[Αρχείο] Tι κινητό να πάρω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λιεπόν έχουμε και λέμε
εξαργύρωσα κάτι πόντους στο pointmania της βόνταφον και θα πάρω κινητο το Sony Ericsson Z520i σκέφτομαι
πώς σας φαίνεται??

να και το λινκ https://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=mobilePhoneDetails&pid=prod2140002&tid=




και μια φωτο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πανέμορφο είναι το άτιμο hehehe!

Έχει και bluetooth και 16 mb, μια χαρά!
Βέβαια το vodafone live με κάνει να ξερνάω αλλά δε νομίζω πως μπορείς να το αποφύγεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι κ εμένα η μνήμη του με τράβηξε και το οτι είναι κομψο

τώρα περιμένω να έρει η επιταγή την Παρασκευή και να πάω στ μαγαζί να το πάρω εκτός αν αλλάξω γνώμη μέχρι τότε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τι μου άρεσε:
  1. Σχεδιάσμος
  2. Bluetooth
  3. Το οτι ειναι συμβατο με το outlook , παρα πολυ σημαντικο για εμενα
  4. Tα 900mΑh της μπαταρίας ...
Τι δεν μου άρεσε:
  1. Στην ουσια ειναι είναι ενα κομμένο k700 ...
  2. Μικρή μνήμη. Δεν μπορείς με τπτ να πεις οτι θα αντικαταστείς το mp3 player σου με αυτό
  3. Vodafone live ... Αληθεία τι περιορίσμους θα έχει; :(
Παντως πιστευω οτι η τιμη του ειναι αρκετά καλό ... Κρίμα που δεν μπορείς να το παρείς χωρις vodafone live
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λοιπον αλλαξα το θεμα ωστε να μην χρειαστει να κανω split :)

Λοιπον εγω θα προτιμουσα το πρωτο λογω bluetooth ... Για εμενα ειναι παρα παρα πολυ χρησιμο το bluetooth ... βεβαια δεν ξερω για εσενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλα ήμουν έτοιμη να σου στείλω π.μ να σου πω να αλλάξεις τον τίτλο

ας έρθω στο θέμα μου όμως
κι εγώ θέλω μπλουτουθ αν και οι υπέρυθρες δνε με πειράζουν γιατί έτσι κι αλλιώς το λαπτοπ έχει και απο τα 2:D

2 το ντιζαιν του έριξον μου αρέσει περισσότερο είναι πιο στρογγυλεμένο
3 η μνήμη του δεν με πειράζει που μου είπες για mp3 γιατί δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω για κάτι τέτοιο
4 έχει περισσότερες ώρες αναμονη όπως και ομιλίας
5 το υπερ του άλλου είναι η κάμερα αλλά τί στο καλό καλή ανάλυση έχει και το έριξον δεν είναι καμια μαπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:


5 το υπερ του άλλου είναι η κάμερα αλλά τί στο καλό καλή ανάλυση έχει και το έριξον δεν είναι καμια μαπα

Αν θελεις φωτογραφικη μηχανη το panasonic ειναι πολυ καλλιτερο ... και η αναλυση ειναι παρα πολυ καλη ... το Sony Ericsson εχει πολυ χαμηλη αναλυση για τα σημερινα δεδομενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tο panasonic υπερτερει του S.E. τοσο στην καμερα οσο και στην οθονη.
Ειδικα στο δευτερο μιλαμε για μια απο τις καλλιτερες οθονες της αγορας τοσο για τα 16.000.000 χρωματα του οσο και για τα 320χ240 pixel που εχει.
Ειδικα η φωτεινοτητα της ειναι εντυπωσικη και οσον αφορα τα pixel, ειναι μικρα σε μεγεθος και προσφερουν πολυ καλη απεικονηση.
Ενα επιπλεον + του VS3 ειναι η 2πλασια σε ΜΒ μνημη αλλα πανω κατω τις ιδεις φωτογραφιες θα καταφερεςι να χωρεσεις και στα δυο.(Βλεπε οτι η αναλυση των 1.3 Μpixel κανει τις φωτο να ζυγιζουν ακομα και 3φορες περισσοτερο απο αυτες της VGA του Z520.)
To S.E. εχει ΒΤ που ειναι πολυ μεγαλο +, εχει καλλιτερη αναμονη και απο διαφορους γνωστους εχει αποδειχτει αρκετα σταθερο "λειτουργικα", κατι που το panasonic...ε!εχουν ακουστει διαφορα κολληματα,restart,ktl ktl.
Το S.E. εχει μεγαλο τηλεφωνικο καταλογο -500 θεσεις, απο 8 πεδία η καθε μια-, ενω το VS3 εχει 500 θεσεις αλλα δεν ξερω απο ποσα πεδία.
Τλος το S.E. νικα κατα κρατος στο θεμα αναμονης, ενω επισης ενα πολυ σημαντικο θετικο στοιχειο το S.E ειναι η εξωτερικη του οθονη που σου επιτρεπει να βλεπεις ολες τις απαραιτητες πληροφοριες διχως να ανοιγεις το κινητο καθε φορα!
Γνωμη μου για να κλεισω:H panasoni το εκανε λεπτο,με κορυφαι οθονη και καλη καμερα και...τελος!
Το S.E. ειναι πιο τιμιο για τα λεφτα του.;)
Ελπιζω να βοηθησα.:)

P.S.-Ασε που η panasonic ανακοινωσε οτι σταματαει να κατασκευαζει πλεον GSM τηλεφωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μάριε ευχαριστώ πολύ βοήθησες παρα πολύ

κοίτα εγώ δεν είμαι απο τα άτομα που βγάζουν συνέχεια φωτό με το κινητό, εντάξει δεν λέω πως θέλω να είναι χάλια η ανάλυση αλλά ούτε και τελευταία τεχνολογίας στα κινητά.
Το κινητό που έχω τώρα έχει την ίδια ανάλυση με το Εριξον και δεν με χαλάει,
Εμένα με ενδιαφέρει αν έχει μνήμη για να μην χρειάζεται να σβήνω συνεχώς παλαια μηνύματα για να έρχονται καινούργια
Επειδ΄΄η μιλάω πολύ θέλω να αντέχει περισσότερες ώρες και να είναι και στα γούστα μου εξωτερικά γι'αυτό κι εγώ κλείνω προς το Έριξον κι εκτός αυτό είμαι και κάπως "ρατσίστρια" με τα κινητά τα μόνα που εμπιστεύομαι είναι ΝΟΚΙΑ και έριξον, τώρα έχω έναsiemens δεν λέω καλό κινητό αλλά τα κολλήματα του κτλ μου την σπάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
για εμενα η καμερα του SE δεν ειναι ουτε για μια φωτο ... :(:(:( τουλαχιστον για της δικες μου απατησεις τι εστυ φωτογραφια ...

Παντως οπως σου ειπα στην θεση σου θα επερνα SE ομως ... για το BT μονο και μονο επειδη μου ειναι παρα παρα πολυ χρησιμο ... Αν δεν μου ηταν τοσο θα το σκεφτόμουν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Έχεις να μου προτίνεις κάποιο???:hmm:

θέλω με πορτάκι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τα κριτηρία μου για ενα τηλεφωνο ειναι αν δεν εχει λειτουργικο (symbian or microsoft ή ακομη και palm) να κανει κατω απο 300Ε. Επισης δινω καποια bonus στο να εχει bluetooth και να μην ειναι i-mode ή vf ... Tελος προσεχω μπαταρια να ειναι καπως μεγαλη ...

Αν και να σου πω με κινητα δεν ασχολουμε και τοσο ωστε να ξερω απεξω τι κυκλοφορει και τι οχι :redface:

Εdit: κοιτα λιγο και το k600i αλλα δεν εχει πορτάκι ... Το της samsung D600 βεβαια ειναι και πανερμοφο και καλα χαρακτηριστικα Αλλα κανει 400Ε :cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
φαντάσου εγώ
εγώ θέλω να στέλνω μηνυματα να μιλάω πολύ γι αυτό και θέλω την μεγάλη μπαταρία πουνα αντέχει και μπλου τουθ γιατί σιγα σιγα οι υπερυθρες αρχίσουν να καταργούνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το πρωτο SE που προτεινες μην νομιζεις οτι θα εχει ΤΗΝ αναμονη ... απλως θα κραταει 3 μερες υπολογιζω αντε μαξ 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Το πρωτο SE που προτεινες μην νομιζεις οτι θα εχει ΤΗΝ αναμονη ... απλως θα κραταει 3 μερες υπολογιζω αντε μαξ 4

ναι αλλά σε σχέση με το άλλο κρατάει περισσότερο,
ψάχνω μπως βρω τίποτα άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
μέχρι πόσα λέφτα δίνεις; Το Samsung D600 πως σου φάνηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
απα πα .. μακρια μακρια ... περα οτι εχει χαλια υλικια κατασκευής ... τελειως πλαστικο και μαλιστα φτηνο πλαστικο ... δεν λεει και πολλα 1000 φορες καλλιτερα το SE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
μέχρι πόσα λέφτα δίνεις; Το Samsung D600 πως σου φάνηκε;

δεν το είδα και δεν το βρίσκω,
πού το είδες??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top