Ποια τραγουδίστρια συμπαθείτε περισσότερο;

Ποια τραγουδίστρια συμπαθείτε περισσότερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 13)
  • Madonna

    Ψήφοι: 7 53.8%
  • Britney Spears

    Ψήφοι: 2 15.4%
  • Lilly Allen

    Ψήφοι: 4 30.8%
  • Fergie

    Ψήφοι: 0 0.0%

haroula1924

Νεοφερμένος

Η haroula1924 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Λοιπόν:ποια;
:hmm: Μάλλον την LILLY ALLEN.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
:kill::knife::stupid:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χαρούλα... εγώ θα έλεγα οτι είμαι οπαδός της Madonna!!!
Είναι απλά θεά! Βασικά ειναι μια γυναικάρα που πραγματικά τα έχει κάνει όλα στην ζωή της και μια τραγουδίστρια που εδώ και πάνω απο 20 χρόνια καταφέρνει και βγάζει κομμάτια κορυφαία!!! Νούμερο 1 στα charts!!! Δεν νομίζω να το έχει κάνει κανείς άλλος αυτό με την συχνότητα που το κάνει η Madonna και για τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα!

Όσο για την Lilly Alen ένα εχω να πω... RESPECT! Για τον τρόπο που πάλεψε και έγινε παγκοσμίος γνωστή!!! Μαντόνα δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει... δεν ξέρω αν την πλησιάσει καν! Σίγουρα όμως έχει όλο το χρόνο μπροστά της, τουλάχιστον να το προσπαθήσει...

ps. Ειναι μεσα στα σχέδια που έχω για τα επόμενα 2 χρόνια να δω απο κοντά ενα live της Madonna!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε δημοσκοπιση οπου μπαινει το ονομα της madonna δυστυχως ολα τα υπολοιπα (οσων αφορα τις γυναικες) τεινουν να εξαφανιστουν...
Ειναι απιστευτη, με απιστευτη ιστορια και μοναδικα στυλ.Τωρα αν μου ειναι "συμπαθης" ή οχι δεν μπορω να πω...Δεν εχω βγει και για καφε μαζι της!(αν και μου το ζηταει συνεχεια....!)
Αλλα αν μπορεσω να το κρινω απο αυτο που μου μεταδισδει μεσα απο τα τραγουδια της, τον τσαμπουκα της κτλ κτλ, τοτε ναι μου ειναι συμπαθης.

Η fergie δεν μου ειναι συμπαθης...η fergie ειναι απλουστατα γυναικαρα (αν και δεν εχει ιδιατερα γλυκο προσωπο) και εχει ισως το πιο hot σωμα απο τις τραγουδιστριες!;)
Δειτε την live εμφανιση της στα MTV VMA φετος (2006) στο Λονδινο και θα καταλαβεται!;)

Απο την δημοσκοπιση παντως λοιπουν πολλες...
Shakira,G.Stefani,M.Carey ktl ktl.

Γενικα σε μια τετοια ερωτηση πιστευω πως καλο θα ηταν να μην υπαρχει δημοσκοπιση.Μιας και ο καταλογος ειναι τεραστιος.Αλλα νταξ' δεν εγινε τιποτα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ αν και σέβομαι την Madonna για την ιστορία της δεν μου αρέσει ιδιαίτερα να την ακούσω και να με αγγίξουν αυτά που κάνει!

Αλλά από τις εμπορικές τραγουδίστριες έχω κόλλημα με Shakira. για μένα είναι πάνω από όλες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σφωνω για shakira! Απ'τις παραπανω σαν στυλ γενικως προτιμω fergie, αν και η madonna ειναι σταθερη αξια κι τα παλιααα της μ'αρεσουν τρελα!
Γενικως beth gibbons.-!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, τουλάχιστον η Shakira έχει και μία ευαισθησία και κοινωνικό έργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τι κοινωνικο εργο εχει η shakira..? Και πως ξεκινησε η lily allen? Τι ξερετε? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα το ψάξω και θα στο πω, αλλά στην κεντρική (και νότιο) αμερική προωθεί πολύ αυτό το θέμα...
https://fundacionpiesdescalzos.com/english/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πως ξεκινησε η lily allen? Τι ξερετε? :p

Λοιπόν... για αρχή να σου πώ οτι την Lily Allen την θεωρώ μια σύγχρονη επαναστάτρια στον χώρο της!!! Έδειξε μεγάλη εμπιστοσύνη στον εαυτό της αλλά και στα νέα όπλα τεχνολογίας και promotion, τα όπλα της γενιάς της που δεν είναι τπτ άλλο απο το internet και την διάλυση του μύθου οτι το internet αποξενώνει τον άνθρωπο!

Η συμπαθέστατη Lily στα τέλη του 2005, υπογράφει συμβόλαιο με μια θυγατρική εταιρία της ΕΜΙ, την Regal Records, η οποία ήθελε να την βάλει να ηχογραφήσει εμπορικά κομμάτια για να μπορέσει έτσι να κάνει μια είσοδο στα παγκόσμια charts. Αυτή ομως ενδιαφερόταν να ασχοληθεί με τα δικά της τραγούδια τα οποία είχε γράψει και τραγουδήσει η ίδια. Κάτι τέτοιο δεν έβρισκε σύμφωνη την εταιρία και η Lily αποφάσισε να κάνει ενα τεράστιο βήμα (που πιστεύω έχει ήδη αρχίσει να αλλάζει ολόκληρο το "music system" του πλανήτη) ανεβάζοντας τα κομμάτια της στην κοινότητα του myspace!!!
Κάνοντας όλο και περισσότερους e-φίλους εκεί, όλο και περισσότερος κόσμος ανακάλυπτε το προφίλ της με αποτέλεσμα να ανακαλύπτει και τα τραγούδια της!!! Η τεράστια διάδοση που είχαν αυτά τα τραγούδια έκαναν πολλά site που ασχολούνται με την μουσική να ασχοληθούν και με την Lily Allen και μάλιστα να γράψουν πάρα πολλά θετικά σχόλια για την δουλειά της. Το φυσικό επακόλουθο ήταν να αρχίζουν πολλοί ράδιο σταθμοί στην Αγγλία να παίζουν τα κομμάτια της και την συνέχεια λίγο πολύ μπορείτε να την φανταστείτε...

@ Lily Allen, Respect!:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ετοιμαστειτε, ανεβαζω τραγουδια στο Myspace..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κατερίνα, όπως λέμε Lily Allen!!! xoxixixoxo!!!

Anyway, καλή επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASHXUIOAS

Νεοφερμένος

Η ASHXUIOAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:( δε με νοιάζει αυτή. Από Shakira τίποτα?????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top