Τα επαγγέλματα των στεκιτών!

Τι επαγγέλεστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Τεχνολογικό επάγγελμα (πχ ηλεκτρολόγος, πληροφορικάριος, τεχνικός)

    Ψήφοι: 43 23.9%
  • Νομικά (πχ δικηγόρος, δικαστής)

    Ψήφοι: 5 2.8%
  • Χρηματοοικονομικά (πχ λογιστής)

    Ψήφοι: 8 4.4%
  • Καλλιτεχνικό επάγγελμα (πχ web designer, γραφίστας, αρχιτέκτονας, ζωγράφος, διακοσμητής)

    Ψήφοι: 22 12.2%
  • Χωρίς ειδίκευση (πχ σερβιτόρος, delivery, promotion, φυλλάδια)

    Ψήφοι: 4 2.2%
  • Επιχειρηματίας

    Ψήφοι: 5 2.8%
  • Μαθητής

    Ψήφοι: 24 13.3%
  • Ιατρικά - Παραιατρικά

    Ψήφοι: 19 10.6%
  • Τίποτα απολύτως

    Ψήφοι: 5 2.8%
  • Δεν ξέρω (!)/Δεν απαντώ (γιατί καλέ?)

    Ψήφοι: 1 0.6%
  • Γεωπονικά επαγγέλματα

    Ψήφοι: 2 1.1%
  • Media

    Ψήφοι: 3 1.7%
  • Ιδ. υπάλληλος γενικής φύσεως (πχ γραμματέας)

    Ψήφοι: 15 8.3%
  • Θετικες επιστήμες (πχ μαθηματικός, φυσικός)

    Ψήφοι: 9 5.0%
  • Θεωρητικές επιστήμες (πχ φιλόλογος, θεολόγος)

    Ψήφοι: 6 3.3%
  • Παιδαγωγικά (πχ νηπιαγωγός, δάσκαλος σε δημοτικό σχολείο)

    Ψήφοι: 9 5.0%

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Michelle, το θεμα το ξέρω παρα πολύ καλά απο προσωπική εμπειρία και δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς... Στην περίπτωση που υπάρξει κάτι στο μέλλον let me know...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Μαθητής για έξι μήνες ακόμη.Από του χρόνου με κόβω για κανένα Πολυτεχνείο ή Πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Καλώς να ορίσεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Μαθητής για περίπου 1 1/2 χρόνο ακόμα.Που θά πάει όμως,θα περάσει.Μετά αρχίζουν τα ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Μαθητής για περίπου 1 1/2 χρόνο ακόμα.Που θά πάει όμως,θα περάσει.Μετά αρχίζουν τα ωραία!

Ποιος διαδίδει τέτοιες φήμες? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Ποιος διαδίδει τέτοιες φήμες? :P:P

Το βλέπουμε ιδίοις όμασοι :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα 'ρθεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα 'ρθεις...

Σοφή κουβέντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα 'ρθεις...

εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι μην έρθεις έχει τσούχτρες και λάσπη αντί για άμμο καλύτερα πήγενε στις Σπέτσες για διακοπές και τα καλάβρυτα καλά είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Μαθητής για περίπου 1 1/2 χρόνο ακόμα.Που θά πάει όμως,θα περάσει.Μετά αρχίζουν τα ωραία!


Να μην τα ακουω αυτα! καθε ηλικια εχει την ομορφια του! μην επηρεαζεσαι απο το περιγυρο σου, μην ελπιζεις τπτ μη φοβασαι τπτ! που λεει και ο ποιητης!

Θα ερθει ο καιρος που θα χαρεις τα φοιτιτικα χρονια ... μεχρι τοτε αδραξε τη μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
Να μην τα ακουω αυτα! καθε ηλικια εχει την ομορφια του! μην επηρεαζεσαι απο το περιγυρο σου, μην ελπιζεις τπτ μη φοβασαι τπτ! που λεει και ο ποιητης!

Θα ερθει ο καιρος που θα χαρεις τα φοιτιτικα χρονια ... μεχρι τοτε αδραξε τη μερα!

Φυσικά και τα μαθητικά χρόνια έχουν τα καλά τους.Αλλά το να είσαι φοιτητής είναι άλη φάση.Είσαι περισσότερο ελεύθερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Φυσικά και τα μαθητικά χρόνια έχουν τα καλά τους.Αλλά το να είσαι φοιτητής είναι άλη φάση.Είσαι περισσότερο ελεύθερος.
Γιατι τωρα σε καταπιεζει καποιος?
Ελπιζω να μην νιωθεις ετσι, γιατι οσα παιδια ενιωθαν ετσι στα μαθητικα τους χρονια, οταν εγιναν φοιτητες και εφυγαν απο την επιβλεψη (καταπιεση :hmm:) των γονιων ξεσαλωσαν...Με την κακη εννοια. Και εκαναν πραγματα που ισως να μετανιωσουν αργοτερα.

Εγω τι να δηλωσω ρε παιδια? Εβαλα για μουσικος ,αλλα τελειωνω λογιστικη (μπλιαχ) δεν ξερω αν θα τα καταφερω να γινω μουσικος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δασκάλα ειδικής αγωγής (αν και το ξέρετε :P )

Μμμ...ποιος/α αλλος/η είναι στα παιδαγωγικά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlina

Νεοφερμένος

Η pavlina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Δασκάλα ειδικής αγωγής (αν και το ξέρετε :P )

Μμμ...ποιος/α αλλος/η είναι στα παιδαγωγικά; :hmm:

Απ' ότι φαίνεται οι δυο μας τουλάχιστον στην Πρωτοβάθμια (νηπιαγωγός) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από pavlina:
Απ' ότι φαίνεται οι δυο μας τουλάχιστον στην Πρωτοβάθμια (νηπιαγωγός) :P

Έτσι τα παιδαγωγικα...λίγες και καλές 8) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Γιατι τωρα σε καταπιεζει καποιος?
Ελπιζω να μην νιωθεις ετσι, γιατι οσα παιδια ενιωθαν ετσι στα μαθητικα τους χρονια, οταν εγιναν φοιτητες και εφυγαν απο την επιβλεψη (καταπιεση :hmm:) των γονιων ξεσαλωσαν...Με την κακη εννοια. Και εκαναν πραγματα που ισως να μετανιωσουν αργοτερα.

Εγω τι να δηλωσω ρε παιδια? Εβαλα για μουσικος ,αλλα τελειωνω λογιστικη (μπλιαχ) δεν ξερω αν θα τα καταφερω να γινω μουσικος :(

Φίλε,όλοι οι καλοί μαθητές νιώθουν μια καταπίεση.Καθημερινό διάβασμα,φροντιστήρια κ.α.

Έχω εμπιστοσύνη στον εαυτό μου καιπιστεύω πως θα εκμεταλλευτώ σωστά την <<ελευθερία>> του να είσαι φοιτητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Φίλε,όλοι οι καλοί μαθητές νιώθουν μια καταπίεση.Καθημερινό διάβασμα,φροντιστήρια κ.α.

Έχω εμπιστοσύνη στον εαυτό μου καιπιστεύω πως θα εκμεταλλευτώ σωστά την <<ελευθερία>> του να είσαι φοιτητής.

χα!χα!χα!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:

Για πές μας ρε φίλε που είναι το αστείο ?:down::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
λοιπόν για να σου πω πως ειναι και να καταλάβεις... αμα θες να βγάλεις τη σχολη σε κανονικό διάστημα χρονου (4-6 χρονια) πρέπει εαν οχι να καταπιεστείς τουλάχιστον να έχεις καπχιο πρόγραμμα...

το καλό είναι οτι το πρόγραμμα εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό απο εσένα...
το κακό είναι οτι το πρόγραμμα εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό απο εσένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ένα και το αυτό Valder! :(

Dare-Devil, θα καταλάβεις σε 2 χρονάκια ;)

Αναλόγως που θα περάσεις....Αμα περάσεις Ιατρικη-Ευελπίδων δεν έχεις ώρες για να βγεις (εχω τον ξαδερφό μου εκεί και την έχει πάθει αγρια δεν προλαβαινει να διαβασει!!) ή Μηχανολογία-ηλεκτρολογια πολυτεχνείο.Το τελευταίο είναι και αυτό ένα κόμη παλουκι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top