Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Στην αναβροχιά καλό και το χαλάζι!!!!

I do yiannis! 

Εγώ είμαι το χαλάζι????? Μπράβο ρε crazyhelen σε μεγάλη εκτίμηση με έχεις! Με ισοπέδωσες! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγώ είμαι το χαλάζι????? Μπράβο ρε crazyhelen σε μεγάλη εκτίμηση με έχεις! Με ισοπέδωσες! :/

Όχι darling! Για καλό το είπα (????)
Ξέρεις τι καλό που θα ήταν σήμερα με 39 βαθμούς, ένα χαλαζάκι? Super!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Όχι darling! Για καλό το είπα (????)
Ξέρεις τι καλό που θα ήταν σήμερα με 39 βαθμούς, ένα χαλαζάκι? Super!

Καλά ας το χάψουμε και αυτό 30 έχει σήμερα! Σιγά μην βγώ απο το γραφείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
ΑΑ θυμήθηκα! Έφαγα: "Δε θέλω σχέση που θα βλεπόμαστε μια φορά την εβδομάδα" (σχολικά χρόνια, με όποιον και να τα έφτιαχνε εκτός σχολείου μία φορά την εβδομάδα θα τον έβλεπε :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
πολλες εχω φαει, πολλες εχω ριξει σε αυτες που επρεπε να της φανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Η μοναδική που έχω ρίξει στη ζωή μου ήταν στο πολύ χαλαρό. Απλώς είπα "μόνο φιλικά μπορώ να σε δω"
Και τώρα το πληρώνω...

Το ξέρω ότι το πλήρωνεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Μια χυλοπιτα εχω φαει και την παραθετω οπως την εχω ποσταρει σε αλλο site...

:redface: :P

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=988846#post988846
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Χωρίς να αποκλείω την πιθανότητα η γυναίκα όντως να το έκανε αυτό (θέλει κρέμασμα στην πλατεία Αριστοτέλους, γυμνή, με δέκα χιλιάδες βδέλλες κολλημένες επάνω της να της πίνουν το αίμα.... να δεις το ξανακάνει αυτό;.) πιστεύω ότι σου έπαιξε θεατράκι και μάσησες, δηλαδή βρήκε τον άλλο στο μπάνιο και του είπε "Εχω εναν ενοχλητικό που μου την πέφτει επάνω στο κατάστρωμα, για ελα να κάνουμε δήθεν οτι φασωνόμαστε για να τον ξεφορτωθώ" (και πάλι θέλει κρέμασμα γιατί είναι απάνθρωπα δειλή αλλά χωρίς τις βδέλλες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Όχι ρε συ Valder το βρίσκω πολύ ακραίο αυτό που λες..Να φιλιέται με έναν άλλον για να ξεφορτωθεί και καλά κάποιον άλλον..Παραπάει λίγο..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Νικίτα πιο ακραίο είναι να του λέει ότι δεν γνωρίζονται πολύ καιρό και μετα να φασώνεται με κάποιον που μόλις γνώρισε... Πιο λογικό μου φαίνεται αυτό που λέει ο Valder.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ε αυτό που του είπε το είπε προφανως γιατι δεν της άρεσε..Δεν ήταν ο πραγματικός λόγος,απλώς του το έθεσε ευγενικά προφανώς...Σε τέτοιες περιπτώσεις χυλόπιτας ελάχιστες γυναίκες λένε την αλήθεια;)
Ο άλλος προφανώς της άρεσε,οπότε τα πράγματα είναι απλά..Πάντως σίγουρα δεν πρόκειται για σοβαρή γυναίκα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνει ότι με αυτό που κάνει γίνεται ρόμπα;;;
Εντάξει να θέλει να το φέρει ευγενικά, αλλά όχι να κάνει κάτι που ανερεί αυτό που είπε πριν λίγο!!!!
Η τύπισσα είναι για πολύυυυυ ξύλο!!!


Φίλε Βάλντερ με τα λεγόμενά σου διαφωνώ μόνο στις βδέλλες...... πέντε χιλιάδες είναι αρκετές!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Giostau τι να κάνουμε αυτή είναι..προφανώς δεν την ενδιαφέρει που έγινε ρόμπα,το κέφι της ήθελε να κάνει και δικαίωμα της..:|
Δεν είμαστε άξιοι να την κρίνουμε ο καθένας σκέφτεται και λειτουργεί διαφορετικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Χωρίς να αποκλείω την πιθανότητα η γυναίκα όντως να το έκανε αυτό (θέλει κρέμασμα στην πλατεία Αριστοτέλους, γυμνή, με δέκα χιλιάδες βδέλλες κολλημένες επάνω της να της πίνουν το αίμα.... να δεις το ξανακάνει αυτό;.) πιστεύω ότι σου έπαιξε θεατράκι και μάσησες, δηλαδή βρήκε τον άλλο στο μπάνιο και του είπε "Εχω εναν ενοχλητικό που μου την πέφτει επάνω στο κατάστρωμα, για ελα να κάνουμε δήθεν οτι φασωνόμαστε για να τον ξεφορτωθώ" (και πάλι θέλει κρέμασμα γιατί είναι απάνθρωπα δειλή αλλά χωρίς τις βδέλλες)
Δεν της ζητησα την ιδια μερα που τη γνωρισα να βγουμε. Της μιλουσα περιπου 2 εβδομαδες και ενα σαββατοκυριακο που εμεινα στη Θεσσαλονικη της ζητησα να βγουμε. Δεν εδειχνε να της ειμαι αντιπαθης. Αν ηταν θα με απεφευγε ευγενικα χωρις να χρειαστει να βγουμε...
Βγηκαμε μετα απο 2 εβδομαδες ξανα...Να σημειωσω πως μου συμπεριφερονταν αρκετα καλα...Και ΘΑ γινοταν κατι αν οταν ημασταν κατω απο το σπιτι της και περιμενε να κανω κινηση δεν ερχοταν το ταξι και εγω ελεγα "Ηρθε το ταξι μου" Τα λεμε καποια αλλη φορα" χωρις αυτη να προλαβει να καταλαβει για ποτε μπηκα στο ταξι και εγινα Λουης. Την ειδα απο τον καθρεφτη. Ειχε μια εκφραση "Τι εγινε τωρα??". Μαλλον δεν το περιμενε... Να σας πως την αληθεια ποτε δεν θα μαθω αν εκανα καλα που εφυγα. Δεν ξερω...'Η θα γινοταν κατι ή θα περιμενε παλι να κανω κινηση και να μου τη ριξει παλι...Τεσπα.:) Περασμενα αλλα οχι ξεχασμενα. Να εχω κατι να λεω και να γελαμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ωραία το είδες πάντως το ζήτημα :) Άλλος θα είχε βουτήξει στη θάλασσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ε ναι για αυτό εγώ απέρριψα τελείως την δεύτερη εκδοχή του Βαλ..Γιατι αν σε έβλεπε σαν έναν ενοχλητικό δεν θα δεχόταν καν να βγει μαζί σου όπως είπατε..Τώρα τα υπόλοιπα είναι ιστορία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Ωραία το είδες πάντως το ζήτημα :) Άλλος θα είχε βουτήξει στη θάλασσα :P
Αυτή ήταν η μαγκιά του και η ανωτερότητα του;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Βασικα υπηρχε και η ιδεολογικη διαφορα. Ηταν βαμμενη κουμουνιστρια και ειχαμε καποιες κοντριτσες σε καναδυο συζητησεις, αλλα αυτο δεν νομιζω να ειναι λογος χυλοπιτας :worry: . Ή ειναι?...
Το οτι ηταν 2 χρονια μεγαλυτερη μου? Παλι δεν νομιζω οτι ειναι:worry:...

Μαλλον δεν βρηκα το "κουμπι" της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Αυτή ήταν η μαγκιά του και η ανωτερότητα του;)
Ασε. Πολυ δυσκολη στιγμη. Ειχε στεγνωσει και το στομα μου. Ειχε τελειωσει και η μπυρα. Που κουραγιο και φωνη να παραγγειλεις αλλη :P

]ifrit[ εχεις δει να νερα στο λιμανι στη Θεσσαλονικη? Δεν πεφτεις ουτε για να σωθεις σε αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Βασικα υπηρχε και η ιδεολογικη διαφορα. Ηταν βαμμενη κουμουνιστρια και ειχαμε καποιες κοντριτσες σε καναδυο συζητησεις, αλλα αυτο δεν νομιζω να ειναι λογος χυλοπιτας :worry: . Ή ειναι?...
Το οτι ηταν 2 χρονια μεγαλυτερη μου? Παλι δεν νομιζω οτι ειναι:worry:...

Μαλλον δεν βρηκα το "κουμπι" της.
Α ποτέ δεν ξέρεις πως μπορεί να σκέφτεται ο κάθε άνθρωπος..Μπορεί να ήταν λόγοι αλλά και μπορεί να μην ήταν.Το αποτέλεσμα πάντως δεν αλλάζει..Εσύ το είδες πάντως από την αστεία του την πλευρά και προχώρησες..Μπράβο σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top