Οδηγίες διαδρομής: Πώς να πάω...;

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απ' ότι βλέπω τον χάρτη πάντως, είναι πολύ απλό. Κατεβαίνεις την Αθηνών, μετά Λιοσίων και συνεχίζεις στην Βουλαγμένης. Μια ευθεία φαίνεται :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
H διαδρομη του Μπορατ ειναι απο τις πιο απλες, για να βγεις ανετα...εαν ηξερα περιπου ποιες κεντρικες οδους γνωριζεις, θα μπορουσα να σου πω πολλες διαδρομες..
Εαν γνωριζεις πως απο εθνικη βγαινεις στην Κηφισιάς, μπορω να σου πω αλλη μια πολυ απλη..Κατεβαινεις την Κιφησιας, περνας Καλλιμαρμαρο, λιγο μετα φτανεις στους στυλους του Ολυμπιου Διος, οπου συναντας τη Βουλιαγμενης μπροστα σου και μπαινεις σε αυτη στριβοντας αριστερα και μετα καποια στιγμη θα συναντησεις εξοδους προς Αργυρουπολη...

Φαν, η διαδρομη που λες δεν ειναι μια ευθεια...:P Μα καμμια σχεση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αφού έχεις αυτοκίνητο δες εδώ : https://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226

Βάλε αφετηρία τον προορισμό σου και θα σου βγάλει ακριβή διαδρομή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Συγγρού τι σχέση έχει με την Βουλιαγμένης είπαμε; :confused:
Η Συγγρού σε βγάζει στην παραλία. Παραλία ανεβαίνεις από Αλίμου για να βγεις Βουλιαγμένης στο ύψος της Αργυρούπολης περίπου.
Ioakos μπορείς να βρεθείς Σύνταγμα; Γιατί αν μπορείς, από εκεί εύκολα βρίσκεις την Βουλιαγμένης.. και μετά είναι μια ευθεία. (γμτ δεν ξέρω ονόματα δρόμων! :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Συγγρού τι σχέση έχει με την Βουλιαγμένης είπαμε; :confused:

Βρε..εθνικη μεχρι τερμα-->παραλιακη-->συγγρου-->βουλιαγμενης και βουαλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Oπωs καταλαβεs iakos μετα απο τοσεs διαφορετικεs συμβουλεs δεν προκειται να φτασειs ποτε στην βουλιαγμενη.Παρε ραδιο ταξι για να εχειs το κεφαλι σου ησυχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Oπωs καταλαβεs iakos μετα απο τοσεs διαφορετικεs συμβουλεs δεν προκειται να φτασειs ποτε στην βουλιαγμενη.Παρε ραδιο ταξι για να εχειs το κεφαλι σου ησυχο.

Δεν προκειται για συμβουλες, αλλα για προτασεις διαδρομων που καλως ή κακως υπαρχουν παρα πολλες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Συγγρού ξεκινά από κέντρο και βγαίνει στη παραλιακή. Με την Βουλιαγμένης δεν έχει καμία σχέση! Δεν θα με τρελάνετε εσείς! :D

Τεσπά, ioakos αν βγεις Εθνικη και ακολουθήσεις ταμπέλες προς Γλυφάδα, έχει και ταμπέλες στη διαδρομή που λένε πως να βγεις Βουλιαγμένης.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Παιδιά σας ευχαριστώ μου δώσατε πολλές ιδέες θα σας πω αύριο τι κατάφερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Συγγρού ξεκινά από κέντρο και βγαίνει στη παραλιακή. Με την Βουλιαγμένης δεν έχει καμία σχέση! Δεν θα με τρελάνετε εσείς! :D

Εσυ θα μας τρελλανεις...:P Να σε πω μια διαδρομη απο τις πολλες οπου απο Συγγρου βγαινεις Βουλιαγμενης..:P
Απο Συγγρου οπως την ανεβαινεις προς Αθηνα ενω εχεις μπει σε αυτη απο Παραλιακη ας πουμε, βγαινεις δεξια εκει που λεει για Νεο Κοσμο και καταληγεις στη συνεχεια στης Χαμοστερνας (εκτος εαν δεν εχει αλλαξει το ονομα, δε θυμαμαι) και συνεχιζεις ευθεια, οπου μετα απο κανα δυο φαναρια συναντας τη Βουλιαγμενης μπροστα σου:P Νταξ τωρα?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Εσυ θα μας τρελλανεις...:P Να σε πω μια διαδρομη απο τις πολλες οπου απο Συγγρου βγαινεις Βουλιαγμενης..:P
Απο Συγγρου οπως την ανεβαινεις προς Αθηνα ενω εχεις μπει σε αυτη απο Παραλιακη ας πουμε, βγαινεις δεξια εκει που λεει για Νεο Κοσμο και καταληγεις στη συνεχεια στης Χαμοστερνας (εκτος εαν δεν εχει αλλαξει το ονομα, δε θυμαμαι) και συνεχιζεις ευθεια, οπου μετα απο κανα δυο φαναρια συναντας τη Βουλιαγμενης μπροστα σου:P Νταξ τωρα?!:P
Εγω οταν σαs ειπα οτι τον μπερδεψατε τον ανθρωπο δεν με πιστευατε.Παρε ταξι βρε παλικαρι μου και μην ακουs κανενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω οταν σαs ειπα οτι τον μπερδεψατε τον ανθρωπο δεν με πιστευατε.Παρε ταξι βρε παλικαρι μου και μην ακουs κανενα.

Παιδιά σας ευχαριστώ μου δώσατε πολλές ιδέες θα σας πω αύριο τι κατάφερα

Εχω την εντυπωση πως Η ioakos εχει αλλη γνωμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση πως Η ioakos εχει αλλη γνωμη :P
Γκαφα!!!!! μπερδευτηκα απο το Ιακωβοs.Οπωs και να εχει κοριτσαρα μου μην ακουs κανενα παρε ταξι γιατι η Αθηνα απο κακοτοπιεs αλλο τιποτα.Και ο κοσμοs εκει αμα χαθειs ουτε σημασια δεν σου δινει.Μονο στην Νικολουλη μετα πρεπει να ελπιζειs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γκαφα!!!!! μπερδευτηκα απο το Ιακωβοs.Οπωs και να εχει κοριτσαρα μου μην ακουs κανενα παρε ταξι γιατι η Αθηνα απο κακοτοπιεs αλλο τιποτα.Και ο κοσμοs εκει αμα χαθειs ουτε σημασια δεν σου δινει.Μονο στην Νικολουλη μετα πρεπει να ελπιζειs.

Αν όμως έχει κίνηση και είσαι στο ταξί, την έκατσες. :X Σε χρεώνουν κάτι απίστευτα ποσά, ειδικά αν η ώρα είναι περασμένη (το βράδυ βράδυ).

Εφόσον έχει αυτοκίνητο καλύτερα να το πάρει (αν και εγώ σε δρόμους που δεν ξέρω προτιμώ να πηγαίνω είτε με συγκοινωνία, ώστε αν χαθώ να μην φρικάρω πολύ..) και, κατα τη γνώμη μου, η βέλτιστη διαδρομή (πςςς :D) είναι αυτή που πρότεινε η Νεράιδα νομίζω- Κηφισίας, περνάς το Καλλιμάρμαρο και μετά αριστερά στη Βουλιαγμένης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γκαφα!!!!! μπερδευτηκα απο το Ιακωβοs.Οπωs και να εχει κοριτσαρα μου μην ακουs κανενα παρε ταξι γιατι η Αθηνα απο κακοτοπιεs αλλο τιποτα.Και ο κοσμοs εκει αμα χαθειs ουτε σημασια δεν σου δινει.Μονο στην Νικολουλη μετα πρεπει να ελπιζειs.

Βλεπεις τι γραφεις?!!:P
Η κοπελα θα φυγει απο Μενιδι για να παει Αργυρουπολη...εαν παρει ταξι την πατησε...θα το πληρωσει χρυσο και ακομα χειροτερα εαν συναντησει κινηση...Μιλαμε να φυγει απο βορεια για να παει νοτια στο νομο Αττικης...:P
Τρομαρα σου, εισαι και απο Θεσ/νικη και κανεις πως τα ξερεις:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Βλεπεις τι γραφεις?!!:P
Η κοπελα θα φυγει απο Μενιδι για να παει Αργυρουπολη...εαν παρει ταξι την πατησε...θα το πληρωσει χρυσο και ακομα χειροτερα εαν συναντησει κινηση...Μιλαμε να φυγει απο βορεια για να παει νοτια στο νομο Αττικης...:P
Τρομαρα σου, εισαι και απο Θεσ/νικη και κανεις πως τα ξερεις:P:P
Εγω το μονο που ξερω απο αθηνα καλη μου κατα τα αλλα νεραιδα ειναι η ομονοια.Αυτο το χαοs που μου αναφερειs δεν υπαρχει στην θεσσαλονικη 50 χιλιομετρα και βαλε μεγαλουπολη πολυ την αφησατε και σαs ξεφυγε και τωρα πρεπει να πληρωνεται αδρα καθε φορα αλλα και να ταλαιπωρηστε για να την διασχιζεται.Θεσσαλονικη και παλι θεσσαλονικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα όλα καλά πήγα εθνική ποσειδώνος αλίμου βουλιαγμένης και έφτασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νεράιδα αυτό που είπες είναι αυτό που λέω εγώ. Η Συγγρού δεν βγαίνει Βουλιαγμένης άμεσα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα όλα καλά πήγα εθνική ποσειδώνος αλίμου βουλιαγμένης και έφτασα
Ξέρει ο Borat! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Επιτέλους τέλος. Τέλειωσε το ....σεμινάριο. Δεν θα χρειαστεί άμεσα να ξαναπάω απο εκεί. Ευχαριστώ όλους που με βοήθησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top