Η υποκρισία σε μια σχέση

ΔΕΑ(ΠΖ)....JIM

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ποσες φορες εχετε υποκριθει για να ριξετε μια γυναιικα ? Ποσες φορες εχετε υποκριθει οτι αγαπατε μια γυναικα η εναν ανδρα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Νομίζω ότι υπάρχουν παρόμοια (με κοντινό περιεχόμενο) θέματα, οπότε θα μας πάνε εκεί, τέσπα.

Στο θέμα: δεν υποκρίθηκα ποτέ για να ρίξω μια κοπέλα. Ο λόγος: όσες σχέσεις είχα κάνει, ήταν με κοπέλες με τις οποίες γνωριζόμασταν και παλαιότερα, οπότε τις ήξερα, με ήξεραν, θετικό αυτό γιατί δεν υπάρχει και το άγχος που υπάρχει σε μια νέα γνωριμία με κάποιο πρόσωπο που σε ενδιαφέρει ερωτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*lilly*

Νεοφερμένος

Η *lilly* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να υποκριθείς...:hmm:
Ποιος ο λόγος αναρωτιέμαι!... Δεν μου έχει τύχει και εύχομαι να μην μου τύχει!
Δεν ζητάω πολλά αλλά αυτά τα λίγα περιλαμβάνουν την ειλικρίνεια! Αν δεν με θέλει, με βαρέθηκε, δεν του κάνω είναι ελεύθερος να φύγει εξ' άλλου κι εγώ το ίδιο ακριβώς θα κάνω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να δείξεις ότι έχεις κάποια πράγματα που στην πραγματικότητα δεν έχεις...Γιατί τότε σαφώς δεν πας για σχέση αλλά για μπαζοκατάσταση...

Ταπεινή μου γνώμη πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ποσες φορες εχετε υποκριθει για να ριξετε μια γυναιικα ? Ποσες φορες εχετε υποκριθει οτι αγαπατε μια γυναικα η εναν ανδρα ?
Έχουμε συζητήσει στο παρελθόν γενικά για την υποκρισία, (αν ψάξεις λίγο τα θέματα στις Ανθρώπινες Σχέσεις θα το βρεις). :)

Εσύ προφανώς θέλεις να συζητάς για τις ερωτικές σχέσεις που δημιουργούνται ή διατηρούνται με την βοήθεια της υποκρισίας ενός (ή και των δυο παρτενέρ).

Well… υπάρχουν τέτοιες σχέσεις, χωρίς αμφιβολία…

(το «πόσες φορές» είναι εντελώς ασήμαντο στη συζήτηση μας… το "γιατί" γινεται, ίσως να έχει ενδιαφέρον…)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top