Μελάνια εκτυπωτών

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Γειααααααααα:)
Λοιπον θελω να παρω καινουργιο μαυρο μελανι για τον εκτυπωτη μου...απο που μου προτεινετε?:hmm:
Ελεγα να κατεβω στο πλαισιο στο κεντρικο.....
Ακουσα οτι υπαρχουν μαγαζια που μπορεουν να σου γεμισουν το παλιο.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πουλάκι μου γιατί να πας κέντρο για ένα απλό μελάνι??

Κάνε μια βόλτα στην περιοχή σου (ευκαιρία να την μαθαίνεις κι όλας :P) έχει αρκετά μεγάλη αγορά.... όλο και κάποιο κατάστημα με αναλώσιμα υπολογιστών θα βρεις!

Σε ένα συνοικιακό κατάστημα το πολύ πολύ να πληρώσεις κάτι παραπάνω... δλδ το κόστος των εισητηρίων σου για να πας κέντρο και ο χρόνος σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
εε κοιτα τωρα αν το παιδι εχει διαθεση και καρτααπεριοριστων.... ;)

παντως η αληθεια ειναι πως δεν γνωριζω τουλαχιστον στο Αιγαλεω καποιο μαγαζι που να ξαναγεμιζει μελανια...ισως αν πας περιστερι... αλλα δεν ειμαι σιγουρος

φυσικα αν θες μπορεις ναπας στο πλαισιο και να παρεις αυτα τα μπουκαλακια με τη συριγγα για να τα γεμιζεις μονος σου (για λιγο καιρο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Εχω κατι υποψην μου για εδω....απλα επειδη θα κατεβαινα ετσι κ αλλιως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Να ξερεις οτι αν γεμισεις την μελανη ισως εχεις προβληματα με τον εκτυπωτη μετα. Επισης κανεις δεν θα σου εγγυηθει για την ποιοτητα εκτυπωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
σιγουρα ομως συνηθως μπορεις να το γεμισεις 3 4 φορες χωρις κανενα προβλημα (δεν ισχυει για το εγχρωμο- δεν εχει τυχει να γεμισω εγχρωμο ωστοσο καποιοι φιλοι, μου εχουν πει πως η ποιοτητα μετα ειναι πολυ κακη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Το επαναγέμισμα βγαίνει μεν πολύ πιο φτηνό αλλά ο εκτυπωτής μου δεν χρησιμοποιεί κανένα χρώμα εκτός απ'το πράσινο αν ξαναγεμίσω τα carthridges (είτε μαύρο είτε το έγχρωμο) ή όπως λέγονται τελοσπάντων. Επομένως αναγκάζομαι να αγοράζω κάθε φορά καινούρια (ομγκ... 50+eur...)... Πάντως στην αρχή δούλευε η κατάσταση, τα ξαναγέμιζα 2-3 φορές χωρίς πρόβλημα. Από ένα σημείο και μετά δεν ξαναδέχτηκε ξαναγεμισμένα... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για εμενα δεν αξιζει! πολυ κοπος για μερικα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στο Αιγαλεω υπαρχει μαγαζι για ξαναγεμισμα στη Θηβων, στον πεζοδρομο πριν την Ιερα οδο παντως. Για κεντρο λογικα καποιο μαγαζι στη Στουρναρη θα υπαρχει για ξαναγεμισμα, αλλα δεν ξερω σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ok .....thanks
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shopthe

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πολλά καταστήματα www.cartrigeworld.gr είμαι πολύ ευχαριστημένος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Σχεδόν όλα τα σοβαρά καταστήματα που διαθέτουν αναλώσιμα αγοράζουν τα άδεια μελάνια και συνήθως διαθέτουν ανακατασκευασμένα που η ποιότητα τους είναι πολύ καλή σχεδόν μισοτιμής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shopthe

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Η άποψή μου είναι ότι καλύτερη ποιότητα έχουν τα καταστήματα που ασχολούνται αποκλειστικά με την ανακατασκευή μελανιών. Έχω διαπιστώσει πως η ποιότητά τους είναι σαν των original και ότι πολλές φορές ο αριθμός των σελίδων που εκτυπώνω είναι μεγαλύτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ηρα8240

Νεοφερμένος

Η ηρα8240 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδιά, θελω να μου δωσετε μαι διευθυνση για να παω να ξαναγεμισω το μελανι μου.
οχι με δοχειο και συριγγα. ειμαι ασχετη, ουτε πως βγαινει δεν ξερω
να μου το γεμισουν αυτοι.
εχετε διευθυνση?
Β.Προάστια ή κεντρο
(αυριο ια βρεθώ και νέο κοσμο νέα σμυρνη)
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Νομίζω ότι ακόμη και plaisio έχουν απλά συμβατές μελάνες και όχι μόνο αυθεντικές. Συνήθως είναι φτηνότερες κατά 15E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Νομίζω ότι ακόμη και plaisio έχουν απλά συμβατές μελάνες και όχι μόνο αυθεντικές. Συνήθως είναι φτηνότερες κατά 15E
Ακριβώς,ανακατασκευασμένες και μάλιστα με μεγαλύτερη ποσότητα μελάνης και πηγαίνοντας τα παλαιά μελάνια κερδίζεις νομίζω 1 ευρώ για το καθένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shopthe

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εδώ θα βρείς πολλά καταστήματα σε όλη την Ελλάδα www.cartridgeworld.gr .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Β.Προάστια ή κεντρο
(αυριο ια βρεθώ και νέο κοσμο νέα σμυρνη)
ευχαριστω

Απ' ότι βλέπω στο Νέο Κόσμο δεν έχει κάτι,Καλλιθέα αν σε βολεύει:

  • Καλλιθέα

    Σοφοκλέους 150 & Δαβάκη, 176 72
    Τηλ.: 210 9582387

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top