σουβέρ θα τον έκανα ευχαρίστως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
This Godless Endeavor από Nevermore. Εντάξει δεν θα τον χάραζα κιόλας αλλά σουβέρ θα τον έκανα ευχαρίστως. :P

:eek::eek::eek::eek:

Όχι, όχι, όχι.... Δεν γίνεται να λες κάτι τέτοιο για το συγκεκριμένο σιντί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Metallira , δε θυμαμαι ποιος δισκος.
Απο τους τελευταιους παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Metallira ε? Φαντάζομαι θα μιλάς για το St Anber, όντως καμία σχέση με τα παλιά τους!
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Φαντάζομαι θα μιλάς για το St Anber

Δε θυμαμαι ποιος δισκος ηταν.
Παντως ξεκινουσε καπως "ιου-ιου-ιου" το πρωτο τραγουδι.
Νομιζα οτι οι Metallira συναντησαν* τον McHammer.

*μπορει και να τρακαραν παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αληθεια ;μαπα ο καινουργιος Μεταληρα ; Κριμα.

Παντως θα μπορουσα κα χαραξω cd αλλων πολυ προθυμα. Ειδικα κατι νεοελληνικά μαργαριταρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aequitas

Νεοφερμένος

Η aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Παρότι πρέπει να έχω πάρει πολλές αηδίες κατά καιρούς,
θυμάμαι να έχω κλάψει τα λεφτά μου για τα εξής 2 που αγόρασα με μεγάλες προσδοκίες και αποδείχθηκαν μπαρούφες:

* Lambchop-Is A Woman
Ειλικρινά δεν θυμάμαι αν ήταν τόσο κακό απλώς περίμενα κάτι πολύ, μα πολύ, πολύ ...λιγότερο υποτονικό. Βαρεμάρα..(αν και επειδή κατά καιρούς αλλάζουν τα γούστα μου, ίσως πρέπει να το ξανακούσω...αν βέβαια βρω που το έχω καταχωνιάσει-πώς γράφεται αυτό το τελευταίο; )

* Spiritualised-ένα Live στο Royal Albert Hall αν θυμάμαι καλά
Παρότι ακουγόταν πολύ ενδιαφέρον, με έπιασε πονοκέφαλος στα πρωτα 10 λεπτά (ήταν και διπλό το cd, θε μου!)
Σκέτος θόρυβος!Είχα κόψει και τα ναρκωτικά τότε..:P:P
Πρέπει να το' χα παρατήσει στο σπίτι ενός πρώην φίλου μου ως αποχαιρετιστήριο δώρο..
Τι γενναιοδωρία εκ μέρους μου αλήθεια:P..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Το Thornography από Cradle of Filth.

Θα ήθελα να ξερα σε ποιά χωματερή είναι θαμμένο τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Θα έσπαζα ευχαρίστως όλους τους δίσκους των Tokio Hotel (αν και δεν έχω αγοράσει κανέναν φυσικά:P).
Μετά χαράς θα χάραζα και: In Sorte Diaboli από Dimmu Borgir και The Blackening από Machine Head. Χάλια μάυρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Οι χειρότερες αγορές που είχα κάνει όταν ήμουν μικρή κι ανίδεη ήταν το black album των metallica, το god hates us all των slayer. Αυτές οι πιο χτυπητές, έχω και άλλα σκουπίδια μάλλον αλλά πρέπει να ξεθάψω τα CD από τη σκόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top