Προβλήματα και απορίες για e-mails

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω ενα e-mail στην otenet, το οπιο ομως δεν εχω χρησιμοποιησει για χρονια. θελω να το ξαναχρησιμοποιησω, αλλα το προβλημα μου ειναι με τα url εισερχομενων και εξερχομενων. ξερει κανεις να μου τα πει, η που μπορω να τα βρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κανει! Ευχαριστω πολυ, οσο και να εψαχνα δεν το εβρισκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellie6536

Νεοφερμένος

Η ellie6536 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είπα κι εγώ να αλλάξω κωδικούς στο mail μου και δυστυχώς για κάποιο λόγο ενώ μου έγινε δεκτός ο νέος κωδικός όταν έκανα sign in δεν το δεχόταν και για κακή μου τύχη θυμήθηκα αργά τη μυστική ερώτηση που θα με έσωζε και την έκανα κι αυτή λάθος.:redface:..Τώρα με έχει αποκλείσει...any ideas πόσο θα κρατήσει ο αποκλεισμος; :/:
Προσπαθώ από το μεσημέρι και δε μπορώ να μπω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σε ποιά υπηρεσία έχεις λογαριασμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellie6536

Νεοφερμένος

Η ellie6536 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στο hotmail...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

member-me

Νεοφερμένος

Η member-me αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους!Εχω μια ερωτηση:Πως επαναφερεις email που εχεις οριστικα διαγραψεις στο gmail?Υπαρχει τροπος;Ευχαριστω προκαταβολικα!Καλη χρονια να εχουμε!!!


Σημείωση συντονιστή: Το ποστ προήλθε από το θέμα "Επαναφορα διεγραμμενων emai στο gmail"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν είναι εφικτό αυτό που περιγράφεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top