Oμάδα Ε: Η γνώμη σας

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καθως κοιταγα τα e-mail μου, μεσα στα spam ενα e-mail μου ξαναθυμησε την ομαδα Ε.

Και αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι το μοναδικο που θυμαμαι για την ομαδα Ε ειναι οτι ποτε δεν πηρα στα σοβαρα τα θεματα της.

Η δικια σας γνωμη για αυτη την ομαδα ποια ειναι; Υπαρχει κατι που μας προσφερει; Ή ειναι ακομη μια ομαδα ανθρώπων που δεν μπορουν να αποδεχτουν κατι διαφορετικο απο αυτο που μπορουν να δουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αν μπορούσαμε να δώσουμε απαντήσεις με αποδείξεις για την ομάδα Ε τότε σίγουρα δεν θα ήταν αυτό το οποίο λέει η φήμη της... Δεν νομίζω ποτέ να μάθουμε αν υπάρχει πραγματικά και ποιο είναι το έργο της. Ισως να είναι απλά μια φήμη, ίσως να είναι πολλά περισσότερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι'ν'τούτο μάτιμ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η ομαδα Ε δεν υποτιθετε οτι αποτελειτε απο Ελληνες οι οποιει θα επεμβουν υπερ της Ελλαδας εαν φτασουμε σε ακρεες καταστασης πανω στην γη;
Πειτε μου γιατι δεν πολυασχολιθικα ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Αν μπορούσαμε να δώσουμε απαντήσεις με αποδείξεις για την ομάδα Ε τότε σίγουρα δεν θα ήταν αυτό το οποίο λέει η φήμη της... Δεν νομίζω ποτέ να μάθουμε αν υπάρχει πραγματικά και ποιο είναι το έργο της. Ισως να είναι απλά μια φήμη, ίσως να είναι πολλά περισσότερα....

Για εμενα οι μεγαλυτερη αποδηξη ειναι το 2012.. Αν θυμαμαι καλα τοτε και καλα υποτιθεται οτι αρχιζει η ενεργη δραση της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Η ομαδα Ε δεν υποτιθετε οτι αποτελειτε απο Ελληνες οι οποιει θα επεμβουν υπερ της Ελλαδας εαν φτασουμε σε ακρεες καταστασης πανω στην γη;
Πειτε μου γιατι δεν πολυασχολιθικα ποτε
Αποτελειτε απο ελληνες... Αλλα συνδέουν το ξεκινημα της ελλαδα με τους .... εξωγηινους ...

Α κατι που ξεχασα να αναφερω ειναι οτι μου κανει φοβερη εντυπωση που δεν εχω πετυχει κανεναν οπαδο της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
δλδ; Ειναι απλα μια ομαδα απο Ελληνες που πιστευουνε οτι η Ελληνικη φυλη προηλθε απο εξωγηοινους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ναι και γενικα εχουν διαφορες φιλοσοφιες , πχ για το πως πρεπει να ζουμε κτλ και γενικα πιστευουν οτι οι σχεσεις μας με τους εξωγηοινους δεν σταματαει εδω. ΑΑ επεισης κατηγουν για πολλα θεματα την εκκλησια και το κρατος (τι πρωτοτυπο :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι να πω...Στο οτι για πολλα προβληματα φταει το κρατος και η εκκλισια θα συμφωνισω μαζι του, για τους εξωγηινους δεν συμφωνω, αλλα δεν μπορω και να το αποκλισω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν μπορεί κάποιος να μας διαφωτίσει περισσότερο στο τι ακριβώς είναι αυτή η ομάδα Ε θα ήμουν ευχαριστημένη :P
έχω ακούσει στο παρελθόν να την αναφέρουν αλλά ποτέ δεν έμαθα περί τίνος πρόκειται....
το ότι είναι μια ομάδα Ελλήνων που λένε ότι καταγόμαστε από εξωγήινους μου προκαλεί μεγάλο ενδιαφέρον! ξέρει κάποιος περισσότερα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
αν μπορεί κάποιος να μας διαφωτίσει περισσότερο στο τι ακριβώς είναι αυτή η ομάδα Ε θα ήμουν ευχαριστημένη :P
έχω ακούσει στο παρελθόν να την αναφέρουν αλλά ποτέ δεν έμαθα περί τίνος πρόκειται....
το ότι είναι μια ομάδα Ελλήνων που λένε ότι καταγόμαστε από εξωγήινους μου προκαλεί μεγάλο ενδιαφέρον! ξέρει κάποιος περισσότερα? :P
Αν θυμαμαι καλα λεγανε οτι χαρι σε αυτη την φυλη εξωηγιηνων η αρχαια ελλαδα ειχε τετοια δυναμη ... Επισης λενε οτι το 2012 οτι θα ξανα γινει συναντηση οπου θα μας ξανα δωσουν δυνανμη αυτη η φυλη ... ...

Παρακαλω καποιος που ξερει περισσοτερα θα ηθελα να μας πει περισσοτερα αλλα και να επιβεβαιωσει αυτα που λέω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Λοιπόν, ακούστε γιατί δεν τα έχετε ακούσει καλά! Δεν έχει πλυθεί καλά ο εγκέφαλός σας:P Κάπου μακριά στον γαλαξία μας υπάρχει ενα άστρο που λέγεται Σείριος και είναι διπλό με βάση επίσημες έρευνες της ΝΑΣΑ και τριπλό με βάση τους ισχυρισμούς μιας αρχέγονης φυλής (Ντόγκον) της Αφρικής (πιστεύουν οτι απο κεί προέρχονται οι θεοι που κάποτε προσεδαφίστηκαν με διαστημόπλοια στη Γη). Όταν -υποτίθεται οτι- ήρθαμε λοιπόν σαν φυλή των Ελ (φωτεινοί) απο τον Σείριο εγκατασταθήκαμε στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ελλάδα (Ελλάς - Ελ, λας - Γη του φωτός) και από τους αρχαίους χρόνους υποτίθεται οτι δημιουργήθηκε μια ομάδα -γήινων- (έχει σχέση με τους Δελφούς) που θα προστατεύει τον Ελληνισμό με υπερόπλα. Ονομάστηκε ομάδα Ε. (Το σχήμα του Σείριου με το κεντρικό άστρο του είναι ενα Ε αν υποθέσουμε οτι όντως υπάρχει και 3ος πλανήτης γύρω απο αυτό το άστρο) Το 2005 -λένε- αρχίζει η εποχή του Υδροχόου και αρχίζουν να αφυπνίζονται όσοι έχουν ελληνικά γονίδια. Το 2012 θα ολοκληρωθεί αυτή η φάση και θα έχουν αφυπνιστεί 100 εκατομμύρια Έλληνες στον πλανήτη οι Ε θα επιστρέψουν, όπως και τα σκάφη μας απο τον Σείριο.


Εγω αμα δε δω ενα στοιχείο με τα μάτια μου, δεν πιστεύω λέξη. :clapup: Απλά θα γούσταρα να είναι αλήθεια και όντως να έχουμε υπερόπλα και να είμαστε εξωγήινης προέλευσης. Και ποιός δε θα γούσταρε στο κάτω κάτω... Το ζήτημα είναι οτι έχουν πάρει τον θρύλο κάποιοι (τηλε-) βιβλιοπώλες και τον γ@μ#σαν ασύστολα για να πουλάνε τις φυλλάδες τους. ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ! Έχετε; ΚΑΒΑΛΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! Δεν έχετε; Salta Frakk off!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Συλλέγω ολες τις πληροφορίες μου και θα σας τις παραθέσω οταν επιστρέψω σπίτι ξανά... (κατα τις 10-11 το βράδυ ή αν το πάω σερι, αυριο το πρωί).

Το θέμα είναι άκρως ενδιαφέρον και exposed, εχεις ήδη βρει εναν, δεν θα έλεγα οπαδό, αλλά κάποιον που παρακολουθεί και σκέφτεται για την ομάδα Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Η όλη σύλληψη μου θυμίζει την εμμονή του Νταίνικεν με τους εξωγήινους. Βλέπει τον εξωγήινο δάκτυλο πίσω από κάθε πολιτισμική ή τεχνολογική έκφανση ανά τους αιώνες. Η άποψή μου είναι ότι αυτές οι απόψεις είναι βαθύτατα προσβλητικές, καθώς ακυρώνουν την ικανότητα του ανθρώπινου είδους να παράγει πολιτισμό. Αν ένας λαός έχει να καυχηθεί ότι κατάγεται από σπουδαίους εξωγήινους, σημαίνει ότι δεν έχει τίποτε άλλο να καυχηθεί. Η βασική αιτία πίσω από τη δημιουργία τέτοιον κύκλων είναι το λανθάνον και υποσυνείδητο αίσθημα μειονεξίας που διακατέχει τα μέλη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ακουγετε πολυ ενδιαφερων, και οφιλω να ομολογισω πως αν δεν ητανε τοσο υπερβολικο με τα υπεροπλα κλπ θα το πιστευα.
Καταρχην το ολο θεμα με του πλανιτες ακουγετε λογικο, εδω τον 10ο και τον 11ο πλανιτι του ηλιακου μας συστιματος, για του παλνιτες γυρο απο ενα αστρο καπου μακρια στον γαλαξια θα ειμαστε συγουροι;
Επισης το οτι η αρχη βασικα του ολου θεματος υπαρχει χαρη σε μια αρχαια Αφρικανικη φυλη με κανει να το πιστευω πιο πολυ, καθως πρωτον δεν θα ειχε κατι να κερδισει αυτοι υποστιριζοντας την Ελλαδα, απλα ετσι λεει η θρησκια της, που πιος μας λεει οτι δεν υσχιουν αυτα, με της γενιες μεταφερονται πολλα πραγματα με το στομα...Δευτερων γιατι οι Αφρικανοι ,κατα την γνωμη μου, ειναι σοφη ανθρωποι, λογο του οτι ζουν στην ζουγκλα εχουν καταφερει να εχουν αλλων τροπο σκεψεις και να μην επιρεαζονται απο τις "βλακιες" του δικου μας πολιτισμου

από τους αρχαίους χρόνους υποτίθεται οτι δημιουργήθηκε μια ομάδα -γήινων- (έχει σχέση με τους Δελφούς) που θα προστατεύει τον Ελληνισμό με υπερόπλα.
Αυτο ειναι το μονο συμιο που δεν μπορει να με κανει να το πιστεψω, παρα μπηκε ο Σπιλμπεργκ στο παιχνιδι μου φενετε...

Οσο για το 2005 και μετα εγω βλεπω οτι πραγματι οι Ελληνες αρχηζουν να ανεβενουν, ιδικα μετα απο την Ολυμπιαδα, και αμα το προσεξετε ο Καρατζαφερεις (που εχει θεωριθει "Φασιστας" απο πολλους "Δημοκρατες" που ειναι ομως ενα πατριοτης που νιαζετε για την Ελλαδα και το μελλον της) εχει ανβασει πολυ τα ποσοστα του στης δημοσκοπισεις, και πιστευω οτι στα επομενα χρονια θα γινει ενα παο τα μεγαλα 3 ή και (δυσκολα βεβαια) 2 κομματα της Ελλαδας.
Επισης ακουω ολο και λιγοτερους να επιτιθωνται στον Λιακοπουλο, που πρωσοπικα συχνα τον βλεπω να μηλαει με στοιχια και παλεοτερα πολυ ελεγαν "Σιγα τον μλκ, οτι του κατευει λεει" τωρα εχουν αρχισει να ψιλομαζευονται, η απλα δεν του δυνουν σημασια, δεν ξερω, παντος δεν ακουω συζιτισεις για αυτον.

Αμα δω και στοιχια εγω εχω πιστεψει τα παντα και απο αθεος γινομαι Εψιλονιστης (:P)

Πραγματι τα καναλια και καπιοι που πουλανε βιβλια η μαζευουν νουμερακια το εχουν παρακανει και ειναι μεγαλο σφαλμα αλλα τι μπορουμε να κανουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skeftomilos:
Η όλη σύλληψη μου θυμίζει την εμμονή του Νταίνικεν με τους εξωγήινους. Βλέπει τον εξωγήινο δάκτυλο πίσω από κάθε πολιτισμική ή τεχνολογική έκφανση ανά τους αιώνες. Η άποψή μου είναι ότι αυτές οι απόψεις είναι βαθύτατα προσβλητικές, καθώς ακυρώνουν την ικανότητα του ανθρώπινου είδους να παράγει πολιτισμό. Αν ένας λαός έχει να καυχηθεί ότι κατάγεται από σπουδαίους εξωγήινους, σημαίνει ότι δεν έχει τίποτε άλλο να καυχηθεί. Η βασική αιτία πίσω από τη δημιουργία τέτοιον κύκλων είναι το λανθάνον και υποσυνείδητο αίσθημα μειονεξίας που διακατέχει τα μέλη τους.
Ποτε δεν το ειχα σκεφτει ετσι ... αλλα θα συμφωνησω... Παντα σκεφτομουν οτι οτι τα μελη της ομαδας αυτης νιωθουν περιφανη οτι "καταγονται" απο εναν τετοιο πολιτισμο... Αλλα το επιχειρημα σου μου αλλαξε τον τροπο που εβλεπα το θεμα αυτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Λοιπόν, ακούστε γιατί δεν τα έχετε ακούσει καλά! Δεν έχει πλυθεί καλά ο εγκέφαλός σας:P Κάπου μακριά στον γαλαξία μας υπάρχει ενα άστρο που λέγεται Σείριος και είναι διπλό με βάση επίσημες έρευνες της ΝΑΣΑ και τριπλό με βάση τους ισχυρισμούς μιας αρχέγονης φυλής (Ντόγκον) της Αφρικής (πιστεύουν οτι απο κεί προέρχονται οι θεοι που κάποτε προσεδαφίστηκαν με διαστημόπλοια στη Γη). Όταν -υποτίθεται οτι- ήρθαμε λοιπόν σαν φυλή των Ελ (φωτεινοί) απο τον Σείριο εγκατασταθήκαμε στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ελλάδα (Ελλάς - Ελ, λας - Γη του φωτός) και από τους αρχαίους χρόνους υποτίθεται οτι δημιουργήθηκε μια ομάδα -γήινων- (έχει σχέση με τους Δελφούς) που θα προστατεύει τον Ελληνισμό με υπερόπλα. Ονομάστηκε ομάδα Ε. (Το σχήμα του Σείριου με το κεντρικό άστρο του είναι ενα Ε αν υποθέσουμε οτι όντως υπάρχει και 3ος πλανήτης γύρω απο αυτό το άστρο) Το 2005 -λένε- αρχίζει η εποχή του Υδροχόου και αρχίζουν να αφυπνίζονται όσοι έχουν ελληνικά γονίδια. Το 2012 θα ολοκληρωθεί αυτή η φάση και θα έχουν αφυπνιστεί 100 εκατομμύρια Έλληνες στον πλανήτη οι Ε θα επιστρέψουν, όπως και τα σκάφη μας απο τον Σείριο.


Εγω αμα δε δω ενα στοιχείο με τα μάτια μου, δεν πιστεύω λέξη. :clapup: Απλά θα γούσταρα να είναι αλήθεια και όντως να έχουμε υπερόπλα και να είμαστε εξωγήινης προέλευσης. Και ποιός δε θα γούσταρε στο κάτω κάτω... Το ζήτημα είναι οτι έχουν πάρει τον θρύλο κάποιοι (τηλε-) βιβλιοπώλες και τον γ@μ#σαν ασύστολα για να πουλάνε τις φυλλάδες τους. ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ! Έχετε; ΚΑΒΑΛΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! Δεν έχετε; Salta Frakk off!:mad:

χαχαχααα..υποκλίνομαι..!! :worship: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κάνω κλόπη-πέηστ αυτή τη σελίδα:

Ελληνοκεντρικός Συγγραφέας... Μπορείς!

όπου μπορούμε όλοι να γίνουμε αποκρυφιστές της ομάδας "Ε"!

Ένα δείγμα. Τα υπογραμμισμένα τα επιλέγει ο χρήστης:


Όλα ξεκίνησαν πριν από 2000000 χρόνια, όταν Αεκτζήδες από ένα μακρινό αστρικό σύστημα, έχοντας επικεφαλής κάποιον Νίκο Καρβέλα, επιτέθηκαν στη γη.
Δυστυχώς, το ανθρώπινο γένος που τότε αποτελείτο μόνο από Έλληνες, αιφνιδιάστηκε. Χρειάστηκε να περάσουν πολλοί αιώνες μέχρι να φτάσουμε στην Αθλητική Κυριακή όπου οι Έλληνες ξανασήκωσαν κεφάλι. Αργότερα, όταν εμπνευσμένος ηγέτης του Ελληνισμού ήτο ο Τάκης ο Τσουκαλάς η επικράτησις των Ελλήνων οριστικοποιήθηκε, ιδίως μετά την Αγιοποίηση του βησσαρίωνα. Ωστόσο, με το πέρασμα των αιώνων οι εχθροί των Ελλήνων άρχισαν να σηκώνουν κεφάλι και να ζητούν εκδίκηση.

Όπως έγινε φανερό αμέσως μετά τον B Παγκόσμιο πόλεμο, οι μοντερέητορς του ε-στέκι είχαν ξεκινήσει την προεργασία για την παγκόσμια επικράτησή τους επί των Ελλήνων της Ομάδας Έψιλον. Ένας από τους τελευταίους αρχηγούς της Ομάδας Έψιλον ήταν ο Ψινάκης, τον οποίο φρόντισαν δολίως να βγάλουν από τη μέση, μη γνωρίζοντες πως ο μυστικός ηγετικός πυρήνας των <Ε> βρίσκεται στο μυστικό αρχηγείο των <Ε> στα νησιά Μykonos Islands όπου εργάζεται κατασκευάζοντας τα μυστικά υπερόπλα σχάσεως φωτονίων τα οποία περιγράφει ο Ανδριανόπουλος κωδικοποιημένα στα βιβλία του.

Αυτή τη μυστική γνώση είναι που θέλουν να καρπωθούν, ή έν ανάγκη να εμποδίσουν οι ανθέλληνες, και για το σκοπό αυτό σύστησαν την ανθελληνική οργάνωση Παράγκα η οποία πίσω από το <αθώο> της προσωπείο τρομοκρατεί και δηλητηριάζει τον κορμό του Ελληνισμού. Δεν είναι τυχαίο ότι μόνο ο Michael Jackson και ο Μαλεζάνι, ως γνήσιοι Έλληνες, τόλμησαν κατά το παρελθόν να καταγγείλουν την εν λόγω οργάνωση.

Δυστυχώς, όσο υπάρχουν προδότες όπως ο Kωνσταντίνου και ο Νικοπολίδης, που και οι δύο είναι νυστικοί πράκτορες, το μέλλον του ελληνισμού θα κρέμεται από μια κλωστή, όπως λέει και ο συγγραφέας-ερευνητής Ζαφείρης Μελάς.

Όμως ο Valder που πάντοτε σώζει την Ελλάδα θα επέμβει σε 2 χρόνια και θα οδηγήσει τους Έλληνες στην οριστική επικράτηση, όπως κωδικοποιημένα προφητεύει η Άννα Βίσση στο έργο της Aγάπη Από Νάυλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Oμάδα "Ε": Η γνώμη σας! ===> Μ_Λ_ΚΙΕΣ (με το συμπάθειο δηλαδή...)

Μα, πιστεύετε ακόμη στα παραμύθια; Ποτέ, μα πότε δεν βρήκα τίποτα το σοβαρό πάνω το θέμα αυτό, αν και το έψαξα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Η ομάδα Ε είναι ένα φαντασιούργημα μεσσιανικού χαρακτήρα το οποίο έχει σαν σκοπό να αποκοιμήσει ακόμα περισσότερο κάποιους. Εστω ότι υπάρχει 1 στις 1000000000000 και υπάρχουν και έρχονται και γινόμαστε Θεοί με τη μία χωρίς να κουνήσουμε το δαχτυλάκι μας. Αλλά με το να τους περιμένουμε και να πιστεύουμε ότι υπάρχουν κάνουμε σαν αυτούς που περιμένουν όλη τους τη ζωή να τους κάτσει το τζόκερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top